[ Príspevkov: 356 ] 1 ... 8, 9, 10, 11, 12
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 28.09.17
Prihlásený: 05.12.17
Príspevky: 20
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 05.12.2017 11:12 | Slúchadlá(in-ear)

Nemeral som to uplne presne takze na minuty ti to nepoviem ale urcite nieco medzi 6 a 7 to bude.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.17
Prihlásený: 18.01.18
Príspevky: 8
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 07.12.2017 10:41 | Slúchadlá(in-ear)

oukej ďakujem, nájsť niečo v tejto cene s podobnou výdržou je fakt problém


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 04.04.26
Príspevky: 2111
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 01.05.2018 15:13 | Slúchadlá(in-ear)

Zmenilo sa niečo v kategórií tak do 20e? Einsear T2 som odfajal tak by som rád nejaké nové splasil, najlepšie s plochým alebo aspoň oflexovanym káblom...
Ďakujem


_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 18024
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 01.05.2018 15:16 | Slúchadlá(in-ear)

https://audiobudget.com/leaderboard/iem


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.07.14
Prihlásený: 23.12.21
Príspevky: 110
Témy: 21 | 21
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 05.07.2018 22:15 | Slúchadlá(in-ear)

TY Hi-Z 32 som prave dnes odpalil. Mate nejaky tip do 15€ najlepsie? Denne pocuvanie, hudba: rock, metal, rap, hip-hop, NIE stuple. Dakujem


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 18024
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 05.07.2018 22:19 | Slúchadlá(in-ear)

ve monk


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 06.07.2018 15:49 | Slúchadlá(in-ear)

100% New FENGRU DIY EMX500 In-ear Earphones Flat Head Plug DIY Earphone HiFi Bass Earbuds DJ Earbuds Heavy Bass Sound Quality
http://s.aliexpress.com/vYZ7Nvqa?fromSns=Copy to Clipboard


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.11.14
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 116
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 22.09.2018 23:46 | Slúchadlá(in-ear)

Niekto skusenosti s TRN V80?
https://www.aliexpress.com/item/TRN-V80-2DD-2BA-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monitor-Running-Sport-Earphone-Earplug-Headset/32892982905.html?aff_platform=link-c-tool&cpt=1537650499119&sk=cKANchL2&aff_trace_key=892e98ecf3604e23a5b905fce60e2be5-1537650499119-02527-cKANchL2&terminal_id=09889f3bc45b4ffa9596a1399446c95f


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 7084
Témy: 86 | 86
Bydlisko: BA
NapísalOffline : 23.09.2018 3:49 | Slúchadlá(in-ear)

Pozri si kz zst ale zs3(mozno 5) idealne tu vyhrab tu budget audiophile stranku kde sa zaobera vyhradne lacnymi sluchatkami a vyberaj podla toho. To ma este nesklamalo.


_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA XFX RX6800XT | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: Mac M4 Air 512 &
Mobil: Pixel 7a & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 25.12.2018 13:30 | Slúchadlá(in-ear)

Dosli mi TRN V80 a nove Urbanfun (na starych sa zlomil kablik) - tentokrat v ciernej farbe a s inym kablikom.
V80 su vyborne v basovom rozsahu, idu hlbsie ako Urbanfun, bez toho aby nad basmi stracali kontrolu. Z nejakeho dovodu ale aj po 30 hodinach rozohravania hraju vysky horsie ako Urbanfun, ktore hrali dokopy len par hodin. Ked si pustim album The Sin and the Sentence, Urbanfun pekne vytiahnu cinely do pozornosti a tie drobne nuancy zahraju s paradnym prehladom. V80 ich vytiahnu do pozornosti, ale namiesto cinkaveho plechoveho zvuku ponuknu šuštanie. Kopak tiez dost divne pľuje. Dufam ze sa to rozohra, no takto dlho som zatial nemusel rozohravat nic (aby sa to dalo pocuvat). Ak nie, tak z mnou skusanych in-ear to vychadza na Urbanfun > MH1C > V80 > aJays three > MH750 (tie co Sony dava k telefonom) > hranica pocuvatelnosti > Xiaomi > DROT.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.11.14
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 116
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 26.12.2018 21:37 | Slúchadlá(in-ear)

Tiez uz mam doma V80. Nemam to moc ako porovnavat kedze mam len xiaomi piston. Nie som moc narocny ale V80 hraju urcite lepsie ako pistony.
Urbanfun su odost lepsie ako V80?

Tu som nasiel nejake porovnania.
https://medium.com/@scarbir/the-best-cheap-earphones-on-aliexpress-70d9f3f3bd57
K tym V80 nemas nahodou bluetooth modul?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 27.12.2018 21:44 | Slúchadlá(in-ear)

Od Xiaomi som mal Piston3, co bol uplny fail, aj trojmenicove hybridy, co bol mensi (ale stale) fail. V80 su oproti nim uplny luxus. Charakterom su V80 a Urbanfun dost podobne, zhruba rovnako zvyraznene basy (nie to hnusne 70Hz+ pasmo), len to vyssie pasmo znie trosku inak. Rozdiel je ale naozaj maly.
Po BT kabliku som pozeral, ale kym mam na telefone jack, neplanujem pouzivat BT na nic ine ako telefonovanie. Na domacich ATH AR5BT pocujem vyrazne rozdiely medzi bluetooth a kablom.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.18
Prihlásený: 06.08.21
Príspevky: 80
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 27.12.2018 23:12 | Slúchadlá(in-ear)

Ahojte. Neviete niekto odporučiť nejaké bluetooth štuple? Chcem to ako darček pre maminu. Cena tak do 50-60€ ale aby výdrž nebola len nejaké 2 hod. Ďakujem za rady


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 1682
Témy: 63 | 63
Bydlisko: BA
NapísalOffline : 16.03.2019 17:08 | Slúchadlá(in-ear)

Kedtak pozri na ali bluetooth kabel pre kz, stoji okolo 8eur a vies ho spojit so vsetkymi stupla i od KZ aj s v80kami .. vydrz okolo 6 hodin vraj

// Spojený príspevok Sob 16.03.19 17:16

Btw davam do pozornosti zaujimavy blog, autor roobi dost dobre porovnania KZ stupli, kto si medzi nimi nevie vybrat, tak si to urcite preklikajte
https://thecontraptionist.blog/2018/10/26/kz-zsn-20-has-never-gone-so-far/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.08.13
Prihlásený: 11.05.21
Príspevky: 32
Témy: 6 | 6
NapísalOffline : 04.04.2019 14:10 | Slúchadlá(in-ear)

KocuR píše:
Slúchadlá(in-ear)
Dosli Urbanfun, na prvy pocuv to je celkom fajn, na rozdiel od Xiaomi to ma basy, charakterom zvuku to nema daleko od mojich stale pretrvavajucich favoritov MH1C, ked sa trosku rozohraju tak sa snad aj tie vysky zlepsia. Len by mohli ist trosku hlbsie do ucha a mat na kabliku aj ovladanie hlasitosti.


cauko, nahodou by si nevedel poradit, ci sa daju zohnat, bud tie Sony MH1C alebo Urbanfun hybrid pripadne nejaka adekvatna alternativa, niekde z cz/sk stranky, tak, aby mi to neprislo za mesiac? :D alebo niekto iny ?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 04.04.2019 15:08 | Slúchadlá(in-ear)

https://audiobudget.com neviem či poznáte. Ja som si objednával yersen fen-2000 a spokojnosť


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 04.04.2019 16:00 | Slúchadlá(in-ear)

Tie ZSN ma zaujali. Oproti Piston 3 by to malo byť lepšie však ? Gearbest má ale o 1 dolár drahšie ZSN pro, sú lepšie ?


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 19.03.07
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 7084
Témy: 86 | 86
Bydlisko: BA
NapísalOffline : 04.04.2019 16:21 | Slúchadlá(in-ear)

Objednal som si ZSN aj Tin T2, uvidime :D


_________________
Desktop: CPU AMD R7 1700x @ 3.85GHz | Cooling be quiet! Dark Rock Pro 4 | MB ASRock X470 Taichi Ult. | RAM 4x8GB DDR4 G-SKILL TridentZ RGB 3000 CL16-16-16-36 | VGA XFX RX6800XT | SSD Crucial MX300 525GB | HDD Seagate Ironwolf 3TB 5900rpm | PSU CORSAIR RM750X | MONITOR AOC Q3279VWFD8 | MOUSE HyperX Pulsefire FPS + Razer eXactMat | HyperX Alloy FPS Brown | HyperX Cloud | ARCH x64 &
Notebook: Mac M4 Air 512 &
Mobil: Pixel 7a & SBC: Raspberry pi 0 | 3B+ & Headphones: Senheiser HD58X | AKG K551 + detachable cable mod | Linsoul TIN T2 | KZ SZN
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.12.10
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 215
Témy: 62 | 62
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 27.04.2019 18:15 | Slúchadlá(in-ear)

Zdravim,

Zhanam bezdrotove stuple do usi s vyvazenym zvukom na hudbu, hry aj filmy v cene 50 - 80€. Idealne by bolo keby sa dali pripojit cez kabel (ale nie je podmienka). Chcem ich kupovst na Slovensku. Vedeli by ste mi prosim nieco poradit?

A prosim Vas, co to znamena rozohrat sluchatka? Je to nejaky sposob akym docielit ich najlepsi zvuk, alebo doba, po ktorej sa naplno prejavi ich kvalita? Dakujem :)


_________________
MSI PRO B850-P WIFI AMD Ryzen 7 7800X3D Cooler Master Hyper 612 APEX Patriot Viper Elite 5 Ultra 2x24 GB CL28 @ 6000 MHz ASUS PRIME GeForce RTX 5070 Ti OC 16 GB Samsung 990 EVO Plus 2 TB ADATA XPG SX8200 Pro 1 TB Seagate Barracuda 2 TB FSP VITA GM 850 W be quiet! PURE BASE 501 Airflow Black
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 29.04.2019 7:58 | Slúchadlá(in-ear)

Doba, po ktorej sa naplno prejavi ich kvalita, nic viac. Charakter zvuku sa rozohranim prakticky nezmeni, len sa trochu precisti prednes.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 24.08.2019 15:07 | Slúchadlá(in-ear)

vynikajúce slúchadlá so zľavou:
€ 15,81 54%OFF | SENFER DT6 1BA+1DD Hybrid In Ear Earphone HIFI DJ Running Sports Earplug Earbuds With Mic Detachable MMCX Cable X6 PT25 DT8 T2
https://s.click.aliexpress.com/e/BdSJozu8

€ 17,39 54%OFF | 2018 YINYOO EP1 In Ear Earphone 12MM Dynamic Drive HIFI Bass Earphone DJ Metal Earphone Headset With MMCX Detachable Cable
https://s.click.aliexpress.com/e/kBYOJlX2

€ 20,56 29%OFF | 2018 New HIFI Yersen EFN-2000 Hybrid In Ear Earphone Monitor Running Sport Metal Earphone With MMCX
https://s.click.aliexpress.com/e/orTtrBxa

zobral som tie Senfery ,dúfam že prídu v poriadku,tu je recenzia:
https://audiobudget.com/product/Senfer/DT6


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.08.2019 19:21 | Slúchadlá(in-ear)

mal som Tin Audio T2 s MMCX a uz davno ma ziaden konektor tak nenabrusil.. pekelne tazko sa odpaja a samovolne krutenie sa znie super ale realne je to otravne

odvtedy uz len 2Pin alebo sluchadla bez odnimatelneho kablu.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10631
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 27.09.2019 10:55 | Slúchadlá(in-ear)

Tin Audio T2 som tiez nedavno kupil, nebavia ma az tak ako urbanfun, ale stale su velmi dobre pocuvatelne.

Kym ich teda nenapojim na bluetooth modul TRN BT3S. S tym to fakt neviem pocuvat. Ale ergonomia fakt dobra.


_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 27.09.2019 10:58 | Slúchadlá(in-ear)

ja som kupil tu na fore TRN V80 a hrozne ma bavia + prvy krat som skusil kabel okolo usi a je to hrozne dobra a pohodlna vec (subjektivne).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Slúchadlá(in-ear)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 27.09.2019 21:44 | Slúchadlá(in-ear)

Senfer DT6 došli a hrajú luxusne,mám tam penové štuple


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.03.11
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 204
Témy: 17 | 17
Bydlisko: Zilina
NapísalOffline : 26.09.2020 14:09 | Slúchadlá(in-ear)

Ahojte.
Poradite nieco do 20ecok?
Nejake dobre spunty.


 [ Príspevkov: 356 ] 1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Slúchadlá(in-ear)




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF