Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2014 21:51

Chcete povedat, ze kapitalizmus je o nieco lepsi? :D je to bublina jedna velka , ktora moze splasnut. Ja som v som v socializme nezil, ale urcite mal som svoje klady. To ze dneska mame dostupne rozne potraviny je k comu dobre? Su same roznych Ecok, ktore su pre nase zdravie urcite prospene :). Aj to ze domaci trh uz takmer upadol a super potraviny sa dovazaju z Polska alebo este lepsie krajina povodu je EU, tak to je na nezaplatenie.
Presne ako tu niekto spominal, EU diktuje totalne p*coviny. Ake ziarovky sa maju predavat, ktore stoja nehorazne peniaze a nic nevydrzia. Sme len ich poskokovia, co sa ukazalo aj v otazke plynu pre Ukrajinu.
Este zacnite podaktori odsudzovat, ze je nehoraznost, aby Rusi pytali od Ukrajincov za plyn taku cenu. Co chceli, to maju. Trhove hospodarstvo hovori bud kupis za cenu ako ponukam alebo mozes ist inam. My sa tiez prisposobujeme cenam a to ich v niektorych vyspelejsich statoch maju nizsie, vid. ceny za benzin.
A este jedna vec k Ukrajine. Unikla nahravka, ze za ostrelovanie ludi mozu snajpri najati opoziciou, cize nepatrili Janukovicovi. Akoto, ze zapad nema volu to vysetrit a ani sucasna "vlada" v Kyjeve. Mlci sa o tom, preco asi tak?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2014 22:32

no to je vyborne takze ty si nezil vtedy ale zkukol si zopar antiamerickych videi a proruskych propagand a mas jasno.ach ake ocividne :lol: :lol:
Aj za feudalizmus bolo dobre keď si bol šľachtic a nahovno keď otrok . . .


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2014 22:37

To je moderne byt antiUSA a mysliet si, aki su ostatni kreteni a ja som skvely, prekukol som americku propagandu a jediny viem, ako to je naozaj.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2014 23:46

Nikto nezhliadol ziadne anti-americke filmy a propagujuce socializmus. Ale vidim ake to je a viem si dat dokopy suvislosti. Kazdy ma svoj nazor, lenze niekto dokaze pouzivat aj argumenty a nezerie vsetko co mu naserviruju media. Takze ak mas nejake vhodne argumenty obhajujuce chovanie USA tak sem s nimi. :)
A americku propagandu prepukli uz davno predomnou, nie je len teraz moderne byt proti USA, to uz je takto dlhu dobu,takxze nemusim nic prekukavat.
Takisto si staci pozriet popularitu Putina vs Obamu. Dokonca ani ti priemerni obcania USA uz nechcu, aby sa USA zucastnovala konfliktov ktore sa jej netykaju. Dokonca USA odsudzuje byvaly minister USA nepamatam si uz konkretne coho, aby sa nemiesali do veci co nesuvisia s nimi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2014 23:53

a mas ty nejake argumenty obhajujuce okupaciu cudzej krajiny vojskami susednej krajiny, aj ked nie su oznaceni? USA robia v ramci zahranicnej politiky svinstva, preco cakas ze Rusi budu ini, ked nie horsi? Mame s nimi svoje skusenosti, nie nadarmo stari rodicia hovorili ze Nemci pocas II. sv. vojny boli okupanti, ale "osloboditelia" z vychodu sa spravali ovela horsie. Plus rok 1968. A socik padol kvoli ekonomickej nefunkcnosti, pozri kde su dnes Nemci (hlavne ti zapadni), aj ked v II. sv. vojne dostali na hubu. Chlapec moj, musis este vela kniziek precitat, aby si si mohol dovolit tvrdit tieto zvasty, a aj tak ta niekto vzdy vyvedie z omylu.







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 9:31

Rok '68 je nezmyselne porovnavat s udalostami na Kryme. Ti ludia na Kryme vitali neoznacenych ruskych vojakov, sami ich tam chceli, ba priam si to ziadali, co sa so '68 neda vobec zrovnavat. A zila tam prevazna cast Rusov. A bali sa udalosti, ktore sa odohrali v v kyjeve, ze by sa odohrali aj na vychode. Takze neporovnavaj to so 68 je to smiesne. Staci si pozriet, ze uz aj niektore zapadne casti Ukrajiny sa zacinaju burit proti vlade Kyjeve.
To ze Nemci su na tom velmi dobre, ma za nasledok aj to, ze zapadne nemecko podporoval zapad, kedze aj mal z coho, ich sa vojna nedotkla. Vychodne Nemecko na tom az tak dobre nebolo, pretoze vychodna europa mala sama problemy sa pozviechat z vojny. To ze rusi sa pri oslobodzovani spravali horsie ako nemci to mas pravdu. Inac k 2.sv. mozno polemizovat aj o tom, ci nahodou Hitler nebol nastrcena figurka zapadu za ucelom vyvolania vojny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 9:48

Ty si bol na Kryme v tom case ? ako vies, ze ich vitali, dokonca, ze to ziadali ? Pzývací list toho prasiveho psa Biľaka tiez povazujes za to, ze sme si to ziadali ? Treba si dat pozor, aby sa historia neopakovala...Moznoze par ruskych obcanov, ano je ich tam vacsina ale nie drviva, povacsine to je skoro 50 na 50%, takze to je totalny blud. Vobec nie je zcestne to porovnavat s rokom ´68 a smiesne uz duplom. Sam pripustas, ze zapadne nemecko sa malo dobre lebo bolo podporovane zapadom a Ukrajine to nedoprajes ? si ty ale zly chlapec ! A tu poslednu vec s Hitlerom, tak na to sa neda ani nic povedat :funny: svoje konspiracne terorie mozes rozvijat v teme prisluchajucej k nim...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 11:11

Pupi píše:
To ze Nemci su na tom velmi dobre, ma za nasledok aj to, ze zapadne nemecko podporoval zapad, kedze aj mal z coho, ich sa vojna nedotkla.



Ty si uplne mimo. Pozri sa, ako sa zapadneho Nemecka vobec nedotkla vojna:

Politika - svet (zahranicie)
Politika - svet (zahranicie)

http://www.anicursor.com/colpicwar.html


Porynie (priemyelna oblast zapadneho Nemecka) bola zbombardovana, Kolin bol prakticky zrovnany so zemou. Mozme byt radi, ze aj nas sa takto vojna "vobec nedotkla", ze? V meste nenajdes jedinu budovu z predvojnoveho obdobia, vsetko su to domy z 50 rokov. Ostala Katedrala, a nejake dalsie kostoly. Tolko s zachovalo z celeho mesta...

Mas mylne informacie, ktore si este prekrutis tak, ako ti to pasuje, aby si obhajil svoju pravdu. A ked sa ta spytam na jasnu otazku, tak odpovies, ze aj USA to robi. Koho to kurnik zaujima, ked sa teraz bavime o Rusku a Ukrajine? Nikto z nas netvrdi, ze to, co robi USA je spravne, no ty sa tym budes ohanat stale dookola a rozosievat tu polopravdy a klamstva.

Pytam sa este raz, preco moze Rusko robit v Cecensku to, co nemoze robit Ukrajina na svojom uzemi? Preco je to v Cecensku spravne a na vychode Ukrajiny je to uz nepripustne?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 14:34

Pupi píše:
Rok '68 je nezmyselne porovnavat s udalostami na Kryme. Ti ludia na Kryme vitali neoznacenych ruskych vojakov, sami ich tam chceli, ba priam si to ziadali, co sa so '68 neda vobec zrovnavat. A zila tam prevazna cast Rusov. A bali sa udalosti, ktore sa odohrali v v kyjeve, ze by sa odohrali aj na vychode. Takze neporovnavaj to so 68 je to smiesne. Staci si pozriet, ze uz aj niektore zapadne casti Ukrajiny sa zacinaju burit proti vlade Kyjeve.
To ze Nemci su na tom velmi dobre, ma za následok aj to, že zapadne Nemecko podporoval zapad, kedze aj mal z coho, ich sa vojna nedotkla. Vychodne Nemecko na tom az tak dobre nebolo, pretoze vychodna europa mala sama problemy sa pozviechat z vojny. To ze rusi sa pri oslobodzovani spravali horsie ako nemci to mas pravdu. Inac k 2.sv. mozno polemizovat aj o tom, ci nahodou Hitler nebol nastrcena figurka zapadu za ucelom vyvolania vojny.


Aj pri mníchovskej dohode v Sudetách vítali Nemcov,mali vlajočky s hákovými krížmi atď .A tiež sa mi nezdá keby maďarská armáda začala obsadzovať juh slovenska žeby sa zdvihli masové protesty ob. južného slovenska(t.j madarov ako vyšitých ) ;)

Západné nemecko podporoval západ aha takže zap. nemci bojovali proti hitlerovi?Ako Daron už postol bombardované a zničené vojnou bolo takisto,možnože menej ako vychodne lebo rusi boli pochopitelne este stale dost nasraty a plny pomsty.To že sa pozviechali je , že prijali Marshallov plán,bola demokracia,podnikanie,súkromné vlastníctvo sa rozvíjalo.Kukni na nás,by sme museli odmietnuť a úžasný Rusi nám pomohli.

"rusi sa pri oslobodzovani spravali horsie ako nemci" ech ako vojska spojencov si myslel

A k tomu Hitlerovi,neboli to židia kto rozpútal vojnu a Hitler bol spasiteľ a neuveriteľný dobrák/zachránca?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 14:41

Myslim, ze najskor sa nauc citat a chapat napisany text. Ja som nenapisal, ze sa vojna nedotkla zapadneho Nemecka, ale zapadu - amerika. To je rozdiel. ;) A co robi Rusko na vychode Ukrajiny? Nejak som nezachytil informacie, ze by Rusko robilo cosi na vychode, okrem toho, ze ziskali naspat Krym, ktory aj tak povodne nepatril Ukrajine a bola to nezavisla republika. Vysvetlenie je jednoduche, Rusko si nechce pustit za susedov fasistov z NATO, o co ide hlavne USA. Preto sa Rusko chova tak ako sa chova i ked v Cecensku je presny opak.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 14:48

Rusko robí presne to čo nemci v sudetách ČSR v ´39 a ešte horšie.V škole ste sa to museli učiť ak ešte nie ;) tak si naštuduj.

Uhorsko trvalo cca 1000 rokov takže madari majú tiež väčší nárok na naše územie podla teba?

Ja zas na margo tvojich fašistov,NATO nechce mať za susedov vyjeb*ných komunistov z Ruska ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 14:48

Jasne a dvojicky v amerike zhodili teroristi :D aj to je konspiracna teoria pravda :D. Juzne Slovensko nie je autonomna republika narozdiel od Krymu .


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2014 15:44

A preco by sa za nu nemohli vyhlasit a potom poziadat madarsko o pomoc?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2014 13:52

Ma juzne Slovensko, ma vlastne zriadenie, vlastny parlament, ma juzne Slovensko uradny jazyk madarcinu a je to autonomna cast Slovenska? Lubi sa mi ale taketo nezmyselne zrovnavanie :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 7:32

Ako to citam tak viacery ste tu viac rozbity ako ja po tyzdni v amsterdame :D Uz by ste naozaj mali rozlisovat vec ako madarska narodnost a madar. Juzne slovensko je slovensko a obcania su slovaci nie madari ... Vzdy ked sa vratim z nejakeho ineho statu, tak sa iba cudujem nad nasou zaostalostou ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 14:17

No a co ze su obcania slovenskej republiky.Ale su to stale madari.Aj v ukrajine su obcania ukrajiny a chcu sa pripojit k rusku kvoli narodnosti akoze.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 17:08

don jebot píše:
Ako to citam tak viacery ste tu viac rozbity ako ja po tyzdni v amsterdame :D Uz by ste naozaj mali rozlisovat vec ako madarska narodnost a madar. Juzne slovensko je slovensko a obcania su slovaci nie madari ... Vzdy ked sa vratim z nejakeho ineho statu, tak sa iba cudujem nad nasou zaostalostou ...


No im to nevysvetlis :). Zrovnavat Krym a juzne Slovensko, to je ozaj velmi podobny pripad, asi ako vajce k vajcu. Alebo rok '68 zrovnavat s Krymom.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 17:18

Alebo Cenensko. Uplne mimo...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 19:11

No co Daron, co povies nato, ze v Odese zomreli ludia, v administrativnej budove zomrelo asi 40 ludi, kde sa podusili neznamou latkou? A taky Zapad sa len prizera a nic nerobi a este podporuje nacistov sediacich v parlamente v Kyjeve. Zapad tu rozprava o akychsi trapnych sankciach pre Rusko, pretoze samozrejme Rusko moze za tie nepokoje. Rusko moze v podstate teraz uz za vsetko. Ale Zapad neriesi, ze v Kyjeve vlada (armada) bojuje proti civilistom. To je ok? USA podporuju v Syrii povstalcov, ktori sa vzopreli Asadovmu rezimu. Na Ukrajine sa ludia vzopreli vlade v Kyjeve a tu naopak, Zapad podporuje prave tu nelegalne zvolenu vladu a nie povstalcov. Nie je USA rozdvojena?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 19:37

Nemam chut s tebou dalej diskutovat. Ja som nikdy USA nikde nwpodporoval a v Syrii som na strane Asada. Ty mas svoje fantasmagoricke jedine presvedcenie, tak si ho maj. Nechapem, co sem zase pleties Ameriku, nie to ani smiesne, naopak, citim sa trapne ako musim stale dookola citat to iste. Vzdy totiz skoncis pri tom, aka je Amerika zla. Ako by sa niekto snazil ti vstiepit iny nazor. Pritom kazdemu je to u prdele, ale ty stale znovu a dookola jak pokazena platna.
Umreli tam ludia a co? Mal som im ist dat umele dychanie? Niekto musi zasiahnut, ked sa robia vytrznosti. Bud armada, alebo policia. A obzvlast ked su vytrznici ozbrojeny a strielaju, obsadzuju budovy...


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 20:30

1. niekto tam poriadok nastolit musi a na to je policia, armada
2. az take hrozne to tam nie je https://www.youtube.com/watch?v=Ft2s7iujr9k







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 21:07

Povedz mi jedno,si velitel ozbeojenych sil alwbo podobny trtkonna vysokych miestach.Zopar chudak zacne robit vytrznosti zo zbranami a vyhlasovanie samostanosti atd.Narusaju stabilitu krajiny?Takze ty by si vydal prikaz aby sa policajti a armada prizerala ako obsadzuju a nicia mesta,regiony lebo zautocit na obcanov je smrtelny hriech rovno na sibenicu.Oni neutocia na civilistov ale na vzburencov,teroristov nazvi si ich ako ken chces.A samozrejme tvoje svate Rusko je len velky zachranca ktory chce len dobre .Spamataj sa boze


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2014 22:28

Moje fantasmagoricke presvedcenie ma asi dalsich X ludi, ale ok. :)
A zabery jasne poukazuju nato, dokonca reportery vravia, ze ludia na vychode ukrajiny povazuju ukrajinsku armadu za okupantov a nie proruskych separatistov. Par clankov z The Independent, ORF staci precitat ;)
No a to ze cierna opicka a EU posielaju vojsko na posilnenie clenskych statov je smiesne. Treba USA vykurit z planety. A uz len to, ze NATO a USA posielaju vojakov do clenskych statov hovori za vsetko. Ked mali Rusi vojakov na hranici s UA to bola agresia, uvalovali sa sankcie. Ked sa sustreduju vojska NATO a USA v krajinach susediacich s Ruskom, tak to je pohoda, to sa moze.

Este pre Darona:
preco pletiem sem stale Ameriku? Pretoze cely tento konflikt ma na svedomi prave ona ako kopec dalsich X konfliktov ;).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 2:37

pekný článok na túto tému
http://neviditelnypes.lidovky.cz/esej-s ... ranici_wag


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 4:53

Agresia bola to, ze poslali vojakov na Ukrajinu, na Krym v case, ked este oficialne patril Ukrajine... Ale co ti budem stale dookola nieco vysvetlovat...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 12.04.24
Príspevky: 18725
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 16:00

Keby sa jednalo o západnú časť Ukrajiny ani pes by tam nepachol ,,pomôcť" lebo tam nieje ropa a na Kryme je jej požehnané množstvo... Rusku ide určite o ľudí :lol: vôbec nie o ropu kdežéé.. to poznáme z rozprávok z USA a ich vojnám za mier







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 20:41

Rusko ma dost ropy aj plynu bez Krymu. Skor by som povedal, ze takyto ciel malo prave USA, pretoze ti nechyruju o takych mnozstvach nerastnych surovin ako ma Rusko.

// Spojený príspevok Uto 06.05.14 20:44

Daron píše:
Agresia bola to, ze poslali vojakov na Ukrajinu, na Krym v case, ked este oficialne patril Ukrajine... Ale co ti budem stale dookola nieco vysvetlovat...


Podla dohody mohlo mat Rusko na Kryme 25 000 vojakov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 20:45

Podla mna nejde ani tak o ropu ale o pristup do cierneho mora, ale to uz tu niekto pisal urcite.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 12.04.24
Príspevky: 18725
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 21:19

Ale veď Rusko prístup do Čierneho mora má.. zásoby Ropy sa míňajú a Krym je naozaj bohaté na ropu, každý meter zeme s ropou bude isto užitočný v blízkej dobe... keby sme mali ropu my to by ste videli tie invázie proti utlačovaniu cigánov a chudobe :lol:







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2014 21:33

Pristup maju ale krym je ne to strategicky lepsie. Ropa je tiez dovod urcite, no podla mna to nie je najvysia priorita.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70680

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109466

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

654

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1124

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

698

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

686

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3654

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenských tínedžerov láka svet IT, chcú byť napríklad youtubermi

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

1883

12.01.2016 17:46

shiro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra