Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 09.02.14
Príspevky: 141
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2007 10:04

no zacalo to tak ze som si chcel nainstalovat vistu miesto xpcka lenze instalacia mi neustale zamrzala takze asi po 7 pokuse som sa rozhodol ze dam naspat xpcko...lenze ked som ho nainstaloval tak som zistil ze niektore subory na jednom z mojich dvoch diskou si poskodene a necitatelne,tak som sa rozhodol ze tento disk sformatujem a preto som si vsetky svoje data skopiroval(zalohoval) na druhy disk....(a teraz zacali problemy), hned po skopirovani mi vypisalo ze "C:corrupted or unreadable" proste nedalo sa mi nijak dostat k tym datam,ten disk som sice fyzicky videl ale nebol nijak pristupny a nedal sa otvorit...a po restarte som uz ani nespustil windows s nejakou hlaskou typu disk error...(clovek by si myslel ze uz nic horsie sa stat nemoze, ale to neni pravda) ,teraz uz nesiel ten pocitac vobec nijak spustit tak som isiel s tym kompom ku kamosovi a napojil som si svoje 2 disku k nemu a snazili sme sa to nejak vyriesit z jeho kompu...po 3 dnoch snahy sme nedospeli ku ziadnemu vysledku a problemy stale iba pribudali...z jeho kompu som jeden disk (bez dat) na ktory som chcel dat system sformatovali a chcel som ho rozdelit na 2 particie v partition magic...lenze samozrejme ze to neslo a pisalo to nejake erorry,ked sme sa snazili nainstalovat vistu na tento disk tak asi po par minutach sa vzdy sam od seba restartoval komp a napisal hlasku "BOOTMGR is missing" a ked sme sa snazili nainstalovat xpcko tak to robilo to iste.takze aby som to zhrnul jeden disk sa nejako zablokoval a je proste necitatelny,mam na nom 170GB dat ktore by som velmi rad este nejak zachranil,a druhy disk mi zas pise nejaku chybu "BOOTMGR is missing" pri instalovani systemu...bol by som velmi rad keby mi s tymto niekto dokazal nejako poradit,alebo po pripade ak by sa nasiel nejaky "pc manik" z Bratislavi .ktory by bol ochotny mi to nejako spojazdnit za nejaku tu financnu odmenu tak by som bol velmi rad...dufam ze sa najde niekto kto mi dokaze pomoct a sry za sloh :oops:


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s formatovanim disku pri instalacii WIN 7

v Pevné disky a radiče

2

596

15.01.2013 23:38

ucen11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Data na disku

v Pevné disky a radiče

4

528

29.10.2007 19:32

Intelman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dáta z disku

v Operačné systémy Microsoft

1

262

29.10.2009 19:40

erikoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunkcne data na disku

v Pevné disky a radiče

2

313

16.01.2011 1:04

skorec1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xp pismeno disku pri instalacii

v Operačné systémy Microsoft

2

346

07.05.2008 21:42

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zlé nastavenie disku pri inštalacii

v Pevné disky a radiče

1

306

07.10.2016 20:50

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. novy XP a data na disku

v Operačné systémy Microsoft

4

268

26.11.2010 10:31

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako skopirovat data zo stareho disku?

v Ostatné operačné systémy

8

1368

28.01.2011 17:16

Dr.Garden Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Co mi pořád přesouvá data na disku?

v Ostatné programy

1

566

05.04.2007 19:20

Intelman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SSD pri inštalácii vypíše:Zabezpecte aby bol radic disku aktivovany v systeme BIOS pocitaca

v SSD disky

9

1750

20.11.2016 13:50

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. necitatelne emaily

v Ostatné programy

1

446

15.02.2012 22:41

eMp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SEK810I,po zapnuti rozhadzane menu,necitatelne

v Ostatné

0

315

18.12.2011 10:48

HIISS Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Necitatelne DVD Call Of Duty 2

v Optické zariadenia

2

593

26.08.2008 13:20

DEADusko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Update new data to dmi ... AMD data change

v AMD čipové sady

5

3602

26.12.2018 20:27

Shwollo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Data problem

v Webhosting a servery

0

673

16.02.2009 17:24

Slappy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem pri instalacii

v Operačné systémy Microsoft

1

592

25.12.2009 11:17

shiro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra