Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:16

Ak mate problem pochopit pisany text, tak mozno vam pomoze zopar obrazkov.

Politika - svet (zahranicie)

Politika - svet (zahranicie)







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:17

Kde tam su znazornene ruske jednotky, flotily a zakladne? Ci dalsia tedencny bullshit, ktory ovplyvnuje iba menej rozumnych ludi ktory si to ani len nevsimnu ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:19

Ak sa obyvatelia statu rozhodnu, ze chcu byt clenmi NATO a mat tam zakladnu, preco nie? Rusko sa moze pokakat a postavit na hlavu...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:21

Alebo ich moze obsadit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:22

ale pozor skutocny nepriatel si moze ziadat spet svoje uzemia ;)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bc/Truce_of_Deulino_1618-1619.PNG







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:25

Problém je ludia v postkomunistických krajinách nerozhodujú sami o sebe v žiadnom prípade. Komunizmus a socializmus sú demagógie, ktoré zbavia ludí schopnosti slobodne myslieť a nainfikujú ich mysle propagandou až do takej miery, že sú schopní obhajovať ideológiu a krajinu, ktorá im priniesla biedu, ktorú už nikto nikdy nenapraví. incredible, nestranny a kopec ďalších sfanatizovaných rusofilov sú toho jasným príkladom a jasne dávajú najavo, že toho spôsobu myslenia sa ludia v postkomunistických krajinách nedokážu zbaviť ani po revolúcií.

BTW Daron, don jebot, Cirky, výborne, že im dopisujete a dávate priestor pre šírenie propagandy, teraz je vaša chyba, že oni môžu šíriť svoje názory, len tak ďalej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:28

Daron píše:
Ak sa obyvatelia statu rozhodnu, ze chcu byt clenmi NATO a mat tam zakladnu, preco nie? Rusko sa moze pokakat a postavit na hlavu...

ehm ehm https://www.youtube.com/watch?v=r8N5gLheDnM Nie nemoze. USA porusuje dohody o bezpecnosti, nie Rusko. Vsetko len prekrucas.

// Spojený príspevok Ned 07.06.15 11:36

Spartan.Ex píše:
Problém je ludia v postkomunistických krajinách nerozhodujú sami o sebe v žiadnom prípade. Komunizmus a socializmus sú demagógie, ktoré zbavia ludí schopnosti slobodne myslieť a nainfikujú ich mysle propagandou až do takej miery, že sú schopní obhajovať ideológiu a krajinu, ktorá im priniesla biedu, ktorú už nikto nikdy nenapraví. incredible, nestranny a kopec ďalších sfanatizovaných rusofilov sú toho jasným príkladom a jasne dávajú najavo, že toho spôsobu myslenia sa ludia v postkomunistických krajinách nedokážu zbaviť ani po revolúcií.

BTW Daron, don jebot, Cirky, výborne, že im dopisujete a dávate priestor pre šírenie propagandy, teraz je vaša chyba, že oni môžu šíriť svoje názory, len tak ďalej.


Pekna teoria, bohuzial realitu vobec nevnimas a chyba ti sudnost. A ano, pred revoluciou, ked som mal asi tak 3 roky som sa neodvratitlene nakazil komunizmom a socializmom, v rodine diskriminovanej za nabozenstvo :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 11:44

a čo by si vlastne chcel aby sa stalo? Aby Ukrajina pripadla Rusku? A bude všade pokoj a mier? Alebo čo by podľa teba bolo najlepšie, čo by si chcel dosiahnuť, nechápem pointu tejto diskusie absolútne... to že sú ľudia zblbnutý bývalým režimom pekne vidno vo voľbách... najmä staršie obyvateľstvo... Mňa zaujíma to, že ľudia na západe sa majú vo všeobecnosti oveľa lepšie ako ľudia v krajinách bývalého východného bloku... a to je dôvod, prečo sa prikláňam k západu... neexistuje iný dôvod ako ten, že sa človek má dobre, že má dobrú životnú úroveň... čo je na svete dôležitejšie? Všetky vojenské konflikty sú len za účelom nahrabania čo najviac peňazí, rozhodnú o tom tí najvyšší a pešiaci, bežný obyvatelia to za nich vybojujú...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 12:03

Velmi dobra otazka. Chcel by som, aby USA zacalo stahovat prec svoje zakladne z Europy, hlavne od hranic Ruska. Rusko nikdy neutocilo na zapad, neziadalo ziadne pripojenie inych krajin a obsadenie Krymu, ktore im samo darovalo, predsa prebehlo len ako nutna a strategicka reakcia na provokaciu USA. Tak proti komu su tie vojenske zakladne v europe postavene? Pripojenie Ukrainy predsa nechce ani Putin. Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo. Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 12:26

Citácia:
Rusko nikdy neutocilo na zapad, neziadalo ziadne pripojenie inych krajin


Aha, dobre, touto vetou sa všetko vyjasňuje







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 17072
Témy: 109
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 12:32

Pre obyvatelov Krymu je 100X lepsie byt sucastou Ruska ako Ukrajiny. len tolko







_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gainward phoenix GS gtx1070, 480GB SSD Kingston UV400 + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Galaxy A52s 5G. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Arona 2019 1,0TSI 85kW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 12:41

incredible píše:
Velmi dobra otazka. Chcel by som, aby USA zacalo stahovat prec svoje zakladne z Europy, hlavne od hranic Ruska. Rusko nikdy neutocilo na zapad, neziadalo ziadne pripojenie inych krajin a obsadenie Krymu, ktore im samo darovalo, predsa prebehlo len ako nutna a strategicka reakcia na provokaciu USA. Tak proti komu su tie vojenske zakladne v europe postavene? Pripojenie Ukrainy predsa nechce ani Putin. Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo. Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane.


neutocilo? what??? Niekedy sa naozaj cudujem co citam. Vrat sa na zakladnu skolu nic ine sa ti neda povedat, nechapem ako si mohol prejst rocnikmi na druhom stupni, minimalne z dejepisu si prejst nemohol.
" Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane." takze prasproste vydieranie, obsadzovanie europskej krajiny a utocenie na nu (nejako sa vylucucujes vo svojich tvrdeniach navzajom).

"Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo." Neoznaceny vojaci, napadnutie inej krajiny, zabratie casti inej krajiny, nedodrzanie medzinarodnych zmluv... takze naozaj to je tak ako pises alebo si pravdu upravujes tak aby ti sedela?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 12:45

Xaltotun píše:
Pre obyvatelov Krymu je 100X lepsie byt sucastou Ruska ako Ukrajiny. len tolko


Je to pravda ale... Aj pre obyvateľov Maďarských obcí na Slovensku je lepšie byť súčasťou Maďarska ako Slovenska...

Pravda čo sa Ukrajiny týka je taká, že Ruskí vojaci sú na jej území nie Americký... takže oznažiť Ruskú stranu ako úplne nevinnú a nestrannú je sprostosť na n-tú... a že nikdy neútočilo na západ? nikdy si nechcelo privlastniť krajiny? čo bolo potom ZSSR? Zväz slobodne spojených republík?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 13:15

What ? Pokial viem na Slovensku su len slovenske obce....
2. Ak sa niekto citi byt madarom, kludne sa moze odstahovat do Madarska, nikto ho tu predsa nedrzi
3. Madarsko je ekonomicky na tom horsie ako my, tak neviem v com by sa mali lepsie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:12

don jebot píše:
incredible píše:
Velmi dobra otazka. Chcel by som, aby USA zacalo stahovat prec svoje zakladne z Europy, hlavne od hranic Ruska. Rusko nikdy neutocilo na zapad, neziadalo ziadne pripojenie inych krajin a obsadenie Krymu, ktore im samo darovalo, predsa prebehlo len ako nutna a strategicka reakcia na provokaciu USA. Tak proti komu su tie vojenske zakladne v europe postavene? Pripojenie Ukrainy predsa nechce ani Putin. Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo. Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane.


neutocilo? what??? Niekedy sa naozaj cudujem co citam. Vrat sa na zakladnu skolu nic ine sa ti neda povedat, nechapem ako si mohol prejst rocnikmi na druhom stupni, minimalne z dejepisu si prejst nemohol.
" Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane." takze prasproste vydieranie, obsadzovanie europskej krajiny a utocenie na nu (nejako sa vylucucujes vo svojich tvrdeniach navzajom).

"Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo." Neoznaceny vojaci, napadnutie inej krajiny, zabratie casti inej krajiny, nedodrzanie medzinarodnych zmluv... takze naozaj to je tak ako pises alebo si pravdu upravujes tak aby ti sedela?


Ty si mentalne postihnuty? Uz zasa opakujes tie svoje dristy z davnych cias? Ako ti to mam vysvetlit? Ocividne nemas co povedat a si neschopny akejkolvek diskusie, akurat tu spominat byvali Sovietsky zvaz. Videl si niekde, ze by sa na toto odvolavala hoci aj USA? Nie, pretoze je to argument ako podme j****. A dostuduj si dejepis, ked nemci utocili na ZSSR.

// Spojený príspevok Ned 07.06.15 16:18

Boha vasho, ak tu mienite spominat ZSSR, tak tu naozaj nema zmysel diskutovat :D :D :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:20

Ja som neni schpny diskusie a ake davne casy?

" Som si isty, ze ak by USA odtial odislo, Rusko by kludne vratilo Krym k Ukraine, alebo by to vykompenzovalo inou dohodou. Pokial by nebolo strategicky ohrozovane." takze prasproste vydieranie, obsadzovanie europskej krajiny a utocenie na nu (nejako sa vylucucujes vo svojich tvrdeniach navzajom).

"Medzinarodne dohody nerespektovalo prave USA, zatial co Rusko ich respektovalo." Neoznaceny vojaci, napadnutie inej krajiny, zabratie casti inej krajiny, nedodrzanie medzinarodnych zmluv... takze naozaj to je tak ako pises alebo si pravdu upravujes tak aby ti sedela?"

To je diskusia, ze ty ako obvykle neodpovies a vytiahnes nieco z tvojich medii? Tie ktore sa zmozu iba na konspiracne teorie a fakty o ktore sa opieraju su komici? Na nic poriadne neodpovies v com som klamal ze nevies skoro nic hostorii? To si tu dokazal vela krat. Alebo to co som som napisal vysie? Nehodilo sa ti na to odpovedat? Narozdiel od teba ja som sa stretol s clovekom ktory bol priamo na Kryme pocas bojov ... zhadzuj vsetko na zapad ale bez neho by si bol aj s tvojou rodinou v riti. Porzi sa kto su tu najvacsi zamestnavatelia a ci by tu boli, uplakane rozmaznane deticky, ktore sa nikdy o nic nemuseli starat budu teraz pisat o tom aky je zapad zly a vychod svaty... Za vasu neschopnost nemoze USA ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:21

Rusko porusilo medzinarodne dohody, ked poslalo vojakov na Krym. Ukrajina sa vzdala jadrovych zbrani a bola podpisana zmluva, podla ktorej sa staty zaviazali dodrziavat hranice, ktore boli stanovene. Rusko ju tiez podpisalo a teraz ju porusilo... To je fakt a tym to konci. Diskutovat nema zmysel, lebo vy Rusofili klamete a prekrucate fakty. Ked ste usvedceni, tak presuniete diskusiu inam, alebo pockate 1-2 tyzdne a pridete s inym super zistenim z pochybneho webu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:23

Prekrucas a klames ty. Alebo skor nicomu nerozumies.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:24

kde som ja klamal? Daj mi nejake prispevky. Ja ti mozem linknut hned prispevky, kde ste vy = ty a tvoju kumpani klamali.

// Spojený príspevok Ned 07.06.15 16:25

incredible píše:
Alebo skor nicomu nerozumies.


Ano, toto je velmi bezne pre konspiratorov, ku ktorym patris. Vy si myslite, ze ostatni ludia su ovce ovplyvnene niekym, slepo sledujuce a veriace nanutenej pravde, zatial co vy jedini ste odhalili pravdu a nicomu neverite, len svojim konspiraciam. V skutocnosti je to tak, ze toto spravanie je nelogicke a naivne. Viacero studii dokazalo, akym bludom su schopni konspiratori uverit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:28

Daron lepsie by som to nenapisal. A este to vyhybanie na jasne polozene otazky ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:32

Don jebot, ty si tu ziadnu jesne polozenu otazku nepolozil, ak ak niekto aj hej, tak som na nu vzdy priamo odpovedal, ale moju odpoved totalne odignorujete ako keby som ju ani nedal. A o par prispevkov dalej zasa opakujete tie svoje nezmysli vytrhnute s kontextu. Ako som povedal, tu je vsetko dobre zhrnute: http://humansarefree.com/2014/05/cold-war-2-has-begun-us-and-nato-are.html Mali ste sa k tomu vyjadrit, co tam nesedi alebo nie je pravda, ale nemali ste co na to povedat.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:35

Tak potom si bud slepy, alebo skor obmedzeny a nechces nic vidiet mimo svojej pravdy pretoze ak napises ze som ti ziadnu otazku nedal tak potom neviem .. vlastne viem opat klames a vyhybas sa odpovediam







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:39

Co si pamatam tak jediny tvoj argument je ZSSR.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:43

WTF skus si precitat co i len tuto stranu, kazdopadne s takymito klamarmi sa nemam co bavit. Maj sa ako chces. Ako pisal Spartan nema zmysel vam vypisovat mnozstvo vasich mozgovych buniek nieje dostatocne aby dokazalo prijat viac ako jeden uhol pohladu a este mensi ma citat tie bullshity ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 16:47

Este stale si sa nevyjadril k tomu clanku. Nemienim donekonecna odpovedat na tie tvoje s kontextu vytrhnute otazky.

Kazdopadne, aj ked je iste minimum ruskych vojakov na Krime (10 nakladnych aut a 5 obrnenych - hotova armada), nie je to ozbrojeny utok, pretoze na nikoho neutocia. Medzinarodne pravo umoznuje vstup cudzich vojsk na uzemie cudzieho statu z dovodu obrany vlastnych narodnych mensin (alebo vacsin). Preto USA nema pravo na nich zautocit a moze ich len ohovarat. USA to spravilo uz 100 krat v ovela vacsom rozsahu (napriklad kvoli 1 ambasade kde je tak 20 americanov) a vsetko bolo v poriadku.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 20:00

Klikol som na ten web co si tu postol.

Prvy clanok: ´‘I Spent Three Years Serving on Deep Space Fleet’
Druhy clanok: A Reptilian Contact Experience
Treti clanok: Former Airman Abducted, Experimented On and Forced Into Life of Slavery on Secret Moon Base7
atd atd

Ak tu postujes ´pravdy´ z portalu kde sa pise o jasteroch z vesmiru, utajovanych mestach pod Grand canyonom, tajnych zakladniach mimozemstanov na mesiaci tak si tu len za hlupaka.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 23:42

Tak chlapci (don jebot, Daron, Cirky, Spartan.Ex) uz ste si pohonkali nad svojimi pravdami? Daron trpi nejakym socialistickym komplexom aj spolu so Spartanom.Ex. Nechapem co tu kto omiela stale nejaku invaziu a to, ze sme boli sucastou ZSSR a ze sa teraz mame, tak ako sa mame. V 20. storoci najvacsie svetove konflikty vyvolalo Nemecko a momentalne ich vyvolava USA. Prehliadate tu fakty, ze je to skutocne tak, a taki ludia, ktori vladnu v USA sa nestitia nicoho, aby uspokojili tuzby americkych oligarchov. Stale tu spominate, ze Rusko zabralo Krym. Ja som nevidel, ze by bol Krym zabraty nasilim, alebo nejakym prevratom. Bolo tam referendum, kde vela ludi hlasovalo za pripojenie k Rusku (niekto tu moze vytiahnut, ze referendum bolo sporne. Kludne mozme teda rozpravat, ze volby v Ukrajine boli sporne, a volby v USA su sporne uz asi dlho rokov). Ludia sa tam budu mat lepsie, ako keby ostali sucastou Ukrajiny. A otazne je, ci by ruski obyvatelia neboli davno mrtvi, keby tam napochodoval pravy sektor.
Clovek, akonahle zacne obhajovat Rusko a zacne predkladat fakty, ktore hovoria ze za vela vecami (aj situaciou na Ukrajine) stoji USA, tak hned posielaju cloveka zit do Ruska a aky je zivot lepsi na zapade. Ale nebavme sa o zivote tu a tam, ale o faktoch, ktore poukazuju na danu situaciu vo svete, pretoze za tu situaciu, ak je vo vela statoch nemoze Rusko ale prave USA. Ked zacnem obhajovat Vatikan, mam tam tiez odist byvat? Prosim prebudte sa z tej postsovietskej traumy, lebo vam to vazne udiera na mozog.

// Spojený príspevok Ned 07.06.15 23:45

Daron píše:
kde som ja klamal? Daj mi nejake prispevky. Ja ti mozem linknut hned prispevky, kde ste vy = ty a tvoju kumpani klamali.

// Spojený príspevok Ned 07.06.15 16:25

incredible píše:
Alebo skor nicomu nerozumies.


Ano, toto je velmi bezne pre konspiratorov, ku ktorym patris. Vy si myslite, ze ostatni ludia su ovce ovplyvnene niekym, slepo sledujuce a veriace nanutenej pravde, zatial co vy jedini ste odhalili pravdu a nicomu neverite, len svojim konspiraciam. V skutocnosti je to tak, ze toto spravanie je nelogicke a naivne. Viacero studii dokazalo, akym bludom su schopni konspiratori uverit.


a ty veris akym bludom Daron? Ty mas svoju pravdu, o ktorej si presvedceny, ale ako mozno diskutovat s clovekom, ktory ma syndrom ZSSR?
Podla teba su konspiracie aj WTC 11.09.2001 ako aj podla inych ludi. Hlavna vec, ze ludia, s ktorymi som sa stretol a bavili sme sa o tom, tak povedali, ze to je cisto praca USA. Dokonca som videl aj dokument, tykajuci sa roznych vedeckych rozborov, vypovedi svedkov, ale podla vas su to vsetko konspiratori, mozno aj nastrcene babky Ruska - u vas clovek nikdy nevie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2015 23:56

Stale spravilo Nemecko mensiu skodu na hospodarstve, ako Rusko(ZSSR) na nasom a vsetkych krajin ktore boli sucastou vychodneho bloku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2015 0:18

Citácia:
fakty, ze je to skutocne tak, a taki ludia, ktori vladnu v USA sa nestitia nicoho, aby uspokojili tuzby americkych oligarchov

Najcastejsi argument rusofilov: aaa USA

Citácia:
Stale tu spominate, ze Rusko zabralo Krym. Ja som nevidel, ze by bol Krym zabraty nasilim, alebo nejakym prevratom. Bolo tam referendum, kde vela ludi hlasovalo za pripojenie k Rusku (niekto tu moze vytiahnut, ze referendum bolo sporne

Sporne? Rusi porusili medzinarodne pravo a ustavu, suverenitu a integritu Ukrajiny. Toto su fakty.

Citácia:
Ale nebavme sa o zivote tu a tam, ale o faktoch, ktore poukazuju na danu situaciu vo svete, pretoze za tu situaciu, ak je vo vela statoch nemoze Rusko ale prave USA.

Ziadne fakty ste vy rusofili nepredlozili, len vase domienky podoprene o konspiratorske weby.

Citácia:
Podla teba su konspiracie aj WTC 11.09.2001 ako aj podla inych ludi. Hlavna vec, ze ludia, s ktorymi som sa stretol a bavili sme sa o tom, tak povedali, ze to je cisto praca USA. Dokonca som videl aj dokument, tykajuci sa roznych vedeckych rozborov, vypovedi svedkov, ale podla vas su to vsetko konspiratori, mozno aj nastrcene babky Ruska - u vas clovek nikdy nevie.

Hlupakov je vela. Takze je dost mozne, ze ste sa vy dvaja nahodne stretli.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2015 0:48

Citácia:
Sporne? Rusi porusili medzinarodne pravo a ustavu, suverenitu a integritu Ukrajiny. Toto su fakty.


To nie su fakty. Rusi mali vzdy svoje prava na Krime a Krim nikdy nepatril plne pod Ukrainu, ako napriklad Komarno pod Slovensko. Takze o ziadnej suverenite alebo celistvom uzemi nemoze byt rec. Rusi maju zakonne pravo mat na Krime 25 000 svojich vojakov a tento pocet nebol prekroceny, takze ziadna invazia nenastala. O pripojeni k Rusku rozhodlo 20 rokov planovane referendum. Drviva vacsina obyvatejov chce byt pripojena k Rusku, ale NATO si tam chce stavat svoje zakaldne, aby mohlo ohrozovat Rusko. Co by s toho vzislo? Tvrdy utlak obyvatelstva, ktory tu este nemal obdoby. Toto chcete? S tymto by mal Putin suhlasit? To by bol navrat do obdobia nemeckej rise a sovietskeho zvazu.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70714

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109489

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

655

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

699

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3658

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

439

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra