[ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.06.13
Prihlásený: 24.01.14
Príspevky: 50
Témy: 10 | 10

Ahojte potreboval by som niečo ako AIRX INTERNET od PegoNetu http://www.pego.sk/internetove-pripojenie/ ale potrebujem to v Bratislave proste to chce nejakú anténku cez ktorú by som prijímal do bytu signál ktorý by sa dalej rozvádzal do routru atd atd,,,,,potrebujem akurát takýto typ pripojenia,,,,,zatial mám obmedzený prenosný od Orangeu a je to peklo,,,,, :x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.10.13
Prihlásený: 16.08.16
Príspevky: 92
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Dubnica nad...

V BA mám kamaráta, kt. má RadioLAN, skús pozrieť ich web ;)


_________________
Pekný deň
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 20317
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...

len sa nepotentuj ze súúúúúúrne :D
umres ked budes dva dni bez netu, tragedia :D Ako keby si to chcel vyriesit do hodiny ci co a pritom vobec nic o tom nevies podla urovne tvohjo dotazu, takze si este uzijes zabavy....
Beztak pochybujem ze to budes mat spravene v priebehu jedneho dna, lebo montaz, technik musi mat cas, musia ti to sfunkcnit u providera, atd.

Najdi si nejakeho poskytovatela wifi pripojenia tam kde v BA byvas a zariad si net od neho. Oni ti vsetko nastavia a zapoja a ty si len do routera napichas pocitace.
Normalne to riesis ako kazdy iny net, az na to ze k tebe data letia vzduchom.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.06.13
Prihlásený: 24.01.14
Príspevky: 50
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 16.12.2013 16:51 | Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

""Shiro""No ty chytrák ja mám problém nájst niekoho kto mi ten net poskytne,,,,,orange alebo telekom nič,,,upc tiež nič,,,,a ja viac toho nepoznám,,,,,,:D :D mne nevadí že budem den, dva bez netu ale chcem aby sa to už riešilo,,,,,

_Mailo_ Dakujem pozriem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 20317
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...

Luckerko píše:
""Shiro""No ty chytrák ja mám problém nájst niekoho kto mi ten net poskytne,,,,,orange alebo telekom nič,,,upc tiež nič,,,,a ja viac toho nepoznám,,,,,,:D

aky mas problem pouzit google? preco len pasivne cakas a nic nerobis?
Luckerko píše:
:D mne nevadí že budem den, dva bez netu ale chcem aby sa to už riešilo,,,,,

opat, preco len pasivne cakas, a nic nerobis? Samostatnost veskera zadna, a len pasivne caka co mu tu kto hodi...

A ze v BA nemas moznost orangu, telekomu, a podobnych velkych operatorov? Dobre si pobavil.

Ale hlavne ze "suuuurne" :D


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.06.13
Prihlásený: 24.01.14
Príspevky: 50
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 20.12.2013 21:53 | Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

shiro píše:
Luckerko píše:
""Shiro""No ty chytrák ja mám problém nájst niekoho kto mi ten net poskytne,,,,,orange alebo telekom nič,,,upc tiež nič,,,,a ja viac toho nepoznám,,,,,,:D

aky mas problem pouzit google? preco len pasivne cakas a nic nerobis?
Luckerko píše:
:D mne nevadí že budem den, dva bez netu ale chcem aby sa to už riešilo,,,,,

opat, preco len pasivne cakas, a nic nerobis? Samostatnost veskera zadna, a len pasivne caka co mu tu kto hodi...

A ze v BA nemas moznost orangu, telekomu, a podobnych velkych operatorov? Dobre si pobavil.

Ale hlavne ze "suuuurne" :D


omg chápeš že ja hladám špeciálne pripojenie ? alebo nie ty opičak ? nepotrebujem fibernet ale pripojenie cez 5GHz anténu,,,,alebo také niečo,,,,,niečo ako maličký prijímač,,,,keby to nepotrebujem idem do orengu,,,,ale to nemôžem spravit tak hladám riešenie tu,,,,,Mailo mi poradil poskytovaleta,,,,zatial čo ty si ani nepochopil téme -_-


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 20317
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...

ale pochopil...nehladas ziadne specialne pripojenie, ale obycajnu wifinu....ale to by si musel pouzivat hlavu a zaujimat sa o to, co hladas, co si doteraz neurobil. Comu sa potom cudujes?
Neviem skade si zobral blbost, ze 5GHz wifina je dnes vo velkom meste daco specialne. Uz to fici peknych par rokov. Specialne to bolo mozno tak v 2009-tom. Zamrzol si v minulosti?
Uz peknych par rokov, kazdy wifi provider, ktory za daco stoji bezi na 5GHz wifine. A v BA duplom.

a opat: aky mas problem pouzit google a preco len pasivne cakas a nic nerobis? Forum nieje na to, aby za teba riesilo elementarne blbosti ako je vyhladavanie. Ak s tym mas problem bez do nejakeho kurzu pouzivania PC.
Pises tu kopes bordelu, ale ze by si zapol posraty prehliadac a googlil wifi providerov v BA alebo v tvojej mestskej casti, je ocividne nad tvoj intelekt. Hlavne ze mas kopec pindov no zatial si vyriesil velke prd a to tu uz mas topik vyse tyzdna.

Ak riesis aj pracovne problemy podobne debilne, tak panboh s tebou.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.10.13
Prihlásený: 16.08.16
Príspevky: 92
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Dubnica nad...

Poskytovatelia internetu v lokalite Bratislava:
Orange FiberNet (optické)
Slovanet Rýchlejší internet (optické)
Slovanet Rýchlejší internet (ADSL)
GTS Slovakia GTS ADSL (ADSL)
Slovanet Rýchlejší internet (ADSL2+)
Swan Internet MAX (optické)
Swan Swan ADSL (ADSL)
ISPER ISPER (optické)
ISPER ISPER (bezdrôtové)
ISPER ISPER (bezdrôtové)
RadioLAN Surfer (bezdrôtové)
Slovanet Rýchlejší internet (optické)
UPC UPC (opticko-koaxiálne)

http://www.porovnat.sk/pripojenie-na-in ... ratislava/
Ceny budú konkurenčné


_________________
Pekný deň
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 20317
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...

dakujem ze vychovavas dalsieho nesamostatneho cloveka....zober si ho este k sebe domov a vsetko z aneho rob a zariaduj. Prajem vela stastia.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.10.13
Prihlásený: 16.08.16
Príspevky: 92
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Dubnica nad...

Buď štedrejší, veď idú Vianoce :)
Apropo - Asi chcel Luckerko poradiť dajakého ISP, s kt. majú aj ostatní skúsenosť. Inak môže ten zoznam triafať naslepo.


_________________
Pekný deň
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.06.13
Prihlásený: 24.01.14
Príspevky: 50
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 22.12.2013 19:58 | Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !

Shiro,,,,,,prepáč za moje vyjadrovanie,,,,ale v tejto oblasti som úplny nováčik,,,,,,

Mailo,,,,,,dakujem za pomoc,,,,,asi zvolím ten RadioLan,,,,,,vyzerá lepšie ako Isper,,,,,,

Prajem pekné Vianoce páni :)


 [ Príspevkov: 11 ] 


Rádiový internet-Súúúúúúúúúúrne !



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Radiovy prijimac

v Elektronika

0

809

08.02.2012 18:04

om6sk



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF