Obsah fóra
Ahojte Ucim sa tvorit stranky a neviem ako mam vycentrovat obsah stranky na stred chcem aby sa obsah vycentroval v sirke 700 px...
v Frontend
Preator
9
617
24.01.2012 20:05
shaggy