[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.08.09
Prihlásený: 19.03.11
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 19.03.2011 20:31 | ATI RADEON XPRESS 1100

Som v uz koncoch. Poradte PROSIM !!!Mam ASUS F5RL, WIN 7 PROFESS 32 bit, a hlavne grafiku ATI RADEON XPRESS 1100. Ked stiahnem ovladac na nu priamo z amd.com / ati a dam nainstalovat, vobec sa mi ked dam vlastnu instalaciu nezobrazi na vyber nainstalovanie OVLADACU a ani CCC, len Install manager. A ked dam express instalaciu tak nenainstaluje v podstate nic, ani len restartovat nechce. Vobec tomu nerozumiem. PROSIM POMOZTE :-( .

ATI RADEON XPRESS 1100

Uploaded with ImageShack.us


Offline

Čestný člen
Čestný člen
ATI RADEON XPRESS 1100

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 19.03.2011 20:39 | ATI RADEON XPRESS 1100

http://support.asus.com/download/downlo ... uage=cs-cz
stiahni si to odtialto ale pre win7 driveri pre tento book neexistuju, pretoze ten book nie rerobeny na win7, je to strasi typ


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.08.09
Prihlásený: 19.03.11
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 19.03.2011 20:47 | ATI RADEON XPRESS 1100

Stahuje sa, vyhladal som si moj NB, a bol tam pre vistu 32 len jeden jediny. Tento co stahujem, je ako original na amd.com co som stahoval spolu s CCC ci len cisto nejaky vlastny ovladac od ASUSU?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
ATI RADEON XPRESS 1100

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 19.03.2011 20:53 | ATI RADEON XPRESS 1100

nemusis pisat take kone pismena, vidim este na monitor :roll:
chapes to ze mozno ti nebude fungovat ani tento, pretoze book nema ovladace od vyrobcu pre win7? rozumies ma? skus este cez win updaty pozriet ci si daco nestiahol, aspon display driver


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.08.09
Prihlásený: 19.03.11
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 19.03.2011 20:56 | ATI RADEON XPRESS 1100

Moja chyba. Rozumiem ano, uz sa installuje a dalo mi na vyber uz aj ovladac ci chcem nainstalovat. Hadam to pojde. Len nerozumiem tomu, preco nejdu mi ovladace priamo z amd.com presne na moju graficku ked si vyberiem. Dakujem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
ATI RADEON XPRESS 1100

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 19.03.2011 21:00 | ATI RADEON XPRESS 1100

lebo nie su na tvoju grafiku teda lepsie povedane chipset v booku, chapes?


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.08.09
Prihlásený: 19.03.11
Príspevky: 11
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 19.03.2011 21:07 | ATI RADEON XPRESS 1100

Hej rozumiem, ale podla ich stranky su, preto som tomu nerozumel. Naiinstalovane, funguje zatial, ale CCC nejde, zapne ho a rovno hodi okno skoncit program. Ach ja s tym nebudem mat asi nikdy pokoj. V tomto nevies poradit?


 [ Príspevkov: 7 ] 


ATI RADEON XPRESS 1100



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati radeon xpress 1100

v AMD grafické karty

6

683

06.06.2008 22:00

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon Xpress 1100

v AMD grafické karty

16

1116

08.01.2010 13:15

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

integrovana ATI RADEON XPRESS 1100

v AMD grafické karty

2

5067

23.05.2008 17:50

robot82

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon Xpress 1100 (200M) - problem

v AMD grafické karty

3

654

12.03.2010 10:17

stenlikobra1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati radeon xpress 1100 win xp

v Ovládače

2

2189

13.12.2007 22:03

Gapex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati xpress 1100 na win7??

v Ovládače

0

698

31.07.2009 21:27

Lbmk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI radeon Xpress 200M

v Ovládače

7

959

04.11.2008 0:28

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon 200 Xpress driver

v Ovládače

2

2499

21.02.2009 14:15

MalaTin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon Xpress 1200 Series

v Ovládače

5

1096

01.05.2010 12:00

Karolpp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati ovladace (Radeon Xpress 200)

v AMD grafické karty

4

896

02.01.2008 21:06

M4rek

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI RAdeon Xpress 200M a dva monitory

v AMD grafické karty

2

651

25.01.2009 14:07

daaarko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati Radeon Xpress 200M/1000m (RC410M/RC4150) Ovládač

v Ovládače

4

1269

25.12.2010 21:09

PaTrEsQo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATi Radeon Xpress 200M pre notebooky 128Mb max

v AMD grafické karty

10

2535

26.02.2007 19:44

POM4R4NC

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI RADEON EXPRESS 1100

v AMD grafické karty

3

611

06.11.2008 19:19

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ati radeon R4770 vs ati radeon ATI radeon 4670 ???

v AMD grafické karty

15

1280

24.01.2010 10:50

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Xpress 200M

v AMD grafické karty

4

504

23.01.2011 15:50

brmbo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF