Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.08
Prihlásený: 08.11.08
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 15:10

Ahojte. Nebudem to tajiť, nie som profík, ale mám snahu sa niečo naučiť, a ako správna baba očakávam, že sa tu nájde šikovný odborník na PC ktorý mi poradí.
Moj problém :
- podarilo sa mi dostať do PC virus, a neviem sa ho zbaviť, to však nie je problém, ide o to, že už dávnejšie som si chcela preinštalovať windows XP a toto je problém :-)
- Na pc mám dva disky (NTFS) C (kde je nainštalovaný systém - cracknutý XP prof) a D, kde su bežné dáta, filmy a mp3-ky.
- Tento disk C ,kde mám aj vírus a blbne mi PC chcem sformátovať - všetko vymazať (všetko už mám pozálohované) a nainštalovať XP ale už home edition, ten mam originál, riadne kúpený )

Takže stručne a jasne potrebujem taký polopatistický postup ako a čo mám urobiť od začiatku po koniec, prípadné aj kde čo ako pri samotnej inštalácii uviesť atď (viem že treba niečo bootovať, ale disketu po ruke nemám, di Biosu ísť, ale to neviem ako a kde atd, či je inštalačné cd bootovacie neviem, ovladače k doske, aj grafiker, aj zvukovke mám ro ruke) aby som zmazala disk C a na tento naištalovala XP home editon - ďakujem budem čakať na už vyššie spomínaného šikovného chlapca - cmuk Vám a šup šup


Offline

Užívateľ
Užívateľ
pomoc pri inštalácii XP pre lamku :-)

Registrovaný: 03.03.06
Prihlásený: 03.06.20
Príspevky: 799
Témy: 159
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 15:21

Šikovnému dievčatku treba pomôcť. Dúfam, že ti tento postup pomôže: http://chcem.info/windows-xp/diel-1-win ... ows-xp.php


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.08
Prihlásený: 08.11.08
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.11.2008 15:25

Zdravotnik píše:
Šikovnému dievčatku treba pomôcť. Dúfam, že ti tento postup pomôže: http://chcem.info/windows-xp/diel-1-win ... ows-xp.php



dakujem prezrela som si to,,,a uz aj vytlačila, leno som akosi blondavo nepochopila, či mi to aj vycistí disk, sformátuje ??? ((( ci ho mám pred tým postupom nejako vyčistiť, ak áno ako, a potom ísť polľa návodu,ako je tam napísané ) - inak šikovný chlapec prvý,,cmuk si zaslúžiš )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.08
Prihlásený: 08.11.08
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.11.2008 16:19

kruci ) tolki ste kukali moj prispevok a len jeden galantný sa nasiel??? chlapci, no tak, chcela by som to ist robit, bez pomoci co tu cakam, sa ale neodvazim ) tak sup sup


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
pomoc pri inštalácii XP pre lamku :-)

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 16:26

vieš koľko ľudí tu potrebuje pomôcť ??? myslíš, že za to, že si dievča, sa ti tu teraz máme poskladať alebo... ?
pokiaľ vyberieš pri inštalácii možnosť naformátovať systémom NTFS, tak si môžeš byť istá, že ťa ešte myslím 2x spýta, či súhlasíš s tým, že ti na tom vybranom disku všetky dáta zmiznú.. tipujem, že po slovensky alebo česky rozumieš, inštalátor je v pochopiteľnom jazyku a každé vážnejšie rozhodnutie potrebuje ešte dodatočné potvrdenie... toto nie je predsa o znalosti počítačov, ale o tom, že máš návod (ak ti nestačí, ujo google rád pomôže, stačí zadať "instalacia windows xp") a vieš čítať čo je na obrazovke.. ak ti inštalátor vyhodí, či súhlasíš s tým, že budú všetky dáta na disku C stratené, potrebuješ na to ešte dodatočne obkec ?

btw, len tak pre poriadok.. vymáhanie si odpovede je na tomto fóre výslovne zakázané, tak si dávaj pozor na to, aby ťa náhodou nejaký galantný moderátor neodmenil ;) pravidlá platia pre všetkých rovnako..keď ich môžu dodržovať ostatné ženy na tomto fóre, nevidím dôvod akurát tebe robiť ústupky.. keby si ich náhodou nevedela nájsť, tak pravidlá máš tu : http://www.pcforum.sk/rules.php


Naposledy upravil walther dňa 08.11.2008 16:28, celkovo upravené 1






_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 16:26

pri formatovani sa ti vymaze vsetko co mas na disku C, cize aj moje dokumenty, plocha a podobne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.08
Prihlásený: 08.11.08
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.11.2008 16:39

el mariachi píše:
vieš koľko ľudí tu potrebuje pomôcť ??? myslíš, že za to, že si dievča, sa ti tu teraz máme poskladať alebo... ?
pokiaľ vyberieš pri inštalácii možnosť naformátovať systémom NTFS, tak si môžeš byť istá, že ťa ešte myslím 2x spýta, či súhlasíš s tým, že ti na tom vybranom disku všetky dáta zmiznú.. tipujem, že po slovensky alebo česky rozumieš, inštalátor je v pochopiteľnom jazyku a každé vážnejšie rozhodnutie potrebuje ešte dodatočné potvrdenie... toto nie je predsa o znalosti počítačov, ale o tom, že máš návod (ak ti nestačí, ujo google rád pomôže, stačí zadať "instalacia windows xp") a vieš čítať čo je na obrazovke.. ak ti inštalátor vyhodí, či súhlasíš s tým, že budú všetky dáta na disku C stratené, potrebuješ na to ešte dodatočne obkec ?

btw, len tak pre poriadok.. vymáhanie si odpovede je na tomto fóre výslovne zakázané, tak si dávaj pozor na to, aby ťa náhodou nejaký galantný moderátor neodmenil ;) pravidlá platia pre všetkých rovnako..keď ich môžu dodržovať ostatné ženy na tomto fóre, nevidím dôvod akurát tebe robiť ústupky.. keby si ich náhodou nevedela nájsť, tak pravidlá máš tu : http://www.pcforum.sk/rules.php


lol milacik tak som si prezrela tvoju reakciu,ale aj iné (na tomto fore) , mohol by si byt trochu milsi, nenamyslený, vies nikto mudry z neba nespadol a kto sa neopýta ostane hlúpy :-), inak vdaka za aj ked trochu arogantnú radu a ohladom vynucovania odpovede len tolko - keby som to nepotrebovala cim skor, tak nenapísem, kludne ma moze admin aj vymazat, su aj iné fóra a mozno budu ku takým ako ja mat laskavejsi pristup - howgh -


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
pomoc pri inštalácii XP pre lamku :-)

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.11.2008 16:53

arogantný... hmm... mne zas príde arogantné, keď príde niekto na fórum a jeho prvý príspevok je "no tak miláčikovia, všetci sa mi poskladajte, lebo chcem mať nainštalovaný windows, šup šup". takýto prístup od ľudí mi vždy prekážal, pretože sa tváriš, že nič iné ako ty neexistuje.. kto je tu teda arogantný ? :)
pokiaľ viem pomôcť, tak pomôžem každému kto je slušný.. mnohým som pomáhal aj priamo cez SS keď im odmietli ľudia pomôcť na fóre, lebo mu zamkli tému a podobne...
pokiaľ máš pocit, že k tebe nie som láskavý, tak čo už.. nie som tu kvôli tomu, aby som posielal ostatným pusinky, ale aby som poradil ;)

btw, pokiaľ dačomu ďaľšiemu nechápeš, tak sa kľudne pýtaj, ale normálnym spôsobom







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.08
Prihlásený: 08.11.08
Príspevky: 5
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.11.2008 16:57

el mariachi píše:
arogantný... hmm... mne zas príde arogantné, keď príde niekto na fórum a jeho prvý príspevok je "no tak miláčikovia, všetci sa mi poskladajte, lebo chcem mať nainštalovaný windows, šup šup". takýto prístup od ľudí mi vždy prekážal, pretože sa tváriš, že nič iné ako ty neexistuje.. kto je tu teda arogantný ? :)
pokiaľ viem pomôcť, tak pomôžem každému kto je slušný.. mnohým som pomáhal aj priamo cez SS keď im odmietli ľudia pomôcť na fóre, lebo mu zamkli tému a podobne...
pokiaľ máš pocit, že k tebe nie som láskavý, tak čo už.. nie som tu kvôli tomu, aby som posielal ostatným pusinky, ale aby som poradil ;)

btw, pokiaľ dačomu ďaľšiemu nechápeš, tak sa kľudne pýtaj, ale normálnym spôsobom


howgh znamená skoncila, dohovorila som ), a prepac mi teda, idem sa kajat - krasny den ti plus pripájam intenciu,aby si sa na mna uz tolko nejedoval - Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až dá někdo na pivo - prijmený zvysok week, bye


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri instalacii WIN.XP!

v Operačné systémy Microsoft

14

1995

16.11.2007 21:06

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri Inštalacíi XP cez USBčko...

v Operačné systémy Microsoft

1

295

12.07.2010 13:25

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri instalacii win na HP 6310

v Operačné systémy Microsoft

2

415

01.12.2006 20:44

spipo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem pri instalacii win 7 pomoc nutne

v Operačné systémy Microsoft

1

326

08.02.2012 20:03

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosím pomoc, battlefront I pc, error pri instalacii

v Počítačové hry

4

584

14.04.2008 15:39

B.A.X.O Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc pri instalacii XP nenaslo mi hard disk

v Pevné disky a radiče

6

316

18.12.2012 23:04

hujco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chyba pri inštalácií windows. Súrne prosím o pomoc

v Operačné systémy Microsoft

2

744

03.02.2011 21:53

Simnaky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri kúpe TV pre babku

v Monitory, televízory a projektory

5

849

12.04.2011 13:04

El_locco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri výbere dielov pre PC

v PC zostavy

2

399

03.08.2013 20:05

RaFFko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri výbere teplovodivej pasty pre notebook

v Notebooky a netbooky

4

841

20.01.2022 8:53

Elow235 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri vybere notebooku pre dievca:D

v Notebooky a netbooky

15

864

03.09.2009 22:20

hawaiiKA Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. POMOC!!! Error pri reinstalacii windowsu pre NB HP

v Operačné systémy Microsoft

12

390

27.08.2007 10:48

JohnyN Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri pomoc pri skladaní PC - od 1 500 do 1 800 Eur (rozlíšenie 1440p)

v PC zostavy

13

805

28.09.2023 20:23

johny314 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem pri instalacii

v ATI/AMD grafické karty

1

329

20.02.2015 11:47

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. chyba pri inštalácií

v Operačné systémy Microsoft

6

1103

24.04.2009 20:57

FBerente Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém pri inštalácii

v Operačné systémy Microsoft

5

476

23.07.2009 10:32

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra