Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.10.10
Prihlásený: 02.09.11
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 31.10.2010 15:24

Potrebujem poradit.
Asi pred mesiacom sa mi pokazil notebook HP Pavilion dm3,odisiel mi HDD,takze som stratil vsetky data,ale co je horsie-nemal som zalohovany Windows.

Notebook bol kupovany v alza.sk,po pokazeni mi ho zreklamovali,hdd mi vymenila firma,ktora to pre alzu robi,ale tu je ten problem.
HDD je vporiadku,ale kedze som NB kupoval uz s Windows 7 predinsalovanym na hdd,tak oni mi ho tam nemaju ako dat.Ja som si mal nazaciatku ten windows zazalohovat(na nejake usb,lebo tento nb nema cd/dvd mechaniku),ale ja som tak nespravil(co ma teraz stve,no).Firma,kt. mi vymienala ten hdd mi poradila,ze si mam zavolat do hp.sk(cislo mi dali) a mam si od nich ten system nejako vybavit.Povedali mi,ze zatial mi na ten hdd daju trial verziu na 30 dni,ale treba si co najskor vybavit full verziu.

Takze moja otazka znie,ci niekto mal takyto problem.Zavolat mi tam nerobi poblem,ale neviem na co sa mam presne pytat.Bootovatelne usb s windowsom mi asi neposlu...Neda sa len,ze by mi poslali kod na aktivaciu tej trial verzie a ja by som s to aktivoval?

Dufam,ze mi budete vediet pomoct :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Postradam OS

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 31.10.2010 15:28

Nemáš niekde na nálepke na notebooku serialové číslo na ten Windows?
Ak hej tak si niekde z warezu stiahni čistú inštalačku Windowsu (žiadnu cracknutú ani aktivovanú), napál a pri inštalácií zadaj tvoje serialové číslo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.10.2010 15:39

zavolaj na HP servis že ti odišiel HDD aby ti poslali Recovery DVD W7, priprav si flešku a hod tam recovery no a nainštaluj to z USB alebo si od niekoho požičaj ex. mechaniku a z nej nahodíš system


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.10.10
Prihlásený: 02.09.11
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.10.2010 15:47

Denco: s tym seriovym cislom by to mohlo ist,notebook mi pride az v utorok alebo stredu,tak to potom skusim jednoducho aktivovat,tym kodom by to mohlo ist,kedze tam budem mat trial.Ked nie tak stiahnem z warezu a skusim tak.

hornak: ex. mechaniku nikto v mojom okoli bohuzial nema :(

Dakujem zatial za rady. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Postradam OS

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 31.10.2010 16:13

Winky píše:
Denco: s tym seriovym cislom by to mohlo ist,notebook mi pride az v utorok alebo stredu,tak to potom skusim jednoducho aktivovat,tym kodom by to mohlo ist,kedze tam budem mat trial.Ked nie tak stiahnem z warezu a skusim tak.


Ja to mám tiež tak riešené, stiahnutá čistá inštalačka s mojím serialom a fičí všetko :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.10.10
Prihlásený: 02.09.11
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.11.2010 21:50

Notebook uz mam,nalepku zdola mam,ale asi si to v oprave vsimli a tak mi ho tam aj aktivovali,lebo pri pokuse aktivovat windows mi vypisalo,ze uz je aktivovany.Takze dakujem za rady,aspom budem vediet nabuduce,alebo ked sa s tym cosi prihodi...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra