Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 12:56

nestranny píše:
clovek obhajujuci iny nazor je tvor. co si potom ty? zeby :child: alebo nieco menej? :shit:

Nepisal som sice o tebe, ale ked si sa v tom nasiel, hadat sa s tebou nebudem :)







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 18:58

Jeee zablokovat, super funkcia neviem preco som o nej vobec nevedel :D ... paradicka.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 19:54

Spartan.Ex píše:
Presne tak, diskusia s rusofilom skutočne nie je nikdy hodnotná.


Bez toho aby sme tu rozberali sympatie ci nenavist k jednej ci druhej strane, ty si myslis, ze rozpravas mudrejsie nez akakolvek hlupa robotnicka trieda kdekolvek na svete? Ci uz volis SDK alebo SMER, tvoj prejav vlastneho ja a myslenie zodpoveda priemernemu robotnikovy, co si samozrejme mysli ze je nad vecou. Co znamena hodnotne? Vzdy Len to, co ty sam chces povazovat za hodnotne. Koho to zaujima?

// Spojený príspevok Uto 26.05.15 20:06

don jebot píše:
Jeee zablokovat, super funkcia neviem preco som o nej vobec nevedel :D ... paradicka.


To iste. Naco to sem pises? Aj tak si si ho nezablokoval, iba ho chces provokovat. Keby si si ho zablokoval, tak by si nemal komu pisat provokacne komentare a prisiel by si o vsetku srandu.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 20:44

Samozrejme, že rozprávam (píšem) múdrejšie. Hodnotná diskusia je taká, kde sa rozoberajú alternatívy, je v nej na úrovni argumentácia... keď niekto píše totálne stupidity, pri ktorých je každému zdravo zmýšlajúcemu čoloveku jasné, že sa jedná o názory, ktoré sú úplne mimo ako nestranny, alebo ty, tak sa takými sa hodnotne diskutovať skutočne nedá.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 22:06

Ano, ano, tou tvojou hrou na sebavedomost to nezmenis.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 22:09

Ja nič meniť nepotrebujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 22:33

To je len na tebe.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 23:00

skoda reci s nim. on sa hra na ubermana a ostatni, co nezdielaju rovnaky nazor ako ma on, tak nevedu hodnotnu diskusiu. uz len povysovanim a nazormi o ludoch z vychodu bolo jasne ktora bije. zial, takym zo zapadu to tazko vysvetlit. ti su najvacsi, najmudrejsi, vsade boli. v BA je vela takych k****ov. predpokladam, ze spartan bude jeden z tych, ktorych taticko je prachaty a resp. k podnikaniu, ktore vedie, sa dostal za jeho pomoci. netusime ale ani, v com len podnika. mozno je to naozaj priemerny robotnik.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 23:01

"nestranny", uz si raz upozorneny bol, toto je posledne varovanie. este jedno debilne urazanie a rozlucime sa.
Podobna chorobnost s uzivatelom Pupi (a jeho dalsimi x nickami) cisto nahodna, vsak?







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 23:09

Hmm, opat sa pridavam do debaty. Nazor na nase slobodne media pekne vyjadril isty nemenovany smerak. Viem nemusim ficka a jeho stranu, ale to ze lzivemu denniku neodpoveda a jeho poslanec o nich povie pravdu sa mi paci
http://www.hlavnespravy.sk/blaha-verejnu-mienku-na-slovensku-vytvara-dokopy-asi-tridsat-uboziakov-ktorych-plati-penta-eset-a-rozne-korporacie/622926
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=433207173525894&id=152417991604815
Vystihnute asi najlepsie (komu sa nechce citat): Nulový intelekt, nulová tvorivosť, nulová morálka. Dokopy je to asi tridsať úbožiakov, ktorých platí Penta, Eset a rôzne korporácie, aby vytvárali ilúziu, že štát je zlo, kapitalizmus je fajn, USA je cool, Rusko je ríša zla, Kiska je ňuňuňu a ďalšie nezmysly.
Fuu, normalne uvazujem kam chodia ti smeraci. Hadam postupne budu rozumnejsi a rozumnejsi (aj lacnejsia DPH na potraviny je fajn), uz len aby sa odnaucili kradnut a dohadovat zakazky svojim... Skoda len ze vykradnu miliardy a ludom daju odrobinky. Ale zas lepsie im dat malo, ako pravica co sa hada a ludom nic neda. Ved oni nevyhodne predali strategicke podniky do zahranicia. Plynarne, elektrarne, Telekomu dali 51% a teraz ficko predal zvysok opat nevyhodne... mali by mat politici takisto ako predavaci hmotnu zodpovednost a za pochybenia pobrat majetky. Ako mikloz vypredal vsetko nevyhodne atd o tom by sa dalo pisat na tony


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 23:24

...vy dvaja ste asi úplne poslední ludia na široko-ďaleko, ktorých názor na moju osobu ma zaujíma, čo si o mne myslíte ma neovplyvňuje ani do najmenšej miery, takže mi je to úplne jedno, za svoje názory sa nehanbím, nakolko sú dostatočne premyslené a sú výsledkom trošku pokročilejších procesov, ako čítania si stupídnych článkov na Zem a Vek, takže myslite si a píšte čo chcete, od vás mi ani urážky nevadia, lebo viem, že to je tak vrchol toho, na čo zmôžete.
Akurát ma trápi vaše šírenie propagandy, pretože nie všetci majú dostatočne pevne sformovaný názor na veci týkajúce sa diskusie a šírenie vašej propagandy je už dnes nebezpečné aj formou takýchto internetových diskusií, takže sa proti tomu treba ohradiť.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 0:47

http://veronikaremisova.blog.sme.sk/c/381747/ak-chcete-dat-niekomu-zarobit-vlastnou-hlavou-dajte-mu-vyrobit-studiu.html?ref=tit

Nad takymito "kauzickami" za par desiatok tisic € sa uz nikto ani nepozastavuje...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 7:08

incredible píše:
To iste. Naco to sem pises? Aj tak si si ho nezablokoval, iba ho chces provokovat. Keby si si ho zablokoval, tak by si nemal komu pisat provokacne komentare a prisiel by si o vsetku srandu.

Dalsia konspiracna teoria, ktoru pokladas za fakt? Uuu ....

incredible píše:
Ano, ano, tou tvojou hrou na sebavedomost to nezmenis.

incredible píše:
To je len na tebe.


A ty naco sem pises ? Ako pises Spartanovi koho to zaujima? Ci tvrdohlavost a neschopnost priznat ze Rusku je demokracia a civilizovane spravanie stale X rokov pozadu?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 8:13

Spartan.Ex píše:
...vy dvaja ste asi úplne poslední ludia na široko-ďaleko, ktorých názor na moju osobu ma zaujíma, čo si o mne myslíte ma neovplyvňuje ani do najmenšej miery, takže mi je to úplne jedno, za svoje názory sa nehanbím, nakolko sú dostatočne premyslené a sú výsledkom trošku pokročilejších procesov, ako čítania si stupídnych článkov na Zem a Vek, takže myslite si a píšte čo chcete, od vás mi ani urážky nevadia, lebo viem, že to je tak vrchol toho, na čo zmôžete.
Akurát ma trápi vaše šírenie propagandy, pretože nie všetci majú dostatočne pevne sformovaný názor na veci týkajúce sa diskusie a šírenie vašej propagandy je už dnes nebezpečné aj formou takýchto internetových diskusií, takže sa proti tomu treba ohradiť.


mna trapi, ze existuju taki ludia, ako si ty.

Citácia:
za svoje názory sa nehanbím, nakolko sú dostatočne premyslené a sú výsledkom trošku pokročilejších procesov,
toto je len cisto tvoj subjektivny nazor, ale nikto ti ho neberie.

IIPMS:
Citácia:
že štát je zlo, kapitalizmus je fajn, USA je cool, Rusko je ríša zla, Kiska je ňuňuňu a ďalšie nezmysly.

zial takto to prezentuje 99% medii, pocnuc od SME, Pravda, atd., az po Markizu, Jojku. Ide o to vytvorit v ludoch akusi desiluziu, vytvarat dojmy, ake je Rusko zle, ake su USA super, rozne vrazdy, aby v cloveku vytvorili akysi pocit depresie, bezmocnosti, strachu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 8:22

Ja som o tom ake su USA super zatial nikde necital. Dokonca ani v diskusiach.

Sam ale sympatizujem zo zapadom a dovod je prosty. Vidim ako ludia ziju a ako sa spravaju na vychode a ako sa spravaju na zapade. Rovnako vidim ako vyzeraju zapadne krajiny a ako vyzeraju vychodne krajiny. Tiez viem a vidim, ze sme aki sme prave kvoli ruskemu vplyvu z minulosti. To je dovod pre ktory je mi ta krajina a v podstate aj cely narod vrcholne nesympaticky a snazim sa od nich drzat co najdalej.

Co sa tyka samotnej politiky, ta je zalezitostou niekolkych ludi na najvyssich miestach a ti su +/- vsade rovnaki.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 8:40

dont feed the troll

pokial je nestranny naozaj programator a preto je na tomto fore (joke) je zvlastne ze prispieva iba do tem o politike. ak by to aj bola pravda, v tomto pripade je "iba" hlupy.

skorej to je plateny diskuter (kym je asi jasne) a diskusiou s nim len zvysujete jeho odmenu za pocet prispevkov.

ked si to zhrnieme: nikto tu neobhajuje zahranicnu politiku "zapadu", ale prosim nesnaz sa nam tvrdit, ze te ruska je lepsia. je minimalne rovnako zla, ked nie horsia (historicka skusenost). keby som si ale mal vybrat, kde budem zit, a teraz sok, rusko to urcite nebude.

/end







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 8:46

prispieval som aj do inych tem, napr. predchvilou do temy part-time job ;). Mofo tvoja paranoja ma udivuje. myslis, ze kto ma plati? FSB? :D sa mi paci, ze ked niekto prispieva o niecom proruskom, tak je to plateny diskuter. ano platia ma, moj IT zamestnavatel, ale urcite nie za proruske prispevky.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 9:10

Uz z toho nicku je vcelku jasne, ze kvoli IT zalezitostiam si sa sem neregistroval. Ano ja viem, teraz bude nasledovat nejaky posmesny prispevok o dedukcii z nickov, ale prdiet na to.

SMERom platenych diskuterov na internete je hromada, takze nevidim dovod, preco nemozes byt jednym z nich. Pokial si bez prace a mas nad 40 rokov, je to podla mna pochopitelne. Pokial by si bol skutocne programator, resp zacinajuci zivnostnik, zaroven student s IT zamestnavatelom, tak by bolo privyrabanie si takymto sposobom dost ubohe. Ale to je uz tvoj problem.

Tiez ma na Tebe fascinuje, ze pises prispevky v slovencine aj v cestine. Schyzofrenia ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 9:26

ano plati ma smer, stretavam sa s ficom, dokonca mi zaplatil dovolenku na Cookovych ostrovoch. a to vsetko len preto, ze prispievam na pcforum. to bol hlavny dovod mojej registracie.
ja si nepotrebujem privyrabat pisanim do diskusii, mam velmi dobry plat. a 40 nemam. to ze som zivnostnik a programator to je pravda, dokonca este aj student.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 10:52

Johnnny píše:
Sam ale sympatizujem zo zapadom a dovod je prosty. Vidim ako ludia ziju a ako sa spravaju na vychode a ako sa spravaju na zapade. Rovnako vidim ako vyzeraju zapadne krajiny a ako vyzeraju vychodne krajiny. Tiez viem a vidim, ze sme aki sme prave kvoli ruskemu vplyvu z minulosti. To je dovod pre ktory je mi ta krajina a v podstate aj cely narod vrcholne nesympaticky a snazim sa od nich drzat co najdalej.

Presne tak, to je jediné čo treba zvážiť pri utváraní si názoru, lebo tieto veci sú podstatné, nie nejaké stupídne konšpiračné teórie o tom, či USA financuje IS.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 13:52

nestranny píše:
prispieval som aj do inych tem, napr. predchvilou do temy part-time job ;). Mofo tvoja paranoja ma udivuje. myslis, ze kto ma plati? FSB? :D sa mi paci, ze ked niekto prispieva o niecom proruskom, tak je to plateny diskuter. ano platia ma, moj IT zamestnavatel, ale urcite nie za proruske prispevky.


No to je otazne... pises ich v pocas pracovnej doby? :) Svojim sposobom ti teda za to plati... uhol pohladu ;)







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 14:44

Spartan.Ex píše:
Johnnny píše:
Sam ale sympatizujem zo zapadom a dovod je prosty. Vidim ako ludia ziju a ako sa spravaju na vychode a ako sa spravaju na zapade. Rovnako vidim ako vyzeraju zapadne krajiny a ako vyzeraju vychodne krajiny. Tiez viem a vidim, ze sme aki sme prave kvoli ruskemu vplyvu z minulosti. To je dovod pre ktory je mi ta krajina a v podstate aj cely narod vrcholne nesympaticky a snazim sa od nich drzat co najdalej.

Presne tak, to je jediné čo treba zvážiť pri utváraní si názoru, lebo tieto veci sú podstatné, nie nejaké stupídne konšpiračné teórie o tom, či USA financuje IS.


To je cisty nezmysel, a poviem to X-ty a posledny raz. Keby zapad chcel, aby sa rusko "polepsilo", alebo aby tam nebola chudoba, alebo aby sa otvorilo demokracii, tak by sa nesnazili rusko uzavriet a izolovat od zapadu, hlavne kvoli znemozneniu obchodnych prilezitosti. Zapad namiesto toho chce ocividne rusko co najviac oslabit a udrzovat v chudobe, aby sa nemohlo vyrovanat ich urovni a ekonomickej prevahe, aby nebolo samostatne a nezavysle. Mysliet si, ze nam moze rusko nejak ublizit tym, ze bude mat otvorene vztahy s europou moze iba debil a hlupy rasista, sovinisticke prasa. Rozpravat basnicky o nejakych zbraniach povstalcov je nasmiech, kedze kazdy vie, ze vojny sa vedu hlavne ekonomicky a diplomaticky, co ty velky ekonom absolutne ignorujes. Toto je cele tvoje pokrytectvo. S tej tvoje logiky, akou posudzujes veci, vypliva ze si proste zly clovek.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:04

Za chudobu Ruska snad moze zapad ? Takze to, ze Rusko vrazalo drvivu vacsinu rozpoctu (tusim az okolo 70-80%) do armady zatial co narod hladoval je chyba USA a zapadu, ano ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:06

GoodWill píše:
nestranny píše:
prispieval som aj do inych tem, napr. predchvilou do temy part-time job ;). Mofo tvoja paranoja ma udivuje. myslis, ze kto ma plati? FSB? :D sa mi paci, ze ked niekto prispieva o niecom proruskom, tak je to plateny diskuter. ano platia ma, moj IT zamestnavatel, ale urcite nie za proruske prispevky.


No to je otazne... pises ich v pocas pracovnej doby? :) Svojim sposobom ti teda za to plati... uhol pohladu ;)


prispevky si mozem pisat aj z domu a zato mi nikto nezaplati. o com potom rozpravas?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:08

Ze ich z domu sice pisat mozes, ale zjavne to nerobis :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:11

Johnnny píše:
Za chudobu Ruska snad moze zapad ? Takze to, ze Rusko vrazalo drvivu vacsinu rozpoctu (tusim az okolo 70-80%) do armady zatial co narod hladoval je chyba USA a zapadu, ano ?


skor by som povedal, ze jeho izolacia a hadzanie polien zo strany usa a zapadnych krajin europy. ale myslim, ze rusko ma silneho spojenca a tym je Cina (ktorej mimochodom tiez USA lezi v zaludku), ktora milovymi krokmi dobieha USA ekonomiku a zachvilu bude Cina svetovou ekonomikou c.1.

// Spojený príspevok Str 27.05.15 15:12

Johnnny píše:
Ze ich z domu sice pisat mozes, ale zjavne to nerobis :)


odkial vies ci nepracujem z domu? zrovnavat to, ze pisem prispevky na pcforum (za ktore mam mat akoze zaplatene) s tym, ze som v praci, za ktoru mi plati zamestnavatel, je scestne. skor by som povedal, ze ide o sikovnost a ked stihnem pracu, mam cas aj na nieco ine ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:15

No ja Ti neviem, ale co si tak matne spominam, boli to Rusi ktori stali na hraniciach so samopalom a zastrelili vsetko co sa pohlo smerom k zapadu. Ak Ti to pripada ako "izolacia a hadzanie polien zo strany usa a zapadnych krajin europy" ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:16

nestranny píše:
prispevky si mozem pisat aj z domu a zato mi nikto nezaplati. o com potom rozpravas?

Ved si pis odkial chces a co chces... ja som len zavadil o to ako si pisal, ze ta plati tvoja IT firma, ale iste nie za pisanie proruskych prispevkov.

Nuz, otazne by bolo, ako velmi by sa tvojmu zamestnavatelovi pacilo, keby vedeli, ze namiesto prace za ktoru ta platia pises pocas pracovnej doby proruske (alebo akekolvek ine) prispevky na toto forum. Never to moc vazne, len taka mala provokacia k teme kto je tu za co a kym plateny ;)

Ale zjavne si uz prilis podrazdeny aby si zniesol trochu zartu. Nemozes sa na nas hnevat ked mame podozrenie ze si za svoje nazory plateny. Ze taky ludia existuju je vseobecne znamy fakt.. a vzdy ked vidime niekoho ako slepo ignoruje kazdodennu realitu okolo nas a tvrdi opak, tak si to vieme vysvetlit len dvoma sposobmi. Prvy je ze si za to plateny a druhy by sa ti pacil este menej :)







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:19

Citácia:
a vzdy ked vidime niekoho ako slepo ignoruje kazdodennu realitu okolo nas a tvrdi opak


toto ma az rozosmialo :D skor by som povedal, ze oci pred realitou tu zatvara 98% diskuterov.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.05.2015 15:23

Realita je taka, ze na strane Ruska sme uz boli. A realita je taka, ze to stalo za hovno, stoji to za hovno a ver, ze zajtra to lepsie nebude. Realita je tiez taka, ze existuju krajiny ktore stali na strane USA a realitou je, ze ludia z tej nasej "post ruskej" reality utekaju za zapadnou realitou a USA.
Comu presne nerozumies ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109095

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48503

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

889

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1117

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

887

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1184

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

600

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

570

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8202

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1163

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3641

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10501

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

596

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80568

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3358

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1085

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra