play.boy - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 96 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Diskusia   Téma: Žilinská Univerzita - Manažment + Informačný manažment?


Odpovede: 51
Zobrazenia: 4742


Tento odbor je viac zameraný na hw ako klasická informatika. Máme aj niekoľko spoločných predmetov na bc. štúdiu s poč. inžiniermi. Počítačoví inžinieri majú predmety ako fyzika, elektronika a podobné elektro predmety. O niečo menej sa tam programuje ako na klasickej informatike a poznám zopár ľudí ...

 Fórum: Diskusia   Téma: Žilinská Univerzita - Manažment + Informačný manažment?


Odpovede: 51
Zobrazenia: 4742


Ja študujem na FRI UNIZA odbor Informatika, ale trocha poznám aj odbor Počítačové inžinierstvo, čiže ak máš konkrétne otázky tak sa spýtaj.

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: MT pre Miša za 200+-


Odpovede: 31
Zobrazenia: 1561


Ja som nedávno kupoval Honor 9 v tejto cene, ale z bazaru a celkom je v pohode.

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o filmoch


Odpovede: 1483
Zobrazenia: 42185


Na konci Augusta príde do kín thriller / Horor a vyzerá naozaj solídne.
https://www.youtube.com/watch?v=76yBTNDB6vU

 Fórum: Rozširujúce karty   Téma: Zvuková karta k notebooku do 50€


Odpovede: 0
Zobrazenia: 677


Zdravím

Chcel by som sa spýtať či má zmysel kupovať externú zvukovú kartu k notebooku kde je zvukový kodek alc256. Používam slúchadla Superlux hd 681. Niečo do 50€. Ďakujem.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 650€


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1814


Vyhoda je, že teraz beži ta akcia u asusu, že ak sa do roka notebook pokazi tak ho opravia a zaroveň vratia peniaze za notebook

http://www.asusbanka.sk/

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 650€


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1814


Ja mam tento notebook. Mierne sa prehýba klavesnica pri pisani ale nieje to nic strašne. Čo sa tyka hier tak pri zaťaženi je mierne hlučny ale to asi kazdy notebook pri hrani. HDD nepiska. Bateria sa neda vybrat. Zatial ho mam kratko takže na nejake zavery je pri skoro. Ak máte nejake otázky tak sa ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook 600-650€


Odpovede: 1
Zobrazenia: 596


Zdar, idem kupovať notebook. Použitie internet,filmy,hry. Musi mať full hd displej a VGA graficky vystup

http://notebooky.heureka.sk/asus-f555ub-dm035t/ čital som že sa prehyba klavesnica pri pisani a neda sa vybrať bateria
http://notebooky.heureka.sk/acer-aspire-f15-nx-gahec-001/ zaujimava altern...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o filmoch


Odpovede: 1483
Zobrazenia: 42185


Revenant už vyhral 3 zlaté globusy a má 12 nominacií na oscara takže sklamaní určite nebudete...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartfón do 250€


Odpovede: 2
Zobrazenia: 483


Z mojej skusenosti Honor 6, slušna vydrž ak nehraš hry tak v pohode daš 2 dni pri zapnutom šetriči displeja ale treba nejake puzdro inač sa poškrabe a fotky su v pohode pri dostatku svetla

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o filmoch


Odpovede: 1483
Zobrazenia: 42185


Včera som bol na Marťanovi na 3d. Slušný film, ale chýbalo mi tam napätie a herecké výkony ma tiež nepresvedčili. Slušne scifi na Marse, nič viac a 3d mi prišlo nevyužite, keď to porovnám s inými filmami tak tretí rozmer tomu nepomohol, stačí aj klasika v 2d.

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Názor na smartphone


Odpovede: 3
Zobrazenia: 348


nemá podporu 800Mhz, mne to nevadí lebo LTE nepotrebujem.

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Názor na smartphone


Odpovede: 3
Zobrazenia: 348


Zdravím, oplatí sa tento smatphone?? rozpočet mam 150€ , požiadavky sú aby mal dobrý foťák, os android , 5 palcový displej.

https://www.xiaomiforsale.com/cs/meizu/235-meizu-m2.html

 Fórum: Bazár   Téma: K: AGP graficka karta


Odpovede: 7
Zobrazenia: 416


Čauko Jericho, ak nezoženiem tak sa ti ozvem, škoda že si zdaleka.

 Fórum: Bazár   Téma: K: AGP graficka karta


Odpovede: 7
Zobrazenia: 416


Ak má 32 mb pamäť tak 5€

 Fórum: Bazár   Téma: K: AGP graficka karta


Odpovede: 7
Zobrazenia: 416


Iba zobrazovadlo
Aku cenu si predstavuješ??

 Fórum: Bazár   Téma: K: AGP graficka karta


Odpovede: 7
Zobrazenia: 416


Kúpim funkčnú AGP graficku kartu ako nahradu za moju Geforce 6200.
Preferujem osobný kokontakt. Okolie ZA a CA.

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Sluchadla do 50€


Odpovede: 0
Zobrazenia: 434


Dobrý deň, poraďte mi prosím slúchadla do 50€. Budem počúvat trance (Armin van Buuren),
electro a house. Prehnané basy sú vítane :)

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Sluchatka k PC - 20€


Odpovede: 45
Zobrazenia: 1156


v Žiline ich nemaju ak su za 6 eur tak by ste mohli kupit viac kusov a potom mi jeden predat

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Sluchatka k PC - 20€


Odpovede: 45
Zobrazenia: 1156


Zdravim
Zajtra idem do Tesca do Žiliny pozrieť slúchadla Rocking residence one moon vedeli by
ste mi povedať ake maju basy ak ich tu niekto vlastni. Ďakujem

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


Ďakujem za rady, chyba je v konektore lebo v oboch slúchadlach kleplo keď som ich dal na baterku takže už
len treba objednať jacka a spraviť to.

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


ja by som uplatnil aj tu doživotnu zaruku ale nemam ten aktivačny kod a to by ma potom vyšlo
spolu s poštovnym aj na 20 eur a za to kupim pomaly nove slúchadla

Smith Wesson čo povieš kebyže kupim takyto kabel a jeden koniec by som odstrihol aj na sluchatkach
by som odstrihol kable a skusil by som t...

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


vymenim najprv jack a ak to nepomože tak cely kabel

v pripade že by bol zly kabel tak da sa kupit nahradny?

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


ja neviem ako tu zaruku uplatnit mam iba sluchadla žiadny papier ani doklad o kupe nič take

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


ok zoberem ten zahnuty len ta cena :jaw:

 Fórum: Ostatné   Téma: Jack na Koss portapro


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1037


Zdravim

Mam sluchadla Koss portapro a lave sluchadlo mi nehra tak som sa rozhodol vymenit jack
na sluchadlach je toto dobry jack bude to do seba pasovat??

http://www.tme.eu/sk/details/jc-031/konektory-jack/
alebo
http://www.sos.sk/?str=371&artnum=28107 ... gp-ksskg35

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externy disk


Odpovede: 2
Zobrazenia: 551


Fakt sa neoplati 500GB berem 1TB

 Fórum: PC zostavy   Téma: Nova zostava - 700 E


Odpovede: 8
Zobrazenia: 493


Nemaš to dobre vyskladane a procesory od Intelu ktore maju na konci K znamena že maju otvorený nasobič, jednoduche taktovanie

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externy disk


Odpovede: 2
Zobrazenia: 551


Zdravim je tento disk dobry? Rozpočet mám 50 eur a kapacita 500GB je dostatočna.
http://www.alza.sk/samsung-2-5-m3-porta ... 348960.htm

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 4


Odpovede: 1345
Zobrazenia: 29765


Battlefield 4 na tyžden zadarmo
http://www.sector.sk/novinka/86632/batt ... adarmo.htm
Stránka: 1 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 96 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF