Peter - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 96 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: DVD PREHRAVANIE


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1151


Nie tie čo mi funguju sú tie isté VERBATIM - aj +. Nebude to teda tým, že je to špinavé, alebo zaprášené???

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: DVD PREHRAVANIE


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1151


Pozeral som este aj ten convertx to dvd a je tam nastavena rychlost zapisovania na maximalna.....

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: DVD PREHRAVANIE


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1151


Prehráva mi + aj - media. Prehravac je stary asi takl 1,5 roka mozno 2.
Napalujem cez CONVERTX TO DVD a tie rychlosti su automaticke, ale začalo mi to blbnut až niekedy teraz takže môže byt aj to, že je tam nieco spinave, alebo zaprasene. Neviem, ešte to teda skusim na niektorom inom dvd prehravac...

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: DVD PREHRAVANIE


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1151


Cauko, chcem sa spytat, mam taký problem. Mám DVD a dvd prehravac mi ho nechce prehrat, ale na pc to v pohode ide. Je to napalene dvd, ale niektoré mi idu niektore nie. Môže byt chyba v dvd prehravaci - je spinavy, alebo je chyba v napalovani, alebo v dvd mediu. Ak ma s tým niekto skúsenosti tak mi ...

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: RAPIDSHARE


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1794


Cauko, chcem sa spýtat ako sa dá zaplatit na rapidshare premium ucet, ale
tak aby som si poredplatil objem dat povedzme 20 GB a nie na den, tyzden, alebo mesiac. Dá sa to, lebo som to pozeral na ich stránke a nikde tam taká moznost nie je???

DIKEs

 Fórum: Video programy   Téma: NAPALOVANIE


Odpovede: 1
Zobrazenia: 820


Chcem sa opytat ako mam nahrat film na dvd ked mam adresare a AUDIO_TS, VIDEO_TS, a v tom VIDEO_TS su uz subory s videom je ich tam asi 50 treba to este konvertovat cez DVDXCONVERTER, alebo uz to staci len cez nero, lebo ked som to chcel urobit cez nero tak mi to napise ze rychlost napalovania 8x fa...

 Fórum: Video programy   Téma: CONVERTXDVD


Odpovede: 15
Zobrazenia: 2019


O.K. Uz som nato prišiel. Ešte mi prosim Ta povedz mam to film, ktory ma styri časti a ked ich chcem dat všetky na jedno dvd napise mi nizka kvalita, excelent mi svieti len ked je tam jeden diel na jedno dvd keby to dam na dvojvrstvove pomoze to a prehra mi ho vobec klasicky dvd prehravac?

 Fórum: Video programy   Téma: CONVERTXDVD


Odpovede: 15
Zobrazenia: 2019


Ano, lenze ten stromovy nahlad mi prave ze urobi to konvertovanie. Ako si mam vytvorit ten stromovy nahlad. Tam to uz potom viem urobit, lenze ja pustim konvertovanie ked ho dorobi tak potom sa mi ukaze na lavo stromovy nahlad na pravo video nahlad a mozem to menit. Lenze neviem ako mam urobit ten s...

 Fórum: Video programy   Téma: CONVERTXDVD


Odpovede: 15
Zobrazenia: 2019


No to je pekne ale povedz mi ako

 Fórum: Video programy   Téma: CONVERTXDVD


Odpovede: 15
Zobrazenia: 2019


Chcem sa spytat ako sa robi v tomto converteri nove dvd. Ked chcem upravit menu a kapitoly na dvd tak dam to najskor konvertovat a potom to v tom stromovom nahlade upravujem, ale ked dam napalit dvd tak ho napali ale na konci napalovania je dvd bez akychkolvek mojich uprav. ako to mám robit aby mi t...

 Fórum: Video programy   Téma: TITULKY


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1819


Aha, takze nejaky ten film.avi a titulky premenujem na titulky.avi a dam obidva tieto subory do konventora a malo by to urobit dvd film s titulkami?

 Fórum: Video programy   Téma: TITULKY


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1819


Ano? Co to ma spolocne s temou?

 Fórum: Video programy   Téma: TITULKY


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1819


Ano chcem urobit DVD-cko, takze v converterixdvd to zadam spolu aj so suborom titulkov a dam to konvertovat spolu, alebo tento program CONVERTERXDVD to nedokaze.

 Fórum: Video programy   Téma: TITULKY


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1819


Chcem sa spytat vie mi niekto povedat navod ako vlozim titulky do filmu ktory som si stiahol z netu? Ked mam k tomu stiahnute aj titulky?

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Rychlejsie stahovanie


Odpovede: 1
Zobrazenia: 475


Ked budem mat dvojite pripojenie, cez wifi a cez dsl budem mat aj rychlejsie stahovanie cez torrent?

 Fórum: Siete   Téma: NASTAVENIE MODEMU


Odpovede: 4
Zobrazenia: 585


No dobre a ako mam nastavit router ked som pripojeny cez wifi?

 Fórum: Siete   Téma: NASTAVENIE MODEMU


Odpovede: 4
Zobrazenia: 585


chcem sa spytat mam u torrent a niekto mi tu poradil nastavenie modemu aby mi to rychlejsie stahovalo. niekto mi tu dal odkaz na nastavenie modemov. Mam VIGOR 318 ADSL a potrebujem tam nastavit aby ma videlo co najviac ludi pri stahovani cez u torrent, lebo sa mi zda ze mi to stahuje strasne pomaly....

 Fórum: Sieťové programy   Téma: U-TORRENT


Odpovede: 3
Zobrazenia: 951


Ja som pripojeny cez wifinu, tam sa to da nastavit?

 Fórum: Sieťové programy   Téma: U-TORRENT


Odpovede: 3
Zobrazenia: 951


Chcem sa opytat ked otvorim u-torrent dole mi svieti taky trojuhoník s vykricnikom a je oranzovej farby a ked tam idem mysou vypise mi "ziadne prichadzajuce spojenia, ak ikona nie je zelena naznacuje to problem s vasim nastavenim siete." Ale torrent mi stahuje, ale tiez akosi pomaly. Co ta...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


Takze to mi preto vyhadzuje taketo chyby?

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


A ked dam otestovat rychlost tak mi napise CAN ONLY WRITE AT 2x INSTEAD OF 8x BECAUSE SPEED OF SOURCE DATA IS TOO SLOW.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


Vie mi tu niekto povedat preco to nejde zapisat ani jednou rychlostou. vy hodi mi chybu aj na 8x, 6x, 4x, 2x tak ja neviem co je tam zle.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


Dal som teda vypalovat tym DVD ISO a napaluje a na konci mi vypise -
OPTIARC BD ROM BC-5500S COULD NOT PERFORM START OF DISC-AT-ONCE.
BURN PROCESS FAILED AT 2x (2760 KB/s)

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


Vytvorit z toho Video DVD aby to slapalo aj na DVD prehravacoch

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


DVD ROM ISO kde to najdem ja tam taku ziadnu ikonu nevidim

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


No ale ked chcem pridat subor tak nikde nevidim moznost koncovky mp4. Ked tam ADD tak su tam len pripony bup, vop, ifo. Tak mi prosim ta napis presnu cestu ako to mam urobit

DIK

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


Nero? Mam koncovku mp4 a je to len jeden 850 mb subor a nejde to asi je blokovany alebo nieco take, ale na pc mi ide spustit

 Fórum: Ostatné programy   Téma: DVD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 690


chcem sa opytat akym softom napalim subor mp4 na dvd?

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Torrent


Odpovede: 8
Zobrazenia: 3430


takze ked mi ukaze 0 seederov tak stojim so stahovanim a cakam

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Torrent


Odpovede: 8
Zobrazenia: 3430


Co su to seederi a peederi v torrente. Ked mam seederov 0 tak sa mi stahovanie zastavi?
Stránka: 2 z 4 [ Vyhľadávanie našlo 96 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF