Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.08.2015 15:50

Jo jo a preto chodia "stazovat" do USA. Po Rusku ani pes nestekne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2015 7:28

:)
Politika - svet (zahranicie)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2015 23:17

Hahaha ja a na stavbe :D Tak to urcite :D co by som tam robil. Zaujimave je ako ludia na Slovensku jednoducho ludi zaradia. Ak nesuhlasis s imperialistickou politikou a agresiou USA a NATO su urcite zevrak, rusky troll, komunista alebo este neviem co.

don jebot, ty si nazormi uplne OT, rovnako ako nas protislovensky zapredanec Ameriki$$$ka ktoremu radi pseudoradca Butora, agent USA na Slovensku... Ved je to dobry anjel, ten Ki$$$ka, genialny to prezident, co sa vozi domov lietadlom nasim specialom z nasich dani. Dodnes lutujem den ze ja som takehoto americkeho agenta schovavajuceho sa za nejakeho anjela volil, to bola velka chyba... Ale tak kto vedel co sa z neho vykluje, ked su volby kazdy vie pekne kecat a slubovat a kedze bol neokukany clovek netusil ze z neho bude takyto prezident.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2015 7:26

Preco OT, nemas ziadne argumenty ked hned otacas temu na prezidenta? Klamal som tam v niecom, mas nejaky prehlad z historie? Pretoze urcite viem ze nie kedze si postol co si postol. Plus zamyslat sa nad niecim trochu hlbsie je tiez pre teba problem najlepsie je vsetko hodit na niekoho ineho to sa prijma najlepsie ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 09.10.11
Prihlásený: 15.04.21
Príspevky: 1782
Témy: 82
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2015 9:38

Iipms co akože Kiska robí zle? Ze sa snaží o spoluprácu so západom? To vadí maximálne tebe a tvojim proruskych zástancom. A ze lieta vládnym špeciálom? Od čoho to lietadlo asi je? Keby si tomu trosku rozumel tak by si vedel ze to lietadlo musí mať nejaké letové hodiny tak prečo by malo lietať prázdne keď to aspoň môže využiť.







_________________
“Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Albert Einstein
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2015 6:49

Paci sa mi na tomto fore, ako tu ludia zatrieduju niektorych a hlavne vedia, ze kolko kto zaraba. Myslis, ze aj ked clovek pracuje na stavbe je menejcenny? To je ubohost, a takemu clovekovi by som asi natiahol. Clovek vyjadrujuci iny nazor, ako tu ma 90% uzivatelov, tak hned sa do neho obuju a nema ani sancu na normalnu diskusiu, urcite nie tu. Najviac sa mi lubi, ako tu vsetci spominaju ZSSR a ako sme sa mali pod ich vplyvom. Inimalne 95% uzivatelov tento vplyv ani nezazila. Pozerate sa len do minulosti, ale preco sa nepozerat na pritomnost a hlavne na buducnost? Je to Rusko, ktore ohrozuje svet, alebo su to USA, ktore vedu nasilnu politiku, usiluju sa o hegemoniu a siria "dobro" pod zamienkou demokracie? Nie je to ISIS, ktory predstavuje dalsiu svetovu hrozbu, a za ktorym stoji USA? Nie su to imigranti, ktori mozu o par rokov napachat skody v Europe a bude ich tu mozno viac ako Europanov? Momentalne, podla mojho nazoru, Rusko predstavuje najmensiu hrozbu, nez aku predstavuju ISIS, USA a imigranti. A ohanat sa jedinym argumentom - anexia Krymu, to naozaj nestaci. Mal som tu cest rkzpravat sa s ludmi, s mladymi ldumi, ktori boli z Ukrajiny, Rumunska, Moldavska a nenadavaju na Rusko, dokonca si vazia svoje krajiny a v USA by nechceli zostat, a to ich staty su podstatne horsie na tom ako Slovensko.
Ale vazne nema zmysel diskutovat tu, lebo tu vazna diskusia neexistuje.
PS: paci sa mi, ze IIPMS hovorite, ze som to ja nestranny. Dojalo ma to, ale nie je to tak. Ale vidno, ze clovek, ktory ma zhodny nazor ako napr. ja, tak ho oznacite za mna :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2015 7:34

95 percent ludi z fora komunizmus, resp. socializmus nezazilo, v tom mozes mat kludne pravdu. Ale ti ludia pocituju jeho vplyvy na svojom kazdodennom zivote a budu tym tiet cely zivot, aj ich deti a deti ich deti.

A ty, prosim ta, neobhajuj nejakeho stavbara, kazdy sa pamata, ake vystupy si mal ku mne, ako ku "upratovacovi", ako rad si tym argumentoval a menil temu diskusie, snazil sa ma zhodit.

Typicke pre komunistov ako ty, prekrucas si pravdu ako sa ti paci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2015 12:24

Ale to neznamena, ze by nemohli trpiet aj dosledkamy "antikomunistickej" propagandy, alebo novodobej ideologie. To, ze je niekto super ineho tyrana, este z neho nerobi hrdinu.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2015 12:47

To je pravda. Ludia od nas spolu s ludmi z celeho vychodneho bloku chodia trpiet k superovi nasho tyrana.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2015 22:29

incredible píše:
Ale to neznamena, ze by nemohli trpiet aj dosledkamy "antikomunistickej" propagandy, alebo novodobej ideologie. To, ze je niekto super ineho tyrana, este z neho nerobi hrdinu.


Ale nevrav... Cervena armada, resp. Stalin, bol este vacsia svina jak Hitler, ale jeho vojaci su oslavovani, ako osloboditelia. Pritom, keby Hitler nezautocil na SSSR, tak by si dalej delili svet. Ved SSSR si pripojil casi Finska a inych statov... Mal to rozbehnute ako Hitler.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2015 21:51

Skiller, s tvojim postom suhlasim, zrejme mame podobne nazory. Ale tak vies, je to teraz zle. Ked povies daco zle a nebodaj pravdu na anjelickov americanov tak si komunista chudak a urcite blb co maka na stavbe a spomina na komunistov. Tu na PC fore to mas podobne ako presstituti z N-ka :D
a ze ja nemam argumenty? hahaha dobre... to skor amerikanofili nemaju nazor nicim podlozeny, iba tak lzami z nasich mainstreamovych medii vlastnene zapadnymi a americkymi korporaciami ktore pisu lzi a ich argument je ze rusko anektovalo krym a je zle atd atd stale tie iste pesnicky... :D

Este aby som povedal o tom lietani. Nech si lieta. Ale za svoje. Ki$ka je najlenivejsi prezident akeho sme mali, najst ho v urade utorok a stredu a stvrtok odlieta domov? za jedno bol s limuzinami a ochrankou za nase dane teda peniaze na troch dovolenkach?? vazne?? Tak toto je ten dobry anjel? Jeho hovorca vraj je na to zvyknuty. Nech je, ale nech chodi za svoje a ne za vlasne.
Co robi zle Ki$ka? To ze kyda na rusko aka je hrozba?? Anexia Krymu je dokaz rozpinavosti ruska? Fakt? A potom co je skoro 300 zakladni USA vo svete? Najvacsia zakladna v EU ktora je v Kosove, na uzemi co ukradli chudakom Srbom, Srbom ktorych predtym hnusno bombardovali ochudobnenym uranom, to co spravili USA v Iraku, Afganistane, severnej Afrike...

Kam by sme sa mali obracat? Pozrime sa takto. Zapad EU a USA su uz nasytene trhy, tam tazko prerazime. Mali by sme sa zamerat na spolupracu s gigantmi ako je Cina, Rusko, Brazilia, India. To su dynamicky rozvyjauce trhy. Ano, Cinu poskodil pad akcii, ale neviem neviem, spekulanti USraela za tym tiez mohli byt. Netvdim ze su, ale kazdy vieme ze maju paprce casto v roznych veciach aj v cenach ropy. Aj v krivilacnej politike zapadu "v mene demokracie"...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2015 11:42

Nechces si zalozit vlastnu temu `odreagovanie na dnesny den`. Pri tvojich prispevkoch sa da naramne zasmiat, ty musis byt chlapce triedny komediant :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2015 11:44

To je najpravdepodobnejsie samy a ten isty uzivatel, co si pise sam so sebou - vid Skilker, takze zbytocne reagovat, banovat a ja neviem co...







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2015 14:53

Je to smiesne, alebo skor smutne? Chvilami sa neviem rozhodnut...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2015 15:46

smutné a obťažujúce







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 04.09.2015 21:48

Hahaha ja a Skilker sme urcite ten isty clovek pod viacerymi nickami. Aj predtym si velice tvrdil ze ja a neviem kto sme jeden lebo toto a tamto... Dost trapne a smiesne :D

xnewstedx píše:
Nechces si zalozit vlastnu temu `odreagovanie na dnesny den`. Pri tvojich prispevkoch sa da naramne zasmiat, ty musis byt chlapce triedny komediant :)


ehmm takze tebe je smiesne co pisem hej? niesom ziadny triedny komediant ale len rozumne uvazujuci clovek, ktory nema mozog vymyty nezmyslami a lzami z mainstreamu
na mne sa budes chciet smiat, rovnako ako dalsi pseudointelektuali, ale ti sa k vyzve k ludskosti pripoja, ved ako inac... vid nizsie americky komediant, doteraz najlenivejsi prezident a americky agent ...

Politika - svet (zahranicie)

Apropo uz ked sa tu mnohi budu zastavat imigrantov, je mi to jasne kedze ste tu prozapadni a americki, clanok v SME a anketa ci ludia suhlasia s postojom V4 ktory aktualne je. 87% ludi s nim suhlasi (citatelov SMEcka), je to dobre ;) uz ked su mnohi hlupi aspon v niecom maju este ludia rozum. A vyzva k ludskosti ktora tu je, asi by som sa opakoval... Kde bola vyzva k ludskosti od celebrit ked bombardovali americania ochudobnenym uranom chudakov v Srbsku a utocili najma na civilne ciele, kde boli ked v mene tzv. demokracie bombardovali Lybiu, Irak, Afganistan, ked americania vyzbrojuju ukrajinskych separatistov a rusi zas proruskych separatistov, kde je vyzva k ludskosti k chudobnym ludom na Slovensku, kde je vyzva k ludskosti v dalsich veciach.

Politika - svet (zahranicie)
Politika - svet (zahranicie)
Len sa smej, dokazuje to tvoju inteligenciu ...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2015 2:07

suhlasim s iipms. tu nebudes moct dobre nikdy diskutovat. k rozpinavosti usa a ruska, pekne si to zhrnul. usa si kradne uzemia pekne postupne, a menej okato. Rusko anektuje Krym a to maju prispievatelia na pcfore jediny argument. az sa mi mysle pozastavuje, ako tu niektori obhajuju imigrantov. pytam sa kde boli pred 2-3 rokmi? vtedy tam nezurili nepokoje? ide o cisto organizovanu akciu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2015 2:41

:yawn:







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2015 6:54

Ja osobne som prozapadny a pokial ide o imigrantov, poslal by som ich kade lahsie. Nekde mi o farbu, ide mi o kulturu. Z mojho pohladu su prilis neprisposobivy a aj solidarita by mala mat nejake racionalne zaklady. Po ahat je pekne, ale ak tym mam ublizit celej Europe, tak to radsej necham tak.

Co mi vadi na vas dvoch a sice nestrannom a IIPMS je, ze nie ste ako vacsina normalnych diskuterov na temto fore. Vacsina uzivatelov sa sem registrovala kvoli IT problemom a IT diskusiam. Chceli radit, chceli si nechat poradit a popri tom vsetkom diskutuju v temach ktore sa IT vobec netykaju. Vase prispevky (specialne nestranneho) sa tykaju takmer vyhradne politiky, vas pohlad je jednostranny a neustale tu vytahujete proruske clanky z pochybnych zdrojov. Potom sa skutocne nemozete cudovat, ze vas ma kazdy za siritelov proruskej propagandy. A co sa nestranneho tyka, mam ho kvoli jeho predoslemu zakladaniu nickov a urazkam aj za nieco, co do slusnej diskusie nepatri.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2015 20:47

podla mna nazor na mna by si nezmenil, aj keby tu prispievam clanky co sa tyka IT. tiez by si ma mal za rusofila a ze citam pochybne ruske zdroje, siriace propagandu. ja nie som ani vycho ani zapad, ale ked viem, co sa deje vo svete a hlavne kto to ma svedomi, tak z toho si urobim vlastny nazor. ked to clovek podlozi faktami, tak ho oznacite za rusofila apod. cize je jedno, ci by sme sem prispievali neviem ake IT prispevky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 15:32

Lol " viem, co sa deje vo svete a hlavne kto to ma svedomi" ...
doma od PC a z internetu ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 15:51

Skiller píše:
podla mna nazor na mna by si nezmenil, aj keby tu prispievam clanky co sa tyka IT. tiez by si ma mal za rusofila a ze citam pochybne ruske zdroje, siriace propagandu. ja nie som ani vycho ani zapad, ale ked viem, co sa deje vo svete a hlavne kto to ma svedomi, tak z toho si urobim vlastny nazor. ked to clovek podlozi faktami, tak ho oznacite za rusofila apod. cize je jedno, ci by sme sem prispievali neviem ake IT prispevky



To je hlupost. Je tu iny uzivatel (tusim incredible, ospravedlnujem sa ak sa mylim) a proti nemu nemam vobec nic. Nesuhlasim s nim, ale to je tak vsetko.

Ja sam si nemyslim a ani som netvrdil, ze to co robi USA je v poriadku. Tvrdim len, ze ak by som si mal vybrat zapad, alebo "vychodny blok", volim jednoznacne zapad. Su mi blizsi sposobom zivota a mentalitou.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 18:57

Citácia:
Ja sam si nemyslim a ani som netvrdil, ze to co robi USA je v poriadku. Tvrdim len, ze ak by som si mal vybrat zapad, alebo "vychodny blok", volim jednoznacne zapad.


To tito ludia nedokazu pochopit. U nich existuje len dobre Rusko a zly zapad (USA), jednoducho nemozes fandit obidvom...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 19:10

http://www.mojevideo.sk/video/24fb5/pozdrav_imigranta_pre_divakov_madarskej_televizie.html

nazor? ja mam tri deti







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 20:22

Moj nazor je, ze spolu s 99% nevinnych ludi prislo aj 1% teroristov (priajlepsom len 1%)...a nasledky budu...Ludia si neuvedomuju, ze toto je len zaciatok. Pod pojmom ludia myslim pseudohumanistov a podobne individua, ktore maju za PC silne reci ale v reale je to krapek uplne obratene. Nateraz prislo do europy kolko ? stotisic migrantov? To nie je vsetko, drviva vacsina caka za hranicami. A su ich miliony. Asi ste videli urcite video siriace sa netom, kde bola spomenuta dohoda medzi Europou a Libiou. Kde Europa prehliadala diktaturu Kaddafiho, vdaka comu on drzal migrantov v Afrike...Kaddafiho odstranili a je tam chaos a k tomu chaosu cakaju 2 miliony utecencov na cestu do Europy. A zdaleka to nie su len obete vojny. Nehovoriac o milionoch z blizkeho vychodu. Preco moslim nepomaha moslimovi ? Preco SAE, Saudsa Arabia, Katar a spol neprijali ani jedneho migranta? Ved su to "ich" ludia, ich kultura...Osobne som silno proti povinnym kvotam...V nedelu pri obede bola zapnuta telka a cerveny hranol terpal svoje klasicke dristy. Prvykrat za osem rokov co je pri moci som suhlasil s nejakym z jeho nazorov. T.J. pred 10 rokmi boli Nemecko a spol velmi silno a horlivo proti normalnym pracujucim ludom, bali sa ze pride vlna ludi co budu chciet u nich pracovat (a odvadzat dane)...nastolili prechodne obdobia, "vlastnym ludom" z europy zakazali pracovat u nich po neviem aku dobu..7 rokov ? Z Bulharska, Rumunska, Slovenska, Ceska, Polska atd..a teraz v statisicoch beru čvargu z tretieho sveta, ktora je kulturne a menatalitou na stovky rokov daleko a este im na stanici aj tlieskaju a honia si svoje ego aky su humanisti. Idu nam kazat kolko ludi mame prijat, pricom u nas doma je aka chudoba a kolko ludi nema pracu...smiesne. Cela europa place nas utopenym chlapcom, lebo zurnalisticke prostitutky napisali svoju pravdu tak ako to oni dokazu. Pritom rocne od smadu zomrie pol miliona deti na svete, o tom sa kde pise ? co sa proti tomu robi? ...Kolko stotisicov deti zomrelo pod ich bombami, ked bombardovali Irak, Afganistan, Siriu, Iran...Cele to je smiesne. Najprv im vybombarduju domovinu a teraz nam kazu aby sme ich prijali k sebe domov a boli solidarni. Kto je solidarny s nasimi obcanmi ked nemaju co dat do huby a ziju od vyplaty do vyplaty... Radsej by som bol, keby nas vylucili zo schengenu a kludne aj z celej unie, len nech nam nediktuju taketo veci. To je predsa v suverenite kazdeho statu koho si prijme. Naco tu je potom schengen a silne strazena hranica, ked cez nu denne pustia tisicky nelegalnych migrantov ? ...Ano nasledky vojny su smutne ale riesenim je vyriesit problemy v ich domovskych krajinach ak nie su schopní si ich vyriesit sami a nie kazdeho nastahovat do Europy. Ak to bude takto pokracovat, je to zaciatok konca Europy ako takej... Inak presne toto predpovedala jedna Bulharska vestica pred 50 rokmi. Ako islam znici Europu zvnutra.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 20:32

UPLNY SUHLAS !







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 20:37

AK by boli stanovene jasne pravidla, tak by to bolo OK. Z praxe ale vidiet, ze EU pravidla sama nedodrziava. Tak ako napr. pri eurovale.

V prvom rade, musia byt naozaj vracani migranti, ktori nie su ohrozeni vojnou, tzv. ekonomicki migranti. To by malo fungovat, otazne je, nakolko je to efektivne.
Migranti sa musia zaclenit do spolocnosti a prijat kulturu a zvyky. To sa nikdy nestane.
Musia pracovat, ak niekto nebude pracovat, sup s nim naspat. To sa nikdy nestane.
Teroristi sem samozrejme pridu tiez, tomu sa nevyhneme. Ci je to najvaznejsi problem, to neviem. Dost ich moze prist aj teraz, takto by som to teda nehrotil.

Hlavny problem je v tom, ze tito ludia su z inej kultury a miesanie kultur nikdy nic dobre neprinieslo a ani neprinesie. Cigani sa nedokazali integrovat za taky dlhy cas a Nemecko ma este stale problemy s integrovanim Turkov. Beru si na hlavu dalsich, cim sa vsetko este zhorsi. Ked si uvedomia, ze lacna pracovna sila nie je vsetko, moze uz byt neskoro. Raz z tohto vsetkeho bude vojna. Slusni moslimovia su velmi dobri ludia, z mojej skusnosti 1000x laskavejsi a dobrosrdecnejsi ako slovenski krestania, ktori sa chvalia slovenskou pohostinnostou. Ak ale zacne ist do tuheho, bude moslim stat pri moslimovi. Mnozia sa ako kobylky a cim ich bude viac, tym to bude horsie. V podstate to, co sa deje na SR s ciganmi sa vo vacsom meritku bude diat v celej EU s moslimami.

// Spojený príspevok Uto 08.09.15 20:43

Vinnikmi su a budu vsetky tie humanitne organizacie, ktore sa do toho miesaju a ziju z toho biznisu, ked sikanuju vacsinovu populaciu na zaklade vymyslenych hovadin o tom, ako su mensiny utlacane. Dnes uz cigan nie je cigan ale rom, kazdy sa boji nieco povedat, lebo z neho bude rasista. Takisto to bude s moslimami a akoukolvek inou mensinou. Keby sme mali cernochov, tak by sa to iste dialo s cernochmi. Tieto organizacie, ktore by mali dohliadat na rovnopravnost zasievaju do ludi opravneni pocit nerovnopravnosti, ked je mensina nedotknutelna a zvyhodnovana nad majoritnou castou obyvatelstva.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2015 21:02

To s tymi teroristami nie je hrotenie situacie, to je len "ceresnicka na torte"...Ano, mohli prichadzat aj doteraz, ale bolo to ako tak pod kontrolou, podozrive osoby boli citlivo selektovane...Teraz ? Mozu kludne prichadzat v stovkach a kludne si mozu zakladat svoje zakladne ISIS v Europe. Paranoja ? mozno, s itotou to nemozme vediet...

Podstatne su tie veci co si vymenoval, ktore sa ale nikdy nestanu. Najhorsie je, ze sa nevedia zaclenit do vacsiny a prijat nasu kulturu. Vzniknu dalsie velke gheta, kde bude vzdy vznikat napatie. Dobre to bolo vidno pri nepokojoch vo Francuzsku - 90% problemov sposobovali emigranti z Afriky a pod., vacsinou moslimovia. Ja osobne som proti sireniu ich kultury u nas, staci sa pozriet ako to funguje na blizkom vychode, ako sa spravaju k zenam, ake tam maju postavenie, ake su tam zvyky. U nas nepredstavidelne. A toto vsetko si sem mame dobrovolne vpustit ? Teda nedobrovolne pod natlakom zasranej Unie, ktora mi zacina pomaly liezt na nervy. Zas to vyhrali staty ako Svajciarsko a Norsko...vyuzivaju drvivu vacsinu vyhod unie, pricom im unia nemoze nic diktovat, pretoze v nej nie su...tymto smerom by sme sa mali uberat asi aj my. Cim dalej tym viac nevyhod z unie plynie nez osohu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.03.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2015 10:02

ja len nechápem napríklad Maďarov hlásia ako nechcú utečencov stavajú plot a potom ich nechajú na námestí čakať a nevypravia vlaky miesto toho aby vlaky vypravili alebo autobusy jedine že by nemali dostatok vlakov a autobusov inak si to neviem vysvetliť prečo ich držia na stanici keď ich nechcú a ani utečenci tam nechcú ostať ?







_________________
Math is the best!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2015 10:14

Lebo maju rozum a ako jediny sa hadam postavili za slavny schengen







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70368

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109103

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

890

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

650

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1830

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

497

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1117

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

696

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

684

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

572

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3645

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

883

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1262

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

939

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1331

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

437

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra