Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 8:16

A komu asi prospejete podpalovanim aut? Kedze sa podpaluje auta beznych obyvatelov, ktory ich platia z ich penazi, keby som ta videl podpalovat moje auto tak ti tam taku prije** ze sa stoho doseries ... takymto sposobom sa nebojuje zanic, vzdy sa takto chova iba spodina obcanov. To si mozu dovolit v krajinach kde je nastolena diktatura a vojenska moc. Som zvedavy ako by si reagoval ty keby si bol medzi protestujucimi a rozbili by ti tvoj obchod, restauraciu, podpalili tvoje auto ...

"Proste ked sa mi nieco nepaci tak s tym j*bnem a idem domov" ... aky domov ked si ho nebudes mat z coho zaplatit, ci zasa sa prizivovat na rodicoch?
"Nie hypoteku som nikdy nemal ani mat nebudem. " ... to mozes povedat ked sa ozenis a narodi sa ti dieta, nebudes uz rozmyslat ako 15 rocny pubertak, budes mat zodpovednost min. za dalsich 2 ludi.

Smith Wesson s tym suhlasim, ak sa ti nepaci zamestnanie musis ho zmenit a ist za lepsim, nie vyplakavat a nic pre lepsi zivot nespravit. To pocuvam stale a tolko zarabam a mam takeho sefa a ked sa spytam kedy sa naposledy nieco nove naucil alebo pokusil o nejaku zmenu tak nic. Jedina snaha je posielat genericky zivotopis na rozne pozicie ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 11:40

auta rozbijat nie, to je kokocina ale poviem tak, ty pises- platit hypoteky a rodina, sak pomaly nebude z coho platit tie hypoteky. ale oni velmi dobre vedia co robia, drzia nas na hranici prezitia a vzdy takto budu robit, aby sme volako prezili ale stale budeme len zobraci. robil som v zahranici a viem ako to chodi, my sme len taki vrabcaci chudaci zaostali, mimo tych bohacov co tu je, ale to je mensina. u nas je priepast medzi bohatymi a strednou vrstvou ovela vyssia ako na zapade.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 12:14

Presne oni to drzia na hranici inosnosti, keby to uz malo prasknut ze ludia fakt nemaju co zrat tak malicko povolia aby sa zas ukludnili a zacnu zasa postupne pritahovat.
V tejto krajine nebude dobra zivotna uroveni nikdy, minimalne ja sa toho nedozijem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 15:24

don jebot píše:
A komu asi prospejete podpalovanim aut? Kedze sa podpaluje auta beznych obyvatelov, ktory ich platia z ich penazi, keby som ta videl podpalovat moje auto tak ti tam taku prije** ze sa stoho doseries ... takymto sposobom sa nebojuje zanic, vzdy sa takto chova iba spodina obcanov. To si mozu dovolit v krajinach kde je nastolena diktatura a vojenska moc. Som zvedavy ako by si reagoval ty keby si bol medzi protestujucimi a rozbili by ti tvoj obchod, restauraciu, podpalili tvoje auto ...

"Proste ked sa mi nieco nepaci tak s tym j*bnem a idem domov" ... aky domov ked si ho nebudes mat z coho zaplatit, ci zasa sa prizivovat na rodicoch?
"Nie hypoteku som nikdy nemal ani mat nebudem. " ... to mozes povedat ked sa ozenis a narodi sa ti dieta, nebudes uz rozmyslat ako 15 rocny pubertak, budes mat zodpovednost min. za dalsich 2 ludi.



Co to melies. Mam 36 rokov a vlastny dom na ktory som si zarobil. Od rodicov som dostal akurat letenku a 300 dolarov ked som odchadzal zo Slovenska. Tak netrep sprostosti.

. Keby mi zhorelo auto tak by som dostal peniaze od poistovne a by som kupil nove. Je tam toho. Poistky zdrazeli na dalsi rok a neakych 30 libier. :D Ale voda ostala ZADARMO !! O tom mozete na Slovensku len snivat.

Tak ako napisal delong . Na Slovensku nebude nikdy dobre prave preto ze ludia rozmyslaju tak ako Ty.


Tie hypoteky nie je nic ine ako nastroj na zotrocovanie ludi. Lebo clovek co ma na krku hypoteku bude robit aj za minimalnu mzdu a necha si srat na hlavu len aby mohol zalatit splatku a neostal na ulici. |Volakedy ked si Jano zobral Maru tak sa chlapi zabrali do lesa ,zrubali 10 stromov a za tyzden stala drevenica. Dnes Slovak musi 30 rokov otrokarcit aby jeho rodina mala kde spat . Hanba celemu Slovenku. Nie len politikom ze toto dovolia ale aj ludom ze si to nechaju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 15:32

5 libier rocne za vodu, 30 libier za auto rozdiel 25L rocne fakt vyhrali ... inak to stym domom si jeden z mala, ktory ma bez uveru aj v zahranici dom v 36tke.
Ako ja rozmyslam? Ze sa na veci snazim pozriet z kazdej strany a nie z pohladu zasneneho pubertiaka hura do toho, a pustit ku korytu takeho isteho? Rozbijat veci a zranovat ludi, ktory za nic nemozu? To ako teraz podme roz*bme vsetko, povesajme vsetkych politikov a znicoho nic budeme brat 3000 ve platy. Co tak zaklady trhovej ekonomiky?
Z coho by si bez prace nakrmil rodinu? Na slovensku sa nic nezmeni lebo ludia stale volia tie iste typy ludi za celu dobu tu nebol nikto iny ako demagog, ktory sluboval hluposti a ludia im ich zozrali.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 15:42

A vies co?? Je mi uz uplne jedno kto co a ako na Slovensku. Ja som sa po 15 rokoch vratil akoze za trvalo. Po pol roku som sa musel zbalit. Ani nie koli tomu ako to na Slovensku ne/funguje ale ako ludia rozmyslaju. Mne to pripomina scenku z filmu Pacho hybsky zbojnik ked pan bije podaneho. Pride Pacho zaberie bicik a bije pana. V tom mu podany vytrhne bicik a poda ho panovi nech si len udrie. Takto ja vidim typickeho slovaka.

btw: poistka na auto zdtazela iba na nasledujuci rok. Voda ostala zadarmo navzdy ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 15:45

"navzdy" tu je vidiet tvoja naivita. Ako uz niekto povedal nic nieje navzdy. Ja sa napriklad uz nad tymto nerozculujem, nestazujem. Mna seru ine veci.
Inak rozpravas ze nikto nic nerobi, aky sme atd. a tvoje riesenie bol utek ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 17:02

Co ine ostava cloveku, ako odist, ked vidi, ze ludia si tu nechaju srat na hlavu? V Michalovciach, v Unomedicale robia ludia za 370€ mesacne (3 zmeny) a vonku pred firmou stoji rad ludi, ktori by boli celi stastni, aby tam mohli pracovat. Clovek je rad, ked sa tam dostane, ze super, dostal som sa tam... Tak ako mozu mat niekedy vyssie platy, ked sa idu pobit o miesto za 370€?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 17:16

Nemozu, tato krajina je rozkradnuta, skorumpovana, mam ju v zuboch, jedine co tu je v pohode je priroda, ostatne vsetko stoji za hovno, nemam to tu rad cim dalej viac.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 19:46

AK si myslis ze na Slovensku je pekna (nadherna, najkrajsia) priroda, tak ta niekto skaredo oklamal :-) Pekna priroda je aj v zahranici, akurat ze tu sa o to aj staraju...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2013 20:48

Jasne, ze je paradna priroda aj inde, to nerozporujem ale je pekna aj tu. Kazdopadne som na tom tak ze akonahle budem mat s kym tak idem prec, zatial bohuzial nemam a samemu sa mi do cudziny nechce.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 7:48

Inak zivot si zhoruseme aj samy kedze sa stale na nieco stazujeme a vobec si nevsimeme dobre veci. A co sa tyka prirody ma obehane nejake krajiny(Skotsko,Cesko,Chorvatsko,Taliansko,Slovinsko,Rakusko) a zatial sa pohlad na zasnezene tatry z vrcholu nevyrovnalo nic (ale v tomto asi hraje ulohu vlastenectvo). BTW najlepsie sa slovak ukaze v zahranici v skotsku sme v strede nicoho nasli jedine pohodene odpadky za 7 dni a hadajte co flase Rajec ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 7:55

No, to je dalsia prikladna ukazka mentality slovakov. Nevazime si nic a robime bordel kade chodime. Osobne verim, ze do roka odtialto odidem (snad to Nemecko), ale popravde sa desim toho ako sa tam budu ludia na mna ako slovaka pozerat, hoci si osobne nemyslim, ze by som tuto blbu vlastnost "zdedil".







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 8:31

Alen nieje to len nasa mentalita staci sa pozriet na Krivani pod kamene, nasi susedia poliaci si myslia ze ked to nieje vidiet tak je to ok ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 8:41

No ano, k poliakom by som sa radsej neprirovnaval :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 14:24

don jebot píše:
A co sa tyka prirody ma obehane nejake krajiny(Skotsko,Cesko,Chorvatsko,Taliansko,Slovinsko,Rakusko) a zatial sa pohlad na zasnezene tatry z vrcholu nevyrovnalo nic (ale v tomto asi hraje ulohu vlastenectvo).

Ono to bude to vlastenectvo. :)
Samozrejme, tatry su paradne ale na svete su daleko krajsie veci.
http://www.youtube.com/watch?v=6v2L2UGZJAM (kuknite v HD)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 15:45

Keď porovnám krásu prírody Slovenska a takého Nórska alebo Švajšiarska/ Rakúska... a hlavne v týchto krajinách je krásne čisto u nás bordel odpadky v národnom parku







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2013 18:37

https://www.youtube.com/watch?v=ryTbHrp_w-k
https://www.youtube.com/watch?v=dbZoPnOVuEw

Tu su 2 dokumenty z vychodneho slovenska ako si vazime prirodu na Slovensku. Ked vo svete zakazali vyrobu a vystahovavali cele mesta koli kontaminacii tak no Slovenku sa stavili chemicke tovarne s vidinou zisku ,lebo na trhu vzniklo vakum. Volakedy nazivali Zemplinsku Siravu slovenskym morom kam chodili, Nemci, Cesi, Poliaci ,Rusi. Dnes je to najzamorenejsie miesto na zemi PCB latkami.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 12:44

http://www.blogovisko.sk/sloboda-slova- ... ancie.html

Tak tu to mate uchylaci transvestitny s pcfora. Sem ste to dotiahli. Ste najsprostejsia generacia aka tu kedy bola.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 12:52

Co si si dnes dal? Pises este menej spisovne ako inokedy. No uz tradicne uplne nezmysly...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 13:12

incredible: to co sa pise v tom clanku je v priamom rozpore s listinou zakladnych ludskych prav a slobod

Čl. 24
(1) Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. Toto právo zahŕňa aj možnosť zmeniť náboženské vyznanie alebo vieru. Každý má právo byť bez náboženského vyznania. Každý má právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie.

Tretí oddiel
Politické práva
Čl. 26
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
(3) Cenzúra sa zakazuje.
(4) Slobodu prejavu a právo vyhľadávať a šíriť informácie možno obmedziť zákonom, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti.
(5) Orgány verejnej moci majú povinnosť primeraným spôsobom poskytovať informácie o svojej činnosti v štátnom jazyku. Podmienky a spôsob vykonania ustanoví zákon.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 13:24

No ved prave, kuky. Ale to neznamena ze sa to nedeje. Kde bola listina prav napr. pocas fasizmu? Mudreho Darona by to presvedcilo jedine keby to bolo vecer v spravach na markize. Iba debil si moze mysliet po tom vsetkom co sa deje vo svete, ze o nic nejde.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 13:36

Ja si zase myslim, ze len debil si moze mysliet, ze za to mozu "uchylaci tranzvestitny s pcfora"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.12.2013 13:46

incredible píše:
Ste najsprostejsia generacia aka tu kedy bola.


Zato ty si prejav inteligenice na slovensku ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2013 23:32

politikov moc nesledujem ale Nigela Faraga a Godfreya Blooma sa vzdy oplati poziet :D

http://www.youtube.com/watch?v=sQC375vGj9Q


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 20.12.2013 8:54

da sa niekde nastavit rank "uchylak tranzvestitny s pcfora"? alebo jedine cez jana? :D

aby sme boli aspon trochu on topic: http://www.sme.sk/c/7045733/taliansky-politik-zmluvne-zaviazal-sekretarku-k-sexu.html







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 22.12.2013 0:45

Ospravedlnujem sa za ten moj prehnany vystup. Asi som bol mimo svojej koze, nikoho tu nechcem urazat alebo napadat a respektujem vas nazor.
Chcel som vyjadrit v podstate to, ze si myslim ze tu niektori ludia podcenuju vyznam celej tejto problematiky a beru to prilis lahkovazne z hladiska vplivu na zivot cloveka. Urcite nechcem nikoho odsudzovať za jeho orientaciu, pretoze je to len stav, v ktorom sa nachadza, co neni ani dobre ani zle. Ale myslim si ze v tejto dobe sa do tejto problematiky zapaja so svojou lobby aj "nieco" co je uz realne zlo, aj ked v skutocnosti toto zlo vobec nie je samo o sebe homo ci hetero orientovane, ale len vyuziva tuto cestu prostrednictvom tejto homo tematiky. A tiez si myslim ze tato cesta sa tomu "zlu" otvorila prave vdaka predchadzajucej dobe neopravenemu utlaku tychto ludi, k comu urcite prispela aj Cirkev. Tot moja teoria.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.12.2013 11:55

Je to len dalsia bublina, na ktorej si obe strany prihrievaju polievocku a bohuzial, niekto ako ty to berie vazne, ako by sa ho to bytostne tykalo. Dezinformacie, polopravdy, propaganda, svinstvo ako okolo oslovovania rodic 1 a 2, aj ked vobec nejde o oslovovanie a tak dalej, skoda sa nad tym pozastavovat. Cirkev vzdy vynikala v prekrucani faktov, ved koniec-koncov je na tom zalozena, na druhej strane "neziskove" organizacie, ktore haja prava toho, kto sa im momentalbe najviac oplati, ci je to uz gay, zid, cigan, alebo hocico ine...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 20.01.2014 13:14

Vypočujte si ohnivý prejav politika: Europoslanci, ste najväčší podvodníci, ľudia vás obesia!
http://www.topky.sk/cl/11/1375053/Vypoc ... as-obesia-

Paraziti z EÚ parlamentu!
http://www.mojevideo.sk/video/1dc8d/par ... mentu.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2014 7:58

Neviem či to tu bolo, ale severná korea pristála na slnku za 4 hodiny, aby sa vyhli vysokej teplote leteli v noci lol http://www.aktuality.sk/clanok/245279/s ... -4-hodiny/







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109486

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70700

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

654

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

698

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3657

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MSI vypouští na svět další grafickou kartu - NX8400GS-T

v Novinky

2

517

11.08.2007 12:46

mach4 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra