Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 20:53

IIPMS píše:
Kedysi sme boli tiez predsa vo Varsavskej zmluve. Niekto by mohol tvrdit, ze aj nasi voja ci boli vojakmi VZ a ked k nam dosli vojaci VZ, tak to bolo OK (ale nebolo to OK, lebo sem dosli vojaci VZ co boli Rusi, Ukrajinci, Madari, Rumuni, Bulhari,....)

To je moj pohlad na vojakov a zakladne NATO u nas.


Rumuni odmietli. Ale nevadi, nie je to prvykrat co pises o niecom, o com nevies...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 21:09

IIPMS píše:
Dobre zarabaju nie len programatori. Zabudli ste na politikov? Zlodejov (taky VahoSMER a.s., JaaTy, Penta a kadejake podobne skupinky), potom tu mame vselijakych managerov, financnikov

IIPMS píše:
Nie, ved je kopa inych prac kde sa da dobre zarobit ;) Vsak ani ja sa nemam zle

Neprotirecis si trosicku?
Alebo si bud programator, zlodej alebo manazer?

Inak co je zle na tom ze manazeri dobre zarabaju? Clovek vo vyrobe si nikdy nedokaze uvedomit aku robotu robi manazer a kolko to stoji energie. Aj tam kde robim ja som pocul na hale take zvasty ze my v office sme internet-coffee oddelenie ale to ze ja sa idem cez den zblaznit ze neviem co skor, ze musim za den vybavit milion veci, ze musim nad niecim rozmyslat a mam nejaku zodpovednost, to uz nikto nevidi. Kazdy ta len vidi chodit v koseli miesto monteriek a uz si darmozrac lebo najdolezitejsia robota je ta co sa robi rukami...ako v komunizme, robotnik je pan. :facepalm:

A to je to co ty nevies pochopit, ze ked dokazes len nadavat a robis pracu kde nemas ziadnu zodpovednost, odkrutis si 8h a pre teba padla, ze ti nezazvoni telefon cez vikend a musis riesit robotu....a preto sa taki ludia nikdy nikam neposunu a kazdy kto sa dokaze obracat je pre nich zlodej lebo oni diky svojmu zmyslaniu niesu schopni vidiet, ze sa da zarobit aj inac ako kradnutim.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 21:09

ja by som bol najradšej, keby sme neboli ani s Rusi a ani s Američanmi.
A neverím tomu, že malá krajina ako Slovensko by nemohla byť nezávislá.
Pozrime sa na Rakúsko, oni majú v prdeli obidve strany a v pohode existuje. A aj tá ich armáda je na špičkovej úrovni (na rozdiel od tej našej, a to nám ešte NATO pomáha), o čom som sa aj presvedčil na jednej vojenskej prehliadke vo Viedni.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 21:22

Sme moc hlupy narod na to aby sme si sami vladli. Ved sa pozri ako to vypada...
Sa tak hovori, ze pride carodej za dedincanom na slovensku a hovori mu zelaj si co chces ale tvoj sused dostane dvojnasobok. Zela si kravu, sused tym padom dostane dve. Pride carodej na druhy den a hovori to iste, dedincan hovori, zelam si aby mi ta krava zdochla (nech zdochnu aj tie susedove).
A toto je nasa mentalita, nedopriat, zavidiet a radsej nemat ani trochu len aby nemal niekto viac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 21:25

Johnnny píše:
Ja to ani netvrdim. Mam skor dojem, ze to ty mas problem pochopit pisany text. Jedine co tvrdim je, ze ak si myslis, ze jedine programator si moze slusnym sposobom zabezpecit slusny zivot, si proste cvok.

Politika - svet (zahranicie)

:D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2015 21:29

sysel777 píše:
ja by som bol najradšej, keby sme neboli ani s Rusi a ani s Američanmi.
A neverím tomu, že malá krajina ako Slovensko by nemohla byť nezávislá.
Pozrime sa na Rakúsko, oni majú v prdeli obidve strany a v pohode existuje. A aj tá ich armáda je na špičkovej úrovni (na rozdiel od tej našej, a to nám ešte NATO pomáha), o čom som sa aj presvedčil na jednej vojenskej prehliadke vo Viedni.

Nenazval by som to s Rusmi alebo s Američanmi, skôr by som to nazval so západom, alebo s východom a nezávslá krajina samozrejme byť nemôžeme práve kvoli tomu, že je to tak malá krajina, to nie je iba o vojenských záležitosti, je to hlavne ekonomických väzbách.
Porovnávať sa s Rakúskom v hocičom je utópia, Rakúsko by malo slúžiť pre Slovákov ako memento toho, čo tu spôsobil socilizmus a kde sme mohli byť, keby sme si zvolili západnú cestu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 14.03.11
Prihlásený: 02.08.23
Príspevky: 814
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 14:14

Politika - svet (zahranicie)

novšie si hádam pamätáte...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 15:20

spartan: iste, s Rakúsko sa porovnávať nemôžeme ani omylom, ale chcel som tým poukázať na to, že aj malá krajina (ktorou Rakúsko je) môže byť vojensky nezávislá.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 15:30

Nepovedal by som, že by o tom, či krajina môže byť takým spôsobom nezávislá rozhodovala práve velkosť krajiny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 21:36

sysel777, super priklad :) Rakusko moze byt prave vzor, napr. tou netralitou. Ale ak by sa museli rozhodnut medzi USA vs. Rusko, som zvedavy, kam by sa priklonili :D
Spartan.Ex, so zakladnami NATO by si sa citil bezpecne? Hmm, no ja ti neviem, ale ak by chcel nepriatel utocit, tak by skor chcel udriet na vojakov NATO a ich zakladne, ktory by boli prenho zaujimavejsi ako nejaka mini zakladna nejakeho maleho statu. Z tohto pohladu je zakladna NATO skor lakadlom a vyssia sanca na konflit (BTW, nemyslim si ze tych par vojakov by nas ochranilo, aj keby ich tu bolo 5000), ak by chceli zautocit Rusi (ako nam to vykresuluju), tak by urcite poslali mnohonasobne vyssie pocty. Ale chapem, toto je skor teoretizovanie, nebudem sa o tom rozpisovat, nech nepisete ze som troll a rusofil na ich strane.
Daron, menoval som niektore okolite krajiny z Varsavskej zmluvy a pokial viem, Rumunsko tam bolo, ci sa mylim? Ale nebudem sa tu dotahovat o slovicka a slovne spojenia.
marian_r, dobre si to vystihol, na mnohe som aj zabudol (spomenut), ale v teme mi uz naznacili ze na Ruske invazie som zabudol a vraj na tie Americke nie (a ako pozeram, tych Americkych som nespomenul dost vela)

Inak, neviem ci si vsimate, ale tusim vdaka mne sme rozprudili trochu aj politicku debatu, ci sa mi to len zda? :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 21:38

Ano, bol si uspesny, dostanes premie!

// Spojený príspevok Pia 24.04.15 21:42

IIPMS píše:
Hmm, no ja ti neviem, ale ak by chcel nepriatel utocit, tak by skor chcel udriet na vojakov NATO a ich zakladne, ktory by boli prenho zaujimavejsi ako nejaka mini zakladna nejakeho maleho statu.


Tvojim problemom (okrem inych) je to, ze vnimas mozny konflikt ako NATO vs niekto, pravdepodobne Rusko. A Rusko by malo utocit na zakladne NATO, kedze Americania su ich nepriatel, rovnako ako tvoj nepriatel. Ty si asi nikdy nepocul o inych vojnach, ze? Susedske krajiny spolu nikdy nemali spory,ze? Madarsko si moze chciet odtrhnut juh, Polsko sever, atd...


Citácia:
Daron, menoval som niektore okolite krajiny z Varsavskej zmluvy a pokial viem, Rumunsko tam bolo, ci sa mylim? Ale nebudem sa tu dotahovat o slovicka a slovne spojenia.


Napisal si nepravdu, ja som ta opravil a ty namiesto toho, aby si uznal chybu, tak to prekrutis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 21:48

Daron, ake premie? :D Od teba, alebo od koho? :D
Jaaj, alebo ty narazas na tie bludy z nasich "objektivnych" medii ze vraj rusofili ktori pisu pekne o Rusku a kritizuju USA su plateny Ruskou ambasadou a zarobia aj 700-1000 eur mesacne, ze musia dat denne 135 prispevkov :D Ano videl som to, tu reportaz. Ale su tu dva faktory: 1/aj tak nedavam 135 clankov, nebol som nikdy na ich ambasade a netusim kto by tych ludi mal vyplacat a tiez mi nechodia ziadne spravy co mam postovat (vychadzam z tych super reportazi, jak nimi strasili vsade, aj v TV). Strasne sa smejem :D Ale zas, ked si biely dom zaplatil reportaz, spravili to na objednavku na 100%, reportaz sa dostala do povedomia Slovakov, ako ti strasni rusofili chodia atd :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 22:13

Silno pochybujem, že by rusofilom za také niečo platili, sú to iba sfanatizovaní neúspešní ludia, ktorí si myslia, že východná cesta by bola lepšia, ale aj ich organizovanou propagandou môžu presvedčiť akurát nejakého ďalšieho vygumovanca.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 22:52

Spartan.Ex, ja som si robil prdel z Darona, jasne ze za to neplatia. Ale propaganda v TV zabrala. Nemyslim si ze by ludia co si myslia ze vychodna cesta je zla mali byt vygumovany. Mnoho faktov totiz nasi prekrucaju (a tych by sa naslo iste vela)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2015 23:20

Tak vidíš... ja si to myslím, v pespektíve som o tom presvedčený a k utoverniu názoru nepotrebujem žiadne média, stačí mi potovnanie ekonomických parametrov postkomunistických krajín so západnými.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 30.04.2015 17:10

Akurat som cital clanok o nejakom bohatom typkovy a tie komenty su proste krasnou ukazkou toho aka debilna zgerba v tejto krajine zije. Proste tupe ovce co budu dosmrti vykladat tovar v lidli a stazovat sa ze nemaju na chleba. A ked niekto napise, ze zarobil tak hned ho zozeru a daju mu dislike, lebo zarobit sa podla slovaka neda. Neviem ci sa mam smiat alebo plakat.
Politika - svet (zahranicie)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2015 11:18

Hmm, Velke Albansko, alebo ako sa robia farebne revolucie kvoli plynu. Uz aj v Macedonsku (http://www.hlavnespravy.sk/srbska-tajna-sluzba-ozbrojenci-z-kumanova-chceli-velke-albansko/615701) co si uz ten svetovy policajt "demokracie" (ci najvacsej totality) na svete neda pokoj? Vsade vrta kde sa da. Z 237 rokov celej historie svojej krajiny mat 222 rokov vojen a konfilikov vypoveda tiez o charaktere mierumilovnej a neutocnej krajiny vsakze...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2015 11:26

Ale aspoň neplánovali vojenské dobyitie a rozdelenie si vplyvu v Európe, ako iná "mierumilovná" krajina, všakže? http://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 12.05.2015 12:01

Kde som pisal ze ZSSR a Nemecko za cias WW2 boli mierumilovne? :D
Naplanovali, nenaplanovali na tieto veci maju tajne sluzby a agentury, takze vedenie ako ten opicak su pesiaci. Ten plyn im az za tolko stoji? Sa cudujem... Len aby potom neopakovali scenar z '99 roku (a ich "mierumilovne" bombardovanie nezopakovali aj v Macedonsku - ked ich budu nebodaj "utlacat") Dufam len ze teraz ked je na tom Rusko lepsie ako pred 15 rokmi tak to len tak nenechaju a opicak si nedovoli vyvolavat umely konflikt.
Nehoroviac o tom, ze to "utlacanie" v Srbsku a asi aj teraz v Macedonsku (ktovie ako sa rozbehne propagandisticka masineria) sa asi podoba nasmu "utlacaniu" ciganov (tj. cigani maju nadprava ale stale chcu a zda sa im ze nemaju dost - ved aj podla neviem akej medzinarodnej organizacii my ich vraj tiez ultacame - ciganov. A vsetci vieme aka je situacia)

To porekadlo "KTO CHCE PSA BIT - PALICU SI NAJDE" plati stale.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2015 7:06

a ZSSR po druhej svetovej vojne a vlastne aj pred? Studena vojna, okupacie, vrazdenie obcanov inych statov, vojny a pod to je mierumilovne? Alebo to slovo zle chapem?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2015 7:23

Studenu vojnu maju predsa na svedomi USA. A okupacie boli ln zachranou obcanov v cudzine, ako na Ukrajine.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2015 7:33

A Rus urcite nikdy nezabil obcana ziadneho ineho statu. Akurat ich smrti nedokazal zabranit. Vynimkou je mozno Stalin, ten bil hlavne svojich.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2015 21:49

Ts ts ts, krvilacny Porosenko uz lezie na nervy aj samotnym americanom: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/369401-kerry-na-jednani-s-lavrovem-a-putinem-kritizoval-kyjev.html Darmo si to bude prekrucat a vyhovarat sa na zlych Rusov, ked on sam je ten co vyvolava nepokoje a vrazdenie ruskej mesiny. A to je zdroj s prevazne protirusky zameranou tematikou. To znamena, ze kritici ukrajinskych politikov mali od zaciatku pravdu. Ale mozno nase protirusky orientovane media odhalia, ze Kerry je vlastne Putinov agent :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2015 8:26

Ake vrazdenie ruskej mensiny? Dalsie bullshity?
Ci si to mylishttp://www.dailymail.co.uk/news/article-2947648/Terrifying-footage-rocket-attack-launched-residential-area-Ukraine-left-six-civilians-dead.html







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2015 11:24

JA verim tomu, ze na vychode vrazdia Ukrajinci Rusov rovnako, ako Rusi Ukrajincov, je tam predsa vojna, vo vojne je to normalne. Je tu ale druha vec a sice ta, ze keby sa Rusi nezacali na vychode a na Kryme angazovat, ziadna vojna by nebola a nebol by zavrazdeny ziadny Rus.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2015 18:07

Skor keby sa nezacali americania cez ocean na vychode ukrainy angazovat a nesnazili by sa uzavriet a izolovat rusko od obchodnych vztahov s europu tak by tam ziadna vojna nebola.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2015 7:14

Chudatko rusko, nepriznal nakoniec Putin ze mal vojsko na Kryme? Ci na to si iz zabudol? Ty si taky tlk ze keby ti putin pred tvojimi ocami zabil rodicov tak to hodis na USA ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2015 12:30

Clovek aby si v dnesnej dobe vsetko nahraval.

https://www.youtube.com/watch?v=BwQ7mQObheY


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2015 12:50

Na slovensku by sa ti este zacali vyhrazat ze ta zatknu za to ze ich nahravas. Nasi policajti ani nevedia, ze na to mas plne pravo. Videl som to v par videach, ze takto reagovali...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 9:29

Zaslepenost niektorych diskutujucich. Skoda reci.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70727

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109499

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

655

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1835

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

501

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

699

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

581

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

887

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3658

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

940

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1334

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

439

20.07.2007 12:17

fuco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra