| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | V biose sa daju regulovat otacky,ale ide mi to aj cez speead fan,tak to ponastavujem cez neho.Ale ziadny program mi neukazuje teplotu CPU,len teplotu jadier(v BIOSE teplotu CPU ukazuje).Mozem tie vetraky v speed fane nastavit podla teplot jadier?A su nejake tabulky maximalnych teplot PC komponentov? |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | Vie mi niekto povedat preco mi Speedfan ukazuje teplotu CPU=0 °C? |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| |
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | Ano v biose so uz nastavil vetrak na cpu na 50%,ale vetrak na skrini neviem regulovat,ma len tri piny.V biose mozem nastavit len vetrak na 4 piny.Do skrine v pravo dole by vosiel jeden 12 cm vetrak. |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | Ano,vetrák do skrine vojde len 9 cm.Možno keby som to nejak prerobil vošiel by tam aj ten 12 cm.Dosku mám MSI B75MA-E33 (MS-7808) |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | Nechcem zakladať novú tému,tak to dám sem.Môj pc sa mi zdá trochu hlučný.Grafika je pomerne tichá.Myslí že ten vetrák na precesore je hlučný.Čo myslíte oplatí sa mi kúpiť druhý vetrák?Ak ano aký by som tam mohol dať a treba aj chladič druhý alebo stačí len ten ventilátor? |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| | Niekde som sa dočítal,že 27" full hd monitor nieje až taký dobrý na hry.Že skôr radšej 24".mate s tím nejaké skúsenosti? |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: monitor s TV |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 345
| |
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| | Memusím ho vymeniť?Má už 5 rokou,značka AKASA.Ostatné mám v PC všetko nové. |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: vetranie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 657
| Zdravým.Potrebujem ešte jeden ventilátor do skrinky? http://s24.postimg.org/4fpcvnyxx/10042013571.jpg V ľavo je jeden ktorý vifukuje.Na pravo dole je miesto ešte pre jeden vetrák.Čo myslíte musím ho dokúpiť,alebo stačí ten jeden? Rrafika:HD 785O procesor:i5 zdroj:500w |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Aky ovladac na grafiku |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 439
| | Musim nainstalovat vsetky ovladace co su tam? |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Aky ovladac na grafiku |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 439
| |
Fórum: AMD grafické karty Téma: Aky ovladac na grafiku |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 439
| Zdravím.Poskladal som nove pc grafika tam je tato: http://www.alza.sk/gigabyte-r785wf2-2gd-d371121.htm a neviem aky ovladac mam nainstalovat.viete mi s tim pomoct?mam win 8,64 bit. A este jedna otazka,ked dam v spravcovi zariadeni na monitors,tam mi tam ukazuje ze tam mam grafiku AMD Radeon HD 7800 ... |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| |
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| zrejme viví,lebo je tam SATA port 1 -ATAPI iHAS12 ATAP |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| | AHCI mod som skusil,ale stale windows nevie najst hdd.kde to najdem ci bios vidi hdd? |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| | Bootujem to z CD alebo aj z usb |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| |
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| | Je to sata.a myslim ze je to WD |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Nastavenie Biosu v MSI |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1367
| Zdravim.Renovoval som komplet PC okrem HDD (ten ostal stary).Dosku tam mam MSI B75MA-E33.Neviem nainstalovat windows lebo mi hlasi ze: System windows sa neda nainstalovat na tento disk.Hardver tohto pocitaca nemusi podporovat spustanie do tohto disku.Zabezpecte aby bol radic disku aktivovany v syste... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| | ok.ostanem pri tom,čo si mi poradil |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| FanatiKKK-ty by si mal byt obchodník:)) si ma presvedcil z povodnich 200€ na 530. ale asi to bude lepsie na novom.dakujem ti,aj vám ostatním  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| Monitor LG 22" 1680x1080.Neskôr ked zvíšia výplatu ) kúpim full hd 24" |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| Dobre presvedcily ste ma.Staru šunku vyhodím cez okno:)) Takže za tých 500€ to moze byť.HDD a mechanika je sata to by som tam nechal staré. Monitor mém zatial HD,neskor nasetrím na FULL. Takže páni odborníci ake komponenty mi poradíte?:)) |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Výmena komponentou cca 200€ |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 424
| No tak tých 500€ by som do toho dal,keď už tak už:) brmbo-to je tiez dobré čo si mi ponúkol,ale niekde som počol že ten procesor potrebuje druhé chladenie.ja sa nevyznám tak sa len pýtam. A ešte aký zdroj? |
|