Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 17072
Témy: 109
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 15:57

Ano, lahke drogy a alkohol su urcene v prvom rade na obcasne sprijemnenie, clovek je vsak tvor slaby a lahko podlahne zavislosti.
V podstate aj laboratorne zvierata sa stavaju zavislimi velmi rychlo na akejkolvek prijemnej veci.







_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gainward phoenix GS gtx1070, 480GB SSD Kingston UV400 + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Galaxy A52s 5G. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Arona 2019 1,0TSI 85kW
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 16:01

ak clovek fajci travu pravidelne tak sa z neho stava, ani neviem ako to nazvat.. tupy pohlad a prazdnota.. to vidim aj v mojom okoli..
v malom mnozstve ok ale neviem si predstavit ak by to bolo zlegalizovane.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 16:51

Este raz, ak niekto chlasta pravidelne tak ako vypada? Si este nevidel bezdomovca co ma 40 rokov ale vypada na 80? Z coho to asi ma? Mizerna strava a kazdodenny prijem alkoholu.
Napr v Oregone to legalizovali, predavaju to bezne v obchodoch podobne ako alkohol, stat na tom zaraba a nemaju s tym problemy. Ide o to co mas v hlave, asi nebudes dokaleny alebo naliaty ako delo kazdy den ked vies, ze chces aj normalne fungovat a mat normalny zivot.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 17:41

marian_r píše:
Ominous píše:
Najlepsie su keci, ze to je "brana k tvrdym drogam" :lol:


Poznáš nejaké štatistiky čo to popierajú?


Poznas nejake statistiky ktore to potvrdzuju ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 18:32

Kotleba nepodpísal divadelníkom projekt Stop extrémizmu!
http://bystrica.sme.sk/c/8019249/kotleba-nepodpisal-divadelnikom-projekt-stop-extremizmu.html
Kotleba zrušil ďalší projekt.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 19:19

Dufam ze podobne predstavenia sa budu hrat aj vsetkym imigrantom co prisli do europy, aby vedeli ako sa spravat k inej kulture...ale nie, poucovat potrebuju stale len europania...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 20:33

Ominous píše:
marian_r píše:
Poznáš nejaké štatistiky čo to popierajú?


Poznas nejake statistiky ktore to potvrdzuju ?


Je prirodzene, ze kazdy narkoman zacal u lahkych drog a presiel na tvrde. Znamena to, ze deci vina je brana k alkoholizmu? Mozno. Nezmysel je to, ze by marihuana mala cloveku "prestat stacit" a kvoli tomu by citil nutkanie prejst na tvrde drogy. To je ten nezmysel.

Osobne som fajcil travu niekolko krat denne asi 6 rokov, naposledy co som si to kupil to bolo 100 gramov za 500 eur :D Mal som toho na sracky, vydrzalo mi to pol roka a bol som s nou zasypany. Rozdaval som to ludom zadarmo, nosil som to vo vreckach len tak nezabalene. Povedal som si ze ked to dofajcim dam si pauzu na precistenie pluc. Od vtedy je uz rok, nasiel som si novu pracu v inom meste a uz to neriesim. Zafajcim si prilezitostne tak raz za mesiac, pricom naposledy to bolo pred 3 mesiacmi. A abstinencny syndrom? Vobec ziadny. Chyba mi to? Nie. Nikto ma nepresvedci, ze na trave moze existovat nejaka realna zavislost. A bodka.

// Spojený príspevok Uto 29.09.15 20:46

haffen píše:
Kotleba nepodpísal divadelníkom projekt Stop extrémizmu!
http://bystrica.sme.sk/c/8019249/kotleba-nepodpisal-divadelnikom-projekt-stop-extremizmu.html
Kotleba zrušil ďalší projekt.


O ano, prave v tychto casoch neni vobec ucelove predstavenie o bielej matke, ktora porodi cierneho syna. Trtkala z imigrantami? Ci co s tym chcel autor povedat?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 20:58

Celym svojim prispevkom si potvrdil, ze to tvrdenie je nezmysel... Rovnako tak, by som uz mal byt asi mrtvy, alebo tazko zavisly alebo narkoman..nie som, mam zdravy rozum. Marihuana nesposobuje vobec ziadnu zavislost, ani chute na nieco "tvrdsie". Svojimi vlastnostami a dopadom na spolocnost je daleko dalekoooo menej nebezpecna nez alkohol.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2015 21:59

incredible píše:
Je prirodzene, ze kazdy narkoman zacal u lahkych drog a presiel na tvrde. Znamena to, ze deci vina je brana k alkoholizmu? Mozno. Nezmysel je to, ze by marihuana mala cloveku "prestat stacit" a kvoli tomu by citil nutkanie prejst na tvrde drogy. To je ten nezmysel.


Suhlasim s kazdym slovom.

Az mi je to divne


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2015 15:00

Co si myslite o tomto?

http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/365172-elektronicke-dialnicne-znamky-ma-spravovat-spravca-myta/

Je to uz mesiac stara sprava, ale teraz som sa k nej dostal. Vobec ma neprekvapuje, ze vyhral SkyToll. Ono v roku 2013 sa zacalo robit na prototype systemu dialnicnych znamok a uz hned bol v tom zahrnuty SKytoll. Viem to preto, lebo som sa podielal na vyvoji tohto prototypu a uz vtedy sa vedelo, ze je jedno kto sa zapoji do sutaze, vyhra Skytoll.
Je mi az na vracanie z toho, co sa tu deje. Su to peniaze ludi, ktori ani netusia o nicom. Smutne je na tom ale, ze tieto zakazky nemaju ani hodnotu, za aku sa ponukaju a ku zakazkam sa dostavaju rozne kamaratske firmy. Zial mal som tu cest pracovat pre spolocnost, garazovu firmu, ktora vznikla len za ucelom, aby mohli byt statne zakazky. Co s tym robit? zmena vlady nepomoze, lebo kradnut sa bude dalej


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2015 19:47

Celkom vazne obvinenie, povedal by som, ze chod na policiu. Ale kedze by sa s tym aj tak nic nespravilo, tak sa mozes len stazovat.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2015 20:30

neviem ci to brat ako obvinenie. len viem, ze sa robilo na tom projekte, resp. prototype este predtym, ako bola vyhlasena sutaz, v roku 2013. A zrazu nam media predstavia vyhercu, ktory bude robit dialnicne znamky. verejnost to zozerie, lebo nema o tom predstavu ako to funguje. a tak komplexny system nie je mozne vyvinut za 3-5 mesiacov, poriadne odladit, otestovat atd., ale verejnost do toho nevidi. Najviac ma stve, ze sa obohajucu nejaki z*rdi na ukor tvrdo pracujucich ludi...
S tymto statom je to celkovo v r*ti a takymto stylom sa nikam neposunieme. V marci su volby, ale nic sa nezmeni, ci tam budu cerveni, modri, ruzovi a neviem aki...No nic to, zivot ide dalej, pockame na dalsie spravy, a mozme sa opat postazovat :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.09.2015 20:42

Alebo mozes odist prec na zapad, kde to je tiez nahovno no stale ovela lepsie ako na SR.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 01.10.2015 7:11

Je uplne normalne ze firmy vyvijaju rozne prototypy a pod. Na to mas vo vacsich spolocnostiach ludi ktory riesi buducnost o odhaduju co bude treba. Ja som pracoval asi na 5tych veciach, ktore teraz cakaju ci sa niekomu predaju, alebo pride ich cas a vyvoj kazdeho z nich stal niekolko 10 tisic €, taktiez nabera obrovske know-how, ktore ziskavas niekolko mesiacov az rokov. Tymto neobhajujej dohodnute tendre, ale kazda firma ktora ma kapital mysli inak, nemoze si dovolit cakat a zit od zakazky k zakazke.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.10.2015 13:12

Ale ked take nieco riesi garazova firma, tak je to podozrive. Ako sisam povedal, vyvoj stoji svinske peniaze.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.03.11
Prihlásený: 02.08.23
Príspevky: 814
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 14:12

Ominous píše:

Poznas nejake statistiky ktore to potvrdzuju ?


Ty si naozaj zábavný, niekto tu uvedie tvrdenie a ja mám dokazovať opak???

// Spojený príspevok Pia 02.10.15 14:14

Ominous píše:
Celym svojim prispevkom si potvrdil, ze to tvrdenie je nezmysel... Rovnako tak, by som uz mal byt asi mrtvy, alebo tazko zavisly alebo narkoman..nie som, mam zdravy rozum. Marihuana nesposobuje vobec ziadnu zavislost, ani chute na nieco "tvrdsie". Svojimi vlastnostami a dopadom na spolocnost je daleko dalekoooo menej nebezpecna nez alkohol.


Celým svojim príspevkom potvrdil niečo čo treba skúmať štatisticky?

Jeden uzdravený na púti v Šaštíne naozaj nie je dôkaz že to funguje.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 15:21

Ja poznam minimalne 10 ludi, ktori fajcili alebo fajcia marihuanu a nie su z nich narkomani. Tiez som skusal, pre istotu viackrat a nie som narkoman. Ale niektori clenovia starsej generacie taketo veci nedokazu pochopit, lebo boli inak vychovani.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 15:26

Tiez poznam par ludi co si sem tam uleju a niesu alkoholici. To ale neznamena ze dalsich par desiatok % sa alkoholikmi nestalo.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 15:28

Podla mna je to individualne. Z cisto "chemickeho" hladiska marihuana navykova nie je, no pokial sa nou niekto snazi "riesit" svoje problemy, spackany zivot, alebo nieco v tom duchu, tak sa na nej zavisly pokojne stat moze.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 15:54

marian_r píše:
...

Neviem co je na tom zabavne, ja sa nesmejem.... Tvrdim to z vlastnej skusenosti. Nebudem pre teba robit sociologicke statistiky a vyskumy. Ak ta to zaujima, statistiky si vyhladaj sam, na to tu je google. Ale garantujem ti, ze ziadnu nenajdes, pretoze to tvrdenie je stara znama dogma. Zabavne su tvrdenia ludi, co to nikdy nevyskusali a propaguju toto tvrdenie. Tak teda teraz sa ty pochlap a uved svoje statistiky, predtym nez budes nieco tvrdit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 02.10.2015 21:45

marian_r píše:
Celým svojim príspevkom potvrdil niečo čo treba skúmať štatisticky?

Jeden uzdravený na púti v Šaštíne naozaj nie je dôkaz že to funguje.


Ja nie som jediny, plati to vo vseobecnosti. Videl som mnozstvo hulicov, tvrdych aj obcasnych, ale nikdy som nenarazil na nejaky vymlety mozog. Dost vela tvrdych hulicov boli naozaj potencionalni respektuhodni ludia. Nikdy som nespozoroval ziadny suvis medzi "vymletostou" a travou.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 03.10.2015 11:56

haffen píše:
Kotleba nepodpísal divadelníkom projekt Stop extrémizmu!
http://bystrica.sme.sk/c/8019249/kotleba-nepodpisal-divadelnikom-projekt-stop-extremizmu.html
Kotleba zrušil ďalší projekt.


PALEC HORE ! Dalsi skvely krok. Nech si zarobia z vlasneho preco by ich mali dotovat seci, ne ch to dotuju slnieckari a pravdovlaskari ked su im v riti strceny
hahaha dobre im tak... ale aj vdaka "negativam" ktore sa snazia media aspon bezni ludia zistia, co vsetko je pricucnute na statny rozpocet a preco je taky zatazeny, bravo... tlieskam mediam, myslim si ze ale toto bude mat presne opacny efekt ---> rovnako, ako NASTASTIE! pri volbach BBSK. To kolko pan Kotleba setri a co dobre spravi ale nenapisu a este zapredany smer-kdh blokuju jeho navrhy... ale aspon viem a mam jasne

#VolimSpravne :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 07.10.2015 22:57

Politika - Slovensko







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2015 7:20

haffen neries ludia zo stredoveku nevedia pochopit dolezitost kultury pri rozvoji spolocnosti ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2015 12:43

Ľudia zo stredoveku sa teraz musia prevracať v hroboch ako si ich urazil. :D







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2015 13:10

Vsak zrusme aj vsetky divadla, muzea, galerie, ved su to len darmozraci vsetko. Potom budeme moct spokojne doma pozerat farmu v telke.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2015 18:55

Tak to by som urcite nerusil. Urcite je mnozstvo divadiel, ktore sotva vyziju, ale robia veci z nadsenim a z presvedcenia. Objektivnejsie by bolo porovnat ako je dotovana kultura vo vseobecnosti a ako je dotovana konkretna propaganda "tolerantnosti". Neviem ci sa to da vobec nejako zistit, ale podla mna to su udaje, ktore nikdy nebudu odhalene.

Dotovane divadlo ma formovat nazory ludi v aktualnych temach? Nemozem si spomenut, akoze sa to len povie, ako sa to len vola... vypadlo mi to slovicko :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 19.04.15
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 155
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2015 20:04

Jasne ze som nepil, haffen. Ale aspon vieme kolko to stoji. Nech si tie politicke divadla protislovenske od Amnesty financuje v plnom pokryti zo svojich zdrojov z W. DC. $$$

BTW, toto je dost trefne:
Politika - Slovensko
plus popis k tomu /zdroj Koment.Media/

Otázka: Ale bez mandátu Bezpečnostnej rady dochádza k porušeniu medzinárodného práva (pozn. pri vojenských intervenciách bez mandátu BR ako napr. pri vojne v Juhoslávii, Afganistane, Iraku, Líbyi, Sýrii, neskôr na Kryme apod.).
Šebej: Formálne áno a na to hovorím, no a čo?

Otázka: A nemôže si “no a čo” povedať aj Putin, ktorý anektoval Krym?
Šebej: On to aj hovorí. On porušil medzinárodné právo a úplne v pohode hovorí no a čo. (Pozn.: Aha, tak ze ak USA tak je to úplne Ok, ak Rusko tak to "no a čo" už v poriadku nie je.)

Otázka: Prečo by to nehovoril, keď Západ porušil medzinárodné právo niekoľkokrát pred ním.
Šebej: Keď Sovietsky zväz vpadol v roku 1979 do Afganistanu, mohla sa bezpečnostná rada na niečom uzniesť? Nemohla, lebo ten istý Sovietsky zväz v nej sedel s právom veta.

Otázka: Ja len hovorím, že Putin môže argumentovať tým, že bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN sa bombardovala Juhoslávia či viedla operácia v Iraku.

Šebej: Otázka je, s akým účelom sa tie veci diali. Napríklad ani americký zásah v Afganistane v roku 2001 nemal posvätenie Bezpečnostnej rady, pretože Rusi nedovolili. Ale Afganistan bol územie, z ktorého sa organizoval útok na Spojené štáty. (Pozn: Nebola drviva väčšina únoscov priamo zo Saudskej Arábie? Nebol samotny Osama bin Laden tiez Saud?)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 09.10.2015 13:20

Neuraz, sa ale si fakt mimo ako to len môže ísť. Pár tisíc ti vadí ak sa dáva na kultúru a odôvodňuješ to tým, že si majú nájsť peniaze na financovanie, lebo sa rozpočet takýmito "slniečkármi" rabuje. Ale keď sa deje niečo podobné:
Vláda dá za konferenciu o start-upoch 1,4 milióna, ľudia z IT sa búria
http://ekonomika.sme.sk/c/8030601/vlada-da-za-konferenciu-o-start-upoch-14-miliona-ludia-z-it-sa-buria.html

...tak všetko v pohode, lebo veď dobrá vec. Podpora niečoho a podobné boľševické drísty, len aby sa zas vládou niečo predražilo a legálne rabovalo (upratovanie 200 000€!!!!!!! WIFI 12000!!!!!!!). Vy všetci "ľavičiari" ste rovnakí. Len neviem prečo to robia internetoví trollovia keď je evidentné, že za to dostanú buď málo, alebo s prepáčením hovno. Iba čo sa zhadzujete. Už si tých boľševíkov a Rusov neidealizujte. Padnete na hubu. A my bohužiaľ s vami... A čo sa tu vôbec rozčuľujem a zaťažujem sa keď to ani nemá zmysel a zadubení ľudia ostanú vždy zadubení...







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.10.2015 13:36

Alebo kes si pan primator plati kamaratov ako ochranku a rodinkuje na urade ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109503

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48744

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

913

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1125

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

893

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

605

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

574

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1196

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

600

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80585

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3364

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8224

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1168

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3658

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10525

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2541

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra