Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.12.09
Prihlásený: 12.05.10
Príspevky: 33
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2010 20:17

Ahojte,

mam takyto problem, odinstaloval som firewall Outpust a po restartovani mi uz nechcel nabehnut net, neviem kde je problem ale stale mi vypisovalo ze je problem zo sluzbou winsock a tak som nasiel program winsock fix a spustil som ho opravil co sa dalo ale po restarte aj tak nic neslo a stale vypisovalo co aj predtym, tak som znova nainstaloval ten Outpust ale nepomohlo to, kto mi poradi co s tym , nakolko preinstalovanim by sa to vyriesilo len to pouzijem ako poslednu moznost kto poradi? Ani win firewall sa mi nechcel spustit a vypisovalo ze ma problemy s TCP/IP protokolom.

Este prezradim ze mam winxp ze ten pc je pripojeny na modem a ze ostatne pc idu mam wifi siet

Dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Winsock

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2010 9:02

V spracovi zariadeni mas sietovku povolenu?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.12.09
Prihlásený: 12.05.10
Príspevky: 33
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.05.2010 16:35

don jebot píše:
V spracovi zariadeni mas sietovku povolenu?


Jasne keby nebola tak mi nejde, proste z jedneho dna druhy prestala ist a pritom ostatne pc v sieti idu bez problemov iba ta co je pripojena na modem a je tam router ten nejde
aj som katalog winsock resetol aj taak nepomohlo ked pozriem do nastaveni tak tam nemam ziadnu ipadresu ani DHCP
Tak asi to cele preinstalujem to je otazka 2 hodin ak sa zasa nieco nepopsuje, lebo to takto budem tyzden riesit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Winsock

Registrovaný: 31.03.10
Prihlásený: 31.12.20
Príspevky: 1014
Témy: 83
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2010 20:15

A nezmenila sa ti aj MAC adresa??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Winsock

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2010 8:00

Ako by sa mu zmenila MAC adresa? o tom by musel nieco vediet .. a router mas spravne nasteveny neskusal si ho resetnut?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.12.09
Prihlásený: 12.05.10
Príspevky: 33
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.05.2010 15:48

don jebot píše:
Ako by sa mu zmenila MAC adresa? o tom by musel nieco vediet .. a router mas spravne nasteveny neskusal si ho resetnut?


Nie nie, nic s toho, neni nad vlastnu skusenost, vsetko mozne som robil s winsockom co sa tu pisalo a nic nepomohlo, nakoniec som urobil opravu adresara kde bol nainstalovany win xp a uz vsetko ide ako ma, ale aj tak dakujem za radu


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. automatizacia internet bankingu - winsock alebo curl

v Ostatné

0

490

10.07.2011 15:25

Peet51 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra