pitopit - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 5 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 177 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


V biose sa daju regulovat otacky,ale ide mi to aj cez speead fan,tak to ponastavujem cez neho.Ale ziadny program mi neukazuje teplotu CPU,len teplotu jadier(v BIOSE teplotu CPU ukazuje).Mozem tie vetraky v speed fane nastavit podla teplot jadier?A su nejake tabulky maximalnych teplot PC komponentov?

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Vie mi niekto povedat preco mi Speedfan ukazuje teplotu CPU=0 °C?

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Tu je manual
http://www.msi.com/product/mb/B75MA-E33 ... div=Manual
Ale chcem,aby sa vatrak na boxe reguloval podla teploty cez Speed fan.To asi budem musiet dat 4 pin vetrák?

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Ano v biose so uz nastavil vetrak na cpu na 50%,ale vetrak na skrini neviem regulovat,ma len tri piny.V biose mozem nastavit len vetrak na 4 piny.Do skrine v pravo dole by vosiel jeden 12 cm vetrak.

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Ano,vetrák do skrine vojde len 9 cm.Možno keby som to nejak prerobil vošiel by tam aj ten 12 cm.Dosku mám MSI B75MA-E33 (MS-7808)

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Nechcem zakladať novú tému,tak to dám sem.Môj pc sa mi zdá trochu hlučný.Grafika je pomerne tichá.Myslí že ten vetrák na precesore je hlučný.Čo myslíte oplatí sa mi kúpiť druhý vetrák?Ak ano aký by som tam mohol dať a treba aj chladič druhý alebo stačí len ten ventilátor?

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


Super.Už to ide.Ďakujem

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


Tak nakoniec som sa rozhodol pre tento
http://lcd-monitory.heureka.sk/samsung- ... ecifikace/
Mám ho napojený na PC cez HDMI.Rozlísenie som nastavil na 1980X1080,ale obraz nieje na celú obrazovku.Z krajou chýba asi tak 4 cm.Nainstaloval som aj driver z cd.Čo to moze byt?

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


Niekde som sa dočítal,že 27" full hd monitor nieje až taký dobrý na hry.Že skôr radšej 24".mate s tím nejaké skúsenosti?

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


A čo tento je už lepsí?
http://www.alza.sk/27-lg-m2732d-pz-d355829.htm

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


A ktorí by bol lepsí?

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: monitor s TV


Odpovede: 9
Zobrazenia: 345


Zdravím.Stačí mi tento monitor na hranie hier vo Full Hd?
http://lcd-monitory.heureka.sk/samsung- ... ecifikace/
A je možné tam na pripojit Magio,alebo Skylink?

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Memusím ho vymeniť?Má už 5 rokou,značka AKASA.Ostatné mám v PC všetko nové.

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: vetranie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 657


Zdravým.Potrebujem ešte jeden ventilátor do skrinky?
http://s24.postimg.org/4fpcvnyxx/10042013571.jpg
V ľavo je jeden ktorý vifukuje.Na pravo dole je miesto ešte pre jeden vetrák.Čo myslíte musím ho dokúpiť,alebo stačí ten jeden?
Rrafika:HD 785O
procesor:i5
zdroj:500w

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Aky ovladac na grafiku


Odpovede: 5
Zobrazenia: 439


Musim nainstalovat vsetky ovladace co su tam?

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Aky ovladac na grafiku


Odpovede: 5
Zobrazenia: 439


super.vdaka

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Aky ovladac na grafiku


Odpovede: 5
Zobrazenia: 439


Zdravím.Poskladal som nove pc grafika tam je tato: http://www.alza.sk/gigabyte-r785wf2-2gd-d371121.htm
a neviem aky ovladac mam nainstalovat.viete mi s tim pomoct?mam win 8,64 bit.
A este jedna otazka,ked dam v spravcovi zariadeni na monitors,tam mi tam ukazuje ze tam mam grafiku AMD Radeon HD 7800 ...

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


Ok uz to mam.dakujem

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


zrejme viví,lebo je tam
SATA port 1 -ATAPI iHAS12 ATAP

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


AHCI mod som skusil,ale stale windows nevie najst hdd.kde to najdem ci bios vidi hdd?

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


Bootujem to z CD alebo aj z usb

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


Manual nemam.toto je uvodna obrazovka: http://postimg.org/image/hf65a08dr/

Je to v nastaveniach?

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


Je to sata.a myslim ze je to WD

 Fórum: Ostatné platformy   Téma: Nastavenie Biosu v MSI


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1367


Zdravim.Renovoval som komplet PC okrem HDD (ten ostal stary).Dosku tam mam MSI B75MA-E33.Neviem nainstalovat windows lebo mi hlasi ze:
System windows sa neda nainstalovat na tento disk.Hardver tohto pocitaca nemusi podporovat spustanie do tohto disku.Zabezpecte aby bol radic disku aktivovany v syste...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


ok.ostanem pri tom,čo si mi poradil

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


Este jedna otázka.A tento CPU by tam nemohol byt?
http://www.gigastore.sk/socket-1155/int ... x-bez-vga/

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


FanatiKKK-ty by si mal byt obchodník:)) si ma presvedcil z povodnich 200€ na 530. ale asi to bude lepsie na novom.dakujem ti,aj vám ostatním :D

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


Monitor LG 22" 1680x1080.Neskôr ked zvíšia výplatu :)) kúpim full hd 24"

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


Dobre presvedcily ste ma.Staru šunku vyhodím cez okno:))
Takže za tých 500€ to moze byť.HDD a mechanika je sata to by som tam nechal staré.
Monitor mém zatial HD,neskor nasetrím na FULL.
Takže páni odborníci ake komponenty mi poradíte?:))

 Fórum: PC zostavy   Téma: Výmena komponentou cca 200€


Odpovede: 26
Zobrazenia: 424


No tak tých 500€ by som do toho dal,keď už tak už:)
brmbo-to je tiez dobré čo si mi ponúkol,ale niekde som počol že ten procesor potrebuje druhé chladenie.ja sa nevyznám tak sa len pýtam.
A ešte aký zdroj?
Stránka: 5 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 177 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF