Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 14:55

Nikto, ale jemu je to jedno. Vyvolava tu flame, nic ine. Na fakty nereaguje, len pise dalsie hluposti a ked sa s nim odmietas hadat, uraza. To vlastne vidis aj sam. Niektore prispevky pise dokonca v cestine (vid historiu jeho prispevkov). Rozhodne sem neprisiel diskutovat.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 18:00

obhajuju tu druhy, ze zapad je lepsi ako Rusko.
pozrime sa sem, co su schopni ti magori spoza mlaky: http://hn.hnonline.sk/sport-121/americania-vyzvali-fifa-zoberte-rusku-futbalovy-sampionat-711250 tahat politiku do sportu je uz ozaj ubohy krok, hlavne od vojnoveho stvaca a kkta McCaina. Ale tak odhalili korupciu vo FIFA, az velmi napadne pred MS v Rusku. Absolutne ale nechapem, co sa do toho miesaju Spojene staty, ale zvykli sme si, ze svetovy policajt sa pcha do kazdej rite.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 4998
Témy: 115
Bydlisko: Lovinobaňa
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 18:22

Sport je spolitizovany,ci chceme alebo nie,na vrcholovej urovni si chce kazdy odhryznut co najvacsi kus kolaca.Tym panom,co sa priznali ku korupcii nik nedrzal pri hlave nabitu zbran aby nieco povedali.Uz pred volbami MS 2018 boli pochybnosti,ci niektori kandidati z bananovych republik neboli ovplyvneni.FIFA to vysetrovala ale pretoze si nechcela naspinit do vlastneho hniezda,neurobili nic.Teraz sa to konecne prevalilo.Absolutne ma nezaujima,ci to inicializovalo USA alebo trebars Vanuatu,taketo svinstvo treba zo sportu vykorenit.







_________________
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5 Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920 X 1200,Win 10Pro.
Dell Latitude 7290 i7 8650U,16Gb RAM,1 Tb SSD,Intel HD,4G,Win 10Pro
ASRock B450M PRO4-F,AMD RYZEN 5 4600G,G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3000 Gaming Aegis,Enermax Naxn 500W,Bluray DVD,MSI GeForce GTX 1660Ti,Apacer AS2280P4 480GB m2 nvme,Seagate Barracuda 8Tb,Windows 10 Pro 64bit...Benq GW 2760 27"...
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 18:23

A to fakt chceš povedať, že by si ako obyčajný človek žil radšej v Rusku ako na západe( nemyslím tým USA ale celkovo západ od nás)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 18:23

V com je teda Rusko lepsie ako zapad ? Skus to lepsie odprezentovat, lebo som to stale nepochopil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 20:13

To uz je zle aj ked sa ukaze na korupciu ... wtf kam sme to dospeli ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 21:57

Jasne, ze je to zle. Ved korupcia bola to, co ta mohlo v jeho vysnenom komunistickom rezime urobit "rovnejsim" ako ostatni, ktori si boli len rovni...
Bez korupcie, protekcie, rodinkarstva to neslo.

Inak ked si vezmem vzorku ludi z fora, tak za opistenie NATO by bol len nestranny, potom ten PMS a invader. Ostatni by boli pravdepodobne proti...

Takisto tie dristy o Svajciarsku a neutralite, to moze napisat len hlupak, normalny clovek hadam chape, ze neutralita nevznika tak, ze si nejaka krajina povie - ja som neutralny, na mna neutocte...

To ze pise po cesky? On je "Cechoslovak", tak to pisal z ineho nicku, preto pise raz tak, raz tak....

Ach, az by mi bolo do smiechu, keby to nebolo smutne...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2015 22:33

Daron píše:
Inak ked si vezmem vzorku ludi z fora, tak za opistenie NATO by bol len nestranny, potom ten PMS a invader.

Asi si myslel incredible-ho, oni sú tu jediní traja rusofili.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 0:51

don jebot píše:
To uz je zle aj ked sa ukaze na korupciu ... wtf kam sme to dospeli ...

zas prekrucas? o niecom takomto sa vedelo uz par rokov dozadu. normalnemu cloveku so zdravym usudkom to bolo jasne ze je tam korupcia, ked sa tam tocia miliardy. ale zacalo sa to zrazu riesit ked sa mali riesit ms v rusku. a narazal som na to, ako sa politika miesa do sportu, konkretne hlupak McCain, co to plodi z jeho prazdnej hlavy.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 6:49

Spartan.Ex píše:
Daron píše:
Inak ked si vezmem vzorku ludi z fora, tak za opistenie NATO by bol len nestranny, potom ten PMS a invader.

Asi si myslel incredible-ho, oni sú tu jediní traja rusofili.


Jasne, chybicka.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 7:15

https://dennikn.sk/145547/straty-ruskych-vojakov-v-case-mieru-budu-tajne-rozhodol-putin/?ref=tit
tak ako pred zapojenim sa ruska do 2sv vojny, v case "mieru" obsadili niekolko krajin ... som zvedavy, ked sa rozputa naozaj vojna pri nasich hraniciach a naozaj nas to zasiahne. Samozrejme Ukrajina sa nedkaze ubranit rusku, rusko ju dobije ale bude zato moct USA ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 8:34

citat dennikn, na viac sa nezmozes"? vsak tam je odpad zo SME. to je to iste, ked mne tu pisete ze citam naserusko. pozb. ani nepoznam tu stranku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 8:48

michalesku píše:
M0f0 píše:
RVHP utocilo aj na vlastnych clenov, ako bolo napr. Madarsko a CSSR

Ja by som len uviedol na pravu mieru par faktov: RVHP = Rada vzajomnej hospodarskej pomoci, ekvivalent vtedajsieho EHS (Europske hospodarske spolocenstvo).. Vojenska obdoba NATO bola Varsavska zmluva..


jj toto som si uvedomil neskor, tak som cakal ci sa toho nestranny chiti, ale kedze chlapec netusi o com pise, tak si ani tuto chybu nevsimol.

inak korupcia: Renomovaný server Newsru uviedol, že peniaze určené predovšetkým na platy zamestnancov boli utratené na výstavbu luxusnej rezidencie na jazere Chanka a na nákup niekoľkých jácht.

Čítajte viac: http://tech.sme.sk/c/7760192/kozmodrom-na-mesiac-si-rusi-rozkradaju.html#ixzz3bVXM24jk

magic píše:
V com je teda Rusko lepsie ako zapad ? Skus to lepsie odprezentovat, lebo som to stale nepochopil.


toto by zaujimalo aj mna







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 9:43

Porošenko podpísal zákon umožňujúci Kyjevu zastaviť splácanie dlhu s takymto statom mame v buducnosti existovat v EU? Ak pozicia EU Ukrajine (samozrejme aj z nasieho), tak pri pozadovani vratenia penazi sa nam moze stat, ze sa staneme bezohladnymi veritelmi a peniazky neuvidime. Preco by si podobny zakon nemohli prijat Greci? Preco sa EU nezdraha pozicat takemu statu, ktory prijima taketo zakony a ktory nema sancu tie peniaze nikdy splatit, ale na Grecko poukazuju roznymi reformami? A Grecko je clensky stat. USA tomu tlieska a smeje sa, lebo za bezohladneho veritela je Rusko, ktore pozicalo Ukrajine 3mld $ a ochvilu vyprsi datum splatnosti. No a Porosenko a spol. nemaju z coho tieto prachy splatit. S dobrymi kktmi sa priatelime. Banda zlodejov, ktora parazituje na druhych. Ak by EU prijala Ukrajinu, bol by to velmi velky omyl a pre nas velmi zle casy. Podla mna treba kyjev na cele s Porosenkom vyhladit, ale tak nastrcene babky Zapadu si robia len svoju robotu.

V com je Rusko dobre?
Pre mna v tomto: nehraju sa na svetoveho policajta, nerozpinaju sa tam, kde sa im zachce pod roznymi zamienkami (ano ano trollkovia povedia Krym), nevymyslaju si rozne teorie, maju rozvazneho prezidenta, ktory kona rozhodne a nie ako nejaky Obama, ktory len tliacha do vetra, snazia sa vytvarat obchodnu politiku medzi krajinami ako Cina (onedlho svetova ekonomika), su aj za hlbsiu spolupracu s EU, ktora keby nebola poskokom USA, tak by k takymto vztahom aj doslo. Ked by sa tam mali ludia tak zle, tak popularita Putina v Rusku by nebola najvyssia aku kedy mal. asi +/-88%. Obama nema ani polovicu z toho, a to funguje pravidelne vymyvanie mozgov aj v USA, hlavne vo filmoch, ako sa Rusko a rusi vykresluju ako ti najhorsi, a americki vojaci ako najvacsi zachrancovia, kde jeden vojak prezije a postriela 30 talibancov. Zial uz aj v USA si uvedomuju, v akom "demokratickom" state oni ziju.

// Spojený príspevok Pia 29.05.15 9:45

inac poukazujete tu na rozne portaly pro-ruske, ale citat SME, DENNIKN, to ozaj nie su portaly zamerane negativne na Rusko. sa necudujem, ze mate vymyte mozgy z takejto propagandy. podobne, ako mam ja vymyty z ruskej, podla vas.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 24.03.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 9:45

Toto snad nie :D







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 4998
Témy: 115
Bydlisko: Lovinobaňa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 9:49

čítam a žasnem....takže anexia Krymu je v poriadku ? Som TROLL ??? :D

Citácia:
ako mam ja vymyty z ruskej, podla vas
trefa :D







_________________
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5 Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920 X 1200,Win 10Pro.
Dell Latitude 7290 i7 8650U,16Gb RAM,1 Tb SSD,Intel HD,4G,Win 10Pro
ASRock B450M PRO4-F,AMD RYZEN 5 4600G,G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3000 Gaming Aegis,Enermax Naxn 500W,Bluray DVD,MSI GeForce GTX 1660Ti,Apacer AS2280P4 480GB m2 nvme,Seagate Barracuda 8Tb,Windows 10 Pro 64bit...Benq GW 2760 27"...
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 10:01

Putina kazdy miluje a zaroven im narasta pocet emigrantov.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 10:19

ano ja som cakal reakciu ohladom toho Krymu. a nehovorim, ze je to v poriadku. Ale verim, ze obyvatelia, ktori tam ziju, sa budu mat lepsie, ako keby patrili pod Ukrajinu - krajinou pred bankrotom a mozno by uz neboli medzi zivymi vdaka pravemu sektoru. Ale Rusko si branilo len svoje - ma tam namornu zakladnu a dolezitu strategicku obchodnu cestu. Takze nevidim nic zle, ak si brania nieco svoje. Ak by sme sa pozreli do historie, tak Krym patril kedysi Rusku a bol len darovany Ukrajine. Cize nie je to ospravedlnujuce, ale Rusko si zobralo, to co mu kedysi patrilo. Naopak, intervencie v Libii, Iraku, atd. nepamatam si, ze by tam zili pocetne skupiny americkych obcanov, alebo zeby to boli kedysi byvale uzemia USA. Je rozdiel prist niekam, chranit naozaj svojich obyvatelov (i ked boli tam aj ine zamienky), privlastnit si nieco bez vystrelu, ako prist do krajiny kvoli nerastnym surovinam a vlastnym zaujmom a vyzabijat nevinnych ludi, a napachat v krajine chaos. Za takeho Kadafiho, alebo Husajna bol v tych krajinach ako taky poriadok, ako je tam teraz.

nieco teda z "ruske propagandy"
http://slovak.ruvr.ru/2014_11_16/Krym-zivot-v-Sevastopole-ocami-Taliana-2184/

prepkopav:
vybral si si to co si chcel z toho: ja som napisal, ze vy mate vymyte mozgy zo zapadnej propagandy (vid. denniky ako SME, DENNIKN, atd.), podobne ako hovorite vy mne, ze ja zas z ruskych portalov. Ale sklamem vas, uz som veeeeelmi dlho necital taky portal. Ale vychadzam z vlastneho usudku. A nakolko si viem precitat aj anglicke a takisto aj nemecke portaly, tak viem porovnat objektivost a kvalitu, oproti nasim, ktore sa nechytaju.
Johnny:
ukaz aku popularitu maju Kiska, Obama, Merkelova, Hollande. urcite sa nechytaju na Putinovu popularitu ani zdaleka. Ked hovoris o emigrantoch, ktori z Ruska odchadzaju, tak uz aj spomen emigrantov, ktori uchodia z krajin, do ktorych vstupila americka bagandza, resp. kde usa podporuju nepokoje voci rezimom.

// Spojený príspevok Pia 29.05.15 10:23

btw. pisete, ze tu nikde neobhajujete USA. ale obhajujete, len si to neuvedomujete. z vasich prispevkov mam pocit, ze ano ano dobre USA, a vsetko co sa pise o Rusku, je zle a zacnete protiuder. nikde som nevidel na tomto fore riesit veci ktore sa tykaju usa, alebo co maju na svedomi. jedine, co riesite, je Rusko. ked uz by ste boli taki objektivni a nezaujati, tak rozoberate aj ine veci ako len Rusko. len zatial som videl iba prispevky mna a este 2 ludi mozno, ktori sa obuli do USA, ale ziadne napr. od Johnnyho, Darona, don jebota a dalsich. Cim to bude?

vcera som polozil kamaratovi otazku ohladom toho, ci by tu chcel mat zakladne NATO. Jeho jednoznacna odpoved: Nie. ked som sa spytal preco nie, on: preco ano? takze par vygumovanych hlav na pcforum by ich tu chcelo mat, lebo paranoja z ruskej invazie ich k tomu dohana.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 4998
Témy: 115
Bydlisko: Lovinobaňa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 11:01

Citácia:
ukaz aku popularitu maju Kiska, Obama, Merkelova, Hollande. urcite sa nechytaju na Putinovu popularitu ani zdaleka


Rusko vzdy zboznovalo diktatorov...je to dane mentalitou,historiou...vzdy to tak bolo aj bude...vzdy sa tam potlacali politicky oponenti...dakedy boli zlikvidovany verejne,teraz potichu...nie som proti Rusku ale proti metodam...tak isto proti metodam USA aj zapadu







_________________
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5 Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920 X 1200,Win 10Pro.
Dell Latitude 7290 i7 8650U,16Gb RAM,1 Tb SSD,Intel HD,4G,Win 10Pro
ASRock B450M PRO4-F,AMD RYZEN 5 4600G,G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3000 Gaming Aegis,Enermax Naxn 500W,Bluray DVD,MSI GeForce GTX 1660Ti,Apacer AS2280P4 480GB m2 nvme,Seagate Barracuda 8Tb,Windows 10 Pro 64bit...Benq GW 2760 27"...
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 11:07

ono je to potlacanie aj v usa, napr. ako bol puc na ukrajine a ti ludia co robili policajtom, to by si nedovolili v usa a policajti by ich strielali.
ale prepkopav, toto je nazor, ktory sa mi paci, ako jeden z mala tu na tomto fore ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 4998
Témy: 115
Bydlisko: Lovinobaňa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 11:23

ok,som rad..este dopisem..taky clovek ako je Putin jednoducho v Rusku musi byt...v ere Ruskeho ranneho kvazi kapitalizmu,musi byt na cele takej krajiny maximalne razny clovek,lebo ak by to tak nebolo,zavladne tam politicke bezvladie,kazdy by si chcel presadit svoje a to by bolo 100x horsie...dopisal som howg... ;)







_________________
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5 Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920 X 1200,Win 10Pro.
Dell Latitude 7290 i7 8650U,16Gb RAM,1 Tb SSD,Intel HD,4G,Win 10Pro
ASRock B450M PRO4-F,AMD RYZEN 5 4600G,G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3000 Gaming Aegis,Enermax Naxn 500W,Bluray DVD,MSI GeForce GTX 1660Ti,Apacer AS2280P4 480GB m2 nvme,Seagate Barracuda 8Tb,Windows 10 Pro 64bit...Benq GW 2760 27"...
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 11:39

diktatura je velmi efektivny sposob vladnutia a spravovania cohokolvek. problem je len vo volbe vhodneho diktatora...
inymi slovami, diktatura zlyhava na tom istom ako vsetko ostatne - na ludoch.







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 15:36

nestranny píše:
Ked by sa tam mali ludia tak zle, tak popularita Putina v Rusku by nebola najvyssia aku kedy mal. asi +/-88%.


Vsetci diktatori v Afrike standartne dosahuju aj 90-95% vysledky, dokonca aj nad 98%. Myslis teda, ze ti ludia sa tam maju tak dobre? Nedaj sa vysmiat.

nestranny píše:
btw. pisete, ze tu nikde neobhajujete USA. ale obhajujete, len si to neuvedomujete. z vasich prispevkov mam pocit, ze ano ano dobre USA, a vsetko co sa pise o Rusku, je zle a zacnete protiuder. nikde som nevidel na tomto fore riesit veci ktore sa tykaju usa, alebo co maju na svedomi. jedine, co riesite, je Rusko. ked uz by ste boli taki objektivni a nezaujati, tak rozoberate aj ine veci ako len Rusko. len zatial som videl iba prispevky mna a este 2 ludi mozno, ktori sa obuli do USA, ale ziadne napr. od Johnnyho, Darona, don jebota a dalsich. Cim to bude?


Asi si zle hladal. Ja som kritizoval aj USA a chvalil som Rusko, napriklad za jeho postoj v Syrii. To ti ale "uslo", lebo ti to nezapada do tvojich lzi. Nechce sa mi sem davat konkretne linky, lebo ked ich tu dam, tak tento odsek len preskocis a nikdy na to uz nebudes reagovat, ako nereagujes na vsetko co sa ti nehodi a kde si pod tarchou argumentov a dokazov zatlaceny do kuta. Potom znenazdajky zacnes "novu" temu a ignorujes vsetko co uz bolo napisane a vyvratene...
Nikto tu USA neobhajuje, len ty spinis USA a velebis Rusko. Mas binarny meter, ked vsetko je bud zle / dobre. Ostatni to vnimaju inak, ja tiez. Nesuhlasim s tym co robi USA, nesuhlasim s tym co robi Rusko. No ako ti uz ostatni 10x napisali, keby som si mal vybrat,priklonom sa k zapadu, lebo zivot je tam kvalitnejsi. Mozes to vidiet v post-socialistickom bloku, aky je rozdiel medzi Rakuskom a SR, Ceskom, Polskom a inymi krajinami vychodneho bloku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 16:00

Politika - svet (zahranicie)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 16:35

no ja verim, ze raz nas vyzdvihnete z tej biedy aku tu mame, ked vas je tolka vacsina s tolkymi super upper nazormi a mudrostami zapadu. ale jedno vam poviem, nespravite NIC. ste len tliachaci, ktori si tu postazuju na fore a ide sa dalej. rano vstanete, idete do prace, ponadavate si, sadnete si k pcforum, "poargumentujete" a dalsi den to iste. takze jedno velke NIC...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 16:45

Mna by zaujimalo, ako presne suvisi tato tvoja dalsia sprska blbosti s tym co napisal Daron, ktory okrem toho ze len tliacha a nadava, dostudoval a odisiel za slusnym zivotom na zapad.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 17:12

Výborne, ďalej mu odpisujte, len tak ďalej. Nepochopili ste, že je úplne mimo? myslím, že to dal dostatočne najavo. Takto mu akurát dávate ďalší a ďalší priestor na šírenie jeho názorov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 22.02.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.05.2015 17:14

komunistická strana (KPRF) ako druhá hneď po Putinovi ? Komu niet rady, tomu niet pomoci :lol:







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2015 15:50

Johnnny píše:
Mna by zaujimalo, ako presne suvisi tato tvoja dalsia sprska blbosti s tym co napisal Daron, ktory okrem toho ze len tliacha a nadava, dostudoval a odisiel za slusnym zivotom na zapad.

co je heroicke na tom odist do zahranicia a robit tam pomocne upratovacie prace? oni su este aj radi, ze pride lacna pracovna sila a budu tam robit takuto pracu. dostudoval a zahodil 5 rokov, pretoze sa ani tomu nevenuje. za heroicke by som pokladal, keby ide do zahranicia s nulovou praxou a zamestna sa s tym co vystudoval, nie pomocnika, myslim ze v niecom takom nie je problem zohnat pracu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 30.05.2015 15:57

Kvalifikovani odisli do moskvy, preto na zapad chodia len ti na pomocne prace :)







_________________
Toto je podpis.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70371

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109106

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

890

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

650

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1830

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

497

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1117

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

696

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

684

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

572

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

883

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3646

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1262

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

939

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1331

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

438

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra