Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2017 16:07

Ahoj, rozmyslam nad registraciou a kupou nejakej kryptomeny priamo cez burzu, bitstamp, coinbase apod. Jedina vec, ktora ma trochu odradza je, ze je potrebne sa verifikovat kopiou OP. Nemate niekto skusenosti s takymito vecami? Nepride mi to velmi bezpecne, no vidim, ze vela ludi to pouziva a zrejme bez problemov. Cital som o nejaky burzach, kde verifikaciu nepotrebuju, no tie vraj dva krat spolahlive nie su, a nerad by som poslal peniaze niekam, kde ich uz neuvidim. Dakujem za nazory :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Burzy s kryptomenami

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 311
Témy: 24
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 29.11.2017 16:46

zdravicko, ja som registrovany na bitcoin.de, pri zadani svojho bank. konta, kde ti budu pri predaji zasielane peniaze musis najprv spravit spominanu verifikaciu. Bitcoin.de to ma zabezpecene cez appku ktoru si stiahnes na telefon, ale uz neviem ako sa vola. Pri verifikacii drzis v ruke OP a komunikujes s operatorom, cely priebeh trva asi 5-10 minut plus nejake to cakanie na volneho operatora. Pri verifikacii operator s tebou pochopitelne komunikuje anglicky. Doteraz som nepostrehol nejake zneuzitie udajov z tychto verifikacii pre bitcon.de...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.11.2017 17:06

Dakujem pekne za reakciu, bitcoin.de nepoznam, musim pozriet. U mna zatial asi najviac vyhrava bitstamp, no hovorim ta verifikacia ma odradza.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra