Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 29.06.09
Prihlásený: 23.02.11
Príspevky: 61
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2011 14:30

Zdravim
mam nasledovny problem:

Kód:
The following steps are done using your database management program (ex. HeidiSQL or SQLYog)

1.Create the three databases by importing C:\Trinity\sql\create\create_mysql.sql. You now have three databases - auth, characters, and world.


subor create_mysql.sql som nasiel a spustil som ho. tu je screen:
TrinityCore create_mysql.sql

pouzivam program heidiSQL.
Problem je v tom ze som s databazami ešte nic nerobil a nemam ani najmensiu sajnu ako ako z toho vytvorim tie 3 databazy pomocov importu. Stravil som nad tym asi 2 hodiny a nenasiel som nic čo by fungovalo.
Ďakujem za každú radu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 22.01.11
Prihlásený: 03.11.11
Príspevky: 83
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2011 15:01

nechapem :) do mysql chces importovat tabulky ??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 29.06.09
Prihlásený: 23.02.11
Príspevky: 61
Témy: 13
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.02.2011 15:06

Kód:
Installing The Trinity Databases
Trinity needs [three databases] to run:

auth - holds accounts data.
characters - holds characters data.
world - holds game-experience content such as spawns, stats, quests, etc.
Note:  The auth database was previously named realmd.  If you are having trouble and searching the forum for solutions, any reference to the realmd database now refers to the auth database.

The following steps are done using your database management program (ex. HeidiSQL or SQLYog)

1.Create the three databases by importing C:\Trinity\sql\create\create_mysql.sql. You now have three databases - auth, characters, and world.
2.Import auth database structure by importing C:\Trinity\sql\base\auth_database.sql to the auth DB.
3.Import characters database structure by importing C:\Trinity\sql\base\character_database.sql to the characters DB.
4.Unrar C:\TDB\TDB_335.11.37_2011_02_11.rar and import world DB structure and contents by importing TDB_335.11.37_2011_02_11.sql to the world DB.
Now your world DB structure is for TrinityCore Revision 11201. It is imperative that you also import additional .SQL updates after completing [Keeping The Code Up To Date]. To do this, follow these steps after each update:


len toto je k tomu napisane. predstavujem si to priblizne tak ze z toho jedneho sql suboru by som mal dostat 3: auth.sql, world.sql a characters.sql. Ale možno sa mílim :(

link na cely navod:
Kód:
http://www.trinitycore.org/w/How-to:Win#Keeping_the_code_up_to_date


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 22.01.11
Prihlásený: 03.11.11
Príspevky: 83
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2011 15:22

huh kamo , neviem nepouzival som este tento program a ani neplanujem cize newiem :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 29.06.09
Prihlásený: 23.02.11
Príspevky: 61
Témy: 13
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.02.2011 15:25

nemusim to robit cez HeidiSQL... takze ak niekto bude vediet ako na to v inom programe kludne piste :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2011 15:36

johnny04501 píše:
huh kamo , neviem nepouzival som este tento program a ani neplanujem cize newiem :)
Za prve, pise sa "neviem", nie "newiem". Za druhe, svojim prispevkom si Wpegbovi nepomohol, tvoj prispevok bol zbytocny. Ziadam ta, aby si prestal prispievat odpovedami, ktore nie su pre ostatnych uzivatelov prinosne, pretoze len pritakavas alebo oznamujes, ze nevies.
Wpegb
Tie tri databazy sa ti tam vytvorili tym, ze si importoval sql subor, mozes prejst na krok 2 a ten spravit tym istym sposobom - vyhladat subor a importnut ho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 29.06.09
Prihlásený: 23.02.11
Príspevky: 61
Témy: 13
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.02.2011 15:56

importovat = "spustit?"
dakujem :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2011 16:00

Co ja viem, co s tym robis a ako to spustas... presne to, co si urobil so suborom create_mysql.sql v kroku 1, urobis so spomenutymi subormi v kroku 2.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
TrinityCore create_mysql.sql

Registrovaný: 29.06.09
Prihlásený: 23.02.11
Príspevky: 61
Témy: 13
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.02.2011 16:17

ok ešte raz diky moc zatial to ide vsetko ako ma :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra