Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 12:16

Povedz to tym ludom, ktori uz rok krachuju a kecy o rezerve, ktoru mas mat si nechaj. Pozrel by som si jak platis x tisicovy najom rok v kuse bez prijmov.
Statna vypomoc je jedna velka byrokraticka nedosiahnutelna kopa sraciek, aj ked sa to uz PO ROKU zacalo lepsit. Sulikov nazor bol uplne v poriadku ak sa bral ako jeden z mnohych. Ak by to bol jediny pohlad, vtedy by to bol problem.

Volil som sas, ale nikdy som nechcel, aby ich pohlad na vec bol hlavny.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 12:18

Rozumné uvoľnenie za podmienok zdravého rozumu by fungovalo. Zatvorené obchody s priemyselným tovarom, kde nikdy neboli ľudia plece pri pleci, zatvorené malé obchodíky, kde sa viac ľudí nezmestí a podobné reštrikcie sú nezmysel. Rovnako nosenie rúšok vonku vo vzdialenosti 5-10 metrov od iných ľudí.
Desaťročia platí, že nezmyselné zákazy a príkazy robia z ľudí "recidivistov" - učia ich, aby ich porušovali...







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 13.08.13
Prihlásený: 26.03.24
Príspevky: 1134
Témy: 116
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 12:20

Ivan-K píše:
Uvoľnenie za prísnych podmienok nefunguje, pretože kto by to kontroloval?
Ako som už písal, podáš prst a utrhnú ti ruku
Čiže dovolíš terasy za prísnych podmienok - akože kapacita max 50% a okamžite sú plné na 120%

Preto som aj napísal všade kde uvoľnili je zle a u nás by tomu nebolo inak


Ako nefunguje? Tie malé obchody, či už menšie obchody s oblečením alebo hocičím OMNOHO menšie ako Tesco, Lidl, Kaufland Billa atď. si to lepšie ustrážia ako tieto veľké reťazce kde to skôr nefunguje, občas rátajú koľko je ľudí v predajni, občas nie... a tie hodiny pre dôchodcov by mohli tiež pomaličky zrušiť, očkovaní dôchodcovia pomaličky budú tak už im netreba tie nezmyselné hodiny.

Inak ešte mi povedz si myslíš, že maličké kaderníctva/kozmetika nedokážu fungovať pod prísnymi hygienickými opatreniami? Dokážu! Reálne tak fungujú stále. Zároveň to čo vymysleli, že kaderník ti môže prijsť domov, ale ty nie k nemu tak to je tiež sprostosť a je to viac nebezpečejšie pre toho kaderníka. To je tak keď o tom rozhoduje niekto kto má na hlave afro a nechodí holičovi a na žiadne iné procedúry tak ho netrápi, že iný to potrebujú. Nehovorím tu čisto len o kaderníctve či holičstve, že to je nejaká životne dôležitá potreba (pre niekoho, ale je), ale sú ako som písal iné procedúry čo sú životná potreba!

Všetkým sa ľahko píše, že však nechajte to zavreté, nech skrachujú, však dostávajú podporu od štátu. A vieš vôbec akú výšku podpory a, že je nedostačujúca? Možno ti pokryje nejaké náklady, ale nie všetky a zároveň aj keby pokrylo tak načo ti to je keď nemáš čo do huby. Treba sa vžiť do pozície kedy by sa ťa to týkalo, len to nikto nerobí, každý sa stará o seba a ak sa ho to netýka tak mu to je jedno.

A aby som nezabudol však načo otvoriť obchody z oblečením, deti aj dospelí môžu aj holí chodiť. Hej objednaj si z internetu si nechaj pre seba, keby som mal stokrát platiť poštovné tak sa nedoplatím. Zároveň viem sám pri sebe povedať, že aj ako dospelí si netrúfam niektoré veci kúpiť a potrebujem si ich vyskúšať a nie potom riešiť nejaké vrátenie a znovuobjednanie a ďalšia doprava. Vieš to sa ľahko hovorí politikom čo majú na tú dopravu navyše peniaze, ale my sme običajní smrteľníci čo nemajú tisícky na účtoch ako oni.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 12:26

Sprostý pokazený splachovač na hajzli by ho presvedčil... Alebo vodovodná batéria.
A inak - v našej firme pracuje cez tisíc ľudí - časť v kanceláriách, časť v teréne - a žiadne infikovanie covidom sa nekoná....doteraz iba pár infikovaných, aj to schytali inde a nie v práci...







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 14:05

Tak kostolíky, samozrejme za "prisnych podmienok" ;) sa otvoria, jupi. Ako to bolo s tym uvolnovanim, ktore aj tak nik neskontroluje? Nejak takto.







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 14:37

Ale no...
Po novom roku som absolvoval všetky testovania, v práci v hlúčikoch desiatok ľudí, na robote a v autách všetci bez rúšok..., potom počas maródky tu v mese. V obchodoch s potravinami kopec teplých - podľa toho, ako sa tlačia na človeka, u kamaráta v dielni bez rúšok. Doteraz negatívny. V tej dielni aj v čase, keď tam bol ďalší kamarát, ktorý bol o deň-dva poziívny s príznakmi a temer celá jeho rodina. Pri dodržiavaní poriadnej hygieny nie je až tak ľahké infikovať sa. Zato, že časť ľudí si nevie dať pozor a niektorí sú vyslovene prasatá, sú potrestaní aj zodpovední. To je tiež na hovno...







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 20.05.19
Príspevky: 839
Témy: 32
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 15:01

Ale no...
toto naozaj nie je zodpovedny pristup. Usmev na tvari, az do momentu pokial ten kovid nemas a neohrozis potencionalne xy ludi. V momente, ked som zistil, ze som pozitivny mi vacsina opatreni zacala davat zmysel. Nie je to ani tak o hygiene ako o jedincovi a jeho organizme. To ci sa nakazi alebo ci nakazi. My mame velmi zlu skusenost. Rozne nasledky a komplikacie davno po prekonani. A to som veeeelmi mlady.
Hygiena aku doma dodrziavame je nadpriemerna.







_________________
Pathetic píše:
kohuta som nekupoval kvoli cernochom
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 15:13

Pozri - ako montéri sme celoročne pod holým nebom a imunitu máme nadpriemernú. Ani nepamätám, koľko rokov som nemal chrípku. Chrbtica, "kríže" to je iná vec. S deťmi som od ich útleho veku trávil maximum času zima/leto vonku. Zablatené, špinavé, občas mokré - no šťastné. Dodnes ako dospelé nechorejú.
Manželka pracuje roky v nemocnoci, posledný rok na kovidovom, teda veľmi dobre viem, aký je "stav". Chorá nebola roky, vie sa chrániť, aj okolie. Ono ani prehnaná hygiena nie je pravé orechové, hoci teraz je potrebná najmä u tých, ktorí vysokú imunitu nezískali prv. Zodpovedný prístup neznamená s prepáčením predposranosť. Samozrjme to nie je Tvoj prípad, no ľudia, nosiaci jedno rúško týždeň tiež nie sú zodpovední. Ja mám v aute, ruksaku, vo vreckách zabalené...niekoľko denne a mením ich podľa potreby.
Nosím ich tam, kde je to zodpovedné a potrebné. 20-30 metrov od iných ľudí na to serem.







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 15:56

Ivan-K píše:
Uvoľnenie za prísnych podmienok nefunguje, pretože kto by to kontroloval?
Ako som už písal, podáš prst a utrhnú ti ruku
Čiže dovolíš terasy za prísnych podmienok - akože kapacita max 50% a okamžite sú plné na 120%

Preto som aj napísal všade kde uvoľnili je zle a u nás by tomu nebolo inak


To je pravda. Mozno by som aj obmedzil pravo viest motorove vozidlo, lebo vsak kto bude kontrolovat ci kazdy dodrziava predpisy.

Ako sorry, ale v prvej vlne dokazali fungovat tak, ze mali jedneho zakaznika na predajni a bolo by to uplne pohodlne realizovatelne aj teraz. A to plati pre vacsinu prevadzok. Miesto toho mame obmedzenia slabsie nez v prvej vlne, ale vsetkemu na vine je Sulik, lebo hladal cestu ako neskolit ekonomiku. Sice sa to nikdy nerealizovalo, ale preco sa vrtat v detailoch, vsakze ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.14
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 5139
Témy: 8
Bydlisko: Čachtice
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 22:39

Vy stále nechcete pochopiť že niekde tie opatrenia nebudú absolútne dodržiavať, ako napríklad tie kostoly.
Príklad z minulého roka koloval po internete, plný kostol aj ked bolo zakázané.
To máš niečo ako opilci, im je jedno že je niečo zakázané oni si musia vypiť a presne tak určitý ludia musia do kostola aj keby traktory z neba padali

Akože bolo povedané, že situáciu bude kontrolovať armáda, ale....
Pýtam sa nevydržia sedieť doma? Tá omša nebude v TV, či rádiu?

Pokial decká nechodia do školy, tak za mna žiaden kostol by nebol, lebo to je v tomto momentne absolútne nepotrebná vec
tatko Tom píše:
Zato, že časť ľudí si nevie dať pozor a niektorí sú vyslovene prasatá, sú potrestaní aj zodpovední. To je tiež na hovno...

Presne o tomto som hovoril, nie každý sa chová zodpovedne a na tom to neustále stroskotáva

U nás je na čierno otvorený bar. Krčma je zatvorená už vyše 4 mesiace
Krčmár hovorí, že ak to niekto nabonzuje tak na neho budú ukazovať prstom, že to určite on nabonzoval.







_________________
PC: CPU Intel Core i5 4670K @ 4.2GHz + be quiet! Pure Rock MB Asus Z97-P GPU Sapphire RX580 4GB RAM 8GB G Skill TridentX 2400MHz CL10 SSD Sandisk X300 M.2 256GB HDD 500GB + 2TB Sound Asus Xonar DS PSU Enermax Modu 82+ 425W CASE Antec Three Hundred LCD Dell U2412M , Keyboard Saitek Eclipse II + mouse Logitech M525
Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS
Tablet: Lenovo S8-50...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2021 23:11

Súhlasím. Kostol je to posledné čo v momentálnej kríze treba otvárať. Boh je predsa všade, aspoň to tvrdia.
Školu zavreté, maloobchod kto neskrachoval doteraz krachne čoskoro, ale nie poďme dať kostoly. Potom ti ľudia budú plniť nemocnice alebo horšie rovno kapat. Congrats.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2021 5:16

Ivan-K píše:
Vy stále nechcete pochopiť že niekde tie opatrenia nebudú absolútne dodržiavať, ako napríklad tie kostoly.
Príklad z minulého roka koloval po internete, plný kostol aj ked bolo zakázané.
To máš niečo ako opilci, im je jedno že je niečo zakázané oni si musia vypiť a presne tak určitý ludia musia do kostola aj keby traktory z neba padali

Akože bolo povedané, že situáciu bude kontrolovať armáda, ale....
Pýtam sa nevydržia sedieť doma? Tá omša nebude v TV, či rádiu?

Pokial decká nechodia do školy, tak za mna žiaden kostol by nebol, lebo to je v tomto momentne absolútne nepotrebná vec
tatko Tom píše:
Zato, že časť ľudí si nevie dať pozor a niektorí sú vyslovene prasatá, sú potrestaní aj zodpovední. To je tiež na hovno...

Presne o tomto som hovoril, nie každý sa chová zodpovedne a na tom to neustále stroskotáva

U nás je na čierno otvorený bar. Krčma je zatvorená už vyše 4 mesiace
Krčmár hovorí, že ak to niekto nabonzuje tak na neho budú ukazovať prstom, že to určite on nabonzoval.


To je zaujimavy priklad. Tie jedine teraz otvoria.A aj ich v minulosti nechali otvorene. Lobing Sulika ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 05.05.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 1386
Témy: 63
Bydlisko: Martin
Príspevok NapísalOffline : 01.04.2021 6:45

No vrchol bol včera keď mi kolegyňa povedala ako počas cesty domov cez mesto začula v telefonáte okoloidúcej ženy “ale nevrav že si pozitívny” - no tak mňa skoro po*ebalo to sa fakt nedivím že sme na tom tak zle...







_________________
MB: ASUS ROG Strix B660I Gaming CPU: Intel Core i5 12400 Cooler: ID-Cooling IS-40x v3 RAM: Patriot Viper Venom 32GB DDR5 6000MHz CL36
GPU: ASUS DUAL RTX 3060 ti 8GB v2 SSD: Western Digital SN770 black 1TB PSU: EVGA SuperNova 650 GM Case: Fractal Design Ridge
Monitor: Acer B277U 27” QHD
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2021 8:00

kllr007 píše:
Súhlasím. Kostol je to posledné čo v momentálnej kríze treba otvárať. Boh je predsa všade, aspoň to tvrdia.
Školu zavreté, maloobchod kto neskrachoval doteraz krachne čoskoro, ale nie poďme dať kostoly. Potom ti ľudia budú plniť nemocnice alebo horšie rovno kapat. Congrats.


No neviem neviem. Mám taky dojem, že tým chudáčikom bolo už od narodenia vtlčené do hláv, že bohovia, alahovia, jinovia atd sú len v akože chrámoch, alebo len tam budú ich bláboly vypocute?? Neviem, ja nepatrím k týmto sektám, no kostoly zrejme budú plné týchto gúm.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2021 8:08

V dvadsiatom prvom storoci a u vzdelanych ludi viac, nez smutne...

Dávno bolo kdesi napísané:
- Prečo nemožno zrušiť náboženstvá?
- Jednoduchí by sa nemali čím zapodievať...







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2021 9:23

Ja by som sa na to vykaslal. Nechcem krestanov nejak dehonestovat, resp formalne k nim patrim, ale zmysel v chodeni do kostola som v podstate nikdy nevidel, ak teda vynecham fakt, ze u nas na poschodi mame pingpongovy stol. Nas farar ma fungl novu XC60 (D5, takze asi vo vybave) a teda sa obavam, ze lepsieho cloveka by zo mna asi neurobil.

Fakt ale je, ze v aktualnej situacii by sa mali otvarat ako posledne, pretoze ich pridana hodnota je jednoducho nizka - ziadna. Je par krestanov, ktorym kostol nieco da, ale vacsina tam chodi z "povinnosti" a aby na nich ludia neukazovali prstom.

Lenze ono ovela lepsie znie ked sa dookola omiela, ze vsetko nie je len o peniazoch a dolezite su aj duchovne veci (mat tu XC60, asi by som to chvilu dokazal tvrdit tiez). Lenze tu sa par ludi zobudi bez prace, tam par na mizine a ti ktorym nejaka praca ostala zistia, ze vsetko je 2x drahsie. A proste si neviem predstavit ako kostol pomoze riesit tieto dosledky. Ono to koniec koncov vidim na svojej tete. Moja mama na nej vzdy obdivovala jej vyrovnanost a bezprostrednost a taku tu myslienku, ze zivot nie je o peniazoch a treba si ho uzit a stuff. Ako kucharka nezarobi nijak nadstandardne, ale ked sa k tomu prirata kopec bonusov a "vyhod" ktore pocas sezony ma, vsetko je v cajku. Teraz ale sice v nejakom rezime funguje, ale je to obmedzene a ta vyrovnanost a spokojnost sa zrazu vytratila a je 24/7 nasrana na vladu a kapitalizmus.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2021 9:50

Tiez nevidim vyznam v kostoloch. Uz ked sa chcu ohanat vierou, tak im niekde v biblii vsemohuci nakazal, ze maju stavat kostoly a chodit tam? Alebo je to len vymysel cirkvi na nadobudnutie majetkov a zabezpecenie ich knazov pomocou oblbnutia oveciek ze z kostola bude ich modlitby vsemohuci lepsie pocut? :lol: Ked som veriaci, tak verim a modlim sa. A je fuk kde som.

Netreba sa cudovat, ked ludi poburi, ze kostoly otvorene byt mozu, lebo cirkev robila vraj akysi natlak na vladu. To potom nech aj gastro sektor spravi natlak a aha, bude hned vynimka.
By som chcel vidiet, co im ponukli, ze povolili otvorenie kostolov. Ale vsetko ostatne musi byt zavrete. Virus urcite ostane pred dverami kostola :lol:







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.04.2021 10:14

Aaakoze. Kostoly su riziko, ale jedno tomu treba nechat. Viera a cele tieto kecy vedia fungovat ako ekvivalent k psychologom. Ak tomu niekto naozaj veri, tak mu to moze pomoct zlepsit zivot cez toto debilne obdobie.

Nie som veriaci.

// Spojený príspevok Pia 02.04.21 10:16

Kazdopadne hovorim to len ako inu perspektivu na zamyslenie. Neobhajujem to, ze ja nemozem koncertovat a defacto mi covid zmazal velku cast potencialnych prijmov spojenych s kulturou a kostolnici si mozu veselo robit co chcu za totoznych podmienok ako kulturne podujatia.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2021 11:42

Severna Korea moze ist handry fajcit, nas bordel vedla hradu nastavil novu latku :lol:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=622262525840118&id=104844547581921







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 12:29

Sekta normálne.

Toto je tiež fajn
Politika - Slovensko







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2021 12:59

To je taka slovenska klasika, vyhraj volby mozes vsetko...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 6549
Témy: 204
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 13:00

"Na Slovensku je to tak"
(Binder...)







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 18:03

Seliga uz odstupuje, na to by sa nejaky Boris ci Igor nezmohli







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2021 18:08

Otazka je skor ak by ho necvakli, tak by odstupil aj tak? :lol: nech sa vzda uplne svojej stolicky ak chce byt taky velky chlapisko, nesiel do toho podniku ci kde ho to cvakli pod natlakom predsa :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 18:19

Tak v porovnani s Borisom ktory v case lockdownu zneuzil vladne limo na vylet s nadejnou dalsou matkou jeho klanu, alebo Igorom ktory si sere do huby skoro denne je to jav nevidany







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 18:20

Co hovorite na Igorovu novu atomovku na zivnostnikov ? A uz viete kam sa chcete stahovat ? :D







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2021 18:25

M0f0 píše:
Tak v porovnani s Borisom ktory v case lockdownu zneuzil vladne limo na vylet s nadejnou dalsou matkou jeho klanu, alebo Igorom ktory si sere do huby skoro denne je to jav nevidany

len vypocitavost, nic viac podla mna, ak by neexistovali fotky, tak sa nic nedeje...Boris vladne musi pouzivat predsa, resp. vacsina tych vyssie postavenych papalasov, pochybujem, ze Boris jazdil predtym na 20 rocnej jazdenke :) ale hej, neobhajujem tu nehodu ci nemocnicu co tam boli nejake problemy, ja som to moc nesledoval...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 18:29

A musel sa pocas ltvrdeho ockdownu jeb. pardon viezt do lekarne s nejakou slecnou az tak naruzivo,ze sa vyj. pardon havarovali?

Takze Boris si robi co chce a za statne, to je OK a Seliga ktory vyvodi voci sebe zodpovednost je vypocitavy a falosny? Tak to LoL

25% odvody a 20% dan, good luck Slovakia







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2021 18:31

Nebude 25%. To je sialeny vymysel SAS.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2021 18:32

Jasne, ze to mal spravit aj Boris, ja som ho neobhajoval :-D ale tak to na Slovensku chodi, ak by boli chlapi, tak sa vzdaju svojho kresla a pojdu makat za pas a nie si robit tlacovky ze sa vzdavaju nejakej super funkcie o ktorej 90% naroda ani nevie ze existuje...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109100

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48510

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

890

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1117

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

888

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1185

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

601

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

570

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80570

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3359

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8206

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1163

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3645

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10509

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

597

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1085

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra