Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 17:30

chlapiii,nehadajte sa tuna
dzurindova a radicovek vlada bola tzv. mensie zlo
to co bolo pred nimi a po nich je katastrofa.







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 17:38

don jebot píše:
nestranny píše:
Predstav si, ze pracujem, a neovadzam ani dane, takze z mojho zatial nejde nic a ostava mi krasny obnos peniazkov.
... A pokracuje to aj ficovymi rozkradackami....

zlodej krici zastavte zlodeja?


nie nie. ako zacinajuci zivnostnik som oslobodeny od platenia a este aj ako student, takze preto ma to nic nestoji, zatial. ked ma to zacne stat nieco, zacnem hladat ine moznosti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2015 7:31

nestranny: dôchodcov čo žijú v klietkach a prepínajú max medzi 3 kanálmi na ktorých si vypočujú ficove klamstvá na tlačovkách ešte pochopím, že ho volia. Môj názor je, že nad určitý vek by ľudia nemali voliť a rozhodovať o nás, mladších. Tak isto chápem aj počerných, ako aj menej inteligentných, aj oni majú svoje dôvody, prečo by volili fica, resp. si ho obhajovali. Do ktorej skupiny patríš ty ? Dôchodca zrejme nebudeš...

Preto si aj ja myslím, že ten, kto má po tom všetkom na fica pozitívny názor, zbytočné mu je niečo vysvetľovať. O to viac, ak je to mladý človek, tam už niet veľmi pomoci.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2015 8:19

Este sa naposledy vyjadrim k tej teme BA vs. zbytok SR.
Nikto z bratislavcanov nema problem napriklad s vychodniarmi preto lebo si myslia ze su nadradeni alebo namysleni. To sa na slovensku vytvorila taka mienka o bratislavcanoch, neviem preco, ale osobne mi to je jedno.
Dovodom preco su mimobratislavski v poslednej dobe trochu v BA odsudzovani je ten, ze ich hromadny prisun zacina mat velmi negativne nasledky. Skratka sa do BA nahrnulo viac ludi ako je BA schopna prijat, a taky je skratka vysledok.
Pretazene a upchane cesty, plne MHDcky, tazsie sa bratislavcanom hlada robota a za dobrotu na žebrotu si ich este niekto dovoli nazvat namyslencami alebo podobne.
Zo strany bratislavcanov to nie je o ziadnych subjektivnych pocitoch alebo nenavisti, skratka su to opodstatnene veci a prirodzena reakcia na vzniknuty problem.
Neviem ako by sa pacilo obyvatelom nejakej dedinky na strednom alebo vychodnom Slovensku, keby sa im tam "nad*balo" kvantum ludi, ktori by pocet obyvatelov navysili povedzme na dvojnasobok.
Ale jasne ze takyto clovek to nepochopi, ved on si svoje v BA odpracuje a okamzite leti domov na vychod, do rodinneho domu so zahradkou. Tam ma pokoj, nikto mu tam nechodi, a co zazivaju bratislavcania ho absolutne nemusi zaujimat.

Chapem aj druhu stranu, ze ludia z vychodu niekedy fakt nemaju na vyber a su nuteni ist za pracou na zapad, ale to nic nemeni na tom, ze na bratislavcanov to ma negativny dopad.
Kazdy si brani svoje zaujmy.

A toto neberte ako začiatok hádky, ale pochopne aj druhu stranu, ak to niekto nedokaze, nema dovod sa s nim hadat a budem to ignorovat.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2015 10:30

nicobb:
odkial mas pocit, ze mam pozitivny nazor na Fica? Ja nemam pozitivny nazor na ziadneho politika. Toboz nie na Dzurindu, Miklosa, Fica, Figela atd. najvacsich politickych zlodejov, ktori by uz mali byt davno v Ilavskej vaznici, alebo popraveni. To v akom stave je Slovensko teraz, za to mozu vsetky vlady od roku '93. pocnuc meciarom, dzurindom, radicovou a ficom. takze ma tu neprirovnavaj k pocernym alebo menej inteligentnym. volba politikov nema co docinenia s inteligenciou ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2015 12:11

Svojou `inteligenciou` sa tu prezentujes svojimi odpovedami.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 9:48

Ach, kedy tento slovensky nehynuci vecny "politik" a vykopavka odide do dochodku? Kde sa v desatore pise nieco o manzelstve a homosexualoch?

https://dennikn.sk/141630/miklosko-iri-zabudli-na-desatoro-vrati-sa-im/?ref=tit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 9:49

Seriózne, kto očakával niečo iné?

Žiaden rozpredaj Váhostavu nebude, sudkyňa podpísala reštrukturalizáciu a námietky neuznala
https://dennikn.sk/140094/sudkyna-podpisala-restrukturalizaciu-vahostavu-namietky-neuznala/







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 9:52

Mne sa pci ta cast, ze: "Dlhy malých veriteľov preberie štát a ten ich skúsi od Váhostavu vymôcť."

Ze pokusi sa ich vymoct :D

Politika - Slovensko


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 9:58

Spôsobom aký Jurko vyberie. Ale oni si zas určite vymyslia nejakú strátu, takže to nebudú platiť a len sa to bude prenášať. Potom vyhlásia úpadok a nikto nikdy nič neuvidí. Takto sa robí špinavý business. Len čo je horšie, že je posvätený touto vládou. Ľudom to však nebude vadiť. Budú mať lacnejší chlieb (nebudú, obchodné reťazce si na to dohliadnú, že cena ostane aká je), sem tam nejaké rodiny dostanú zadarmo dovolenku, hádam sa aj tých autobusov zadarmo dočkáme. Tento štát je neskutočná rabovačka... a ľudia v kľude. Maximálne sa hejtuje na nete...
A čo sa týka Ficových zástancov a voličov. Ľudia, vážne vám to stojí za to s nimi diskutovať a zabíjať s nimi čas?







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 10:21

Aj ked chlieb ostane rovnako drahy, tak to bude dobre. Lebo Fico povie, ze to predsa uz davno vravel, ze DPH znizovat netreba, lebo hnusne, zle, zapadne, kapitalisticke obchody ceny neznizia. Bude za hrdinu.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 20:29

xnewstedx píše:
Svojou `inteligenciou` sa tu prezentujes svojimi odpovedami.


ty vies asi o inteligencii tolko, co gustav husak o mobilnych telefonoch. nazor ktory nekoresponduje s tvojim nazorom, hodnotis hned za menej cenny a prispievatela za menej inteligentneho. videl si sa uz v zrkadle? :shit:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.05.2015 22:25

Tvoj nazor je irelevantny, samozrejme okrem toho je aj uplne scestny a nespravny. Zjavne si sem prisiel sirit propagandu, ale tu to nebudes mat jednoduche. Tu nie su idioti ako na cas.sk a topky.sk. Zaregistroval si sa sem len preto, aby si nam pisal "svoje" politicke rusofilne nazory? Je mi ta luto.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 0:05

nestranny píše:
xnewstedx píše:
Svojou `inteligenciou` sa tu prezentujes svojimi odpovedami.


ty vies asi o inteligencii tolko, co gustav husak o mobilnych telefonoch. nazor ktory nekoresponduje s tvojim nazorom, hodnotis hned za menej cenny a prispievatela za menej inteligentneho. videl si sa uz v zrkadle? :shit:


Par tvojich prispevkov:
-zato sa dostojne strka do riti ciernej opice v bielej klietke
-Ze si potriasa ten kkt Kiska ruku s Angela new Hitler Merkelom
-kkt najvacsieho kalibru aj spolu s lajcakom a inymi usa ritolezcami
-kiskohnoj
-vacsina bratislavakov su namysleni k*k*ti, to nie su myty ani dohady, ale fakty. a moze si kto chce co chce pisat
-Pretoze volici byvalej pravice nie su je*nuti, pravda?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 8:28

To co za sekta sem zase prisla?







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 9:09

Povodne som sa chcel postazovat, preco podobne tvory nie su blokovane, ale... aha, ved ja si ho mozem zablokovat sam :)







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 9:22

Daron píše:
Tvoj nazor je irelevantny, samozrejme okrem toho je aj uplne scestny a nespravny. Zjavne si sem prisiel sirit propagandu, ale tu to nebudes mat jednoduche. Tu nie su idioti ako na cas.sk a topky.sk. Zaregistroval si sa sem len preto, aby si nam pisal "svoje" politicke rusofilne nazory? Je mi ta luto.


nema ti ma byt preco luto. samozrejme, moj nazor je irelevantny, pretoze tie tvoje su relevantne a spravne, ako inac. ine nazory, ktore nekoresponduju s tvojimi, su hned rusofilne, ale chapem, chyba ti tolerancia inych nazorov. netusim co si mysliet o tebe, nakolko VS vzdelany clovek v IT smere odisiel do Nemecka, aby robil upratovaca (tym nechcem dehonestovat pracu upratovaca). cakal by som viac od teba.

xnewstedx:
za tym vsetkym si stojim.

// Spojený príspevok Uto 26.05.15 9:24

GoodWill píše:
Povodne som sa chcel postazovat, preco podobne tvory nie su blokovane, ale... aha, ved ja si ho mozem zablokovat sam :)


clovek obhajujuci iny nazor je tvor. co si potom ty? zeby :child: alebo nieco menej? :shit:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 10:13

Mohol som ostat na SR a stazovat sa na Ameriku tak, ako ty. A upratovaca uz davno nerobim. ;)

Inak ty budes ten PUPI ci jaky to mal nick, prosim o preverenie a Ban. Dakujem


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 10:24

ale robil si, cital som tvoj "pribeh". neviem co robis momentalne, ale s IT to asi nic nebude. ked mam podobne nazory ako niekto, kto dostal ban, tak tym padom som on? nie si trochu paranoidny a zaslepeny? ci ludia zdielajuci iny ako proamericky nazor dostavaju ban? no potom sa necudujem ze sympatizujete s usa, ked si demokraciu a slobodu slova vysvetlujete po svojom, tak ako oni ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 10:32

Aký má vlastne pre teba význam písem tieto veci? Nikto tu s tebou nesúhlasí, nikto si o tebe nemyslí nič dobré na základe tvojich názorov, o správnosti svojich názorov sa ti zjavne nepodarí nikoho presvedčiť, tvoja argumentácia je nulová... nechceš to radšej skúsiť niekde inde?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 10:37

nestranny píše:
ale robil si, cital som tvoj "pribeh". neviem co robis momentalne, ale s IT to asi nic nebude. ked mam podobne nazory ako niekto, kto dostal ban, tak tym padom som on? nie si trochu paranoidny a zaslepeny? ci ludia zdielajuci iny ako proamericky nazor dostavaju ban? no potom sa necudujem ze sympatizujete s usa, ked si demokraciu a slobodu slova vysvetlujete po svojom, tak ako oni ;)



Robil som to tyzden, max dva. A nikdy som sa za to nehanbil a ani sa hanbit nebudem. Keby si mal gulky a nebal sa vytiahnut paty z tej svojej krajiny, tak by si mozno robil aj "horsie" veci.
Len tvoj typicky slovensky pohlad je taky, ze radsej ako "pan" v kancli za 450€, ako nieco robit za 1000€...

// Spojený príspevok Uto 26.05.15 10:38

A vies co? Parkrat som bol zametat aj ked som tam uz nerobil. Dobrovolne. Za 18€ na hodinu sa mi to totiz oplatilo.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:01

nestranny píše:
ale robil si, cital som tvoj "pribeh". neviem co robis momentalne, ale s IT to asi nic nebude. ked mam podobne nazory ako niekto, kto dostal ban, tak tym padom som on? nie si trochu paranoidny a zaslepeny? ci ludia zdielajuci iny ako proamericky nazor dostavaju ban? no potom sa necudujem ze sympatizujete s usa, ked si demokraciu a slobodu slova vysvetlujete po svojom, tak ako oni ;)


Skutocne nechapem, co ma Daronova praca spolocne s touto temou. To, ze ma gule odist do cudzej krajiny a makat (s jeho vzdelanim) tam si zasluzi obdiv.

Tiez nikto nepise, ze dostanes ban za to, ze pises kraviny, ale za porusovanie pravidiel. Tie existuju aj v demokracii a kapitalizme. Ako Ti ale vysvetlil Spartan.Ex, tvoje proruske nazory tu nikoho nezaujimaju a mozno by si to mohol skusit inde. Napriklad v kostole. Tam by si mal uspech.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:07

//off topic
Spartan.Ex píše:
Aký má vlastne pre teba význam písem tieto veci? Nikto tu s tebou nesúhlasí, nikto si o tebe nemyslí nič dobré na základe tvojich názorov, o správnosti svojich názorov sa ti zjavne nepodarí nikoho presvedčiť, tvoja argumentácia je nulová... nechceš to radšej skúsiť niekde inde?


hlavne ty argumentujes ;). samozrejme, ked ma niekto nazor iny ako vsetci ostatni, tak nema argumenty a hlavne ked suhlasi v urcitych veciach s Ruskom. Ale co cakat od cloveka, ktory neznasa ludi, ktori prisli za pracou do Bratislavy a oznacuje ich este za parazitov. Typicke blavacke.

Citácia:
Len tvoj typicky slovensky pohlad je taky, ze radsej ako "pan" v kancli za 450€, ako nieco robit za 1000€...
ano robim v kancli, robim v IT ako vyvojar (cize tomu comu som sa aj na VS venoval), ale urcite nie za 450e. to som nemal tolko ani ako student. teraz som na inej sume, a to vdaka znalostiam, ktore som ziskal na part-time joboch popri skole, stale sedim v kancli a rozvijam si znalosti v IT. Tym moja cena pojde este hore.

//off topic


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:13

Samozrejme, že argumentujem, aj som vždy vysvetlil každý svoj názor. Ty nič nevysvetluješ, len obviňuješ a prekrúcaš.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:14

Johnnny píše:
[quote="[url=https://www.pcforum.sk
Skutocne nechapem, co ma Daronova praca spolocne s touto temou. To, ze ma gule odist do cudzej krajiny a makat (s jeho vzdelanim) tam si zasluzi obdiv.

vysvetlil Spartan.Ex, tvoje proruske nazory tu nikoho nezaujimaju a mozno by si to mohol skusit inde. Napriklad v kostole. Tam by si mal uspech.

to k daronovi bolo na margo jeho vyjadrenia sa k mojim nazorom.
Citácia:
vysvetlil Spartan.Ex, tvoje proruske nazory tu nikoho nezaujimaju a mozno by si to mohol skusit inde. Napriklad v kostole. Tam by si mal uspech.

vies vobec o com je diskusia? ak nie, tak nezakladam temy s nazvom Politika-Slovensko/Zahranicie, ked nemienim diskutovat, a nebudem akceptovat nazory inych, a nazory inych budem hodnotit za rusofilne, podradne a nezaujimave. potom nediskutujte a nazvite si temu: "VIP tema len pre ludi neakceptujucich nazory inych, hlavne nie, kto hovori aj v prospech Ruska."


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:15

A ako suvisi relevantnost jeho nazorov s tym kde siel pracovat ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:16

Pretože existuje hodnotná diskusia, z ktorej vyplíva najeké obohatenia a existuje diskusia, do ktorej sa zapojíš ty, je úplne odveci a nemôže priniesť nič okrem prílšžitosti šíriť rusofilné fantasmagórie pre teba.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:25

pre teba nie je ziadna diskusia hodnotna, kde ludia diskutuju a vyjadruju nazory o niecom v prospech Ruska. Takze s blavackym fantasmagorom trpiacim xenofobiou je skoda diskutovat.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 11:29

Presne tak, diskusia s rusofilom skutočne nie je nikdy hodnotná.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.05.2015 12:27

nestranny píše:
volba politikov nema co docinenia s inteligenciou ;)


vivát slovákiá... :lol:







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109463

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48708

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1124

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

892

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

604

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

574

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1194

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3654

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10524

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

598

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80580

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3362

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8221

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1167

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2538

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra