Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 15 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
Predam rychlovarnu kanvicu za 1euro+posta. Pouzivana 2roky, plne funkcna. objem 1liter. Biela farba. Foto v pripade zaujmu. Predavam aj inde.
|
|
Registrovaný: 29.05.10 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 482 Témy: 27 | 27 Bydlisko: Slovakia, Z... | |
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava | |
Registrovaný: 29.05.10 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 482 Témy: 27 | 27 Bydlisko: Slovakia, Z... | |
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
V poriadku 
|
|
Registrovaný: 15.04.15 Prihlásený: 16.10.25 Príspevky: 2124 Témy: 93 | 93 Bydlisko: Prievidza |
Má ta konvica aj filter?
_________________ PC: CPU Intel Xeon E3-1231 v3 + SCYTHE Kotetsu | GPU Asus Strix GTX970 4GB | MB ASROCK Z97 Anniversary | RAM Kingston 16GB DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury Blue Series | SSD Crucial BX100 250GB | HDD Seagate Barracuda 7200 1TB | CASE Fractal Design CORE 2500 | PSU Evga 500B | LCD Dell P2414H | K A4tech Bloody B120 | M ASUS ROG Sica Black | C Microsoft XBOX 360 Controller Black Mobile: Xiaomi Redmi Note 2 16GB White |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
Ak myslis filter ako je napr. Brita na kamen, tak to nie, ale ma taky maly filter ako ked vylievas vodu z kanvice, take nieco ako sitko,len trocha jemnejsie.
|
|
Registrovaný: 15.04.15 Prihlásený: 16.10.25 Príspevky: 2124 Témy: 93 | 93 Bydlisko: Prievidza |
Tak potom nič
_________________ PC: CPU Intel Xeon E3-1231 v3 + SCYTHE Kotetsu | GPU Asus Strix GTX970 4GB | MB ASROCK Z97 Anniversary | RAM Kingston 16GB DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury Blue Series | SSD Crucial BX100 250GB | HDD Seagate Barracuda 7200 1TB | CASE Fractal Design CORE 2500 | PSU Evga 500B | LCD Dell P2414H | K A4tech Bloody B120 | M ASUS ROG Sica Black | C Microsoft XBOX 360 Controller Black Mobile: Xiaomi Redmi Note 2 16GB White |
|
|
Planujes ju predtym vycistit? Nerad by som priplacal na postovnom kvoli vodnemu kamenu
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
ja ju vezmem,do roboty bude akurat. vycistit si ju viem aj sam napis mi SS
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
skilex : minimum vodneho kamena tam je, bol pouzity za tie 2roky len par krat...chces ho? ak hej napis adresu, poslem ti ho a potom uhradis na ucet postovne + legendarne 1euro aby sa likva tesil
|
|
|
Tak to potom nemam zaujem, bez vodneho kamena mi je nanic
|
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
Oukey 
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
takze je volna ?
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
nie, je predana mimo fora.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 15 ] | |
|