Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 14:53

Vy si fakt myslite, ze ked som prijimu 10 000 utecencov, ze budu spokojne zit v Michalovciach? Nie nie, zacnu sa zgrupovat len v okoli Bratislavy. Utecenec je preto utecencom, ze chce ist tam kde je v danej krajine najlepsie. Cim viac ich prijide, tym viac ich tam budete mat....Spartan a nemysli si ze ti tam pride vzdelana elita naroda. To nebudu vzdelani Indovia ako si to naivne predstavujes.

Pride jedna z najmenej tolerantnych mensin, to nebudu bojazlivi romovia ktori si 20r nechaju srat na hlavu. Staci si pozriet par videi z Londyna aka je tato mensina tolerantna voci ludom, ktori ich prijali s otvorenou narucou.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 15:48

O 10 000 sa nikto nebavil, kvóty hovoria o pár stovkách a aby tu mohli ostať, mali by splniť isté podmienky - mať prácu, trvalé bydlisko, príjem, naučiť sa jazyk... neviem ešte čo všetko. V Nemecku sa im donedávka darilo regulovať to, stále tam sú prisťahovalci poväčšinou nižšia trieda, ale žijú konformne s ostatným obyvatelstvom.

Ja vôbec netvrdím, že by sem trebalo púšťať neobmedzené množstvo imigrantov, vzhladom na moje názory som úplne posledný, kto by tvrdil niečo také, so súčasnou legislatívou je ideálne nezobrať nikoho, ja len píšem, že sa istých podmienok, to prínos mať môže a najváženejšia podmienka je totálna regulácia množstva. Samozrejme, že nie som za to, aby sem púšťali nejakých libérijcov, čo ešte pár dní dozadu prepichovali Francúzskych policajtov hociakým ostrým predmeto, ktorý našli...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:04

Omg Spartan ty si tak naivny, ak sa raz povolia kvoty, tak tie kvoty zrazu budu platit pausalne pre kazdy jeden mesiac v roku, potom sa navysia a o 3roky to budeme brat ako samozrejmost a kyvneme plecami :) Myslis ze si tuna budeme vyberat koho vezmeme? Jendoducho doplava lod, rozdelia ich random do autobusov a dojdu pred SVK hranice. Taliani ich urcite nebudu skusat zo slovenciny ani z prava pred tym ako ich posadia do autobusu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:09

Ani na 3. krát si nepochopil, že ja akurát píšem čo a ako by teoreticky mohlo fungovať? Ty píšeš, že sa sa stane toto, tamto... už som sa jasne vyjadril, že pokial by to malo byť za takých podmienok, ako by to zrejme v realite bolo, tak rozhodne nie som za to, aby sem tých imigrantov púšťali.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:25

No takych teoretikov tu uz bolo. Dokonca ako urcite vies, tak ista multikulti sa skusala aj v istych europskych krajinach a za ostatnych 20r to dopadlo ako dopadlo. Uplatnit v europskych krajinach sa dokazali len ludia, ktori sem prisli na zaklade splnenia kriterii, ktore musel splnit aj hocktori europan. Prirodzenym vyberom, ziadnym umelym osidlovanim. Ti uspesne studuju, podnikaju, pracuju a ver mi ze poznam viac cudzincov ako ty. Dokonca aj z exotickych krajin. Ale vsetko su to ludia, ktori na sebe tvrdo pracuju a su tu preto lebo splnili nase podmienky a aj napriek svojmu nabozenstvu sa snazia tolerovat europsku kulturu. Su to vzdelani a inteligenti ludia.

To co sem budu dovazat autobusmi nema nic spolocne s prirodzenym vyvojom. Je to umele osidlovanie. Ak si nevieme poradit s 0,00001% utecencami, ako si poradime o 3roky, ked ich bude z ich krajin utekat 10000x viac, lebo sa dozvedia ze europa ich vita ako svojich bratov a este ich aj dopravi do inej krajiny? Vies ty vobec kolko na svete zije chudobnych ludi co by prisli hned do europy a kolko je nas europanov? Preboha ved nemozme do europy vziat 3miliardy ludi len preto, ze sme solidarni.

Paradoxom je, ze najviac utecencov vitaju prave ti, ktori doteraz vzdy slepo suhlasili s kazdou vojnou vo svete. No hold znicili sme im krajiny, postarajme sa o nich.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:35

A kvôli čomu že to všetko sa deje? kvôli náboženstvu.... mohla by existovať krajina ateistov, kde by sa nikto z náboženskými názormi nesral, hneď by som žiadal o azyl







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:37

To je totálna blbosť, nič také sa nedeje kvoli náboženstvu, náboženstvo je už stáročia len zámieka, zlé veci sa dejú kvoli niečomu úplne inému. Keď bude všade vládnuť ateizmus, nájde sa iná zámienka na bojovanie, dobývanie, ovládanie, manipulovanie a kadečo iné.
yaJohny píše:
...

Dopadlo to ako to dopadlo, lebo to nezvládli, presne o tých, ktorí vedia byť prospešní píšem a píšem, že pustit sem niekolko stoviek ludí s takým potenciálom môže byť prospešné, nikdy som nepísal, že sem máme púšťať autobusy plné utečencov, ktorí nevedia písať. Ja nie som filantrom a solidarita pre mňa nie je príliš cenenou hodnotou, preto píšem práve o tom, že sa môžu medzi imirgantami nájsť ludia, ktorí vedia byť prospešní pre hostitelskú krajinu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:45

A ako tym pomozeme africkemu kontinentu ked si vyberieme len hrozienka a naspat do afriky vratime zvysok? Nijako, o 10r ich bude o 20% viac a pridu to skusit na lodkach aj s detmi :) Pritom silna generacia sa uplatni v europe a cela afrika bude stale v :shit: , lebo im schopnych ludi vezmeme. Tlacime pred sebou snehovu gulu uz peknych par rokov a na to doplatime.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:48

Ja nemám žiadnu mimoriadnu túžbu pomáhať Afrike.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:52

Tak sa potom zamysli a snad prides na to ze bez nasej pomoci afrike a ostatnym chudobnym oblastiam, sa sami pripravujeme o to co sme v europe vybudovali. Bud im budeme pomahat tam, alebo si 2miliardy ludi rozdelime v europe, vyber si. Ina moznost neexistuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 16:55

Lenze tych niekolko stovak ktore ty chces, moze dotaihnut dalsich ktore uz chciet nebudes. a Za jedneho ti ich tu pribudne dlasich 10. (azyl za ucelom zlucenia rodiny).
A budeme v perdeli. To ze velka solidarna EU pomoze par milionom nepomoze tym miliardam na danom kontinente. Akurat to spravi vazny problem pre EU. Mimo to pochybujem ze sem idu pomahat a pracovat :-D

Pomahat sa ma na mieste kde daný problem je. Uz len logicky, treba vyriesit pricinu tam kde je kedze celu afriku a podobne asi nenasackujes na EU/USA.

Btw - :D https://www.youtube.com/watch?v=KPgKGQrzoDU presne o tomto hovorim.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 17:28

Šiesty krát to tu už znova písať nebudem, k tomu čo píšeš som sa už minimálne 5 krát vyjadril.

Im je velmi ťažko pomôcť. Ako? Humanitárna pomoc pre hladujúcich nič nerieši. Jediné, čo by dávalo zmysel by polo pokúsiť sa spraviť z Afriky duhú Čínu s kapitálom, ktorý bude vlastniť západný svet. Problém je, že Afirčania nie je sú Aziati a majú svoje špecifiká.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 17:52

Ano maju svoje specifika, ktore dotiahnu sem a myslis ze sa budu prisposobovat ? Isto...

"Im je velmi ťažko pomôcť."
To uznavam. Ale pomahat im tak ze vezmes 1% ktore rozdelis do krajin EU nepomoze ani im ani EU.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2015 17:58

Špecifiká majú hlavne tí menej kvalitný, tých horších 99%, ktorých by sa integrovať nedalo.
Veď ja som opak ani nikde netvrdil, je mi jasné, že by im to nepomohlo, ale pomohlo by to tomu 1%, ktoré by mohlo byť prospešné, aj keď je to skôr 0,1%, ak vôbec.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 15:09

Spartan.Ex píše:
Johnnny píše:
Ja si nemyslim, ze kazdy moslim musi byt nutne ovesany bombami ani ze su to ludia horsi nez my, ale z mojho pohladu je to kultura a mentalita uplne odlisna od tej nasej a pokial sa neintegruju (a oni sa neintegruju), budu z toho len problemy. Vidiet to prakticky v celej zapadnej Europe a my nebudeme vynimkou.

V západnej európe je aboslútne nezvládnuté to, o čom som písal - množstvo.

Tvoj pohlad velmi zovšeobecňuje.

Hlavne, že ti nevadí integrácia východniarov v Bratislave, ale keď má prísť niekto, koho považuješ ty za Cé-Pečkára a koho vplyv sa nepáči tebe, zrazu je to problém. Aspoň vidíš, že si rovnaký netolerantný, namyslený, zlomyselný... neviem čo ako ja.


aka je pravdepodobnost, ze vychodniar bude nabozensky fanatik? kolko krestanov sa odpaluje na ulici v mene biblie a kolko moslimov v mene koranu? netvrdim ale, ze su vsetci taki.

spartan, vsak si nastahuj tych par stoviek k sebe do dediny a potom nam napis, ako si spolunazivate. ako niekto slominal, to nie su vzdelani ludia, a z nich nebude ziadny uzitok pre spolocnost. ake mas zaruky, ze to nebudu clenovia ISIS a nepodniknu par utokov v Bratislave? Tato migracia je cisto organizovana. zrazu chcu desiatki tisice ludi lepsi zivot v europe. krmime uz ciernu cvargu, nebudeme snad dalsiu.
btw. nikde som nepostrehol kolko utecencov prijmu USA. Myslim, ze tam by sa im lepsie zilo. Mali by zaistenu najlepsiu demokraciu a slobodu na svete. A dokonca by tu mali aj ciernych africkych spoluobcanov, tak by si rozumeli, hlavne co sa aj mentalnej stranky tyka.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 15:35

Ono su to vsetko vypatlani "jednoduchsi" ludia, ktori tu nemaju co robit. Niesu tak vyspeli, pretoze:

Povedz, kto normalny pojde v mene nejakeho boha pachat zverstva? Len preto, ze este vypatlanejsi dedo v mesite povedal?
Ako vobec vedia ze sa to ich bohu paci a podporuje to? Ako vedia ze to chce a maju to pre neho spravit? Chcel by som pocut odpovede na tieto jednoduche otazky od tyvh vypatlanych dedkov, co sa robia, ze vsetko vedia. A drbu tie blbosti do hlavy mladym.
A na druhej strane, mlady clovek nema byt tak blby, aby v toto vobec uveril. Je to smiesny nonsens.

Robia take daco krestania, budhisti, hinduisti?

Nehovoriac o tom, ze islam je jedno z najmenej tolerantnych nabozenstiev a malo by byt zakazane na planete. Ten ich mohamed mal byt zabity len co to zacal vymyslat, kolko problemov by sa usetrilo, keby tato nabozenska blbost nikdy nevznikla.

Uz vidim ako budu o par rokov pozadovat, aby sa nase zeny zahalovali, inac hento a tamto....lebo oni su islamisti. A zvysok sveta sa ma akoze posrat, lebo oni su islamisti, co? Atomovku pocas pute do mekky na tie hovada. A za par sekund bude pokoj od 3/4 islamistov.

Utecenec, co zil v afrike bez asfaltiek a bez normalneho byvania ,zrazu bude zit u nas nejak normalne. Ved ani nevie ako na to. A v zime pojde kam, ked je zvyknuty na permanentnych 30C nad nulou?

Proste ziadne take, celej EU ukazat prostrednik a to nielen v pripade utecencov, ale malo sa to spravit aj v pripade skladania sa na Grecko. V prvom rade sa treba postarat o Slovakov a spravit poriadok s ciganmi, co vyciciavaju rozpocet. A nie sem brat kadekoho z nejakej prdele, koho bude treba zivit na neurcito. Nech si ich beru nemci, co seru eurace dole hajzlom, nie my, co mame sotva na chleba.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 16:07

Kks kolko z vas ich videlo alebo realne bolo s nimi ked viete ake je ich vierovyznanie, ako zili, pred ci utekaju a pod? WTF fakt zeriete vsetko co citate a vlastny rozum ide niekam bokom? Preco by islamista utekal pre islamistom? Odkial by bezny chudobny clovek ziskal peniaze pre prevadzacov?

Ked tak citam ani sa necudujem ze po BA behalo tolko neandrtalcov ktory zaspali v stredoveku.

// Spojený príspevok Uto 23.06.15 16:16

Politika - Slovensko
Politika - Slovensko







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 16:55

Preco biely uteka pred ciganom? sak sme vsetci krestania, nie?
Preto.

Ano, je pravda ze nie vsetci su drbnuti a budu sa tu bombovat v nakupnom centre. Ale su natolko odlisni, ze s nimi budu len problemy a ziaden stat na toto nieje pripraveny v takomto meritku, v akom to prebieha.
Sami si mozu za image, ktori si vytvorili, lebo alah a hovadiny okolo toho. Tak nech si to zeru a necuduju sa, ze zvysok sveta ich nechce, lebo cakaju automaticky problemy s teroristami. Nic im nebrani bojovat normalnym sposobm, a nie takto zbabelo.

Preco sa afrika nevie dat za poslednych X storoci do poriadku? Preco sa tam stale maju naladu rozdrbavat? Ziju jak v stredoveku, ziadne cesty, elektrina, nic. Logicky, nebudu mentalne na urovni zvysku sveta. Blizky vychod detto. 200r sa tam ostreluju len preto, ze jeden vola boha Jahve a druhy Alah. No co je toto za logiku, ty vole.

Tak naco sa nam sem tlacia? Si myslia ze tu ich caka co? Domcekova stvrt s vyzorom ich africkej dediny, kde im kazdy da pokoj = happyend a stmievacka? lol, ziadne take. Napchaju ich do prveho zachytneho centra a tam budu sediet na riti a vycucavat to malo co este mame. A budu prd uzitocni. Keby sme ich napchali do domcekovej stvrti europskeho typu, tak by to nebolo dobre. Pretoze vobec niesu na to zvyknuti a nevedeli by takto zit. To sa neda zo dna na den.

Nabozenstvo je len jeden z problemov.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 17:01

Tak tak. Oni nedokazu žiť a prispôsobiť sa EU. A fakt ma zaujima kde sa schovaju keď začne -20 v zime.
Doat co sú tu problémy s jednou mensinou, dajme tu eate ďalšiu sak co ľudia vydržia.

Majú diamentralne odlišne chovanie a spôsob života ze z nich jednoducho bude ďalšia mensina parazitujuca na ostatných. Pracovať - o tom pochybujem, starať sa o nich bude "štát", teda my a ešte budu strpcovat život ostatnym. Nech si ich nechaju ty co ich z tých podiel berú, bodaj by sa nesli poclnkovat keď vedia ze potom o ne bude postarane. Poslať to doprdele.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 18:20

Shiro, ty si tak mimo, ze je skoda napisat co i len jednu vetu, ktora ti bude oponovat. Zase pises o niecom, o com hovno vies.

Afghanistan v rokoch 1960-1970, aby si videl, ako to pred 40-50 rokmi vyzeralo v krajinach, kde uz "200 rokov" jedni zabijaju druhych kvoli nabozenstvu (hoci nejde o blizky vychod)
http://all-that-is-interesting.com/1960s-afghanistan#1
Politika - Slovensko
Politika - Slovensko

IRAN 1970
Politika - Slovensko


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 19:11

To je tak ked vsetci cerpaju informacie z YT a nikoho nezaujima realita. 99% veci sme videli iba z telky alebo z netu a samozrejme sme vsetci odvornici cez multikult., azyl, pristahovalectvo a vlastne vsetko. Slovak odbornik na vsetko spolu so slovenskou pohostinnostou sme vzorom najlepsej a najmudrejsej rasy :D

Teraz si aj svet o nas mysli ze sme narod retardovany rasistickych opic ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 20:29

don jebot, daron, spartan:
Nikto vam nezakazuje si ich nastahovat domov. Kludne si ich zoberte, davajte im stravu,financny prispevok. Ak vas to naplni. Nikto tu ziadnych utecencov nechce. A to vam garantujem, ze ich tu nechce minimalne 70% obyvatelov,ak nie aj viac. Treba ked uz tak riesit problem v tej samotnej krajine a nie tym, ze my im dame novy domov. Keby sa skor zamyslime cim jeto sposobene a ze v prevaznej vacsine by sa mali USA o nich postarat, ked z krajin, z ktorych utekaju ludia, tak na tom stave sa podpisali prave spojene staty.
Anie som rasista, ale podte si skusit nachvilu do usa a zistite co su zac cernosi. A rozne etnika.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 20:43

Ty si myslis, ze ked si teraz na nejakom vylete v USA, tak vies o zmiesanej kulture a pristahovalcoch viac ako ja? :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 20:45

70% obyvateľstva tu nechce imigrantov, ale 1/5 Slovákov už do lepšej krajiny emigrovala... sranda... a hlavne... minimálne pol milióna ,,prisťahovalcov" tu už máme a nevieme si s nimi rady, tých pár stovák ďalších, ktorý utekajú od vojny, ktorých tu nasťahuje Európska únia tomu nijako neublíži.. možno keď zistia čo tu je, tak sa otočia a vrátia sa naspäť do svojej krajiny







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 21:18

Daron píše:
Ty si myslis, ze ked si teraz na nejakom vylete v USA, tak vies o zmiesanej kulture a pristahovalcoch viac ako ja? :)


To mne je jedno co vies ty. Mne staci to co som videl za par dni a dalsich par mesiacov uvidim. Takze ako vravim, nazivaj si kludne s pristahovalcami ako len chces. Tu ich nikto nechce.

Cirky
Lenze emigrovali do krajin,ktore su im kulturne a aj vierovyznanim blizke a slovaci nie su fanatici, co sa tyka viery. No ze daj, kolko slovakov emigrovalo do Libie, Iraku, Syrie, Afganistanu, atd.?
Jednoducho si tu pisme co chceme aj tak rozhodnu za nas v Bruseli. Mozno vam par jedincom vyhoveju, ked ich budeme musiet prijat. Chce to Orbana za premiera, nie slabocha fica


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 21:29

Nikto nepisal, aby sme ich prijali. Ale vobec ma neprekvapuje, ze prekrucas, resp. nie si schopny pochopit pisany text.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 21:52

myslím že nikto nikde nechce prisťahovalcov.. ide o to, či a komu budú vadiť... ako som písal, mne je tých par stovák uprdele, v terajších problémoch Slovenska sa to stratí jak kameň v mori... Slovensko pre nich nieje cieľ a ak by ich tu prijali, okamžite by hľadali cestu, ako odtiaľ odísť... a nie všetci sú to moslimovia z bombou v taške, veľa z nich bolo naozaj odkázaných utiecť kvôli holému životu, aj keď to boli vyššie postavený slušní moslimovia.. osobne takú rodinu poznám a vôbec to nieje rodina v mene Alaha so samopalmi v ruke a bombami okolo pásu, ktorí bojkotujú za mešity na každom kroku... z toho sa robí veľké halo, ale tento problém sa Slovenska veľmi netýka... prečo sa neprotestuje za to, aby cigáni nevyciciavali štátny rozpočet? aby nerobili bordel, nelegálne skládky, nelegálne stavby, nebili ľudí, nesmrdeli, nenadávali každému naokolo, nevyťahovali na mňa nožíky... aha.. lebo sa to nedeje v Bratislave, tu na východe sme vláde ukradnutý aj celému západu







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2015 22:46

Čo vám bráni spraviť protest v Košiciach? A vycicavajú hlavne Bratislavské peniaze, takže sa to týka aj Bratislavy, a velmi.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.06.2015 0:50

Slovensko je suverenny stat. Ma pravo sa rozhodovat ako uzna on za vhodne. Nechat si diktovat od Bruselu, co a ako mame robit, z nas robi to, co sme boli pred 26 rokmi. teraz nie su cervene farby ale modre. Teraz nam nadiktuju brat tolko utecencov, o rok to bude nieco ine. to potom popiera suverenitu statu. Orban si chce postavit vysoky plot, tak nech si postavi, je to jeho vec. chce zaviest trest smrti, nech zavedie, jedna sa o jeho krajinu a je to podla mna lepsi sposob ako krmit stovky vaznov, ktori maju dozivotie. a neodvolavajme sa na to, ze clensky stat EU nesmie mat trest smrti. lebo tak ako si kazdy vytiera rit s medzinarodnym pravom, preco si nemoze vytriet madarsko rit s touto dohodou. jednoznacne som aj ja za trest smrti aj u nas. stoji nas to nekrestanske peniaze. a ked ho ma najdemokratickejsia krajina USA ma svete, preco nie europske staty?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.06.2015 7:17

Nesnazte sa, obmedzeny clovek nikdy nic taketo nepochopi. Nie je ziadny rozdiel medzi tymi opicami co bolo v BA a im podobnimi a ISIS bojovnikom popripade nejakym fanatikom. Spravaju sa rovnako a rovnako aj cinia. Pozru si video z YT precitaju konspiracny clanok a velebia diktatorov, bez toho aby vedeli zdroj danych informacii a pod. Jednoducho pouzivanie mozgu ustupuje internetu, ludi ovlada strach z neexistujucej buducnosti a najlepsie je ak sa maju naco vyhovorit/zvalit na niekoho preco sa maju zle.

BTW do prava okolo azylu nevidim ale aj ked na EU da nejake koty aj tak bude udelovanie azylantov podliehat nasim zakonom, cize ak by nam aj XX poslali vdaka nasim zakonom sa sem nedostanu ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109644

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48810

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

914

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1199

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

610

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80597

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10536

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

604

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2541

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra