Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 81 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia

Prečo používate Adblock alebo iný blokovač reklamy?
 kvôli malému FUP/mobilnému netu 2% 2% [ 1 ]
 aby som náhodou neklikol/kla na reklamu 22% 22% [ 12 ]
 lebo ho používa veľa ľudí 2% 2% [ 1 ]
 aktivoval ho technik(kamarát,...) 0% 0% [ 0 ]
 mám iný dôvod (vysvetlím v príspevku) 47% 47% [ 26 ]
 blokovače reklamy dobrovoľne nepoužívam 27% 27% [ 15 ]


Celkom hlasov : 55

AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 20:04

mirom píše:
Luks píše:
Nepoužívám protože chodím na weby kde reklama není nijak výrazná (a ani nevim jestli pro IE něco jako adblock existuje).Ale bejt tu jako normální user a mít ten bordel na forem,tak mažu pcf ze záložek :)

Nepouzivas Youtube? Ja by som strielal ked na kazdom tretom videu ide reklama na lidl alebo chlast.
A ku tej casti prispevku o pcf, ved to chapes zle, my ju chceme blokovat len z principu aby sme ublizili strankam ktore ju zobrazuju, my ju nechceme blokovat pretoze nas nasiera a otravuje. :rolleyes:

YT používám,ale ne zdaleka tak často (1-2 videa denně) abych to řešil.Navíc sem netušil že adblock umí blokovat tu reklamu ve videu-už ho testuju.
No,já narozdíl od vás pcf k životu nepotřebuju,takže než abych tu trávil hodiny řešením reklamy tak bych sem prostě přestal chodit a hotovo :)







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 20:07

tak ja keby som aj niekedy dospel do štádia že mi vadí reklama lebo jej je viac ako regulérneho obsahu tak určite by som sa neuspokojil s nahradením textu či obrázku reklamy bielym miestom,ale hľadal by som niečo čo zmení aj rozloženie stránky teda že po tom bloknutí si budem môcť prečítať / pozrieť viac regulérneho obsahu bez scrollingu načo je dobré nahradenie zbytočného obsahu iným zbytočným neobsahom







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 20:26

Luks píše:
YT používám,ale ne zdaleka tak často (1-2 videa denně) abych to řešil.Navíc sem netušil že adblock umí blokovat tu reklamu ve videu-už ho testuju.
No,já narozdíl od vás pcf k životu nepotřebuju,takže než abych tu trávil hodiny řešením reklamy tak bych sem prostě přestal chodit a hotovo :)

Samozrejme, funguje na YT, ja na youtube neviem co je reklama. A kedze ho pouzivam dost casto (odoberam vela kanalov a pozeram vela videii) tak je to fakt sikovna vec.
Na pcf chodit chcem pretoze je to jedine forum, ktore navstevujem aktivne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 27.03.14
Prihlásený: 15.05.22
Príspevky: 453
Témy: 53
Bydlisko: Trebišov ok...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 20:29

Kvôli Youtube a kvôli reklamám pri pozeraní seriálov online... Akurát že v tomto fóru mi nezobrazuje príspevky ak mám povolený AdBlock a do filtrov mi túto stránku pridať nejde... Aj vy musíte stále vypínať keď ste tu?







_________________
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Sony Xperia Z3 Compact
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 20:32

Ano musime, je to aj dovod preco vznikla tato tema. Pridaj si to do vynimiek a nebudes to musiet zakazdym vypinat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 20:49

mirom a bol by si spokojnejší keby tam miesto tých odkazov bolo len biele miesto bez odkazov? veď to by "zavadzalo" tak isto
alebo v telke keby nešla reklama, ale biela plocha







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 05.07.07
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4827
Témy: 169
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 21:13

:facepalm: jarrro ako sry ale prides mi trocha mimo, ved trocha zahyb mozgovymi zavitmi, keby tam neboli odkazy cele by to bolo posunute hore a napr. ja a dalsi by nemuseli stale scrolovat dole takze by tam nic nezavadzalo...

v tv pre mna zamna nech je tam aj duha na tu chvilu prepinam aj tak na iny kanal...







_________________
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: Sapphire RX 580 8GB Nitro+ Special Edition, SSD: Samsung 850 EVO 250GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000,
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Printer: HP LaserJet 1018

NB: ACER TravelMate 5760G>CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB, GPU: iHD3000 + Nvidia GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB

Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 22:07

Prečo nepoužívať adblock keď ma reklamy aj tak nezaujímajú a neklikám na ne, nepodporujem to... mám ho a mám pokoj, nepoužíval som ho, pokiaľ nezačali reklamy na YT, v každom druhom videu, pri mojom počte kde denne prezriem kľudne aj 200 videá je to poriadne održku... tutok reklamy nemám keďže mám rank skúsený uživateľ, ani som nevedel že takéto vymoženosti máme :) vyskakovacie reklamy sú najväčšie svinstvo, reklamy kdesi bokom alebo na bielych miestach po krajoch mi nijako nevadia...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 22:39

patro16 píše:
:facepalm: jarrro ako sry ale prides mi trocha mimo, ved trocha zahyb mozgovymi zavitmi, keby tam neboli odkazy cele by to bolo posunute hore a napr. ja a dalsi by nemuseli stale scrolovat dole takze by tam nic nezavadzalo...

v tv pre mna zamna nech je tam aj duha na tu chvilu prepinam aj tak na iny kanal...

čo dal pini odkazy na screenshot tak to bolo nastylované tak isto ibaže miesto farebných vecí tam boli biele veci







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 18.07.10
Prihlásený: 03.05.22
Príspevky: 574
Témy: 26
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 22:46

Lebo ma s*rú - najzákladnejší dôvod tam chýba :D mam ho vypnuty na par strankach ktore navsetvujem casto a reklama mi tam nejak nevadi ako napriklad tu ale keby musim stale pozerat na tie retardovane reklamy ktore vsade vyskakuju a zavadzaju tak by ma asi porazilo :D







_________________
Zostava- Cpu- AMD phenom x4 B55 oc 3.7ghz | MB- ASrock 890GX extreme3 | Mem- 2x Kingston HyperX DDR3 4GB 1600mhz | Gpu- Msi Amd Radeon HD 7770 |PSU- Fortron BlueStorm2 |
V mene Grafiky i Ramky i Procesora svätého, Enter.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 22:54

čiže
(farba + pohyb) = fuj
a
biele miesto = OK







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 23:15

áno, na full hd 24'' monitore je to grc jarrro. Neviem či máš aspoň cca potuchy o webdizajne alebo o dizajne ako takom, ale ústrednou témou stránky by mal byť obsah. K tomu by mali ostatné grafické prvky smerovať pozornosť návštevníka. Takéto reklamy robia presný opak - odvádzajú jeho pozornosť a priťahujú ju na prehnanú reklamu, ktorá NIJAKO nesúvisí so zameraním stránky. Biele miesto nie je možno ideál, ale nepôsobí aspoň ako rušivý prvok už v aj tak prepchatej stránke reklamami.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 23:22

veď práve nesúvisí s obsahom stránky ale to nesúvisí ani to biele miesto a keď už admini či dizajnéri nevedia alebo nechcú využiť celý priestor tak neviem prečo by malo mať nejaké pozadie prednosť pred inými







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 23:24

Prečítaj si prosím ťa ten môj príspevok znovu. Ak ani potom nepochopíš "prečo nie", už ti nemám ako pomôcť. Inými slovami to vážne už vyjadriť neviem. Ak tebe takáto forma reklamy nevadí, klobúk dolu.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 23:25

Prečo používate Adblock?Prečo nie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 23:33

áno čítal som, že to priťahuje pozornosť viac ako regulérny obsah a pôsobí to potom rušivo
keď som žiadal od teba link na legálnu agresívnu reklamu na legálne a overené produkty tak som si predstavoval formu ako pri totálne zadwareovanon PC a browseri, ale s funkčnými odkazmi na nezavírované stránky takého som sa nedočkal takýto druh reklamy ako na pravde by som nekomentoval ani tu na pcfore ďakujem prestal som.hlasovať môžte ja už nenapíšem sem asi nič

Phanteom:Mne je to jedno len som chcel vedieť dôvody ľudí ale vidím, že je to len ako sa vraví "z princípu"







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 23:40

Ak nechápeš rozdiel medzi "prekáža mi to, ruší ma to, odvádza to moju pozornosť" a "z princípu", potom je naozaj hocijaká ďalšia debata na túto tému bezpredmetná.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 1:44

to akoze na pcfore su ludia co adblock nepouzivaju ? wtf ? Prva vec co do browseru dam a serie ma ze na mobile nemam, blbe reklamy su uz vsade lezu mi nanervy ako namna blikaju vyfarbuju mi texty a zdrzuju ma pri pozerani videa, prec s nimi, najviac ma stve ze na mobilnm pcfore su obrovske takze scrollovat je fakt zazitok.







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 2:57

Odinstaluj prehliadac a mas po svojom probleme predsa, kto ti v tom brani? Nikoho nezaujima ze teba cosi zdrzuje co mas ZADARMO, opakujem este raz pre tych co pozeraju na tuto vec stale len z jedneho uhla pohladu, tak este raz uvediem to slovo ZADARMO. Platit by si za to neplatil, mozno dne tri stranky a tym by to haslo, a takto to za teba zaplati inzerujuci. Bodaj by niekedy yt, g apod. ine velke weby presli na taky premiovy system, 3 svetova by bola oproti tomu prechadzka ruzovou zahradou ako by to vplyvalo na podrazdenych ludi reklamou :rolleyes: :lol: Teraz momentalne sedim za forom a citam rozne clanky rad za radom aby som ho este viac naspeedoval aby slo rychlo, stabilne, bez chyb a robim to zadarmo pre teba a inych, mozes skusit uplatnit adb aj na mna v takom pripade... :rolleyes:

Modelova situacia: zoberme si nejaky velky spravodajsky web na slovensku kam chodia denne ludia aby sa docitali novinky, spravy, aktuality, bulvar a kadejake ine nezmysli, samozrejme sa to da uplatnit na akykolvek stat, berme ale Slovensko, mame tu dajme tomu 2 miliony ludi co citaju tento portal, vsetci do jedneho pouzivaju nejaky softver na blokovanie reklamy. Portal existuje len vdaka reklame z ktorej plati redaktorov, korektrov, spravcov, ekonomov, novinarov atd xy inych profesii, ti prinasaju dennodenne obsah na tento web ktory cita 2 miliony ludi kazdy den. Kazdy z nich ale samozrejme ako ty a iny reklamu blokuju, dany web ma 0 na to aby mohol mat na vyplatne pasky ludi co sa staraju o chod toho spravodajskeho portalu. Ty sa vytesujes ako aj 2 miliony dalsich ludi, web prestava dodavat dennodenne novinky, ludia sa stazuju ze preco tomu tak je. Odpovies si isto sam preco, ja sa ani nedivim ze v Nemecku podali minuly rok zalobu na tvorcu adblocku, kedze nici ich biznis model ktory je zalozeny hlavne na reklame. Mas moznost ist na iny spravodajsky web, ktory este funguje, takto tam prejdu vsetci, ale historia sa opakuje a dalsi web musi na dvere uviest zatvorene. Vecsina takychto webov predava reklamu podla poctov zobrazeni, kedze ti ludia tu reklamu blokuju, tak sa dana reklama nezobrazuje a tym padom inzerujuci nebude predsa platit za reklamu ktoru nevidi. Skrz velkych webov kde je dost casto ako walther uviedol nasadeny agresivny typ reklamy vznikol adb, lenze politika adb zrujnuje aj male weby, ktore trebars reklamu maju v unosnej miere a nie je agresivna, ale to ludi s adb nezaujima, neriesia to, lebo kto by si upravoval filter podla seba, pouzije filter ktory spravil opet niekto iny. Ako vravim, kazdy by chcel mat vsetko zadarmo a preto ani system spoplatnenia aspon na slovensku nikdy neuspeje, staci sa pozriet na system pijano aku velku slavu zozal. Na jeden rok som ho skusil a postupne tam ubudali weby a platit za to co tam bolo k dispozicii by som mohol tie peniaze radsej vyhodit z okna.

yt: chcem si pozriet nejake video a nahodne, nie vzdy sa zobrazi nejaka video reklama, po 5 sekundach ju mozem zrusit, ak toto niekoho rozculuje, tak je to dost dovod navstivit lekara, ja osobne proti tomu vobec nic nemam, lebo nepozeram na tu sluzbu ako stado konzumentov do ktoreho by sa dalo zaradit dost ludi aj z tohoto fora, pozeram na to aj z druhej strany a to, ze prevadzka takeho webu ako je yt nestoji par stovak eur mesacne, je jasne ze google ma z toho velky profit, tak isto aj majitel videa moze cosi z toho mat, no a google ma financie na dalsi vyvoj niecoho co opet budes ty, ja a iny pouzivat ZADARMO, google si od teba nepyta predsa ani cent za vyuzivanie nadstandartnych sluzieb.

Niekto moze povedat ze pred 20 rokmi na internete nebolo to co je teraz, ano nie je. Lenze si porovnajme internet z 90tich rokov a teraz, ako ten internet vyzeral vtedy a ako teraz, jasne ze to vtedy tak nevyzeralo, nebolo tam tolko reklamy, lebo tie sluzby aj za to stali, vtedy by ti prevadzkovatelia mali tym ludom platit za to ze tam budu chodit, nie ako je tomu teraz s roznymi najnovsimi technologiami ktore denno denne pouziva kazdy z nas a opet pouzijem to blbe slovo ZADARMO. ZADARMO ale vo vztahu prevadzkovatela daneho webu a tebou, mnou a inymi ako KONZUMENTOM, ktory chce informacie zadarmo, ale zadarmo to nie je, tie informacie ti poskytuje zadarmo inzerujuci ktory tie informacie sponzoruje formou reklamy.

Preco myslis ze aj v sporte, dajme tomu taka F1, preco je kazda formula poobliepana reklamou od podvozku az po helmu pilota? Myslis ze ich dotuju navstevnici skrz toho ze si akoze kupia listok na to aby si ju mohli ist pozriet nazivo? Nie, kazdy tim predsa dotuju sponzori a chcu za to reklamu. To iste je aj s webom, ty ja a iny chceme informacie ZADARMO, nikto z nas si nebude platit za obsah 10tky ci 100vky eur podla poctu pravidelne navstevovanych stranok, pozrel by som si kazdeho co ma taketo reci, ze by bol ochotny platit za xy webov poplatky a preto tu je ta reklama, ktoru ale kazdy s buchanim sa po hrudi tu reklamu blokuje aj napriek tomu ze informacie ktore hlada ma uplne zadarmo.

Vcera som bol na forum.xda-developers.com, to je ako dobry priklad, je to celkom dost celosvetovo navstevovane forum, pozri si ho bez adb, trebars otvorena tema http://forum.xda-developers.com/general ... -t3009413/ co tam na teba vybehne vsetko (Mirom pozri si tam kolko % zabera reklamny priestor v porovnani s obsahom), predstav si ze by kazdy jeden z navstevnikov pouzival adb. Prevadzku toho servera urcite zabezpecuje reklama, reklama by vykazovala 0, na prevadzku by bolo 0 a isto tam prevadzka stoji dost, netusim ci tam je moznost aj nejakeho premium konta, mozno ano, mozno nie, ale nie kazdy by za to platil. Ako myslis ze by ten web dopadol ak by sa dostal na take nieco? Myslis ze by to prevadzkovatel dotoval zo svojho pre tvoje blaho? urcite nie, jedine ak by to bol nejaky zahojeny clovek co nema co s peniazmi, ale takym isto nie je, inac by tam nebola ziadna reklama.

Pozri sa, nie len ty ale kazdy aj z druhej strany a nie len zo svojej ako konzumenta co bazi po informaciach. Tym sa nechcem zastavat webov kde su nasadene rozne typy agresivnej reklamy ktore sa niekedy ani po kliknuti na zavriet nedaju zavriet. Rozpravam o weboch kde je reklama stale v unosnej miere, trebars to xda forum je ako dobry priklad. Taky mirom by tu asi dostal infarkt ak by sa na dalsi den pripojil a bolo by tu tolko reklamy. Tu a aj v inych temach som tuto temu ohladom reklamy skoncil.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 4:41

Myslím, že Google by s prehľadom prežil aj keby nemal na žiadnej zo svojich stránok reklamu ;) Pri nich už dávno nejde o malú firmičku, stačí sa pozrieť na ich centrum....U nich idú zisky už z iných zdrojov.
Pri youtube to už ale vážne trochu preháňajú. Vieš, keď si ty zapneš youtube, pozrieš dve videá a zavrieš, je ti to jedno.. Ale čo keď si človek rád pustí nejaký mix videí a popritom pracuje? Reklama je prakticky pri každom treťom videu, čo je horší stav už ako pri slovenských rádiách.. A to je už teda čo povedať.

Ako som už povedal v inej téme, toto fórum je ale ohľadne reklamy na tom ešte v pohode.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:12

JanoF píše:
....


To mi pripomina zacykleny kruh ohladom protipiratskej ochrany PC hier. Kde to doslo tak daleko, ze dnes si mnohokrat zahraju ludia s cracknutymi verziami lepsie ako ludia, ktori si to kupili. Ale ak by ludia nerackovali, nemusela by byt ochrana, cize je to cele trosku zacyklene...

// Spojený príspevok Štv 22.01.15 8:17

Porovnavat forum a weby, ktore maju zamestnancov je uplny nezmysel. Na fore su ludia preto, ze ich to bavi a robia to zadarmo. Spravodajske weby maju svojich redaktorov platenych...
Porovnavat XDA, ktore ma neodskriepitelny prinos v oblasti prinasania novych veci (nove ROMky, vylepsenia, atd) s forom ako je pcforum.sk, ktore je na 90% len nejaky Helpdesk je tiez podla mna trosku mimo.

A posledna vec, pozeral si XDA ako prihlaseny, alebo ako guest? Lebo ked to porovnavame ako guest, tak pcforum na tom tiez nie je bohvieako. Nema videa a tak agresivnu ochranu, ale ked som dnes otvoril forum bez registracie, tak som mal:
5 riadkov reklamy, 1 prispevok a zase 5 riadkov reklamy. Napr: samsung-uviedol-prvy-ssd-s-tlc-3d-flash-pamatou-vt171397.html


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 17930
Témy: 142
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 22.01.2015 9:00

Citácia:
yt: chcem si pozriet nejake video a nahodne, nie vzdy sa zobrazi nejaka video reklama, po 5 sekundach ju mozem zrusit,
Ta reklama tam nie je nahodne, autor videa si ju sam moze povolit alebo zakazat.







_________________
ITX >>> ATX
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:09

Nie kazda sa da po 5 sekundach zrusit. SU reklamy na nejakych 19-20 sekund, ktore sa nedaju preskocit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:15

to pri prezeraní denne 200 videí vie poriadne nasrať... a zaberú mi tie reklamy polhodinu.. prečo ich mám pozerať keď je tu adblock? akože proti čomu mám bojovať sebatríznením? LEbo stránky z toho žijú? oni z toho nežijú, oni z toho sakra pofitujú







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:26

JanoF píše:
Modelova situacia: zoberme si nejaky velky spravodajsky web na slovensku kam chodia denne ludia aby sa docitali novinky, spravy, aktuality, bulvar a kadejake ine nezmysli, samozrejme sa to da uplatnit na akykolvek stat, berme ale Slovensko, mame tu dajme tomu 2 miliony ludi co citaju tento portal, vsetci do jedneho pouzivaju nejaky softver na blokovanie reklamy. Portal existuje len vdaka reklame z ktorej plati redaktorov, korektrov, spravcov, ekonomov, novinarov atd xy inych profesii, ti prinasaju dennodenne obsah na tento web ktory cita 2 miliony ludi kazdy den. Kazdy z nich ale samozrejme ako ty a iny reklamu blokuju, dany web ma 0 na to aby mohol mat na vyplatne pasky ludi co sa staraju o chod toho spravodajskeho portalu.

Nech mi nejaka novinarska spolocnost vydavajuca nejaky dennik netvrdi, ze prevadzka online novin je financna samovrazda. V porovnani s tym, ake maju trzby z predaja papierovych novin nieje vybavenie hostingu a zamestnanie 1-2 ludi, co sa o to staraju nic strasne problemoveho. Ved na web staci robit crtl+c-ctrl+v novinovych clankov, ktore uz raz boli upravene korektorom a podobne, takze nemusis robit pracu 2x. Je to rychle a jednoduche. Alebo si to cele zautomatizovat - akonahle dakto dokonci novy clanok, rovno ho odosle na web rovnako, ako ho odosle pre spracovanie do tlaciarni.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:27

Daron píše:
Nie kazda sa da po 5 sekundach zrusit. SU reklamy na nejakych 19-20 sekund, ktore sa nedaju preskocit.

áno presne..to určuje autor kanálu

napr:
Prečo používate Adblock







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 13259
Témy: 421
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:33

Daron píše:
Nie kazda sa da po 5 sekundach zrusit. SU reklamy na nejakych 19-20 sekund, ktore sa nedaju preskocit.

taka sa mi na youtube este nevyskytla...nebude to regionom?







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:37

Neviem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 11:53

jarrro píše:
čiže
(farba + pohyb) = fuj
a
biele miesto = OK


Samozrejme, z tvojho názoru mi príde že ty aj vo worde používaš ako pozadie kriklavo oranžové blikajúce pozadie? Biela je asi po čiernej pre mna najpriatľnejšia na nete.







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Prečo používate Adblock

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 12:31

walther píše:
Myslím, že Google by s prehľadom prežil aj keby nemal na žiadnej zo svojich stránok reklamu ;) Pri nich už dávno nejde o malú firmičku, stačí sa pozrieť na ich centrum....U nich idú zisky už z iných zdrojov.
Pri youtube to už ale vážne trochu preháňajú. Vieš, keď si ty zapneš youtube, pozrieš dve videá a zavrieš, je ti to jedno.. Ale čo keď si človek rád pustí nejaký mix videí a popritom pracuje? Reklama je prakticky pri každom treťom videu, čo je horší stav už ako pri slovenských rádiách.. A to je už teda čo povedať.

Ako som už povedal v inej téme, toto fórum je ale ohľadne reklamy na tom ešte v pohode.
Jasne ze by prezil, reklama uz davno nie je ich primarny prijem, ale stale tvori dost % z celeho profitu. Walther ja sa nezastavam toho nazoru aby bola vsade nadrbana reklama, viem ze si protirecim, ale je to proste fakt ze je tu, nepaci sa ti? Chod inde, je to tvoja vysada navstevovat taky ci onaky web a ked tam nadrbu aj nejaku super agresivnu reklamu, tak je to vec toho webu, ale ty ja ci niekto iny ako konzument co bazi po informaciach nema ziadne pravo na nieco take. To je ako by som siel po dialnici a zrusil kazdy billboard lebo sa mi nepaci ze je tam reklama, lenze nemam na to pravo, nie je to moj majetok. Ano pozriem si par videi, nepustam si ziadne mixy ani nic pod. ale na reklamu tam tiez casto natrafim ale nemam problem stym si to video aj pozriet ak je zaujimave a ak nie, tak zrusim po tych 5 sekundach a je to. To ze sa to nazbiera na pol hodinu za cely den nic neznamena, nepaci sa ti, chod inde. Mne je jasne co mi na toto kazdy napise, ja tu hovorim o principe. Predsav si ten priklad s xda webom ako som uviedol vyssie, pisem nejaky nezmysel? Nemam pravdu ze by to tak mohlo vyzerat ak by adb pouzival kazdy? :) samozrejme len polemizujem o tom, ale proste adblock je akehokolvek prevadzkovatela webu zlo a nic viac, to nehovorim o tom, ze navyse moze aj znefunkcnit funkcionalitu webu tak ako trebars tu na fore, problem tusim so sukromnymi spravami ze tam nevidno odoslat, ci odpovedat ci nejaky taky problem tu je. Takze ja ako prevadzkovatel mam este navyse sledovat ci milostivy co sa stara o filtre spravne funguju vsetky a nepripravim tym takeho cloveka o nejaku funkcionalitu na webe. Nemam zaujem o takeho navstevnika co nema zaujem vidiet to vdaka comu ten web existuje cele roky.

// Spojený príspevok Štv 22.01.15 12:40

Daron píše:
JanoF píše:
....


To mi pripomina zacykleny kruh ohladom protipiratskej ochrany PC hier. Kde to doslo tak daleko, ze dnes si mnohokrat zahraju ludia s cracknutymi verziami lepsie ako ludia, ktori si to kupili. Ale ak by ludia nerackovali, nemusela by byt ochrana, cize je to cele trosku zacyklene...

// Spojený príspevok Štv 22.01.15 8:17

Porovnavat forum a weby, ktore maju zamestnancov je uplny nezmysel. Na fore su ludia preto, ze ich to bavi a robia to zadarmo. Spravodajske weby maju svojich redaktorov platenych...
Porovnavat XDA, ktore ma neodskriepitelny prinos v oblasti prinasania novych veci (nove ROMky, vylepsenia, atd) s forom ako je pcforum.sk, ktore je na 90% len nejaky Helpdesk je tiez podla mna trosku mimo.

A posledna vec, pozeral si XDA ako prihlaseny, alebo ako guest? Lebo ked to porovnavame ako guest, tak pcforum na tom tiez nie je bohvieako. Nema videa a tak agresivnu ochranu, ale ked som dnes otvoril forum bez registracie, tak som mal:
5 riadkov reklamy, 1 prispevok a zase 5 riadkov reklamy. Napr: samsung-uviedol-prvy-ssd-s-tlc-3d-flash-pamatou-vt171397.html
Mas pravdu je to taky bermudsky trojuholnik, ale je to tak a blokovanie to nevyriesi, casom to budu vsetky weby isto riesit inac ked bude adb uz uplnym standardom, som si isty ze tomu tak bude a potom bude tiez kazdy nadavat, ze preco by mal to ci ono. Nebol som na xda ako prihlaseny, vidis ked to porovname ako guest tak ani pcf nie je na tom bohvieako, ja tu narazam na to ze je tu par ludi co neustale na to pinda, ale pre prihlaseneho je to v unosnej miere, nevyzera to ako pre neprihlaseneho, ktory mna ako prevadzkovatela nezaujima, poviem to narovinu, anonymny navstevnik mi je ukradnuty, lebo tiez len bazi po informaciach ale do komunity sa nezapoji, hovorim nieco zle? Aby som nebol ale niekto zly, tak toho co reklama zaujme, ma od nej na par hodin pokoj, par dni dozadu som tu spravil dalsiu moznost sa jej zbavit ako motivaciu k tomu aby sem prislo viac ludi aj z inych zdrojov ako len z vyhladavacov, to sa tiez nepaci. Mozno najlepsie by bolo pouzit DEL a problem by bol vyrieseny :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 81 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký program na napaľovanie používate, a prečo?

v Ostatné programy

3

670

31.10.2011 18:50

Denco1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adblock

v HTML, XHTML, XML, CSS

3

698

04.09.2012 16:20

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MSI FX 603 prečo áno, prečo nie?

v Notebooky a netbooky

5

1179

02.08.2011 22:15

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Chrome AdBlock

v Správy pre vedenie fóra

2

1583

07.12.2014 17:54

MTK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. phpBB Anti Adblock

v PHP, ASP

4

1698

23.11.2015 10:48

PepperSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Adblock predstavil prehliadač

v Novinky

6

941

24.05.2015 23:31

Trty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AdBlock vs. Google AdSense

v Internetový marketing, SEO, reklama

1

565

04.10.2014 21:40

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Adblock Plus 2.4

v Bezpečnosť a firewally

16

1020

04.02.2014 23:20

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung smart tv adblock

v TV

6

2818

13.08.2019 17:36

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pouzivate firebug?

v Ostatné

7

1158

29.12.2008 9:24

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Používate firewall?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bezpečnosť a firewally

39

4466

25.07.2009 20:59

citizen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký používate OS?

v Operačné systémy Microsoft

8

763

27.03.2008 13:46

hard-core Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky prehliadac pouzivate?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ]

v Sieťové a internetové programy

332

29474

24.10.2022 22:31

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koľko Hz používate?

v Monitory, televízory a projektory

16

1401

29.02.2008 18:11

piskvorko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky prehliadac pouzivate?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Sieťové a internetové programy

80

5660

08.11.2007 9:53

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Používate podsvietenú klávesnicu ?

v Krčma

20

1514

19.04.2015 9:44

Slayer Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra