Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 17:41

To bude pre Bratislavu vyslovene likvidačné. Špecificky pre mňa to síce bude mať pozitíva, ale ludia z ostatku Slovenska sú už teraz naskladaní po šiestich a viacerých v bytoch a keď sa im to ešte bude platiť z ťažko odpracovaných daní... amen tma, ako sa hovorí.
Netajím sa tým, že som separatista, takže asi nemusím písať, aký mám k tomu postoj.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 17:43

tak ty prenajímaš byty ak si dobre pamätám, takže aspoň budeš lepšie hľadať nájomcov (a ešte im to aj súdruh preplatí) :lol:







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 18:03

Áno, už rozmýšlam nad tým, ako kúpiť ďalšie. Takže vlastne aspoň takto konečne skončia peniaze zo ŠR vo vreckách rakúskeho Bratislavčana :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 19:09

sysel777 píše:
s ktorym sa treba porovnavat) to bezne nie je. Nedavno mi rakuska kamaratka hovorila ze u nich niesu take platove rozdiely medzi Viednou a zbytkom krajiny, takze tam nikto nema potrebu cestovat za lepsim platom. To len u nas vo vychodnom bloku je to take popletene. Napriklad v rusku to funguje tak, ze dochodcovia v Moskve dostavaju 2x taky dochodok ako ostatni, len preto lebo byvaju v hlavnom meste. My od nich ocividne niesme tak daleko.


Hmm, divne. Ja mozem povedat, ze v Nemecku to bezne je.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 19:37

Ako... inde vo svete je cestovanie za lepšou prácou v rámci krajiny bežné.. inde vo svete sú ale normálni ľudia, Slováč má vždy to svoje... príde vychodniar do Bratislavy a Bratislavčan ním bude opovrhovať, naopak východniar sa typicky správa jak pán sveta lebo je v ,,Blave".. ako Bratislavčanom nezávidím keď mám byť úprimný ale tak aj na jednej strane sú pribrzdený ľudia aj na druhej.. celkovo ale Slováci strašne nemajú radi prisťahovalcov, ani z okolitých dedín do mesta, nedávno bola aj štatistika že prisťahovalcov priam nenávidíme, neviem či sme nedopadli najhoršie po Ukrajincoch... Čo majú hovoriť taký Zurichčania, kde nenájdeš Švajčiara široko ďaleko







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 19:43

Švajšiari majú ale imigrantov tak pod kontrolou ako nikto iný.
Je úplne jasné, že v Bratislave budú prisťahovalci najmenej oblúbený, keďže sú u nás obrovské regionálne rozdiely a Bratislava nemá také možnosti aby prijala tolko imigrantov ako metropoly na západe. Ďalšia vec, ktorá u mňa každé 4 roky výrazne podmieni neznášanlivosť voči východu sú výsledky parlamentných volieb. Ja som v podstate rukojemníkom východného Slovenska (na východ od bratislavského kraja) nakolko mi zhoršujú podmienky na život v tejto krajine v každých volbách, a to ani nepomínam problémy s preludnenosťou, takže nechápem ako sa môže niekto čudovať, že Bratislavčania nemajú prisťahovalcov radi... prečo by ich mali mať radi?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 19:57

No radi by ich mohli mať minimálne preto, že tam robia práce, ktoré by Bratislavčan robiť nerobil... trúfam si povedať že aj viac ako polovica Bratislavy sú len prisťahovalci.. keby tam nebol ani jeden alebo by všetci odišli tak v Bratislave by pozatvárali xyz podniky, a žiadne veľkomesto by z Bratislavy s možnosťami aké sú tam teraz nebolo... čo sa volieb týka... SMERopozitívny ľudia sú hlavne dôchodcovia, cigáni, typický gádžo čo má na Felíciu, žije s rodičmi na dedine a je spokojný tak, jak je.. to s východom nemá čo do činenia.. problém je ten, že dôchodcov, cigánov a mladých čo bývajú v trojgeneračných domov je hojný počet hlavne na východe... schopný ľudia utekajú do Bratislavy.... pokiaľ je v Bratislave práca, ľudia tam chodiť budú a práce je tam dosť, nezamestnanosť je v BA aj 20-30x nižšia ako v niektorých regiónoch na východe... ale ako píšem prisťahovalcov nemá skoro nikto rád... ale na Slovensku je to hlavne preto tak, že ľudia škatuľkujú a hádžu všetkých do jedného vreca... človek nemôže za to, kde sa narodí

Ale ako bolo písané, do Bratislavy by som pravdepodobne dobrovoľne nešiel.. bol som tam na týždeň na dovolenke ak sa to tak dá povedať a už vtedy som pocítil neznášanlivosť.. človek tam nemôže ani prísť na výlet bez toho aby ho niekto osočoval a urážal len preto, že mám východniarsky prízvuk... to som nikde kde som bol nezažil







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 20:10

Bratislavčan by tie práce samozrejme robil, pretože by na ne nebol taký pretlak a dali by sa robiť za dôstojné mzdy tak, ako napríklad môže na západe robiť za dôstojnú mzdu zdravotná sestra, stavebný robotník, učiteľ a podobne. Nemyslím si, že by práve odchod ludí robiacich akési "podradné" práce (aj keď tento pojem nemám rád, vážim si prácu v každej forme), nejako ovplyvnil zotrvanie velkých firiem v BA, ktoré hladajú najlepších dosutpných ludí.

Čo sa týka tých regionálnych výsledkov volieb, keby volili Bratislavčania sami za seba, FIco by nikdy nevládol, iné ma nemá prečo zaujímať.

Celkovo neznášanlivosť voči východniarom je v Bratislave medzi luďmi, ktorí sú v BA od narodenia velmi velká, väčšinou skutočne východiarov nemáme radi, aj keď málokto to prezentuje takto otvorene, ale osobne som sa takmer nestretol s tým, že by niekto upralňoval regionálnu nenávisť voči konkrétnemu jedincovi, dokonca ani ja som to nikdy nespravil a nikdy by ma nenapadlo správať sa voči jednému konkrétnemu človeku z východu nejakým spôsobm neúctivo, aj keď ako skupinu ich nemám rád.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 20:16

Spartan cize ty ako podnikatel v podstate sam spochybnujes kapitalizmus svojim prispevkom :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 20:36

Áno, na jednej strane by som ako kapitalista mal podporovať každú formu podnikavosti, vrátane migrácie za prácou, ale na druhej strane by som aj chcel aby malo prostredie v ktorom žijem isté parametre, čo sa týka trhu práce a infraštruktúry a tiež mi vadia problémy spojené s preludnenosťou, kvoli ktorým už sám priamo väčšinu času v Bratislave ani nebývam.
Čisto zo sebeckého hladiska ale v podstate vďaka cp-čkárom prosperujem, ale zase nemôžem ignorovať problémy, ktoré to prináša.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 21:26

Tak Bratislava rozhodne preľudnené mesto nieje... pozri na iné veľkomestá, ako New York, tam sa nikto nesťažuje a žije tam 10x viac ľudí na km štvorcový... tak isto tam je nedostatok bytov (čo v BA zatiaľ nieje, kým nebude na jeden byt do podnájmu 1000 záujemcov ako v Osle), tak isto je tam katastrofická doprava... a ľudia si zvykli, no Slovákovi bude vždy niečo vadiť... čo sa volieb týka sa nevyjadrujem... polovica ľudí sú v BA z východu a aj tí volili neSMER rovnako ako ľudia, ktorý tu žijú generácie (a že ich nieje veľa)... ale všetci východniari sme svine lebo sme volili SMER... lol...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 21:49

10 krát tolko ludí na km2 v New Yorku nie je, je to asi 3 krát tolko, ale hlavné je, že New York má infraštruktúru na to, aby tam bolo také zaludnenie, Bratislava ju nemá. A že by sa NYC nikto nesťažoval si rozhodne nemyslím.

Ako som písal, keby volil iba bratislavský kraj, fico by nikdy nevládol. Chápem, že na východe sú rôzne skupiny voličov, ale výrok, že fica si zvolilo Slovensko na východ od Bratislavského kraja je stále pravdivý.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 21:56

Najlepsie ked bratislavcania dristaju o pristahovalcoch ale keby sa narodili na vychode a zarabali 300e pripadne nezarabali tak by boli prvi co by sa tlacili do BA. Kriste berte to tak ze vsetcia sme slovaci a vsetcia sme ludia.
Cirky ma pravdu, su mesta ktore su daleko viac preludnene ako BA a ludia funguju.
A spratan ked si taky podnitakel mohol by si si zratat, ze ked ti do obchodu pride 100 000 vychodniarov tak zarobis viac ako ked pride 1000 bratislavcanov.
sysel777 píše:
A nie, v zahranici (ak hovorime o zapade s ktorym sa treba porovnavat) to bezne nie je.

Toto je samozrejme taky bullshit, ze mi z toho skoro praskol monitor.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 22:02

Spartan r y sure mate?

Výsledky volieb 2012:
Politika - Slovensko


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 22:24

Typicky arogantny bullshit, typicky pre Bratislavcanov, ktorí su vlastne tiez pristahovalcami...Okolo Bratislavy sa vlastne toci cely vesmir v podstate..."pristahovalci su zlo" ..hlavne je, ze celu vyplatu minaju v samotnej Bratislave, nakupuju v bratislavskych obchodoch, cestuju bratislavskou MHD, najomne platia bratislavcanom, zabavaju sa v bratislavskych podnikoch, ale nie nijak inak neprispievaju do kasy Bratislavy... :roll: to ze je Bradavica na Dunaji preludnena nie je chybou ludi co dochadzaju do Bratislavy, ale snad chybou mesta a magisatratu, nemyslis ? katastrofalna infrastruktura detto, vsetko chyba len a len Mesta...Nadavat na prichadzajucich do prace je uplne zcestne a amoralne, dokaze len clovek, co do veci vidi len velmi plytko...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 22:27

Pozri sa... sýty hladnému neverí a naopak... na tom sa ťažko zhodneme, keď si to nezažil a nevieš to posúdiť z iného pohladu.
yaJohny píše:
Spartan r y sure mate?

Samozrejme, Smer by nemal väčšinu, šak si to spočítaj.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2015 22:50

V Blave minule volby vyhral s naskokom Smer. To je jedine co je dolezite. Po dnesku co predviedol vas Freso, nieje potreba si nic spocitat. Ten by zapredal aj svoju mater aby siel so smerom. A so smerom by isli vsetci, kebyze bola Blava samostatny stat.

Cele Slovensko volilo smer skoro rovnomerne. Jedine madari sa vydrbali na Smer. Ale Bratislava/zapadne slovensko volilo rovnako Smer ako Banska Bystrica alebo Kosice.

Cize vyplakavat ze zvysok slovenska skodi Blave lebo Smer je smiesne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 7:13

Vacsina uplakanych Bratislavcanov ma babku, alebo priamo rodicia pochadzaju mimo Bratislavi, cize trapny pozeri. Vzhladom na stavbu sidlisk sa Bratislava zacala urbanizovat tak pred kolko 50timi rokmi? Vsade su ludia rovnaky uplne iba hladaju dovod do niekoho rypat ak sa nenajde lepsi tak staci aj to ze pochadzas z inej dediny/mesta( najvacsi obmedzeny burani).A ako uz bolo spomenuty Bratislava by bola bez pracujucich CP v prdely ci sa to niekomu lubi alebo nie... Uz len z coho ziju restauracie, MHD, potraviny a samotne firmy. Taktiez to ich neustale nariekanie na slovo blava, pokrytci hlavne ze zahranicne mesta nazyvaju spravne ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 8:14

Skratka ekonomicka situacia na slovensku je taka aka je a ludia z vychodu (vratane mna) nemaju moc inych moznosti ako odist za lepsim zivotom do BA. Ani tam si vyrazne nepolepsia vzhladom na vysoke naklady na zivot, ale je to aspon nieco.

Tu neznasanlivost voci "vychodu" tiez nechapem. Ja ju v BA nastastie zatial nepocitujem, ale to bude zrejme tym, ze mam stastie na ludi. Ako povedal mirom, vsetci sme slovaci a ludia nemozu za to kde sa narodia. Vychod sa stahuje do BA, BA sa stahuje dalej na zapad. Kazdy sa chce mat lepsie.
Na Spartanove nazory a postoje si clovek musi proste zvyknut.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 9:16

vacsina bratislavakov su namysleni k*k*ti, to nie su myty ani dohady, ale fakty. a moze si kto chce co chce pisat.

SpartanEx.:
Nakolko tvrdis, ze to bola neporovnatelne lepsia vlada, tak kde mame tie slubovane svajciarske dochodky? Preco si SDKU buduci rok nepricuchne ani k branam parlamentu, nakolko s 3% sa tam nedostanu, preco ludia, ktori ich volili, ich teraz nevolia a maju ich plne zuby? Preco sa tam nedokazali udrzat v roku 2012 a padli?
Su to rozkradaci a svine, bezohladu nato, ci Fico, ci Dzurinda s Miklosom a netvrd, ze vlada bola neporovnatelne lepsia, lebo to tak nie je. Keby bola taka dobra, tak ostanu pri moci aj v 2006, ale asi niekde urobili soudruzi chybu.

// Spojený príspevok Štv 21.05.15 9:22

Spartan.Ex píše:
10 krát tolko ludí na km2 v New Yorku nie je, je to asi 3 krát
Ako som písal, keby volil iba bratislavský kraj, fico by nikdy nevládol. Chápem, že na východe sú rôzne skupiny voličov, ale výrok, že fica si zvolilo Slovensko na východ od Bratislavského kraja je stále pravdivý.


volby nie su o jednom kraji, urcitej skupine ludi alebo jednotlivcovi. Vysledky volieb tvoria volici z celeho Slovenska. Zas potvrdzujes svoju nadradenost, s ktorou sa zhadzujes. Mam rad takych mesugov podobnych tebe ;)

// Spojený príspevok Štv 21.05.15 9:24

yaJohny píše:
Cize vyplakavat ze zvysok slovenska skodi Blave lebo Smer je smiesne.


No ale oni si myslia, ze vsetko sa toci okolo nich. Vid. spartan


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 9:46

Tebe nemá význam odpovedať, takže sa nevyjadrím.
Johnnny píše:
Na Spartanove nazory a postoje si clovek musi proste zvyknut.

Je ale naivné si myslieť, že sa všeobecný názor v Bratislave príliš líši od môjho. Ako som písal, aj keby si sa denne stretával so mnou, nevedel by si, že mám také postoje, aké popisujem, nikdy o tom nehovorím, pokial viem, že je v okolí niekto cezpolný, to by nemalo žiadny význam. Mám aj spolužiakov z východu, nie som s nimi úplne kamarát, ale nikdy som voči nim neprejavil postoje voči východniarom, nevidím v tom význam, situáciu by som tým nezlepšil a strpčovať život jednému konkrétnemu človeku nemá žiadny význam. Čo si myslím je ale vec druhá a podla mojich skúseností má drvivá väčšina Bratislavčanov rovnaký názor, popravde som sa nikdy nestretol s tým aby sa k tomu niekto postavil tak, že mu východniari nevadia, všetci boli v skutočnosti najradšej, keby sa osadila hranica pred Trnavou, ale verejne sa tak nikto nevyjadrí.

Moje názory a postoje sú určite minimálne kontoverzné, sú vytvorené na základe istej filozofie, podla špecifický hodnôt, ktoré si cením najviac a životných skúseností, ako vyplýva priamo z nich, je mi úplne jendo, aký postoj voči mne zaujmú ludia kvoli mojom názorom, nepotreujem byť populistom a nie som ani filantrop, ku mne sa tiež v živote ludia nesprávajú pekne a určite to nesúvisí s mojími postojmi. Myslieť si ale, že som jediný "zlomyselný" človek je skutočne naivné.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 9:53

Ja netvrdim, ze tvoje nazory su zle, alebo ze ta pre ne odsudzujem. Ty si sa narodil a zijes v podmienkach o akych sa vacsine slovakov ani nesniva a mas velky problem pozerat sa na veci ocami beznych ludi. To sa nenaucis ani z knih a ani pozorovanim. Podla mna je to ale uplne v poriadku. Ja osobne netusim aky by som bol a ako by som som sa spraval a ake nazory mal a nevie to ani vacsina z nas. Osobne si myslim, ze vacsina z nas by sa na tvojom mieste uz davno prevazala v Porsche a pichala "modelky".







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 10:23

To s pichanim modeliek by som bral







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 10:25

Presne tak, ja som v podstate iba produktom spoločnosti, v ktorej sa pohybujem, ale v skutočnosti to neboli nadštandardné materiálne podmienky, ktoré sformovali moju "zlomyselné a protispoločenskú" filozofiu. V skutočnosti boli práve tí ludia, ktorí boli akosi "nižšie postavení" (aj keď tento pojem nemám rád), ale nemali v živote tolko šťastie na materiálne zabezpečnie. Kedysi som bol velký filantrop, ešte na strednej škole malo vela ludí zo školy vďaka mne brigádu, vďaka tomu, že som poznal ludí vo firmách som dokonca zohnal prácu luďom, ktorí boli odomňa aj o 30 rokov starší, dokonca som na nejaký čas nechal vzdialených príbuzných z východu bývať zadarmo v jenom z mojich bytov v Bratislave... a hlavným poznatkom môjho filantropického obdobia bolo, že ludia si nezalsúžia aby som im pomáhal alebo sa k nim pekne správal. Nikdy sa nedokázali peniesť cez to, na akej pozícii som ja, to že nikdy nikto neprejavil vďačnosť by som chápal, ale to, že sa tí ludia vždy postavili proti mne, keď na to prišlo, alebo že sa mi dokonca pokúšali uškodiť spôsobilo, že mám dnes také postoje aké mám.

Preto prosím ospravedlňte moje názory, ale ludia na Slovensku si nič iné nezaslúžia. Možno hádžem všetkých do jedného vreca, ale myslím, že som sa v živote stretol s dostatočnou štatistickou vzorkou na to, aby som mohol zovšeobecňovať.

Ja nie som typ na Porsche ani modelky, moje hodnoty sú úplne iné.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 13:11

Spartan.Ex píše:
Tebe nemá význam odpovedať, takže sa nevyjadrím.


resp. nemas cim odpovedat, si chcel povedat. proste budes si mliet stale dookola, aka bola pravica lepsia, ze cele Slovensko okrem BA zapricinilo vladu Smeru (aj ked ti tu niekto dal graf, ze Smer vyhral aj v BA), ze BA je stredobodom pozornosti a ludia z inych oblasti su vlastne paraziti, ktori sa prizivuju na vas Bratislavcanoch. to ozaj nemusime potom argumentovat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33
Bydlisko: Galway
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 13:41

Nestranny:
Suhlasim so Spartanom. Pravica bola lepsia v kazdom ohlade. V parlamente nie su jednoducho preto lebo volici pravice svojim stranam neodpustaju (gorila). Osobne ak by Dzurinda/Miklos zalozili stranu pravdepodobne by som ich volil opat. S Ficom ide Slovensko strmym kopcom dole.
A ma aj pravdu s volbami. Ludia na vychode volia tradicne Smer (mala informovanost, vseobecny nezaujem o dianie v krajine, etc etc).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 13:57

nestranny píše:
Spartan.Ex píše:
Tebe nemá význam odpovedať, takže sa nevyjadrím.


resp. nemas cim odpovedat, si chcel povedat. proste budes si mliet stale dookola, aka bola pravica lepsia, ze cele Slovensko okrem BA zapricinilo vladu Smeru (aj ked ti tu niekto dal graf, ze Smer vyhral aj v BA), ze BA je stredobodom pozornosti a ludia z inych oblasti su vlastne paraziti, ktori sa prizivuju na vas Bratislavcanoch. to ozaj nemusime potom argumentovat.


Ak Ti nestaci kupovanie si hlasov volicov z tvojich penazi (ak pracujes, co nepredpokladam), tak potom neviem ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 14:37

Johnnny:
z coho si usudil, ze nepracujem, ked nepredpokladas? :D Predstav si, ze pracujem, a neovadzam ani dane, takze z mojho zatial nejde nic a ostava mi krasny obnos peniazkov.
xnewstedx:
V BA su dost informovani si myslim a Smer vyhral. Cize v com je problem? Ono ty by si ich volil, jeden z mala, ale oni by sa nedostali ani na 2%, pretoze ludia pamataju velmi dobre ako sa rozkradlo Slovensko za ich cias. Mozme im aj dakovat, ze sme v zlocineckej organizacii menom NATO, a to bez suhlasu obcanov - referenda. A pokracuje to aj ficovymi rozkradackami. Takze je to jedno, pokial tam nepride sudny clovek, tak dovtedy sa to bude rozkradat. Staci sa pozriet, kolko stran zas povznikalo a len vymenili kabat. Zitnanska, Prochazka, Beblavy, Miskov. Stale sa chcu udrzat len pri koryte.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 15:00

nestranny píše:
esp. nemas cim odpovedat

Samozrejme, že mám čim odpovedať, ale keď sa ma spýtaš, kde sú švajšiarske platy, tak skutočne nemá význam odpovedať, nemýl si to. Na to, aby to bola lepšia vláda by úplne s prehladom stačilo aby nespravila vôbec nič okrem prevádzkových činností vlády. Čo by som dal za to, keby teraz fico nič nerobil. Na to, prečo sa nedostanú parlamentu odpovedal xnewstedx.
V Bratislave síce vyhral smer, ale lavica prehrala. Celkovo najlepšie čo tu od roku 1993 vládlo boli Dzurinda a vláda Ivety Radičovej, aj keď to nebola sláva, ale oproti Ficovi to bola excelentná vláda.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2015 15:28

nestranny píše:
Predstav si, ze pracujem, a neovadzam ani dane, takze z mojho zatial nejde nic a ostava mi krasny obnos peniazkov.
... A pokracuje to aj ficovymi rozkradackami....

zlodej krici zastavte zlodeja?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109503

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48742

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

912

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

893

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

604

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

574

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1196

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3658

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10525

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

600

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80585

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3364

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8224

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1168

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1107

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra