[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Online

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Prihlásený: 11.12.17
Príspevky: 10305
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Trnava
Vek: 30
NapísalOnline : 15.03.2008 17:49 | Pravidlá + SEZNAM THREADŮ HER!!!

Pravidlá

Pokud hledáte link na crack,hru nebo radu při problémech ilegálně získané hry máte smůlu. Dle PRAVIDEL tady odpověď nenajdete, tak se o to laskavě ani nepokoušejte!
Témata s warezem budou okamžitě eliminována.
Pro neznalé: Warez = ilegálně získaný software (tedy i hry) např. stažením z internetu, vypálením atp.


Než založíte téma o konkrétní hře zkontrolujte jestli již není vypsána zde:


Témata nejdiskutovanějších her:

18 Wheels of Steel: http://www.pcforum.sk/18-wheels-of-steel-aa-alh-c-ptm-h-vt38216.html
Assassins Creed 3: http://www.pcforum.sk/assassins-creed-3-vt131062.html
AC Brotherhood: http://www.pcforum.sk/assassins-creed-brotherhood-vt104232.html
AC Revelations: http://www.pcforum.sk/assassin-s-creed-revelations-vt113327.html
Age of Empires 2: http://www.pcforum.sk/age-of-empires-2-vt12637.html
Alan Wake: http://www.pcforum.sk/alan-wake-vt130502.html
Assassins Creed: http://www.pcforum.sk/assassins-creed-cz-vt37043.html
Battlefield2: http://www.pcforum.sk/battlefield-2-vt400.html
Battlefield Bad of Company 2: http://www.pcforum.sk/battlefield-bad-of-company-2-na-pc-vt59118.html
Battlefield 3: http://www.pcforum.sk/battlefield-3-vt106687.html
Brothers in Arms 3 : Hell´s Highway: http://www.pcforum.sk/brothers-in-arms-3-hell-s-highway-vt49249.html
C&C Generals: http://www.pcforum.sk/cac-generals-vt3483.html
Call of Duty 4: http://www.pcforum.sk/call-of-duty-4-vt25614.html
Call of Duty 5 : World at War: http://www.pcforum.sk/call-of-duty-5-world-at-war-vt48412.html
Call of Duty 7: http://www.pcforum.sk/call-of-duty-7-black-ops-vt89516.html
Call of Duty 8: Modern Warfare 3 http://www.pcforum.sk/call-of-duty-modern-warfare-3-vt108892.html
Colin McRae DiRT 2: http://www.pcforum.sk/colin-mcrae-dirt-2-vt53951.html
Colin McRae: Dirt 3: http://www.pcforum.sk/colin-mcrae-dirt-3-vt98954.html
Command & Conquer 3: Kanes Wrath http://www.pcforum.sk/command-amp-conquer-3-kanes-wrath-vt35841.html
Counter Strike 1.6: http://www.pcforum.sk/counter-strike-1-6-vt15702.html
counter strike source: http://www.pcforum.sk/counter-strike-source-vt10969.html
Counter-Strike: Global Offensive: http://www.pcforum.sk/counter-strike-global-offensive-vt119632.html
Crysis: http://www.pcforum.sk/crysis-vt27390.html
Crysis Warhead: http://www.pcforum.sk/crysis-warhead-vt40910.html
Crysis : WARS http://www.pcforum.sk/crysis-wars-vt48470.html
Crysis 2: http://www.pcforum.sk/crysis-2-vt98096.html
Crysis 3: http://www.pcforum.sk/crysis-3-vt132918.html
Dead Space: http://www.pcforum.sk/dead-space-vt50407.html
Diablo 3 : http://www.pcforum.sk/diablo-3-vt2715.html
Duke Nukem Forever : http://www.pcforum.sk/duke-nukem-forever-bude-vydany-vt98136.html
Super Mario W2 [Emulator Games]: http://www.pcforum.sk/super-mario-world-2-yoshi-s-island-kde-zohnat-vt109282.html
Fallout 3: http://www.pcforum.sk/fallout-3-sa-nezastavitelne-blizi-vt42507.html
FAR CRY http://www.pcforum.sk/far-cry-vt12973.html
Far Cry2: http://www.pcforum.sk/far-cry-2-vt50349.html
FIFA 09: http://www.pcforum.sk/fifa-09-vt47441.html
FlatOut: http://www.pcforum.sk/flatout-vt104.html
Flight simulator X: http://www.pcforum.sk/flight-simulator-x-vt59820.html
Frontlines: Fuel of War http://www.pcforum.sk/frontlines-fuel-of-war-nazory-a-postrehy-vt45066.html
Garrysmod: http://www.pcforum.sk/garry-s-mod-vt115898-15.html
Gears of War: http://www.pcforum.sk/gears-of-war-vt25559.html
Gothic 3: http://www.pcforum.sk/gothic-3-problem-vt34040-45.html
GTA IV - diskuse k HW nárokům,problémy s funkčností atp. http://www.pcforum.sk/gta-iv-diskuse-k-hw-narokum-problemy-s-funkcnosti-atp-vt56011.html
GTA IV - mise,příběh,hra jako taková: http://www.pcforum.sk/gta-iv-mise-pribeh-hra-jako-takova-vt56010.html
GTA San Andreas: http://www.pcforum.sk/gta-san-andreas-vt16439.html
GTA V: http://www.pcforum.sk/gta-v-vt115790.html
L.A. Noire: http://www.pcforum.sk/pc-verzia-l-a-noire-vt121573.html
Lineage 2: http://www.pcforum.sk/lineage-2-vt9912.html
Lost plane:t http://www.pcforum.sk/lost-planet-vt34309.html
MAFIA 2 - HW zalezitosti (naroky, problemy s funkcnostou...): http://www.pcforum.sk/mafia-2-hw-zalezitosti-naroky-problemy-s-funkcnostou-vt97412.html
MAFIA 2 - dej pribehu, misie, dojmy a zazitky: http://www.pcforum.sk/mafia-2-dej-pribehu-misie-dojmy-a-zazitky-vt97413.html
Mass Effect: http://www.pcforum.sk/mass-effect-vt41974.html
Max Payne 3: http://www.pcforum.sk/max-payne-3-vt133378.html
Metin 2: http://www.pcforum.sk/metin2-vt111677.html
METRO 2033: http://www.pcforum.sk/metro-2033-vt87657.html
Minecraft: http://www.pcforum.sk/minecraft-vt100479.html
Mirror's Edge: http://www.pcforum.sk/mirror-s-edge-vt51300.html
NFS: Undercover: http://www.pcforum.sk/nfs-undercover-vt44098.html
NFS:Carbon: http://www.pcforum.sk/need-for-speed-carbon-vt8079.html
NFS:Most Wanted http://www.pcforum.sk/need-for-speed-most-wanted-vt1572.html
NFS:Pro street: http://www.pcforum.sk/nfs-prostreet-vt16409.html
NFS The Run: http://www.pcforum.sk/nfs-the-run-vt113339.html
NHL 09: http://www.pcforum.sk/nhl-09-vt47887.html
NHL 2007: http://www.pcforum.sk/nhl-2007-problemy-riesenia-navody-vt14361.html
Portal 2: http://www.pcforum.sk/portal-2-vt112823.html
Rainbow Six Vegas 1+2: http://www.pcforum.sk/rainbow-six-vegas-1-2-vt37494.html
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad: http://www.pcforum.sk/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad-vt118228.html
rFactor http://www.pcforum.sk/rfactor-zavodny-simulator-na-pc-vt108022.html
TES V: Skyrim: http://www.pcforum.sk/tes-v-skyrim-vt122674.html
Sonic Generations: http://www.pcforum.sk/sonic-generations-vt128516.html
STALKER: Clear Sky: http://www.pcforum.sk/stalker-clear-sky-vt43677.html
Starcraft 2: http://www.pcforum.sk/starcraft-2-vt91370.html
The Saboteur: http://www.pcforum.sk/the-saboteur-2009-vt79606.html
Test Drive Unlimited: http://www.pcforum.sk/test-drive-unlimited-nazory-a-postrehy-vt13418.html
Test Drive Unlimited 2: http://www.pcforum.sk/test-drive-unlimited-2-vt15159.html
The Neverhood: http://www.pcforum.sk/the-neverhood-vt95862.html
TrackMania Nations forever: http://www.pcforum.sk/trackmania-nations-forever-nova-a-zadarmo-vt36993.html
Travian: http://www.pcforum.sk/travian-game-vt14309.html
Unreal Tournament 3: http://www.pcforum.sk/unreal-tournament-3-vt1660.html
Unreal Tournament 2015: unreal-tournament-2015-vt163809.html
Warcraft3: http://www.pcforum.sk/warcraft-3-nazory-tipy-triky-patche-mapy-problemy-atp-vt33901.html
Witcher: http://www.pcforum.sk/witcher-vt17519.html
Witcher 2:Assassins Of Kings / Zaklínač 2: http://www.pcforum.sk/witcher-2-assassins-of-kings-zaklinac-2-vt114174.html
World of Warcraft the Burning Crusade: http://www.pcforum.sk/world-of-warcraft-the-burning-crusade-vt15873.html

*stále na tom pracuji,pokud chce někdo pomoci tak to sem postněte,já to pak hodim do jednoho postu...všechna témata mimo budou posléze pozamykána.
//posledny edit 26.11.2010 - mimkork

//posledny edit 5.6.2011 - Luks

//posledny edit 24.6.2011 - KocuR

//posledny edit 31.3.2012 - Luks

//posledny edit 17.8.2012 - killer


Naposledy upravil Luks dňa 03.01.2009 23:27, celkovo upravené 2

_________________
Asus ROG Strix GL502VM-FY040T:
CPU:Intel Core i7 6700HQ Skylake RAM: 16GB DDR4 GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 SSD: Samsung 960 EVO 1TB NVMe OS: Windows 10 Pro + A4tech Bloody RT7A Terminator Core 3 + Genius GX Gaming CAVIMANUS HS-G700V NAS: Synology DS716+ 8TB + Synology RT2600ac router
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pravidlá + SEZNAM THREADŮ HER!!!

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 16.05.17
Príspevky: 146
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Holíč, Slov...
NapísalOffline : 23.12.2012 20:11 | Pravidlá + SEZNAM THREADŮ HER!!!

Ahoj, nechcete do kolonky Steam a Origin pridať ešte Uplay? Ďakujem je to len moj návrh :)


 [ Príspevkov: 2 ] 


Pravidlá + SEZNAM THREADŮ HER!!!



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Stahování her, cracků@funkčnost cracknutých/vypálených her

v Počítačové hry

0

11710

26.11.2006 21:00

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

C - Linearni seznam

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

15

640

27.12.2015 19:28

focko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

LG unikl seznam telefonů, které se objeví na trhu

v Novinky

7

311

24.07.2011 13:19

david3504

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekání her

v Počítačové hry

18

1154

14.04.2008 19:29

marcoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CESTINY DO HER

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

32

7113

05.01.2010 21:26

sloki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

chybová hláška při spouštění her

v Operačné systémy Microsoft

1

208

09.09.2008 15:41

MarkoSVK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde zvuk u her když jsem na TS

v Počítačové hry

0

171

26.12.2011 17:12

blur

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyhlášeno 100 nejlepších her všech dob na PC, vítez Deus-Ex

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

38

2214

23.02.2011 20:01

Mikulas_Dzurinda

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kvůli špatné podpoře DirectX12 u NVIDIA se nedočkáme lepšího výkonu her - Vtip nebo realita?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

84

1961

15.03.2016 1:39

ujo zigo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Dopyt práce

1

253

28.11.2009 10:45

shaggy

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Kúpim

0

859

27.12.2013 8:10

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pravidlá

v Novinky

0

2681

04.03.2006 18:26

JanoF

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Informujem sa

0

856

27.12.2013 8:10

JanoF

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Správy pre vedenie fóra

0

3899

26.12.2013 23:55

JanoF

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Ponuka práce

1

4842

28.11.2009 10:45

shaggy

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Pravidlá

v Predám

0

23523

27.12.2013 8:10

JanoF



© 2005 - 2017 PCforum, edited by JanoF