Peppe - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 3 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 62 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Pamäte   Téma: 2gb ramky do ASROCK motherboard


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1081


dik chalani...idem do toho :)

 Fórum: Pamäte   Téma: 2gb ramky do ASROCK motherboard


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1081


zdravim, ktoru znacku ramky mi viac odporucate? mam graficku kartu NVidia 6600 128mb, zvukovku M-Audio Audiophile 192 ktora urcite papka dost pamete a wireless pci kartu...typ motherboardu je: http://www.asrock.com/product/775Dual-915GL.htm

rozhodujem sa medzi Apacer alebo Corsair (jedine 2gb)......
Stránka: 3 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 62 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF