PeterBača - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 12 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Frontend   Téma: Minecraft server status + nicky online hráčou


Odpovede: 8
Zobrazenia: 651


welther ... ti nesi v poriadku -_-

 Fórum: Frontend   Téma: Minecraft server status + nicky online hráčou


Odpovede: 8
Zobrazenia: 651


http://www.x-core.php5.sk/

 Fórum: Frontend   Téma: Minecraft server status + nicky online hráčou


Odpovede: 8
Zobrazenia: 651


Chcem poraaďiť ako dám na svoj web v php alebo html ... status ktorí mi bude ukazovať na webe online hráčou a ich nicky ... Pomoc prosím ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Keď hrám hru tak sa mi okno visvieti ako nepoužívane.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 587


A ako vies, ze Ti "dava" ESC?
Na 99,999% Ti tam na pozadi bezi nejaky malware, ktory svojou cinnostou periodicky deaktivuje aktivne okna..
http://www.malwarebytes.org
Stiahni free verziu a preskenuj NB..

Máš pravdu ... to je tím a nie klavesnicou a ktomu mámnotebook skušal som ju aj vič...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Keď hrám hru tak sa mi okno visvieti ako nepoužívane.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 587


bože je mám notebook :( ... a z klavesnicu ani z mišu to neni ... niečo v pc ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Keď hrám hru tak sa mi okno visvieti ako nepoužívane.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 587


jj, a neni zaseknutý ... lebo mi to robi aj pri pisani na webe...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Keď hrám hru tak sa mi okno visvieti ako nepoužívane.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 587


Že sa my automaticky dáva na hre ESC interval asi 5 sekund to aj keď píšem ... Kliknem do riadku začnem písať a potom ma to stopne a zas mmusim kliknuť do riadku aby som mohol pokračovať ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Keď hrám hru tak sa mi okno visvieti ako nepoužívane.


Odpovede: 12
Zobrazenia: 587


Mám ten problém že keď rám napriklad minecraft tak sa mi dáva automaticky ESC a keď píšem tak sa mi to preruši a zasa musik kliknuť mišou do riadku aby som mohol opetovne písať a toto sa opakuje dookala.... :showy:

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Nedá sa mi odinštalovať otravný program


Odpovede: 1
Zobrazenia: 592


Chcel by som sa spítať čo mám spraviť ? ... Nejde mi odinštalovať niejaký čínsky progranm z činskymi znakmi je to nijaky miniaplikacia na počasie ale furt mi vibiehaju niejaké kolonky dal som odinštalovsť orogram aj po reštarte tam furt zostal :( neviem o mám robiť zaťažuje mi to pc :/

 Fórum: Databázy   Téma: Minecraft WebShop cez MySQL databázu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 595


Chro moc dik toto je to čo somcpotreboval :)

// Spojený príspevok Uto 07.04.15 16:29

Kralicek mislim to čo napisal chrono a nechapem co si mislel ...

 Fórum: Databázy   Téma: Minecraft WebShop cez MySQL databázu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 595


Ano Mám neviem ako to mam inakšie vysvetliť... Viem veĺa toho ale z minecraft mysql som to nikdi nerobil.

// Spojený príspevok Uto 07.04.15 14:46

https://m.youtube.com/watch?v=V7hO0M0Dvew toto je video čo potebujem aj ja :)

 Fórum: Databázy   Téma: Minecraft WebShop cez MySQL databázu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 595


Chcel by som poradiť ohĺadom webshop mám server na minecraft s databazou Mysql a chcel by som server napojiť na moj web ako to ma wasabicraft.eu ... Mislim to tak že hráč na servery cez veb si može nakupovať itemy do hry.
Dakujem za pochopenie :)
A ak som temu zle zaradel tsk sa ospravedlnujem.
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 12 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF