Obsah fóra
Peppe - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:
Stránka:
3
z
3
[ Vyhľadávanie našlo 62 výsledkov ]
1
,
2
,
3
Autor
Správa
Fórum:
Pamäte
Téma:
2gb ramky do ASROCK motherboard
Odpovede:
7
Zobrazenia:
1081
dik chalani...idem do toho
Fórum:
Pamäte
Téma:
2gb ramky do ASROCK motherboard
Odpovede:
7
Zobrazenia:
1081
zdravim, ktoru znacku ramky mi viac odporucate? mam graficku kartu NVidia 6600 128mb, zvukovku M-Audio Audiophile 192 ktora urcite papka dost pamete a wireless pci kartu...typ motherboardu je: http://www.asrock.com/product/775Dual-915GL.htm
rozhodujem sa medzi Apacer alebo Corsair (jedine 2gb)......
Stránka:
3
z
3
[ Vyhľadávanie našlo 62 výsledkov ]
1
,
2
,
3
Obsah fóra