| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: DVD PREHRAVANIE |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1151
| | Nie tie čo mi funguju sú tie isté VERBATIM - aj +. Nebude to teda tým, že je to špinavé, alebo zaprášené??? |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: DVD PREHRAVANIE |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1151
| | Pozeral som este aj ten convertx to dvd a je tam nastavena rychlost zapisovania na maximalna..... |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: DVD PREHRAVANIE |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1151
| Prehráva mi + aj - media. Prehravac je stary asi takl 1,5 roka mozno 2.
Napalujem cez CONVERTX TO DVD a tie rychlosti su automaticke, ale začalo mi to blbnut až niekedy teraz takže môže byt aj to, že je tam nieco spinave, alebo zaprasene. Neviem, ešte to teda skusim na niektorom inom dvd prehravac... |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: DVD PREHRAVANIE |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1151
| | Cauko, chcem sa spytat, mam taký problem. Mám DVD a dvd prehravac mi ho nechce prehrat, ale na pc to v pohode ide. Je to napalene dvd, ale niektoré mi idu niektore nie. Môže byt chyba v dvd prehravaci - je spinavy, alebo je chyba v napalovani, alebo v dvd mediu. Ak ma s tým niekto skúsenosti tak mi ... |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: RAPIDSHARE |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1794
| Cauko, chcem sa spýtat ako sa dá zaplatit na rapidshare premium ucet, ale
tak aby som si poredplatil objem dat povedzme 20 GB a nie na den, tyzden, alebo mesiac. Dá sa to, lebo som to pozeral na ich stránke a nikde tam taká moznost nie je???
DIKEs |
|
Fórum: Video programy Téma: NAPALOVANIE |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 820
| | Chcem sa opytat ako mam nahrat film na dvd ked mam adresare a AUDIO_TS, VIDEO_TS, a v tom VIDEO_TS su uz subory s videom je ich tam asi 50 treba to este konvertovat cez DVDXCONVERTER, alebo uz to staci len cez nero, lebo ked som to chcel urobit cez nero tak mi to napise ze rychlost napalovania 8x fa... |
|
Fórum: Video programy Téma: CONVERTXDVD |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 2019
| | O.K. Uz som nato prišiel. Ešte mi prosim Ta povedz mam to film, ktory ma styri časti a ked ich chcem dat všetky na jedno dvd napise mi nizka kvalita, excelent mi svieti len ked je tam jeden diel na jedno dvd keby to dam na dvojvrstvove pomoze to a prehra mi ho vobec klasicky dvd prehravac? |
|
Fórum: Video programy Téma: CONVERTXDVD |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 2019
| | Ano, lenze ten stromovy nahlad mi prave ze urobi to konvertovanie. Ako si mam vytvorit ten stromovy nahlad. Tam to uz potom viem urobit, lenze ja pustim konvertovanie ked ho dorobi tak potom sa mi ukaze na lavo stromovy nahlad na pravo video nahlad a mozem to menit. Lenze neviem ako mam urobit ten s... |
|
Fórum: Video programy Téma: CONVERTXDVD |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 2019
| | No to je pekne ale povedz mi ako |
|
Fórum: Video programy Téma: CONVERTXDVD |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 2019
| | Chcem sa spytat ako sa robi v tomto converteri nove dvd. Ked chcem upravit menu a kapitoly na dvd tak dam to najskor konvertovat a potom to v tom stromovom nahlade upravujem, ale ked dam napalit dvd tak ho napali ale na konci napalovania je dvd bez akychkolvek mojich uprav. ako to mám robit aby mi t... |
|
Fórum: Video programy Téma: TITULKY |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1819
| | Aha, takze nejaky ten film.avi a titulky premenujem na titulky.avi a dam obidva tieto subory do konventora a malo by to urobit dvd film s titulkami? |
|
Fórum: Video programy Téma: TITULKY |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1819
| | Ano? Co to ma spolocne s temou? |
|
Fórum: Video programy Téma: TITULKY |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1819
| | Ano chcem urobit DVD-cko, takze v converterixdvd to zadam spolu aj so suborom titulkov a dam to konvertovat spolu, alebo tento program CONVERTERXDVD to nedokaze. |
|
Fórum: Video programy Téma: TITULKY |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1819
| | Chcem sa spytat vie mi niekto povedat navod ako vlozim titulky do filmu ktory som si stiahol z netu? Ked mam k tomu stiahnute aj titulky? |
|
Fórum: Internet, služby a sociálne siete Téma: Rychlejsie stahovanie |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 475
| | Ked budem mat dvojite pripojenie, cez wifi a cez dsl budem mat aj rychlejsie stahovanie cez torrent? |
|
Fórum: Siete Téma: NASTAVENIE MODEMU |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 585
| | No dobre a ako mam nastavit router ked som pripojeny cez wifi? |
|
Fórum: Siete Téma: NASTAVENIE MODEMU |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 585
| | chcem sa spytat mam u torrent a niekto mi tu poradil nastavenie modemu aby mi to rychlejsie stahovalo. niekto mi tu dal odkaz na nastavenie modemov. Mam VIGOR 318 ADSL a potrebujem tam nastavit aby ma videlo co najviac ludi pri stahovani cez u torrent, lebo sa mi zda ze mi to stahuje strasne pomaly.... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: U-TORRENT |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 951
| | Ja som pripojeny cez wifinu, tam sa to da nastavit? |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: U-TORRENT |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 951
| | Chcem sa opytat ked otvorim u-torrent dole mi svieti taky trojuhoník s vykricnikom a je oranzovej farby a ked tam idem mysou vypise mi "ziadne prichadzajuce spojenia, ak ikona nie je zelena naznacuje to problem s vasim nastavenim siete." Ale torrent mi stahuje, ale tiez akosi pomaly. Co ta... |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | Takze to mi preto vyhadzuje taketo chyby? |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | A ked dam otestovat rychlost tak mi napise CAN ONLY WRITE AT 2x INSTEAD OF 8x BECAUSE SPEED OF SOURCE DATA IS TOO SLOW. |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | Vie mi tu niekto povedat preco to nejde zapisat ani jednou rychlostou. vy hodi mi chybu aj na 8x, 6x, 4x, 2x tak ja neviem co je tam zle. |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| Dal som teda vypalovat tym DVD ISO a napaluje a na konci mi vypise -
OPTIARC BD ROM BC-5500S COULD NOT PERFORM START OF DISC-AT-ONCE.
BURN PROCESS FAILED AT 2x (2760 KB/s) |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | Vytvorit z toho Video DVD aby to slapalo aj na DVD prehravacoch |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | DVD ROM ISO kde to najdem ja tam taku ziadnu ikonu nevidim |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| No ale ked chcem pridat subor tak nikde nevidim moznost koncovky mp4. Ked tam ADD tak su tam len pripony bup, vop, ifo. Tak mi prosim ta napis presnu cestu ako to mam urobit
DIK |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | Nero? Mam koncovku mp4 a je to len jeden 850 mb subor a nejde to asi je blokovany alebo nieco take, ale na pc mi ide spustit |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: DVD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 690
| | chcem sa opytat akym softom napalim subor mp4 na dvd? |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Torrent |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 3430
| | takze ked mi ukaze 0 seederov tak stojim so stahovanim a cakam |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Torrent |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 3430
| | Co su to seederi a peederi v torrente. Ked mam seederov 0 tak sa mi stahovanie zastavi? |
|