Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 9:21

Tak na tej ukrajine to fakt vyzerá vážne http://youtu.be/QwHBQ-tK8XA?t=15s


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:05

to je nic, mrkni sa na liveleak.com, kaotic.com, alebo niektoru z ceskych stranok ako navratdoreality.com a uvidis...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:17

No tak ja už fakt len dúfam, aby ma raz nepovolali "do zbraně".


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:34

odporucam druhe video od 2:00 minuty http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4025 ... -civilisty


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:38

Co ta robia tí ludia ? Ja keby som videl ako strielaju uz by som bol pol kilometra otial. Alebo aspon schovaný a nie vystrkovat sa na volnom priestore. Ci mi nieco uslo ?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:39

Je tam ale s najväčšou pravdepodobnosťou mŕtvy človek, s hodne velkou dierou v hlave v kaluži krvi bez cenzúry, takže slabšie povahy... viete ako. No tak to je fakt vážna situácia.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:42

magic píše:
Co ta robia tí ludia ? Ja keby som videl ako strielaju uz by som bol pol kilometra otial. Alebo aspon schovaný a nie vystrkovat sa na volnom priestore. Ci mi nieco uslo ?


snazia sa ich vyhnat, nechcu ich tam. to ale nedava pravo tych ludi tam len tak strielat ako na popravisku. USA a EU to ani nezaujima, a nase uzasne spravodajstvo to ani nezverejni.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:46

Ja to nesledujem, kto sú vlastne tí ludia ktorí strielajú a kto tí, do ktorých strilajú?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 10:54

Ti co do nich strielaju su normalni ludia, obyvatelia. Ti co strielaju to je nejaka zgerba ukrajinska armada, alebo co to tam maju pravy sektor - fasisti.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 11:14

A to je jedina pravda. So Sovietskym zvazom na vecne casy, a nikdy inak!

// Spojený príspevok Pon 12.05.14 11:19

Na Ukrajine sa rozbehla velka vlna nepokojov, ako je uz kazdemu jasne. Bojuju proti sebe dve strany a robia bordel. Tak je namieste, ze zasahuju bezpecnostne zlozky statu a to policia a armada, ktorych ulohou je nastolit poriadok. Ozbrojeni demonstranti obsadzuju statne budovy a navzajom sa ostreluju s armadou a policiou.

Pupiho "normalni ludia" chodia po uliciach so zbranami v rukach, aj ked vsade dookola je armada, ktora sa snazi nastolit poriadok a mier, aby sa dala situacia vyriesit. Podla mna normalny clovek je doma a chrani si zivot a nebude pobehovat v dave s pistolou, alebo puskou. Zaroven Pupi vidi tento pripad binarne a nema snahu alebo schopnost pochopit, ze veci nie su len cierne, alebo biele. Jeho pohlad je jasny, USA+EU vs Rusko. Rusko je len dobre, USA+EU len zla. Nic viac, nic menej, nic medzi tym.

Pritom priklada "nezavisle informacie" z konsipracnych portalov, ktore sa venuju od NWO, cez Iluminatov a 11. september az po Ukrajinu uplne kazdej moznej konspiracnej teorii. Vypovedna hodnota je samozrejme nulova, prirovnal by som to ku Chelemendikovi. Ak by niekto nevedel, kto je to Sergej Chelemendik a chcel zistit, odkial cerpa Pupi info: http://janmacek.blog.sme.sk/c/355338/De ... ranke.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 11:26

Citácia:
Podla mna normalny clovek je doma a chrani si zivot a nebude pobehovat v dave s pistolou, alebo puskou.

Presne toto som myslel.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 11:32

A tí čo do nich strielajú, to nie sú Rusi, alebo nejako napojení na Rusov?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 11:39

Na Rusov su napojeni ti, ktori obsadzuju budovy, stavaju barikady... A Ukrajinska armada je ta na transporteroch. Ale NSA a Nemecka tajna sluzba maju info a dokazy, ze po boku Ukrajinskej armady bojuju aj zoldnieri z USA, znami napriklad z Iraku (Blackwater). http://www.sme.sk/c/7198362/nemecky-bul ... ajine.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 11:41

Podla mna vieme prd co sa tam deje ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 12:30

Tak ten kto sleduje iba Slovenke media tak urcite. Nie zeby v tych Ruskych vysielali hole fakty (aj ked pre pohlad z druhej stany je dobre poziet) No uz aj tie Americke su omnoho objektivnejsie ako tie nase. O tych zoldakoch RT aj Fox news informovali este v casoch protestov v Kyjeve. U nas to bola konspiracna teoria kym to nevyhlasila nemecka tajna sluzba.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 12:43

Daron píše:
A to je jedina pravda. So Sovietskym zvazom na vecne casy, a nikdy inak!

// Spojený príspevok Pon 12.05.14 11:19
Pupiho "normalni ludia" chodia po uliciach so zbranami v rukach, aj ked vsade dookola je armada, ktora sa snazi nastolit poriadok a mier, aby sa dala situacia vyriesit. Podla mna normalny clovek je doma a chrani si zivot a nebude pobehovat v dave s pistolou, alebo puskou. Zaroven Pupi vidi tento pripad binarne a nema snahu alebo schopnost pochopit, ze veci nie su len cierne, alebo biele. Jeho pohlad je jasny, USA+EU vs Rusko. Rusko je len dobre, USA+EU len zla. Nic viac, nic menej, nic medzi tym.

Pritom priklada "nezavisle informacie" z konsipracnych portalov, ktore sa venuju od NWO, cez Iluminatov a 11. september az po Ukrajinu uplne kazdej moznej konspiracnej teorii. Vypovedna hodnota je samozrejme nulova, prirovnal by som to ku Chelemendikovi. Ak by niekto nevedel, kto je to Sergej Chelemendik a chcel zistit, odkial cerpa Pupi info: http://janmacek.blog.sme.sk/c/355338/De ... ranke.html


Ale dal si veru par nezmyslov. Armada sa snazi nastolit poriadok, resp. nie armada, ale sympatizanti Praveho sektoru? Ten poriadok nastoluju tak, ze strielaju do neozbrojenych ludi, ktori demonstruju proti vlade v Kyjeve a snazia sa fasistov odtial dostat prec? Aha, tak potom aj tebe prajem, aby ti taki prisli spravit poriadok domov. Urcite sa takto nastoluje poriadok. Neviem ci by si zastaval aj taku myslienku, ked sa u nas demonstrovalo a policajti by to napalili do demonstrujucich ludi. Mas dobre uvazovanie ;)
Kyjev nema vobec snahu nieco riesit. Hovori za vsetko vypalenie budovy v Odese a otrava neznamym plynom, kde zomrelo 40 ludi. Alebo zastrelenie obycajnej zeny, ktora vyde na balkon a snajper ju streli do hlavy.
Snad by som si nemal zastavat USA alebo EU, ked sa spravaju ako banda hajzlov a jedine o co im ide, hlavne teda USA, obsadit Ukrajinu, dosadit tam svojich ludi a byt co najblizsie k Rusku. EU je len poskok USA, co sa neda vobec prehliadnut uz len pri plneni sankcii, ktore diktuje USA.
Kludne si to maj za konspiracne teorie, ale videa dokazuju presne tie teorie, co sa na UA deje a aj kto na UA operuje a o co USA+EU ide. Takze nepotrebujem citat clanky, ktore su podla teba konspiracne teorie, staci mi raz vidiet na videu, ktore podla tvojho uvazovania je takisto konspiracne.
No a k 11.9. sa netreba vyjadrovat, ked je vela ludom jasne, ze to bolo nafingovane.
Daj si do suvislosti udalosti, ktore sa deju okolo Ruska a pochopis ;)

A najlepsie je, ako sa ta nemecka fasisticka k*rva merkelova spolcuje s ciernou opičou Obamom a pritom prave USA/NSA ju odpocuvali, co ju rozhorcovalo a povazovala to za nepripustne. Teraz si jeden druhemu nastrkuju ritky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 12:58

Pupi to ze si este nedospel a si rasisticka svina nikoho nezaujama ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 12:58

kuki_sk píše:
Tak ten kto sleduje iba Slovenke media tak urcite. Nie zeby v tych Ruskych vysielali hole fakty (aj ked pre pohlad z druhej stany je dobre poziet) No uz aj tie Americke su omnoho objektivnejsie ako tie nase. O tych zoldakoch RT aj Fox news informovali este v casoch protestov v Kyjeve. U nas to bola konspiracna teoria kym to nevyhlasila nemecka tajna sluzba.


No o americkych zoldakoch to vyhlasi dokonca nemecka tajna sluzba, ze sa tam nachadzaju, co je jasny dokaz, kto sa tam nachadza a o co im ide. Ale zatial som nevidel ziaden dokaz o tom, od ziadnej sluzby (teda USA a EU ma dost nespochybnitelnych dokazov), ze proruski separatisti su v podstate zoldaci Ruska, ze Rusko moze za referendum, ze Rusko moze za tie nepokoje. Su to len reci do prazdna, ktore vyhlasuje Kyjev a zapad-analisti.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:07

Tak pravdu povediac čisto subjektívne by som Rusku neveril o nič viac ako USA a EU.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:14

Dokazy sice zatial niesu. Ale verim tomu ze aj Rusi tam maju svoje specialne jednotky. Normany obcan nemoze mat ziadne znalosti ako bojovat s ozbrojemou armadou a zostrelovat vrtulniky.Nie je tak jednoduche ako v Call of duty. To len tak pre objektivnost.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:17

To mi je jasne, ze tam aj Rusi maju niekoho, ale zatial bez dokazu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:44

Aha. Takze veris tomu, ze tam su aj ruski agenti, ale ked nie su dokazy, tak je to ok... HMM, zaujimave.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:56

Ja som bol doteraz v tom, že celé nepokoje sú preto, že Rusi chcú po Kryme pripojiť celú Ukrajinu, ktorú príde NATO brániť, a tak naštartujú ekonomiku...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 13:58

podla tvojich uvazeni su to len potom konspiracne teorie, ktorym ako si potvrdil, neveris, pretoze zatial dokaz nie je, z coho vyplyva, ze nemozes verit, ze tam su ruski agenti.
Ja osobne si to myslim, ze tam Rusi maju agentov, ale nemyslim si, ze stoja za nepokojmi, tak ako stoja americki zoldnieri. A to ze USA tam ma svojich zoldnierov je OK - ti chrania demokraciu, to ked tam maju Rusi agentov to je podnecovanie nepokojov.

// Spojený príspevok Pon 12.05.14 14:03

Spartan.Ex píše:
Ja som bol doteraz v tom, že celé nepokoje sú preto, že Rusi chcú po Kryme pripojiť celú Ukrajinu, ktorú príde NATO brániť, a tak naštartujú ekonomiku...


Rusi nastartuju ekonomiku tym ze zacnu vojnu? :) Neviem ci by im to zrovna vyhovovalo. Skor by to vyhovovalo USA, ked by sa v Europe rozputala vojna a oni by mohli naplno rozbehnut svoju ekonomiku tym, ze budu dodavat zbrane, ako to bolo za 2.svetovej. Rusi nemaju taky dlh ako ma USA, ved Rusi maju za niekolko mld. zakupene dlhopisy USA. A dlh USA sa nemoze donekonecna zvacsovat, raz to musi padnut. A USA by vyhovovalo, keby si prave nastartuju ekonomiku vojnou. Rusi maju nastartovanu ekonomiku.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 14:10

Či majú Rusi naštartovanú ekonomiku, Rusko je špecifická krajina ako ostatné postkomunistické krajiny, tam je ťažko hovoriť o celkovej stabilite, napriek tomu, že nie sú tak zadĺžení nie sú ani zďaleka taký trh ako USA a občania u nich živoria, myslím, že z ekonomického hladiska by vojna vyhovovala obidvom krajinám, aj keď USA samozrejme viac.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 14:22

Tak urcite Rusko nie je taka ekonomika ako USA, to je jasne. Ale z USA robi aj svetovu ekonomiku to, ze dolar je ako hlavna obchodna mena. Ale oslabuje, co urcite neprospieva USA.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 14:24

Ono to práveže USA môže pomôcť nakolko slabý dolár robí produkty USA atraktívnejšími pre ostatok sveta.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 14:30

Rusko je slaba a nestabilna ekonomika? Staci sa pozriet na vyvoj za poslednych 12 rokov(z 36teho miesta je na 6tom) Rusko niekolkonasobne zvysilo rozpocet,HDP,zlate rezervy,priemerne platy, dochodky atd..(vseko v desat nasobkoch). Vo vyvoze potravin predbehli aj Ameriku. Asi ako jedina krajina na svete disponuje vsetkymi druhmi nerastneho bohatsva. (v celkom slusnom mnozstve) Ja by som teda o Rusku urcite netvdil ze je ekonnomicke slabe a nestabilne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 15:03

don jebot píše:
Podla mna vieme prd co sa tam deje ...

Teraz ci je to dobre alebo zle.
Kazdopadne dufajme, ze o tom ani moc vediet nebudeme lebo ak to rupne tak je europa zas vo vojne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2014 15:10

A komu by vyhovovalo, aby bola Europa vo vojne? USA. Tato krajina siriaca slobodu a demokraciu uz mala byt davno zvrhnuta. Uz to ze straca pomaly postavenie velmoci, dost zastrasuje americkych politikov a oligarchov.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70694

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109484

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

654

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

698

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3656

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podívejte se, kdo všechno dodává Applu součástky. Celý svět

v Novinky

4

629

19.01.2012 19:38

walther Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra