dokaze pracovat ako AP-cko, staci vypnut DHCP server
v casti network/lan/dhcp setup treba zmenit volbu DHCP zo server na none, hotovo, ma z toho obycajne AP spojene so 4-portovym(ci kolko LAN konektorov to ma) switchom
btw, aj dsl port je(moze byt) WAN portom, o tom ktory je wan port nerozhoduje druh pripojenia
_________________ CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder NB HP ProBook 6450b |