Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 13:32

http://www.sector.sk/sprava/27265/ktora-hra-ma-najhorsi-framerate-na-xbox-one-a-ps4.htm

Jaj a este k tym framedropom. To myslis vazne, ze si sa s tym na konzole nestretol? Mam pocit, ze zartujes. Kebo vacsinou je 30fps strop a potom to v priebehu hrania skace pod 30. Cest vynimkam. Mam rad objektivitu aj napriek tomu, ze tu vec vlastnim. Ak mi gta v islo na ps3 vacsinou v 24 fps, tak predsa nebudem hovorit, ze to ok. No a na novych konzolach to je pravidlom tiez.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 13:36

Na PC z 2004 Ti ide vsetko bez lagu ?

Preco mam zase citat tvoje bludy o minulej generacii konzol ?
Na Xboxe som hral Tomb Raiderov, Forzy, GoW, Halo a par dalsich hier (tieto boli aktivnejsie) a na ziadne dropy si nespominam. Ze Ti nejde moderna hra na 10 rokov starej konzole pripustam, ale je to vcelku pochopitelne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 13:42

Ok Johnnny, mas pravdu, na tvoje zvratky tie moje nemaju a zbytocne sa budem snazit o opaku. Kazdy rozpravame inou recou. Zase si to nepochopil a jednoduchsie to uz neviem. Takze koncim.

P.S. Tuto zimu sa pojdem lyzovat na korculiach, urcite ma to bude naramne bavit a v nicom za tebou nezaostanem :) Ale keby ma to nahodou nebavilo, berem zo sebou pre istotu aj lyze...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 13:50

Ja Ti predsa rozumiem. Teba to nebavi a teda je to zle.

Lyzuj v com chces. Mna lyzovanie nebavi vobec a tak to nerobim. Ak ta to bavi v korculiach, kludne to rob.

A nikde som nepisal, ze hrat na gamepade je jednoduchsie, pretoze nie je. Prave preto ma to viac bavi :-)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 13:56

A o tom to je. Kazdy nech hra na tom co ho bavi. A toto konzola jednoducho neumoznuje. Preto to povazujem za nevyhodu. Okrem inych veci.

Alebo budem chodit na rukach? Urcite je to zlozitejsie ako na nohach, cize je pravdepodobne ze ma to bude aj viac bavit...tvoja teoria :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 14:12

Konzola to umoznuje. Konzola Ti dovoli gamepad a o chvilu aj klavesnicu a mys. Teda aspon Xbox. Neviem ako u PS, ale minimalne trojka to dovolovala. Okrem toho podporuje periferie ako Move, Kinect a rozne podlozky a podobne ktore na PC nenajdes. Skus sa pozriet na xy periferii pre Nintendo a hlavne na to nove a ukaz mi PC na ktorom sa hras podobnym sposobom.

A opat. Moja logika je, ze si mas kupit co ta bavi. Teba konzoly nebavia a napriek tomu si ich uz kupil niekolko. Ja pokial mozem nrat hru na konzole, nehram ju na PC co mi dava zmysel, zatial co tvoje uvazovanie a konanie zmysel skutocne nedava.

Tiez nikomu nekazem, ze ho maju bavit tazsie veci, alebo hry. Su ludia ktori to chcu jednoduche a vo svete hier su to vacsinou deti a ludia ktori to chcu zlozitejsie. Sam si sa kedysi stazoval, ze su hry prilis jednoduche. S gamepadom mi nestaci jeden naboj na jedneho chlapa, ako ked hram s mysou a to ma bavi. Okrem toho mam rad vibracnu odozvu. Proste ma gamepad bavi viac aj ked som s nim v MP nepouzitelny. Nevadi. Kvalitu zivota mi to neznizi.

Konzola mi tiez dovoli viac hracov na jednej obrazovke co zatial vyuzivam vynimocne, ale je to zabava na nezaplatenie a nieco tak povrchne ako grafika tu skutocne nehra vobec ziadnu rolu.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 14:33

Prepac Johnnny, k ostatnym veciam sa uz vyjadrovat nebudem, ale tomu tvojmu obhajovaniu gamepadu fakt neviem prist na chut. Ked ta s nim fps bavy viac, ok, kazdy sme nejaky. Aleze preto, lebo je to zlozitejsie a jednoduchost je pre deti? Ja by som to nazval prirodzenost. Od prirody som pravak a nehovorim, ze by som sa prinutenym nenaucil pisat lavou, ale bolo by to mega neprirodzene a vobec by ma to nebavilo, pritom by to boIo ovela tazsie. Diplomovku si si verim pisal na gamelade z dovodu ze je to tazsie ako na klavesnici a preto ta to aj viac bavilo? Prepac, ale tejto tvojej nutenej argumentacii nerozumiem. Take nasilu ospravedlnovanie obrovskej neprirodzenej nevyhody. Ved nech spravia riadnu a plne funkcnu moznost pripojenia k+m so vsetkymi nastaveniami aby bola moznost vyberu a nie je o com sa bavit. Ved v com je problem? Nie kazdy chce mat konzolu v obyvacke. Co ked ju niekto chce mat pri pc? Preco by nemohol pouzit k+m ak na to ma podmienky a ak chce?

A dobre vies, ze mne na grafike az tak nezalezi a v pohode mi postacuje ta konzolova. A problen nem ani s 30 fps. Problem mam len s 29fps a menej. Bud nech viac znizia detaily, alebo rozlisenie, ale nech to ide stabilne 30. Lebo to mala byt jedna velka vyhoda konzoly. Nestaranie sa o hw a istota, ze to pojde. Ale zostalo to len pri tom,ze to pojde. Ako, to je uz druhorade. Preto nie som tym, ktory bude neobjektivne obhajovat nieco len preto, ze to vlastnim. Radsej by som povedal, ze toto vsetko je na tom zle, ale mne to nevadi. To by bola ina rec od teba...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 14:49

Mne je uplne jedno kto chce co kde, ako a preco mat. Su ludia ktori maju podmienky take, ze PC musia mat v obyvacke a su taki ktori ho tam nechcu. Je to uplne jedno. Nema vyznam tu bod po bode riesit konkretne pripady kedy je co vhodne.

Uvedom si preboha jednu vec. Tvoje argumenty by snad uspeli 20 rokov dozadu ked som si musel kupit konzolu, lebo rodicia mi nechceli kupit PC. Dneska ma aj "bezdak" nejaky notebook, v beznej domacnosti mas tri PC a ak si niekto kupi konzolu, tak skusenost s hranim na PC ma a to ti garantujem. Nemyslis, ze snad ma na kupu konzoly nejaky dovod ?

Co sa gamepadu tyka, ja ho neobhajujem. Tvrdim, ze sa na nom hram rad. Kedysi som prisiel z prace, napisal waltherovi , so sluchadlami pripojenymi ku gamepadu som si v kuchyni namiesal protein, lahol do postele a hrali sme Halo. Nemyslim, ze by hranie na klavesnici konkretne pri lezani bolo pohodlne. Ale pre niekoho mozno ano. Mne nevadi ani klavesnica, ale gamepad mam rad a je pre mna prirodzeny, pretoze som dlho vlastnil PS kym som sa dostal k prvemu PC. A ano, som s nim pomalsi a menej presny, casto strielam do luftu a v MP som rad ak po hodine trafim aspon niekoho. A ? Prdim na to.
Ze som lavy je moja chyba. Aspon z pohladu HW je to vyrovnanejsi a nedoplacam na to, ze nemam najmodernejsie klavesnicu, alebo mys. A este raz. Hranie na klavesnici a mysi fungovat bude a to som onromne zvedavy co si zase vymyslis, len aby si si kopol.

A co je prirodzene ? Ja som prve zavodne hry na PC hral tak, ze som jednou rukou stlacal plyn a brzdu a druhou rukou som zatacal. Poznam dokonca chlapa ktory takto ovlada mys dodnes.

V buducnosti budes mat helmy ktore take veci ako mierenie a pohybovanie sa vyriesia za Teba a urcite sa najde podobny troll ako ty ktory tu bude pisat tie iste bludy ako ty. Akoze sme vsetci hlupaci a hranie s mysou je nezmysel. Ano, bude to pomalsie a tazsie, ale komu to vadi ? Mnoho ludi si vedome a cielene kupuje manualne prevodovky hoci to poloautomat zvladne rychlejsie. Nechces ist nadavat aj na fora venovane automobilom ?

Neuraz sa, ale ak niekto nedokaze pochopit, ze ludia sa na rozne veci divaju rozne a jeho pohlad nie je jediny spravny, je to podla mna velmi obmedzeny clovek.

A ano, mam rad, ked je pre mna hra do istej miery vyzvou. Dnes sa hram velmi malo a chcem sa pri hre bavit. Nie je cielom prejst co najviac hier v co najkratsom case.

Co sa druhej casti tyka, nechce sa mi citat, lebo som tam zachytil nieco ako na grafike nezalezi (aj ked sa k nej neustale vyjadrujes) a fps.

K tomu len v skratke. Hry ktore hram podobne problemy nemaju a ak ano, mozem sa ich rovnako ako ty hrat na PC. Este raz. Konzola nenahradza PC, to ma dnes v domacnosti kazdy.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 15:05

Ok povedal si si zase svoje. Odpovedat nebudem lebo by som musel znova zacinat od zaciatku. Tak ti radsej poprajem pekny zvysok vikendu:)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2016 15:15

Ja Ti zase prajem aby si dospel a prestal ludi posudzovat podla toho ci sa hraju na konzolach, alebo na PC. Nemusi to byt cez vikend, som trpezlivy.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
PC vs Konzole

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 24.04.2016 22:38

:lol: :lol: :lol:







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zvuk v tty(konzole)

v Operačné systémy Unix a Linux

4

416

29.12.2010 0:02

Filipyno Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký televízor ku konzole?

v Herné konzoly

24

1230

27.08.2018 21:22

majloj Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zadanie hesla v konzole

v Operačné systémy Unix a Linux

2

766

18.10.2006 22:08

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. mazanie predchadzajuceho riadku v konzole

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

9

968

05.01.2011 22:37

Forty- Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 24" Samsung monitor ku konzole

v Monitory, televízory a projektory

1

647

04.01.2018 20:44

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zápach z konzole Xbox One X

v Herné konzoly

1

662

27.12.2018 21:55

stiv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hry na konzole a ich cena

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Herné konzoly

64

1997

20.10.2017 20:33

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. C++ Výber Ano/Nie v konzole

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

461

02.11.2012 21:07

niko1007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Creative Sound Blaster X7 k hernej konzole

v Rozširujúce karty

0

390

22.08.2017 14:39

Nadzi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor 27" do 400 eur ku konzole

v Monitory, televízory a projektory

1

254

03.11.2020 14:12

trionq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Napojiť dva joysticky a hrať hru (FIFU) pre dvoch cez PC (Alternatíva konzole)

v Počítačové hry

4

737

13.06.2018 19:36

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra