Stránka: 12 z 12
| [ Príspevkov: 356 ] | 1 ... 8, 9, 10, 11, 12 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 28.09.17 Prihlásený: 05.12.17 Príspevky: 20 Témy: 2 | 2 |
Nemeral som to uplne presne takze na minuty ti to nepoviem ale urcite nieco medzi 6 a 7 to bude.
|
|
Registrovaný: 30.11.17 Prihlásený: 18.01.18 Príspevky: 8 Témy: 0 | 0 |
oukej ďakujem, nájsť niečo v tejto cene s podobnou výdržou je fakt problém
|
|
Registrovaný: 21.09.13 Prihlásený: 04.04.26 Príspevky: 2111 Témy: 77 | 77 Bydlisko: Považská By... |
Zmenilo sa niečo v kategórií tak do 20e? Einsear T2 som odfajal tak by som rád nejaké nové splasil, najlepšie s plochým alebo aspoň oflexovanym káblom... Ďakujem
_________________ Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen. |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 28.07.14 Prihlásený: 23.12.21 Príspevky: 110 Témy: 21 | 21 Bydlisko: Prešov |
TY Hi-Z 32 som prave dnes odpalil. Mate nejaky tip do 15€ najlepsie? Denne pocuvanie, hudba: rock, metal, rap, hip-hop, NIE stuple. Dakujem
|
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 18024 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
ve monk
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina | |
Registrovaný: 16.11.14 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 116 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Nové Zámky | |
Registrovaný: 19.03.07 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 7084 Témy: 86 | 86 Bydlisko: BA |
Pozri si kz zst ale zs3(mozno 5) idealne tu vyhrab tu budget audiophile stranku kde sa zaobera vyhradne lacnymi sluchatkami a vyberaj podla toho. To ma este nesklamalo.
_________________ Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA XFX RX6800XT | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 & Notebook: Mac M4 Air 512 & Mobil: Pixel 7a & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN |
|
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
Dosli mi TRN V80 a nove Urbanfun (na starych sa zlomil kablik) - tentokrat v ciernej farbe a s inym kablikom. V80 su vyborne v basovom rozsahu, idu hlbsie ako Urbanfun, bez toho aby nad basmi stracali kontrolu. Z nejakeho dovodu ale aj po 30 hodinach rozohravania hraju vysky horsie ako Urbanfun, ktore hrali dokopy len par hodin. Ked si pustim album The Sin and the Sentence, Urbanfun pekne vytiahnu cinely do pozornosti a tie drobne nuancy zahraju s paradnym prehladom. V80 ich vytiahnu do pozornosti, ale namiesto cinkaveho plechoveho zvuku ponuknu šuštanie. Kopak tiez dost divne pľuje. Dufam ze sa to rozohra, no takto dlho som zatial nemusel rozohravat nic (aby sa to dalo pocuvat). Ak nie, tak z mnou skusanych in-ear to vychadza na Urbanfun > MH1C > V80 > aJays three > MH750 (tie co Sony dava k telefonom) > hranica pocuvatelnosti > Xiaomi > DROT.
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
Registrovaný: 16.11.14 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 116 Témy: 26 | 26 Bydlisko: Nové Zámky | |
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
Od Xiaomi som mal Piston3, co bol uplny fail, aj trojmenicove hybridy, co bol mensi (ale stale) fail. V80 su oproti nim uplny luxus. Charakterom su V80 a Urbanfun dost podobne, zhruba rovnako zvyraznene basy (nie to hnusne 70Hz+ pasmo), len to vyssie pasmo znie trosku inak. Rozdiel je ale naozaj maly. Po BT kabliku som pozeral, ale kym mam na telefone jack, neplanujem pouzivat BT na nic ine ako telefonovanie. Na domacich ATH AR5BT pocujem vyrazne rozdiely medzi bluetooth a kablom.
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
Registrovaný: 29.10.18 Prihlásený: 06.08.21 Príspevky: 80 Témy: 11 | 11 |
Ahojte. Neviete niekto odporučiť nejaké bluetooth štuple? Chcem to ako darček pre maminu. Cena tak do 50-60€ ale aby výdrž nebola len nejaké 2 hod. Ďakujem za rady
|
|
Registrovaný: 05.08.11 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 1682 Témy: 63 | 63 Bydlisko: BA |
Kedtak pozri na ali bluetooth kabel pre kz, stoji okolo 8eur a vies ho spojit so vsetkymi stupla i od KZ aj s v80kami .. vydrz okolo 6 hodin vraj // Spojený príspevok Sob 16.03.19 17:16Btw davam do pozornosti zaujimavy blog, autor roobi dost dobre porovnania KZ stupli, kto si medzi nimi nevie vybrat, tak si to urcite preklikajte https://thecontraptionist.blog/2018/10/26/kz-zsn-20-has-never-gone-so-far/
|
|
Registrovaný: 20.08.13 Prihlásený: 11.05.21 Príspevky: 32 Témy: 6 | 6 |
KocuR píše:  Dosli Urbanfun, na prvy pocuv to je celkom fajn, na rozdiel od Xiaomi to ma basy, charakterom zvuku to nema daleko od mojich stale pretrvavajucich favoritov MH1C, ked sa trosku rozohraju tak sa snad aj tie vysky zlepsia. Len by mohli ist trosku hlbsie do ucha a mat na kabliku aj ovladanie hlasitosti. cauko, nahodou by si nevedel poradit, ci sa daju zohnat, bud tie Sony MH1C alebo Urbanfun hybrid pripadne nejaka adekvatna alternativa, niekde z cz/sk stranky, tak, aby mi to neprislo za mesiac?  alebo niekto iny ?
|
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
Tie ZSN ma zaujali. Oproti Piston 3 by to malo byť lepšie však ? Gearbest má ale o 1 dolár drahšie ZSN pro, sú lepšie ?
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 19.03.07 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 7084 Témy: 86 | 86 Bydlisko: BA |
Objednal som si ZSN aj Tin T2, uvidime 
_________________ Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA XFX RX6800XT | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 & Notebook: Mac M4 Air 512 & Mobil: Pixel 7a & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN |
|
Registrovaný: 26.12.10 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 215 Témy: 62 | 62 Bydlisko: Trnava |
Zdravim, Zhanam bezdrotove stuple do usi s vyvazenym zvukom na hudbu, hry aj filmy v cene 50 - 80€. Idealne by bolo keby sa dali pripojit cez kabel (ale nie je podmienka). Chcem ich kupovst na Slovensku. Vedeli by ste mi prosim nieco poradit? A prosim Vas, co to znamena rozohrat sluchatka? Je to nejaky sposob akym docielit ich najlepsi zvuk, alebo doba, po ktorej sa naplno prejavi ich kvalita? Dakujem 
_________________ MSI PRO B850-P WIFI AMD Ryzen 7 7800X3D Cooler Master Hyper 612 APEX Patriot Viper Elite 5 Ultra 2x24 GB CL28 @ 6000 MHz ASUS PRIME GeForce RTX 5070 Ti OC 16 GB Samsung 990 EVO Plus 2 TB ADATA XPG SX8200 Pro 1 TB Seagate Barracuda 2 TB FSP VITA GM 850 W be quiet! PURE BASE 501 Airflow Black |
|
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
Doba, po ktorej sa naplno prejavi ich kvalita, nic viac. Charakter zvuku sa rozohranim prakticky nezmeni, len sa trochu precisti prednes.
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina | |
|
mal som Tin Audio T2 s MMCX a uz davno ma ziaden konektor tak nenabrusil.. pekelne tazko sa odpaja a samovolne krutenie sa znie super ale realne je to otravne
odvtedy uz len 2Pin alebo sluchadla bez odnimatelneho kablu.
|
|
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
Tin Audio T2 som tiez nedavno kupil, nebavia ma az tak ako urbanfun, ale stale su velmi dobre pocuvatelne.
Kym ich teda nenapojim na bluetooth modul TRN BT3S. S tym to fakt neviem pocuvat. Ale ergonomia fakt dobra.
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
|
ja som kupil tu na fore TRN V80 a hrozne ma bavia + prvy krat som skusil kabel okolo usi a je to hrozne dobra a pohodlna vec (subjektivne).
|
|
Registrovaný: 25.01.13 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4854 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Žilina |
Senfer DT6 došli a hrajú luxusne,mám tam penové štuple
|
|
Registrovaný: 13.03.11 Prihlásený: 21.06.26 Príspevky: 204 Témy: 17 | 17 Bydlisko: Zilina |
Ahojte. Poradite nieco do 20ecok? Nejake dobre spunty.
|
|
Stránka: 12 z 12
| [ Príspevkov: 356 ] | 1 ... 8, 9, 10, 11, 12 |
|