Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 216 ďalšia

Prezidentske volby 2014 - 2. kolo
Hlasovanie končí za 29.03.2014 22:38
 Fico 5% 5% [ 2 ]
 Kiska 83% 83% [ 34 ]
 nevolim 12% 12% [ 5 ]


Celkom hlasov : 41

AutorSpráva
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1497
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 14:15

Myslim si ze tu riesite blbosti, je uplne jedno co a ako, je tam a ma cas na to aby dokazal ze nieco zmeni, potom moze niekto nad nim lamat palicu, to aky bol ktokolvek v minulosti je myslim ze uplne jedno, takato diskusia by bola mozno opodstatnena ak by este len bolo pred volbami, ale uz je tam a to nikto nezmeni nech ma minulost ktokolvek akukolvek.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 14:19

don jebot píše:
Precitaj si prispevky ktore som daval predtym tam som spomenul aj Slotu ten bol taky isty demagog ...


A ten trtko ktory kandidoval v Trnave a otvorene sa hlasil k tomu, ze chce autonomiu juzneho Slovenska, ten je OK? O tom nikto nehovori nic.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 14:23

don jebot píše:
//asi tu vyzeram ako najvacsi antifassita, ale niesom len aby sme si ujastnili, len nechapem ako mohol oklamat a oblnut tolko ludi a v poslednej dobe sa nestacim cudovat ze sme vlastne narod rasistob a na to stacili iba 1 volby.

to sa velmo mylis, keby to islo po dobrom tak sa jedna po dobrom ale s nimi to nikdy po dobrom neslo. a nebolo by treba ziadneho kotlebu
ty si jak ty eurposlanci, co myslia, ze cigani su najviac utlacovani, to je omyl, slovaci su utlacovani.
cigani dostavaju vsetko a nevedia sa prisposobit, kto sa takto sere so slovakmi? nikto. kto postavi slovakovi bytovku a ked si ju znicia druhu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 14:44

Darom myslim ze sa to velmi riesilo a preto aj nevyhral ... len to nezaujimalo media, kedze z toho tolko nevytazia. + daron nie neboli ale symbolizovali to iste. Super film http://www.csfd.cz/film/239674-nas-vudce/
A JanoF mas pravdu, skor dufat aby sa z toho ludia uz konecne poucili, a nevolili stale to iste, popripade este horsie ...
Delong nie niesom, a povedz mi co vsetko dostavaju? Este stale veris hoaxu a podobnym hlupostiam? Co tak si zistit realne statistiky a nastudovat zakony? Alebo to kto ta okrada omnoho viac, predstav si ze 9X% zivnostnikov ta okrada, uplne milujem ked toto pouzivaju studenti, absolventi, mamicky co nikde nikdy nepracovali a podobny ktory do statnej kasy nepriniesli ani halier. Kazdy by sa mal najprv pozriet naseba potom na ostatnych. Ako su slovaci utlacovany? Pokial viem slovaci su vsetci s SK obcianstvom. Tu sused neznasa suseda, mesto druhe mesto, kraj kraj, zapad vychod ... Inak neviem preco davas mne otazky ohladne ciganov, ja riesim to ze sme si dobrovolne zvolili nacka a to ako to ludia este aj popieraju.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 17:19

ked uz sa tu deli na to kto ma ake "vyznanie", tiez sme si dobrovolne zvolili komunistu za premiera, a nikto sa nad tym nerozhorcuje. akoby nacisti napachali ovela viacej zverstiev ako komunisti.

Uvidime ci Kotleba nieco spravi, nazory ma dobre, hovori dobre, ma potencial nieco zmenit, tak nech si vyznava co chce, ale az ked nic nespravi, a ostane to len pri prazdnych sluboch, potom nanho nech kyda kto chce co chce







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 20:17

Po víťazstve Kotlebu prišlo ešte väčšie prekvapenie: Sú za ním Rómovia!
http://www.cas.sk/valkovna


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 26.11.2013 20:51

Cigani vedia, ze budu musiet zacat makat a nieco si na seba zarobit inak s nimi zametie a teda sa ti rozumnejsi na jeho stranu pridaju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2013 12:12

No vyjadrím sa aj ja...

Čo sa mňa týka, tak som neskutočne rád, že to v BB dopadlo tak, ako to dopadlo, aj keď som to od týchto vygumovaných ovečiek ( väčšiny obyvateľov SR ) vôbec nečakal. Trošku ma mrzí, že ho väčšina volila hlavne kvôli neriešeniu cigáňov a nie preto, aby tu niekto spolahlivý začal konečne minimálne poukazovať na špinavosti a okrádačky ktoré sú na dennom poriadku vládnej elite, momentálne hlavne tej smeráckej. Od inteligentných ľudí by som očakával hlavne tento dôvod, ale budiš, na začiatok aj tak dobré. Aspoň sa ľudia zmobilizovali kvôli neriešeniu cigáňov a tým pádom dali dole aspoň jedného z mnohých červených megazlodejov. Cigáni sú samozrejme tak isto obrovský problém a až teraz ( ja debil ) som si všimol, že Kotleba nie je len o cigáňoch, ale práve a hlavne o tom najdôležitejšom. Poukázaní na korupciu a snahou o transparentné riešenia pre blaho nás všetkých, momentálne konkrétne pre obyvateľov BB kraja. Úprimne ? Závidím im...

Médiá o ktorých som si doteraz myslel, že im ide o poukazovanie na okrádačky realizované hlava nehlava EXTRÉMISTICKOU skupinou SMERu ma sklamali na plnej čiare. Čím ? Hlavne tým ako nelogicky a za každú cenu idú proti Kotlebovi primitívnymi a sto krát opakujúcimi sa článkami o hrozbe menom Kotleba, o tom aký je on extrémista a ktovie čo ešte, pretože pre nich je normálne, že cigáňov, teda zlodejov, výtržníkov, príživníkov a celkovo odpad tejto spoločnosti ktorá normálnym ľuďom robí zo života peklo máme nosiť na rukách a ochraňovať ich len preto, že aj oni sú len ľudia a v opačnom prípade porušume ľudské práva...aj ja sa pýtam...TO KDE SME ???!!! To aj vrahov mám nosiť na rukách a vyjadrovať sa o nich len v superlatívoch pretože aj oni sú ľudia a nedajbože by som im porušil nejaké ICH ľudské práva ?? Všetky médiá ma sklamali hlavne v tom, že nepočúvajú čo Kotleba hovorí a ako to hovorí, je im jedno že sa tu rozkráda hlava nehlava, hlavne že oni idú poukazovať na nejaký extrémizmus...je mi z toho zle !

Pozrel som si všetky Kotlebove vyjadrenia a vídím v nich toto:

Je to človek, ktorý je vzdelaný, priamy, nebojácny, hrdý, vie reagovať na sprosté novinárske podpásové otázky až s obdivuhodnou ľahkosťou tak, že z toho výde práve ten novinár ako úplný idiot, ovláda zákony a tak isto sa podľa nich aj správa, čo je pravý opak smerákov, ktorý hlava nehlava porušujú z pozície moci. A to najdôležitejšie je, že tento Kotleba stojí ZATIAĽ na strane dobra, čo je asi to najpodstatnejšie.

Čo mi z toho vychádza ? Konečne adekvátny protivník fica, ktorý dokáže strhnúť dav, dobre sa počúva, vie svoja názory perfektne podať aj tým menej inteligentným čo dúfam že zapôsobí dostatočne, elbo verím že aj tým voličom debilom čo volili fica dokáže otvoriť oči, toto by mohol byť FICOVI prvý veľmi vážny klinec do rakvy.

Takže mne sa tento extrémizmus páči, už sme zašli vlastnou sprostosťou a neustálim volením si tých najväčších zlodejov tak ďaleko, že je najvyšší čas a o 5 minút dvanásť použiť extrémizmus !!! Či už sa to bude týkať vrahov cigáňov, alebo megazlodejov kvôli ktorým makáme jak fredky za smiešne peniaze len aby mohli FICOVCI a im podobný žiť v bohatstve, to jedno kvôli čomu, jedno je isté, nikdy sme nemali dovoliť aby sa klamár, zlodej a vrah ochraňoval a aby bol človek ktorý bojuje za práva a blaho občanov považovaný za extrémistu ! Tak to momentálne je a ja to hovorím už dávno a to nie len pri tejto téme. Nenormálne sa stalo normálnym a normálne zase nenormálnym !







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika Slovensko

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2013 17:51

Wow, ty ho mas teda neuveritelne zidealizovaneho.

Ad tvoj druhy odstavec - http://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta% ... y_slope.29 , k ostatnemu sa asi budeme musiet vyjadrit, az nieco skutocne predvedie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2013 18:41

Jediné čo bude vedieť predviesť je poukazovanie na okrádačky...ak by sa mu podarilo nalomiť myslenie ficovoličov, že ich fuhrer je ten najdokonalejší, už to by bolo na začiatok veľkým úspechom. Fico potom pôjde pomaly ale isto dole a ďalším klincom do rakvy môžu byť pre neho práve prezidentské voľby. Na ostatné predpokladám nebude mať taký dosah ako by chcel, nakoľko ad1 nemá ani jedného poslanca, ad2 nadpolovičnú väčšinu má smrad. Takže zatiaľ ho chválim za to čo som povedal. Za vzdelanosť a vyznanie sa v zákonoch, promptné a trefné reagovanie a celkovo vyjadrovanie sa ktoré môže medzi ľuďmi uspieť. Nám na začiatok naozaj stačí ak bude niekto, komu ľudia veria ( toto je najpodstatnejšie ) poukazovať a vykrikovať na tých, čo verejne kradnú. Sulíkovi ani Matovičovi to nejako už nejde, nedokázali presvedčiť väčšiu časť ľudí, umrmlaný frešo síce vie čo hovorí, aj to myslí dobre, ale nie je to typ ktorý by vedel zaujať prejavom. Fígeľ...to je asi škoda reči, väčšieho uspávača hadou som v živote nezažil...Takže posledná šanca je Kotleba. Keď to nedokáže ani on, tak potom sme v ozajstnom háji. A dobre začal, cigáni začínajú vadiť už naozaj každému, dokonca aj tupým ficovoličom. A fico s nimi nič nerobí. Prečo ? Lebo sú to všetci jeho voliči, ktorých si vie ľahko kúpiť, takže jeho cieľ nie je obmedziť ich početnosť, ale práve naopak. Čím viac cigáňov, čím viac tupých ľudí, tým viac preferencií=väčšia moc a väčšie rozkrádanie pre smrada fica. Takže tu nejde o to, či ho mám zidealizovaného. Ide o to, že s týmto stavom treba čím skôr niečo robiť a ak nám smrad takto verejne kradne, porušuje zákony, zneužíva súdy, prokuratúru, políciu v tomto už pomaly policajnom štáte, tak proti tomu treba konečne začať bojovať. Je normálne že sa ho snažia zdiskreditovať, len som sa pozastavil nad tým, že sa ho snažia zdiskreditovať aj absolútne všetky "nezávislé" médiá, ktorým zrejme vadí viac nejaký extrémizmus ktorý poukazuje na okrádačky a nefungovanie tohto štátu ako podstata veci na ktorú Kotleba poukazuje. Toto je jeden zhnitý štát a v ňom žijú zhnití a sprostí ľudia, ktorí idú voliť za pečenú klobásu s horčicou !







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 13:35

O pivo, ze Kotleba bude zostavovat vladu a Smer mu bude v opozicii... :D :D
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/pri ... ica-596594







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 13:52

Áno, je to relatívne pravdepodobné, keď už občania nevedia "kam z konopy" uchylujú sa k extrémizmu a vždy to dopadne tak isto, ako v Maďarsku, tak aj v Grécku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2013 14:43

A aby nebolo tak veselo:
http://www.teraz.sk/slovensko/smer-kole ... lanok.html







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 15.12.2013 13:18

Protest pred Ficovým bytom: Mor ty len a voľ nebyť, ako byť otrokom!
http://www.topky.sk/cl/10/1371898/VIDEO ... t-otrokom-


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2013 6:48

Kto ma nizky tlak?
http://peterdrab.blog.sme.sk/c/344177/R ... paign=blog


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 15:10

Tak, a Frcko oficiálne potvrdil kandidatúru na prezidenta...







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 15:30

dlho som si myslel ze kandidovat nebude. bol som o tom presvedceny. teraz ked kandidaturu oznamil som si uvedomil ze som sa na to pozeral zo zlej perspektivy. jeho kandidatura bola velmi pravdepodobna, len som to nevidel.

Teraz ma 49, za predpokladu ze bude prezidentovat 2 obdobia skonci ako 60 rocny... idealny acs na koniec politickej kariery + ma dozivotnu rentu.
Lepsi cas ako teraz na to neexituje. Ak by nekandidoval teraz, musel by o 5 rokov porazat vlastneho kandidata... o 10 rokov by zase bolo neskoro. Navyse s kazdym rokom rastie riziko straty preferencii... kto vie ake ekonomicke obdobie nas caka. Teraz to ma pekne v klude na istotu a dosmrti je zahojeny.

Sikovny chalanisko.







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:07

Ficiak je do smrti zahojeny uz teraz a rovnako tak jeho deti a dost pravdepodobne aj ich deti.
Ale ako vravis je idealny cas, nehovoriac o tom ze on v podstate neoznamil, ze ide kandidovat ale oznamil, ze sa stane prezidentom nakolko je tak vela kandidatov, ze vsetci co nechcu fica sa rozstrusia medzi nich a fickovci ich tym padom prevalcuju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:07

Ale tak stále nikde nie je napísané, že ho aj zvolia. Dúfam že nie.
Pozeral som také prognózy, podľa ktorých by mal Fico v prvom kole najviac hlasov, ale v druhom kole (do ktorého postupujú dvaja najlepší z prvého kola) by prehral lebo jeho by volili iba Ficovoliči (cca 30-40%) a za druhého kandidáta by hlasovali všetci ostatní (aj keď v prvom kole hlasovali za iného), len aby Fico nevyhral.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:13

Uz som sa stretol s nazormi "volme fica, oslabime smer"... :facepalm:


Naposledy upravil mirom dňa 18.12.2013 17:34, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:18

fico bude prezidentom ci chcete alebo nie. ci ho zvolia alebo nie....v krajoch a okrskoch si to uz zariadia....bol uz niekto v okrskovej komisii? Spocitavanie hlasov je jedna totalna fraska.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:35

Technicky vzato bude Ficiak prezidentom ci taku funkciu bude zastavat alebo nie. :lol: Uz teraz je tu ako kral a po tomto to bude mat aj oficialne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 17:58

yaJohny píše:
fico bude prezidentom ci chcete alebo nie. ci ho zvolia alebo nie....v krajoch a okrskoch si to uz zariadia....bol uz niekto v okrskovej komisii? Spocitavanie hlasov je jedna totalna fraska.

Ano, bol, 5x a to co vravis je totalny bullshit...nie som ficovolic, ale za prezidenta by som mu kludne hlas dal, hlavne, ze zas nebude premier. Z funkcie prezidenta nemoze nic, je to len pajac na reprezentovanie republiky na zahranicnych navstevach...A ak si niekto mysli, ze zo zakulisia aj tak bude ovladat smer, tak je prinajmensom paranoik.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 18:06

mirom píše:
Uz som sa stretol s nazormi "volme fica, oslabime smer"... :facepalm:

Je jedno, ci Fico zvitazi, aj tak uz oslabil Smer.

-------

Popravde Fica si viem ako prezidenta predstavit, ma vsetky predpoklady na to, aby mohol reprezentovat Slovensko a vyhodou je, ze bude mat len reprezentativnu ulohu.

Prve kolo vyhra s prehladom, lenze v druhom kole bude mat vyzivatel podporu celej pravice a to uz by som na ficove vitazstvo ruku do ohna nedal.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 18:14

Snáď si myslíte, že sponzori nenájdu nového Ficka namiesto toho starého? Príde nejaká ďalšia postavička namiesto neho, ktorá bude slubovať istoty a ludia ich budú voliť a je jedno, či to bude Kaliňák, Počiatek alebo Kolesík/Kažimír, alebo niekto iný.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 19:10

nikto nevravi, ze smer konci, ale urcite si nemyslim, ze bude rovnako silny ako doteraz...proste Fico a SMER su synonymom.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 19:12

Ja si myslím, že bude. Stále je to v podstate lavicový monopol a pri tej polarizácii spoločnosti sa tu bude lavici ešte dlho dobre dariť. Ak teda občania neprejdu rovno na "stage 2" - uchylovanie sa k extremizmu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2013 22:17

Nástupcom Fica bude Kali...







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2013 20:12

Zaujímalo by ma, kde všetci boli, keď boli voľby. Ignorovali ich, teraz plačú že v Bystrici vyhral Kotleba a idú trapošiť so sviečkami. Tento národ je vážne úplne mimo. :shock:
http://www.sme.sk/c/7044656/od-prahy-po ... ebovi.html







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 02.05.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 20.12.2013 11:17

Kľudne nech je prezident aj Kotleba, bolo by to aspon zaujímavejšie.







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 216 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70954

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48882

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

611

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1200

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10538

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80607

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

605

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1113

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra