Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2013 21:43

Tak som po dlhšom čase tu, s otázkami pre členov pracujúcich či študujúcich v Brne.
Ako sa vám tam žije?
Aké sú cca životné náklady (bývanie, MHD, strava, pivo, lístok na Kometu...)?
Ak niekto aj pracuje v IT, zaujímalo by ma ako sa mu to pozdáva (plat, prostredie, ...), ideálne v porovnaní s iným mestom.

Zvažujem sťahovanie z Bratislavy, tak chcem vedieť, či to bude "z blata do kaluže",

Kľudne pošlite aj správu, ak to nechcete prepierať verejne.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2013 21:59

Tak v Brne som byval chvilu u kamarata, ale len ako visitor...avsak mozem povedat, ze Bratislava sa na Brno nechyta v nicom..Aspon z mojho subjektivneho pohladu je Brno ovela ovela lepsie, aj co sa tyka pracovnych prilezitosti, nocneho zivota atd... Ubytovanie mozes mat samozrejme lacnejsie v Brne, zalezi ake mas standardy...Nocny zivot skvely, vela podnikov, ceny normalne...Mesto samo o sebe je krasne, centrum, hrad, vsetko...zeny a pivo jedna basen :D MHDckou sa nie je problem dostat kedykolvek kamkolvek, busy aj saliny premavaju neskoro do noci...infrastrukturu maju prepracovanu .


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Život & práca v Brne

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 1:48

Vitaj nazad.
Ja som v Brne dva roky, studujem a pracujem. Strucne, v Brne sa zije fantasticky :rolleyes: podrobnejsie: hospoda doslova na kazdom rohu, pivo v centre mesta za 25-30 korun, Cajzli su radi za dvojnasobok :D strava takisto, obedove menu v hospode bez problemov do 80 korun. Co sa bydleni tyka, tak nebyvam vo svojom, takze nepoviem ti, ale Brno je zazracne tym, ze v sirsom centre (a ze sirsie centrum znamena maximalne 10 minut salinou do centra, tu sa srat pol hodiny metrom netreba : ) su podnajmy na studentskych privatoch lacnejsich ako vacsina koleji-- takze predpokladam, ze prenajom bytu (neviem, ako chces byvat) bude takisto relativne fajn. Ad pasivny sport a doprava, to ti moc nepoviem, ja to s ISICom mam hadam o dost lacnejsie (rocna salinkarta za 2.3k, na futbal som teraz bol za 35 Kc), najdes na webe.
K doprave, ta je v Brne riesena dobre, ako Blavak budes asi sokovany, ale u nas existuju aj nizkopodlazne saliny a trajfy :rolleyes: kazdopadne nocna doprava je, povedal by som, najlepsia v celom vesmire, kazdu okruhlu polhodinu - hodinu pocas celej noci sa z Hlavniho nadrazi ("hlavas") rozchadza 22 autobusov do celeho Brna (tzv. rozjezdy), vzdy vies, kedy ti to ide, na akykolvek iny spoj tam mozes prestupit, parada.
A co sa prace tyka - pracovnych prilezitosti je obrovske mnozstvo, su tu dve perfektne informaticke fakulty a zamestnavatelia su si toho vedomi, Brnu pomaha aj to, ze naklady na vsetko su oproti Praglu nizke aj pre tych zamestnavatelov. Ad plat - mam kamaratov, co zarabaju viac ako bezna ceska domacnost. Urcite sa da najst dobry job, kde nezarobis menej ako teraz (+tie zivotne naklady su urcite nizsie aj ako v BA, takze sa to hadam vyplati). Ale k platovemu ohodnoteniu sa moc nechcem vyjadrovat, sice s tym nemam problem, ale u nas v praci je to velmi netradicne (aj ked pre mna velmi priaznive), ak mas zaujem, napisem ti PM, ale nespravi ti to objektivny obrazok o platoch v Brne.
Snad som pomohol, kludne sa pytaj.
P.S.: http://www.hantec.cz


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 22.02.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 14:37

Akurát zajtra idem na pol dňa do Brna, nikdy v živote som tam nebol tak dúfam že to tam je naozaj tak dobré ako tu píšete. :)







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 18:06

Stare mesto je naoaj pekne. S tymi hospodami je to tak ako pisal duri. Asi 10 krciem vo vzdialenosti 100 metrov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 22.02.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2013 16:48

dnes som tam bol:
- staré mesto je naozaj krásne, je síce malé (pochodil som ho za pol hodinu), povedal by som že menšie ako v BA, ale nevidel som ani jednu zanedbanú budovu. Vidno že si to tam vážia.
- v centre je dosť podnikov, pivo všade naokolo, ceny samozrejme nižšie ako v BA.
- MHD je tiež dobré, bol som tam ale krátko na to aby som to mohol objektívnejšie zhodnotiť, ale tie ich električky idú do každej riti.
- je tam dosť živo, veď ako inak, žije tam skoro toľko ľudí ako v BA a pritom rozloha Brna je menšia ako Košice.

Na druhej strane sa mi nepáči, že všetci tam jazdia ako dementi, na drzovku do križovatky, na poslednú chvíľu menia smer, atď.
Za pol dňa čo som tam bol som sa stretol na ceste s toľkými prípadmi, že môžem s istotou povedať že na cestách je dosť chaos, aspoň na to že je to len 400 tisícové mesto.
Tiež sa mi nepáči dopravné značenie, je dosť neprehľadné, dokonca navigácia ma často krát posielala niekam kde bol zákaz vjazdu, alebo protismer :D
Celkovo sa mi zdá, že Brno nieje vhodné mesto pre osobnú automobilovú dopravu, skoro vôbec tam niesu 4 prúdovky (teda 2 pruhy tam, a 2 naspäť), čiže priepustnosť ciest je dosť slabá, aj tie hlavné dopravné tepny vyzerajú ako cesty 3. triedy v BA :-)
Tiež sa mi nepáči to že električky a autá niekde zdieľajú jednu cestu. Viem že aj vo Viedni a Prahe je to normálne, ale to sa mi na BA práve páči, že každý dopravný prostriedok si ide svojou cestou, a nestane sa, aby električka stála v zápche, lebo po koľajniciach jazdia aj autá.

Konečné hodnotenie je asi také, že pre mladého človeka je Brno ideálne, je tam lacno, dosť živo, MHD je vyriešená o dosť lepšie ako v BA, ale ja by som nemenil.
BA viac pôsobí ako veľkomesto.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2013 17:07

No to s tymi 4 prudovkami neviem kde si zobral. Sice na najcastenie chodim na kralovo pole, no 4 prudoviek je tam dost.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 22.02.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2013 17:17

No napríklad aj tá dlhá cesta ktorá ide z Kralovho pola do centre (popri električkovej trati) je iba 1+1.
Na niektorých úsekoch je to aj 2+2, ale tam je zase z každej strany zablokovaný 1 pruh zaparkovanými autami.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.09.2013 19:22

ok moja, situacia je asi takato:
- som uz viac nez rok rok po skole
- mam celkom fasa pracu ako programator v 'malej' (cca 70 ludi z toho asi 20 programatorov) SK firme z oblasti (nielen) leteckej meteorologie. plat je taky BA priemer/tesny podpriemer (seniori maju viac, ale berem, este sa musim vela ucit :-) ). lenze, kolektiv je super, nase produkty maju zmysel (ziadny stupidny IS pre banku ci poistovnu), prostredie nie je formalne ale "matfyz-friendly". bez vonkajsieho podnetu by som asi nemenil; aspon nie teraz
- a teraz ten vonkajsi podnet :-D : cherche la famme. frajerka tam ide na 3 ci 4 roky na PhD. kedze nam je spolu dobre nechceme byt dlho od seba nuz a to pre mna znamena stahovanie (ona si v BA uplatnenie nenasla a v konecnom dosledku je Brno aj tak len prestupna stanica dalej do sveta).

otazkou je co mi moze Brno ponuknut. viem, ze tam maju velke centra ibm, accenture a pod., ale tam by som nerad skoncil. skor keby sa naslo nieco podobne ako to co mam teraz....

takze, IT co zijete / studujete v Brne, viete mi dat nejake tipy?







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 13.09.2013 12:15

sysel777 píše:
BA viac pôsobí ako veľkomesto.


To je pravda :)

K teme:
Zijem v Brne uz skoro rok, praca - IT - taktiez koli frajerke. Mesto sa mi paci, mhd je skvela (niekde som cital ze 2. najlepsia v EU - nie moderna, ale navrhnuta). K autam sa nejdem vyjadrovat, moc autom nechodim :)

Mozno to vyznie divne, ale ja si pri "velkomeste" proste vzdy predstavim rieku ktora nou preteka - Londyn, Pariz, Bratislava :) To mi na Brne trosku chyba - aj ked v lete je tu krasna priehrada, plaze, lode :) Ale nieje to v centre. (Ale to vsetko je len moj pocit)

Dalsia vec, cim dalej tym je tu viac slovakov :D Stale v mhd pocujem slovencinu, vidim auta s SK SPZ, co je aj dost prijemne :) Moravaci su fajn, celkovo atmosfera mesta je fajn, myslim ze lepsia ako v BA. V ba na teba kazdy pozera, "hejtuje" ta, teplakovi mafiani a pod. V brne to take nieje, je tu viac priatelska atmosfera, ludia si ten zivot trosku viac uzivaju, usmev na tvar a idu. (Samorejme nie vsetci - dalsia kapitola Cejl - ciganske geto. - Mne ako vychodnarovi to pride uplne v pohode, naopak, sesterka z Ba je z toho zhrozena, ze nic horsie vzivote nevidela)

Pracu si myslim ze najdes, ak si sikovny, este sa o teba aj pobiju. Ja som si pracu nasiel po tyzdni co som si ju zacal aktivne hladat a to sa nepovazujem za nejako extra sikovneho :D

Ja ti do toho odporucam ist, najom zozenies v pohode, priatelna cena. Ked uz pre nic, ber to ako nieco nove, zazitok. Rok, dva, tri porobis a stale sa mozes vratit. Mozno napis v com vlastne robis, co chces robit a nieco ti niekto aj odporuci :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 14.09.2013 12:59

ja zijem v Brne uz rok, a nemozem si to tu vynachvalit, skola je skvela, mesto pekne, najdes vsetko co potrebujes relativne blizko a na kope, je tu kopec akcii, vkuse sa tu nieco deje, neni problem sa dostat kdekolvek a kedykolvek aj v noci/nad ranom.

Ubytko mam teraz zriesene za 2.8K v 4+1 byte, zradlo mam za facku 40kč obed, a cestovne 685kč na 3 mesiace alebo ako pisal Duri.

Ale hodne toho prepijem :D pivo od 20-40kč v hospodach ktorych je tu ako maku.

Pracu neriesim, pri mojej skole nemam cas ist na pivo a a nieto este pracovat, ale z pocutia je toho tu dost.

v BA som nezil ale bol som tam 1x a stacilo mi aby som si vytvoril nazor aka je to rit oproti Brnu.







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.09.2013 18:01

ok, prosim snazte sa dat dalsie prispevky trochu konkretnejsie, a nie splechy typu
dixi píše:
...aka je to rit oproti Brnu.

to ma skutocne nezaujima (ked uz sme pri tom, svojim sposobom su obe mesta "rite" a IMHO ta prva veta sedi na 100% aj na Bratislavu; IT prace je tu tiez dost).

to ubytko mas aky typ, zdielana ci samostatna izba? v ktorej lokalite, ako daleko je campus?







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 15.09.2013 12:10

no to niesu splechy len som ti povedal ale to myslim.

Je zo zdielany byt, najom nan cini okolo 14k + energie v lokalite Novy Liskovec, do Campusu je to 12min peso, na zastavku 3min + cesta trolejom 5min.







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.11
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 296
Témy: 27
Bydlisko: Martin/Brno
Príspevok NapísalOffline : 23.09.2013 14:53

Chcem sa opytat ti, co studujete v brne ako ste riesili cesky telefon, ktoreho operatora nejaky kredit alebo nejaky dobry pausal ? Ja som nasiel nejaky mobile cz (http://www.mobil.cz/co-je-virtualni-operator.aspx), alebo este toto http://studentfone.cz/. Moc urcite neprevolam ale ceske cislo budem potrebovat.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Život & práca v Brne

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 24.09.2013 1:53

Preco riesis virtualneho operatora? Normalne mat Vodafone/O2/T-Mobile kartu nechces? Operatora si vyber toho, ktoreho ma najviac tvojich kamaratov, pripadne si poklikaj na webe pausaly a vyber ten, co ti najviac vyhovuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.11
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 296
Témy: 27
Bydlisko: Martin/Brno
Príspevok NapísalOffline : 24.09.2013 18:33

no lebo tam je aj internet, nebudem vela volat tak neviem. Musim zistit co maju ostatni.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Život & práca v Brne

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2013 13:24

p360t, http://brnensky.denik.cz/z-regionu/ceny ... 30927.html


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.10.2013 20:49

Dikes, aj ked mna skor zaujimaju prenajmy. No ako tak pozeram, funguje tam +- ten isty efekt ako v Bratislave, prilev ludi do mesta jednoducho dviha ceny.

Este tam najst nejaku tu prijemnu firmicku, nech nemusim otrocit niekde v korporacii :-) .







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2014 22:15

Kedze sa coskoro stahujem do Brna budem rad za kazdu radu na:

1. najlepsiu banku v CR /minimalne poplatky/
2. najlepsieho providera v Brne /stabilne pripojenie bez FUP/
3. najlepsieho operatora /najlepsie bez pausalu a primarne pre mobilny net/
4. ak ma niekto znameho co prenajima byt kludne nech sa ozve :)

Vdaka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Život & práca v Brne

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 17:42

1 FIO, ale mas limit na zdarma vyber z bankomatu
2 Netbox, v praci mame UPC, ale to dost casto pada..
3 Neporadim, ale kedze mi zrusili firemny pausal, taktiez potrebujem nieco na net, ked niekto nieco poznate, kludne odporucte.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca v T-Systems, AT&T

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

3

3149

14.10.2013 17:04

M4rek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hledáme PHP programátora--plat+byt v Brně

v Ponuka práce

0

833

19.11.2010 16:00

moonlake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN004 (i5 10300H & GTX 1650 & 16GB RAM & 512 GB SSD)

v Informujem sa

4

946

27.09.2022 15:15

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Symbian & android & iOS & WinMobile

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Smartfóny a tablety

41

2838

15.12.2011 21:16

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC zostava 2000€ práca s videom, programovanie, práca v photoshope atď...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

37

1792

25.01.2017 9:44

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zelený život

v Webdesign

9

688

06.02.2008 19:30

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zivot bez virusov

v Antivíry a antispywary

25

1557

29.04.2007 18:04

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stranded II - život stroskotanca

v Počítačové hry

5

1641

14.09.2007 14:32

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika webu perfektni-zivot.cz

v Webdesign

4

825

03.06.2011 19:19

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hranie hier je na celý život

v Novinky

23

1825

07.08.2009 22:58

Romi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aké mobily ste za svoj život mali?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

31

1759

28.08.2012 0:30

pietko11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ovplyvnila Váš život nejaká hra/film/seriál ?

v Krčma

19

1085

08.09.2016 16:09

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: War 3 RoCH & TFT, Diablo 2 & LOD

v Predám

1

840

17.05.2011 20:25

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zabarikádovaná žena už 15 rokov znepríjemňuje susedom život - Štúrovo

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

85

3220

12.06.2015 12:17

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: AMD Athlon II X3 455 AM3 & DDR3 8Gb & 4Gb

v Predám

6

785

14.12.2012 12:37

MilanYX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DELL XPS L502X & Kingston HyperX FURY SSD 120GB & ICY BOX AC642

v SSD disky

11

884

24.12.2014 16:11

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra