Ahojte, mám problém so zvukom. Pred pár dňami mi odišiel HDD a dnes som si nainštaloval Windows 7 64-bit. (Ultimate windows)
Teraz som si všimol, že mi nejde zvuk.
Každopádne tu máte pár screenov:
https://ctrlv.cz/3yLxhttps://ctrlv.cz/olTRZákladná doska: Asus P5E3 Deluxe
Skúšal som ovládače odinštalovať, updatovať, 2x som ich nainštaloval znova cez nejaké SWW a nič.. Nevie mi niekto pomôcť?