Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 17:46

Zdravim potreboval by som poradit ohladom spravovania fanusikovovskej stranky na facebooku. Zalozil som stranku pre moju priatelku na facebooku. Ja aj ona sme na nej administratori. Chcem sa opytat ako mam oznacit ludi na fotkach. Nikde mi nedava taku ponuku. Na stranke mam lajknutych asi 5 inych stannok a iba tie sa mi zobrazuju pri tagovani. Chcel by som oznacit hocikoho alebo alebo aspon tych co lajkli moju stranku. Da sa to zmenit niekde v nastaveniach alebo ako to mam urobit? Vlatne ani neviem ci som tu stranku spravne zaradil do kategorie v ktorej by mala byt ked mi to nedava ziadnu taku ponuku. Alebo prosim je niekde slovensky navod alebo aj anglicky ako spravne spravovat taku stranku alebo tipy a triky? Vopred dakujem za odpovede.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Facebook fanusikovska stranka. ako spravovart..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 18:08

Nerozumiem.. Označovanie funguje úplne identicky ako vždy.. Otvoríš si fotku a máš tam možnosť "Označiť ľudí".....
Na toto vážne vysokú školu netreba.

https://www.facebook.com/help/364458366957655/







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2014 18:23

Ja oznacovat viem to nie je problem ale ked sa klikne aspon 2-3 pismena tak tam naskoci konkretne meno. Ale mne nenaskoci ani naznak tej osoby ktoru chcem oznacit. Oznacovat vo svojom profile viem to nie je problem ale ked vystupujem pod mojou strankou tak sa to neda.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Facebook fanusikovska stranka. ako spravovart..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 18:28

Vyskúšaj iný prehliadač, u mňa to funguje v pohode.. A skús napísať aj viac písmen, dve je málo. ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2014 18:38

Aj cele meno ked zadam tak nic :) sice pracujem vzdy s tabletmi a tefonmi ale skusim to. A oznaci mi aj cudziu osobu ktora nelajkla moju stranku ani ju nemam ako spravca v priateloch?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Facebook fanusikovska stranka. ako spravovart..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 18:41

No keď ja začnem písať aspoň 3 písmená, tak mi núka aj úplne cudzích ľudí... Pokiaľ to skúšaš na tablete/mobile, tak chyba môže byť práve tam.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2014 18:50

Ok hadze mi tam tam nieco ale nie osoby iba druhe fan page. Tak dakujem skusim cez pc. A este jedna vec vytvoril som si iny novy profil na fb a isiel som na moju stranku a chcel som sa oznacit ale nedalo mi taku ponuku. Hovorila moja priatelka aj zaknickam nech sa oznacia ale aj tato ponuka tam chybu. Je to v nastaveniac niekde? Aby sa sa same vedeli oznacit?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Facebook fanusikovska stranka. ako spravovart..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 18:59

Hmm, teraz pozerám, že aj mne to dovoľuje len iné stránky... Môžem pridať aj celé meno, ale v tom prípade nefunguje prelinknutie na profil dotyčného. Možno ide o obmedzenie fanstránok?
Existuje ale možnosť, ako to obísť.. Pridaj dané fotky ako správca, ale potom sa prepni do bežného profilu a označ ľudí tak.. Vtedy to funguje ok.

edit:

Hej, je to "feature" podľa všetkého: http://www.insidefacebook.com/2011/07/0 ... tag-users/
a http://masterful-marketing.com/facebook ... an-update/

Citácia:
Who can I tag in a Page’s photo?

You can tag your own friends or other Pages in the photos, but not your fans. This is to prevent people from violating privacy. Only the admins can see the list of Page fans. If I could tag my fans even if they are not friends of mine, it exposes them unknowingly to others on Facebook.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2014 19:10

Tak uz mi ukazalo ze uz mozem oznacit ludi ale zas len stranky ktore moja stranka lajkla. Dokonca ani mojich priatelov mi to neoznaci. To musi byt niekde v nastaveniac . Presiel som vsetko ale neviem to najst. Tebe to funguje? Este nie som pri pc tak to neviem skusit cez pc. Jedine na co som prisiel ze ked som lajklol moju stranku z ineho uctu tak sam seba viem oznacit nikoho ineho. Proste brat mi pozeral napr stranku Rytmusa co ma tak nasiel jeden prispevok kde oznacil 3 ludi tak by sa to malo dat...

// Spojený príspevok Uto 30.12.14 19:19

walther píše:
Hmm, teraz pozerám, že aj mne to dovoľuje len iné stránky... Môžem pridať aj celé meno, ale v tom prípade nefunguje prelinknutie na profil dotyčného. Možno ide o obmedzenie fanstránok?
Existuje ale možnosť, ako to obísť.. Pridaj dané fotky ako správca, ale potom sa prepni do bežného profilu a označ ľudí tak.. Vtedy to funguje ok.

edit:

Hej, je to "feature" podľa všetkého: http://www.insidefacebook.com/2011/07/0 ... tag-users/
a http://masterful-marketing.com/facebook ... an-update/

Citácia:
Who can I tag in a Page’s photo?

You can tag your own friends or other Pages in the photos, but not your fans. This is to prevent people from violating privacy. Only the admins can see the list of Page fans. If I could tag my fans even if they are not friends of mine, it exposes them unknowingly to others on Facebook.


Hmm tak neviem dost blbost to je ale ok.asi si treba urobit profil ako osoba a tak oznacovat ludi lebo pre mna je to dost podstatne aby sa iny ludia dozvedeli o praci mojej priatelky :\


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Facebook fanusikovska stranka. ako spravovart..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2014 19:26

Chápem, ale možno by ste mali zvoliť inú cestu ako označovať na fotkách... Robiť reklamu bohužiaľ nie je jednoduché.. A ak sa tomu venuje serióznejšie, možno by sa jej zišla aj normálna webstránka, umiestnenie do vyhľadávačov, kvalitné SEO atď... Možno aj platená reklama niekde.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.12.14
Prihlásený: 01.01.15
Príspevky: 6
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2014 19:43

Jasne to bude urcite vsetko casom ale fb je momentalne najdostupnejsia forma reklamy. Aj sme si zaplatili cez fb reklamu na 5 dni stalo to asi 20€. A pomohlo to dost lajky isli hore. Ok dakujem ti velmi pekne, pomohol si mi to najst. Vela stastia nech sa dari.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook aplikácia a facebook stránka synchronizácia

v Sociálne siete

1

597

24.03.2020 16:10

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook- stránka

v Sociálne siete

5

482

13.05.2013 19:10

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WEB stranka.ako na nu a ako s nou

v Ostatné

13

1415

12.10.2007 21:54

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. www stránka ako youtube

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v HTML, XHTML, XML, CSS

38

2296

25.01.2008 22:06

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadám dačo podobné ako stránka ***

v Redakčné systémy

7

894

02.01.2009 11:26

Achtan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako vyzerala stránka pred mesiacom

v Krčma

1

644

30.12.2016 21:00

ullsus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. databaza na inom serveri ako stranka

v Redakčné systémy

2

640

26.12.2009 8:39

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook Messenger - už ako samostatný web

v Novinky

6

1496

09.04.2015 20:42

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stránka na zistenie ako mi pôjdu hry

v Služby a webstránky

2

4353

14.02.2013 13:03

Gravedigger Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zistit kedy bola vytvorena intrenetová stránka?

v Domény

9

2810

23.10.2014 21:40

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa vam paci moja uvodna stranka?

v Webdesign

25

2026

26.09.2008 21:20

cuMphort Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook chce slovo face ako ochrannú známku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

31

1605

30.11.2010 15:34

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. script na upload fotiek ako ma facebook

v JavaScript, VBScript, Ajax

3

708

31.10.2009 3:02

lama2d Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Silnejší ako droga!Rodičia zakázali dcére Facebook

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

16

909

29.10.2013 16:49

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Web stránka ako aplikácia na android/iOS/WP

v Android, iOS, Windows Phone (Mobile)

5

731

23.08.2015 23:19

tomtomas878 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako spraviť aby moja stránka bola v googli

v Internetový marketing, SEO, reklama

2

1718

22.02.2008 20:45

mistr85 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra