Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 216 ďalšia

Prezidentske volby 2014 - 2. kolo
Hlasovanie končí za 29.03.2014 22:38
 Fico 5% 5% [ 2 ]
 Kiska 83% 83% [ 34 ]
 nevolim 12% 12% [ 5 ]


Celkom hlasov : 41

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 12:19

No, Freso v BA nie je ziadna vyhra...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 12:24

Oproti lavicovej kandidátke je to obrovská výhra.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 13:49

Ja som volil za župana BSK Oskara Dobrovodskeho a nedal som sa oklamat s tymi prieskumami. Nakoniec skoncil 4.ty s 5,5% hlasmi. Je to vyborny vysledok, vzhladom k tomu ze nemal ANI 1 BILLBOARD! A kolko ich mal Dano Krajcer?? Rozbijac pravice? Ak by nebol on, Freso ma nad 50% a druhe kolo by nebolo.

Inak, musim vyjadrit velku spokojnost k ludom z BBSK. Dali jasne o sebe vediet, ze uz maju dost parazitovania parazitov na ich ucet. Kiez by vyhral pan Kotleba nad extermistom zo smeru. Teraz budu pana Kotlebu titulovat extremistami, ale jedinimi extremistami v tejto bananovej republike su 24 rokov vladnuci extermisti ktori zbedacuju nas Slovensky narod a pachaju na nom genocidu!


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 13:58

Nie kvoli krajcerovi, ale kvoli luďom, ktorí volili kandidátov, ktorí napriek všetkému nemal šancu. Pán Oskar Dobrovodský bol bohužial jeden z nich.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 14:05

Pan Oskar Dobrovodsky, rovnako ako aj pan Marian Kotleba by boli lepsimi zupanmi ako Benova ci Manka. Manka, to je clovek co sa hadam nicoho nestiti, co on kolko platu pobera. Na kolych stolickach sedi? Benova tiez. Tito ludia by sa mali sebou zamysliet. Samozrejme nezabudam ani na pana Fresa. Ale stihat NR SR a zupu je vzdy realistuckejsie ako stihat poslanca v Bruseli a zaroven zupu v BA ktora je od Brusela viac nez 1200 km vzdialena.

Ja som vsak zvedavy, kedy konecne dojde SLovakom, ze sa nemaju obabravat tymi svojimi vodcami a zbedacovat sa. Pan Zaborsky, hoci pisal basen pred 200 rokmi ma pravdu. Bohuzial. Neda mi a citujem:

Politika Slovensko


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 14:30

http://komentare.sme.sk/c/7000840/co-zn ... tlebu.html

Citácia:
Môžeme nadávať na Kotlebu, ale keď budeme voličov Smeru opisovať ako parazitov a tvrdiť, že Slovensko by malo končiť pri Pezinku, v princípe od neho nemáme až tak ďaleko.


Suhlasim, nemame od neho tak daleko, pretoze v podstate on svoj uspech ziskava na tom, ze chce zbavit Slovakov parazitov. A to by chcel hadam kazdy pracujuci cestny obcan, ved preco by mal niekto cely zivot pracovat a platit davky inemu, ktory nikdy pracovat nebude, navyse ho moze zbit, znasilnit, zozrat mu psa a ukradnut zemiaky?

Citácia:
Dvadsatina banskobystrickej župy legitimizuje nenávisť ako volebný program a môžeme hovoriť o šťastí, že v prešovskom či košickom kraji ju zatiaľ nikto nevzal do rúk tak rázne.

Ano, urcite to je "stastie", lebo ludia sa mozu dalej bat o svoje zivoty, majetok a platit si parazitov. Obce si mozu brat pozicky na nove byty a domy pre neprisposobyvych ciganov, pricom ich za par rokov znicia, nebudu platit najomne a skonci to tak, ako vzdy...


Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7000840/co-zn ... z2kFVb7DlH


Na to vsetko doplacaju bieli pracujuci slusni ludia a slusni pracujuci cigani na to doplacaju snad este viac, lebo su automaticky hadzani do vreca s neprisposobyvymi... Potom mozu vznikat rozne mimovladne organizacie, ktore sa prizivuju na eurofondoch a svojich zamestnancov, ktori sa zmohli len na studuium nejakej trapnej socialnej vedy potom pretrcaju po internete a v spravach, kde vsetkym hovoria o tom, aki sme rasisti a ze nechceme integrovat ciganov do spoocnosti.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 14:41

Netvrdím, že by Dobrovodský nebol lepší župan. Tvrdím ale, že on župan v prvom rade pravdepodobne nikdy nebude.
Ja by som bol okamžite za to, aby Slovensko končilo pri Pezinku... s časťou ideológie Kotlebu súhlasím aj ja, ale sú tam aj veci, ktoré sa netýkajú neprispôsobivých občanov a tie mi prídu ako príliš extrémne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2013 22:43

http://www.aktuality.sk/clanok/239865/k ... a-kotlebu/

Da sa s tym vcelku suhlasit, hlavne s tym, ako ljdia vyuziju kotlebu na to, aby ukazali svoju nespokojnost. To je presne to, preco som volil LSNS.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2013 14:02

Jasne že na východe je problém s voľbami, keĎ každá osada dostane všimné a idú dotyčného smeraka voliť







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2013 18:22

Kotlebu sa snazia pekne zhodit. Inak jeden clovek napisal o tom clanok. Manka: Kotleba 0:1 :P
http://martinstunda.blog.sme.sk/c/341971/Manka-Kotleba01.html

Inak Smrad a.s., plus sdku, sas a dalsi sa musia toho Kotlebu strasne bat ked tolko zbroja. Keby tak vyslo na svetlo sveta ako oni gazdovali v zupe a nebodaj aj v meste BB, fuuuha.... No to by sa asi dobre nemali. A mozno by sli niektori aj do basy. Ale zas hlas podobny jemu mysli aj na taketo situacie, preto ma kamarata a spoluziaka na GP SR, kamosa boskavaca na NS SR a aj kamaratku na US SR, ci velmi dobreho patolizaca tzv. prezidenta SR. Ale ktovie, taky Poliacik, ci Kanik, ktori boli proti nemu, to mozno nemaju take moc iste. Viac ma vsak prekvapilo, ze aj poslanci za OLaNO podporia radsej nejakeho vsivavejho manku miesto Kotlebu. A to som si myslel ze aspon Matovicova strana je ina. Ale nie je. Teraz to pekne vyniklo. Vsetci do jedneho jak su tam v NR SR vsetko su to kamarati do jedneho, navonok sa len tvaria aka su oni opozicia a koalicia a co musia spravit jedni ine aby sme sa mali dobre. Vysledok je ten ze 24 rokov ozobracuju narod a oni su timy extremistami, lebo pachaju na Slovenskom narode genocinu.

BTW totalitne jednostranne media a.k.a. HN, pravda a aktualne, ktore sa svojvolne rozhodli, ze nedaju prisestor na vyjadrenie niekomu (tym porusuju zakon) aspon co presadil davnejsie Ficko - pravo na odpoved, priznam sa ze neviem v akom stave je to teraz.... No ak to plati, tak ho porusuju a na mieste Kotlebu by som ich udal na sud a taktiez verejne povedal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 20.11.2013 20:20

Majský o stretnutí, na ktorom si rozdelili podnikatelia a politici krajinu: Nasledovala rabovačka!
http://www.topky.sk/cl/100535/1368799/M ... rabovacka-


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.11.2013 20:56

nic nove pod slnkom...ani nemusel prehovorit, je to verejne tajomstvo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.11.2013 21:31

Hej, tak aj tak to všetci vedeli. Najhorší je ten pocit, že to všetci vedia, tí ludia sa majú ako prasce v žite a ešte omnoho lepšie a nikto s tým nič nespraví.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.11.2013 21:38

Na slovensku nikto s nicim nic nikdy nespravi. Nebola tu dobra zivotna uroven nikdy pocas niekolko sto rokov, nieje tu teraz a ani nikdy nebude. Cele slovensko mi uz lezie krkom, vacsina ludi su tupe hoveda, neschopne uvazovat samostatne, len ovce co spravia co sa im povie a potom par sikovnych co to vyuzivaju.
Toto je zrejme myslene ako vtip ale je to 100% pravda.
http://www.youtube.com/watch?v=MLWr3KxhOtw


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.11.2013 8:44

k teme BA - volba zupana... je to zlozitejsie ako sa zda :)

Na jednej strane, sme BA, sme pravica... nedame predsa Ficovi zupana nie? Ale na druhej strane, Freso nie je zdaleka zarukou spravnych a hospodarnych rozhodnuti. Nerobme si iluzie ze on je ten spravny clovek. Navyse, mame tu modrych poslancov... ak k nim pribudne aj modry zupan, kto ich bude kontrolovat?

Nie je lepsie zvolit Moniku, aby im trochu klepala po prstoch? Alebo je to horsie lebo bude naschval robit problemy a vsetko brzdit?

Babo rad :)







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.11.2013 15:29

Samozrejme, že to nie je lepšie. Ďalší komnetár k tomu netreba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.11.2013 10:05

http://www.ginn.pro/news/daniel-cech hnus







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:05

To ako fakt vyhral Kotleba v BB kraji? :D no to som nečakal.. hlavne že smer chce zrušiť druhé kolo volieb lebo vraj v prvom sa vždy rozhodne o víťazovi a druhé je zbytočné.. tu to je, prvá ranka istotám smeru







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:28

Gratulujem Kotlebovi k vitazstvu :-)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:36

Aj ja mu gratulujem. Samozrejme som rád za každú porážku smeru, ale obávam sa, že je to len výkrik do tmy od slovenského ludu. Extrémizmus nie je správna cesta, ako sme sa presvedčili v Grécku, ale aj tak som rád, že vyhral.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:39

Už ťažko povedať čo je alebo nieje lepšie ako terajšia vláda.... Ale ako prvá výstraha proti SMERu je to skvelý krok... Najlepšie je aj tak ako tá debilná hranata hlava nepogratulovala Kotlebovi ale začala obviňovať všetky strany okolo seba, že môžu zato, že Kotleba vyhral.. chrapúň nenažratý, všetci sú zlý len on je lietadlo... mantak retardovaný







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 11:45

To nie je zas také ťažké povedať. Horší ako terajšia vláda je v podste už len socializmus.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 12:31

Kotlebu sa vonkoncom nezastávam, nemám rád akékoľvek prejavy rasizmu, nacizmu a extrémneho nacionalizmu (nemal som rád ani Slotu), ale vnímam to ako protest ľudí voči tomuto čo sa tu deje. A výhra Kotlebu je jasným signálom. A z tohto ohľadu je asi všetko na poriadku. Niečo sa tu konečne začína diať a vidieť nespokojnosť národa. Podľa mňa v tomto je úplne irelevantné, kto je viac vinný, lebo v konečnom dôsledku za to môže tak ako ľavica, tak aj pravica. Teraz už po kadejakých informačných weboch len sledujem, ale jeden hádže špinu na toho druhého. Pravica nadáva na ľavicu, že za to môže. Ľavica nadáva na pravicu. A pritom pravda je niekde uprostred. Aspoň vidieť v akom štádiu je u nás politika. Nerieši sa to čo má, ale len chyby toho druhého. Kto narobil väčší marazmus. Radšej riešia to, kto koho za čo zažaluje za urážku a podobné hovadiny. O tom je celá politika tu u nás. Rómsku problematiku si pohadzovali ako horúci zemiak (ostatne ako všetky ostatné citlivé témy) a tu je toho dôsledok. Prerástlo to cez hlavy a vyhral Kotleba. A preto sa tomu ani nečudujem. Výsledok ma neprekvapil a popravde som ho aj očakával. Akurát som mohol zatipovať víťaza. Moja blbosť.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 13:12

kotleba je ozivenie, lebo henti stari paprdofci pre ludi nic nerobia, tak sa uvidi, ci nieco dokaze spravit.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 13:50

Teší ma inač aj velký % rozdiel medzi Frešom a lavicovou kandidátkou. Vidno ako zvyšok Slovenska v parlamentných volbách terorizuje Bratislavský kraj.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Politika Slovensko

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 15:15

Kotleba, well. Tiez som vlastne rad, ze dostane vacsi priestor na sebarealizaciu. Aspon teraz bude moct obcanom ukazat, ci skutocne dokaze prist so systematickymi rieseniami, alebo mal iba plne usta rasistickych dristov. Sam som velmi zvedavy.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 17:37

True story
http://citaj.blog.pravda.sk/2013/11/13/ ... prinutili/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:28

Som veľmi rád, že pán Marián Kotleba zvíťazil :)

Trocha zacitujem:

Citácia:
Nad Tatrou sa blýska,
hromy divo bijú.
Zastavme ich bratia,
veď sa oni stratia,
Slováci ožijú.

To Slovensko naše,
posiaľ tvrdo spalo.
Ale blesky hromu
vzbudzujú ho k tomu,
aby sa prebralo.

Už Slovensko vstáva,
putá si strháva.
Hej rodina milá,
hodina odbila,
žije matka Sláva!


No pomaly sa mi zdá, že sa napĺňa 3. odsek hymny SR a ľudia a občania tejto krajiny skutočne vstávajú a už to nie sú ľudia, ktorí tvrdo spali, tí čo mali klapky na očiach a boli ako ovce, čo volili tých istých pravo-ľavých politikov. Je čas, aby Slováci povstali, aby tu bola reálna demokracia a žiadne zvýhodňovanie, či iné diskriminujúce faktory. Nech žije matka Sláva! Ja som veľmi zvedavý na činy pána inžniera, magistra Mariána Kotlebu, taktiež nazývaný "extrémistom" a "rasistom". Vari nie je rasistické, aby mladá, 23 ročná cigánka, ktorá nikdy nerobila mala mesačný prídavok 924 eur??? Koľko ľudí robí za minimálnu mzdu (pozn. 327 eur) a sú dennodenne v robote 8 hodín. Mnohí za takou prácou i dochádzajú desiatky, či stovky kilometrov. Nie je toto diskriminujúce?? A aj to, že mladá rodina, ak chce bývať, musí si vziať pôžičku, nedostane to zadarmo, alebo za symbolické euro? A oni to na rozdiel od asociálov po 3-4 rokov nezničia.

Apropo, volil som Freša, u nás v BSK to bolo menšie zlo. V 1. kole som samozrejme volil pána Oskara Dobrovodského. Ak by som mal pohyb niekde v BBSK, tak by bolo jasné, že by som v oboch kolách volil pána Kotlebu.

‡ Na stráž ‡


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 02.05.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:33

Nečudo že vyhral, tu hlavne na juhu stredného slovenska by sa už malo konečne niečo začať diať s tými "neprispôsobivými" romami, je to katastrofa. V mestách ešte ako tak aj ked už pomaly dosahujú nebezpečné % zaľudnenia ale tie dediny? 100% romske obsadenie kam sa len obzriem (každý normálny občan z tade utiekol) a všetko tí neprispôsobivý. Kto to nezažil nevie. Kotleba extremista? Keby tu urobili prieskum medzi bežnými obyvateľmi asi by každý druhý skončil podľa odpovedí ako extremista, ked s tým nič nerobí štát raz sa to zvrtne. O všetkom svedčí aj najvyššia nezamestnanosť v RS kraji, kôli komu asi :) Mama mi robí v detskom domove, 100% obsadenie romovia, nie len tu ale široko daleko, 7 bratov v domove, dalších 6 vonku na ulici, jeden rodič v base a druhý robí nájazdy do tesca s deťmi. Majú to v genoch nie je to vychovou ani podmienkami. Aj male dieťa (par mesiacov) ktoré zoberú od matky, ktoré vyrastá od mala v domove, že vlastne nepozná iny život, je o neho lepšie postarané ako o väčšinu bežných bielych detí, má kopu šatstva, vzdelanie, vreckové...príde vek cca 10 rokov a v hlavách sa im niečo stopne a ako keby prestal ich mentálny vývoj, začnú myslieť len ako sa množiť, čo ukradnúť a pod a tak je to v 95% prípadov. Tie výnimky sú fakt ojedinelé, ale sem tam sa stane aj to. Viem že kotleba je len šašo čo aj tak nič nezmôže, ale aspon je to prvý signal že treba niečo robiť.







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:48

fuj, z tej náhlej vlny patriotizmu mi je zle :filth:







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 216 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70961

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48884

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

611

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1201

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10538

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80607

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

605

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1113

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra