|
| Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Ahoj, checm si kupit tento zdroj... Seasonic M12 500W jeho cena je zhruba 4500,-SK Mate ho niekto doma? Ake mate s tymto... | 2 | 1012 | 02.03.2007 22:16 Jaro |
 | PLS DE SA DA ZOHNAT TENTO SENZOR??, ALEBO AJ AK MAM AKO SA TO DA ZISTI TA TEPLOTA?? | 5 | 1071 | 01.03.2007 12:33 Bew20 |
 | Nevite někdo o podobné cse jako Thermaltake Kandalf ? Je strasně předražená. | 0 | 698 | 24.02.2007 15:38 -Martin- |
 | Chcel by som vediet + a - tejto skrine :slaver: Thnx | 1 | 630 | 23.02.2007 17:36 j.matrix |
 | chcel by som tuto skrinku, videl som ju v m@tosh's casemoddingu, viem, ze je to len MERCURY. Poradi niekto presny typ, alebo... | 4 | 822 | 21.02.2007 10:48 Durli |
 | Vysoko kvalitný a super tichý zdroj 420W navrhnutý pre AMD K7 a Intel ATX +12V 1.1 alebo ATX 2.03 (podpora Pentium 4). 2... | 5 | 743 | 20.02.2007 14:47 Zdravotnik |
 | aku zostavu utiahne 350W zdroj , alebo utiahne tuto ?? CPU:Celeron D 2.8GHZ 512MB ram 80GB HDD grafika integrovana popripade... | 2 | 743 | 19.02.2007 13:09 T.C.B.E.E |
 | poprosim o pomoc pri kupe skrinky s dobrym chladenim a decentnym dizajnom.Som ochotny dat do 2500sk bez zdroja | 3 | 861 | 14.02.2007 5:35 pablo1 |
 | MB -- GIGABITE GA-M57SLI-S4 CPU -- AMD Athlon64 X2 4200+ am2 PAMAT -- 1x A-DATA DDR2 1GB 667MHz VGA -- ATI Sapphire X1650XT... | 7 | 811 | 10.02.2007 19:11 Hip-hoper |
 | Ahojte.. Potrebujem poradiť vodné chladenie pre môj procesor, už je ale netaktovaný, ide na 1833MHz.. .. Cena okolo 3000 by... | 15 | 1263 | 08.02.2007 19:42 Jaro |
 | kde v KE najdem taky fan ? vsetky shopy som poprezeral ale nasiel som len 80mm a 120mm dik | 0 | 639 | 06.02.2007 5:39 RS |
 | neviete kde sa da kupit toto?? alebo nieco ine tomuto podobne?? diky moc | 1 | 886 | 01.02.2007 22:49 mimkork |
 | ahojte, ten zdroj co mam v popise zacal vydavat nejake zdivne zvuky a chcel by som ho vymenit za nejaky kvalitnejsi do 2000sk s... | 1 | 526 | 20.01.2007 19:12 ScorpionSX |
 | Poradte nejaku skrinku s dobrym chladenim. Samozrejmostou by mali byt 2 vetraky 12cm vpredu a vzadu. A tak aby boli vpredu aj... | 11 | 1002 | 12.01.2007 22:06 stanlord |
 | hladam dajaky zdroj do 3000sk s dph nieco od 450w a najlepsie keby svietil :oops: zatial sa mi pozdava tento | 0 | 956 | 06.01.2007 20:55 bsE |
 | Aky zdroj by som mal kupit do 3000,-Sk pre tuto zostavu: CPU: Intel Core 2 Duo E6300 MB: Asus P5B GPU: Radeon X1950XT RAM: 2x... | 3 | 713 | 30.12.2006 12:38 eXistenZ |
 | potrebujem kupit nove chladenie na procesor neviem co vsetko potrebujete o procesore vediet tak vam sem kopirujem vsetko z... | 11 | 776 | 29.12.2006 13:30 raddo |
 | cafte...potrebujem peknu kvalitnu a hlavne dobre vetranu case pre PC co mam v popise...procak budem taktovat aj grafu (co sa uz... | 15 | 1430 | 27.12.2006 22:54 agrashi |
 | Myslite ze na moju zostavu : AMD Sempron64 3000,,1024MB DDR,,ATI RADEON 9600pro stačí 350W ZDROJ FORTRON???je tichý tento... | 1 | 889 | 27.12.2006 14:06 ScorpionSX |
 | Zdravim. Chcem si kupit case GMC H-60 PHOONG ale na slovensku ju neviem jaksik najst. Neviete o nejakom shope kde sa da kupit?... | 0 | 846 | 25.12.2006 11:24 yourshadow |
 | DOSKA :ASUS K8N,NVIDIA NFORCE3 chipset,Socket 754,800MHz,pre Ath64 PROCESOR : AMD Athlon64 3000+, BOX, Socket 754 RAM : DDRAM... | 5 | 630 | 23.12.2006 13:14 Leachim |
 | čawte, môžem seknúť tento chladič CPU? Poraďte please | 4 | 866 | 22.12.2006 19:12 taniskox |
 | ktora je najlepsia case do 3000sk?? neviem sa rozhodnut....... bude tam e6300,2gb ram,1950pro,160hdd. je toto dobre? :oops: | 10 | 876 | 12.12.2006 21:54 salamoon |
 | mam otazku...asi nakoniec kupim Intel® Core 2 Duo E6400 - 2,13GHz BOX (775) do MB ASUS P5B,a chcem tam dat aj big typhoon........ | 1 | 638 | 11.12.2006 14:59 POM4R4NC |
 | alebo dik | 3 | 826 | 11.12.2006 12:11 salamoon |
 | je tento fanik vhodny na nasavanie-odsavanie (do zadu,do predu) a na cpu chladenie airductom?? | 9 | 1051 | 08.12.2006 14:46 Harlequin |
 | Bol by dobry? Nevadi ze je trocha nakrivo? Nezhorsuje to prudenie vzduchu? | 1 | 902 | 06.12.2006 22:22 Shark NX |
 | chcem si kupit nejaku novu skrinu poradte peknu a ne moc drahu pls | 21 | 2375 | 06.12.2006 20:28 POM4R4NC |
 | Zdravím! Potreboval by som vediet,ktory zdroj bude lepsi do: Asus P5B , Core2 E6300 , Asus 1950Pro , 2x512 RAM 800MHz: alebo: | 2 | 837 | 05.12.2006 13:52 POM4R4NC |
 | Chcem si kupit zdroj na moj stroj : Intel Pentium 4, 2666 MHz (20 x 133) Asus P4S800 (5 PCI, 1 AGP,3DDR DIMM, LAN) 512 MB... | 9 | 931 | 04.12.2006 20:34 WrAiTh |
 | Zdravim Chcemkupit nieco na odhlucnenie a schladenie mojho PC. Konkretner chcem chladic na VGA asi tento . Ale neviem co mam... | 7 | 1146 | 02.12.2006 19:54 POM4R4NC |
 | je tento zdroj dostacujuci pre core2 6300,x1950pro,1gb ram 750 s vyhladom na dokupenie 1bg ram 750,160bg disk. | 2 | 860 | 28.11.2006 20:14 salamoon |
 | Tak potreboval by som novy zdroj pre moj stroj. To jest: Hitachi deskstar 7K80 HDS728080PLA380 MSI K8N NEO4 Platinum AMD... | 7 | 1065 | 22.11.2006 20:42 el |
 | Hlasovanie: ktora sa vam paci viac? ta cierna ma vyhodu ze je lacnejsia lebo je len z plechu...ale zas ta strieborna.... | 4 | 841 | 22.11.2006 20:36 el |
 | chtěl bych si k Vánocům čatečně obnovit svoje PC. viz.: podpis!! nemám tolik financí na kompletní obnovu tak začnu postupně.... | 10 | 1213 | 21.11.2006 16:33 salamoon |
 | Zdravim... Skladam pocitac, do ktoreho som zadovazil MB MSI K9N SLI 2F ... Problem nastal, ked som zistil, ze moj povodny zdroj... | 0 | 842 | 19.11.2006 11:46 hurin |
 | fortron su super zdroje ale ci staci 400 W jeho podrobnejsia sepcifikacia je ze ma 12V1 na 14A a 12V2 na 15A co je ak dobre... | 4 | 770 | 12.11.2006 18:50 Spirit |
 | Čaute,potrebujem nový zdroj na moj komp, teraz mám Mercury 350 w :shit: a rozmýšlam nad týmto Je to dobrý zdroj (v nich sa... | 4 | 994 | 05.11.2006 18:40 Spirit |
 | Caute mam takuto zostavu Ale ta skrinka co je tam, je celkom hlucna a tak by som hcel kupit nejake ine vetraciky namiesto tyh... | 10 | 902 | 03.11.2006 13:54 Spirit |
 | cawte,chcem kupit tuto grafiku a newim ci ju moj zdroj utiahne...(ani newim co to je)je to nejaky 300w zdroj a dostal som ho k... | 20 | 1871 | 02.11.2006 18:36 zmija31 |
 | Ahojte, nepoznate niekto nejake tienenie na kable. Potrebujem nieco take do firmy, cez jednu kancelariu je natiahnute velke... | 4 | 2127 | 22.10.2006 19:17 looser |
 | co sa stane ked zapojim zdroj pre P4 do dosky s AMD? lebo to tak mam.. :shock: | 1 | 808 | 19.10.2006 22:11 Harlequin |
 | zdravim mam dosku co podporuje dvojjadrove intely,zatial tam mam celeron D ale planujem kupit pentium D alebo uz rovno core 2... | 4 | 841 | 15.10.2006 11:10 ScorpionSX |
 | Co poviete na tento kit je dobry - su moc hlucne tie fany? | 3 | 808 | 08.10.2006 10:44 Harlequin |
 | Chieftec DX-01B-D-U - co vravite na tu case?? A ten 400W zdroj je good?vyrovna sa napr fortronu? a neviete niekto kde sa na... | 4 | 843 | 01.10.2006 10:23 POM4R4NC |
 | Zaujimalo by ma, ze ako vlastne zistim, ze moj zdorj nestaci na zostavu. Neviete o nejakom dobrom softe ? | 9 | 1144 | 22.09.2006 0:39 Marian |
 | zostava bude asi takato athlon 3800 X2 a vga najlepsie nieco co svieti a este lepsie na modro :D | 14 | 956 | 17.09.2006 18:01 bsE |
 | dobry den chcel by som sa opytat ci utiahne ZDROJ ATX Seasonic 380W, PFC, 12cm fan, 24+4+SATA tuto zostavu : athlon 3000+, 1gb... | 11 | 1219 | 15.09.2006 19:26 hawo |
 | vie niekto co to presnejsie je, ake ma vyhody a nevyhody?? thx | 2 | 761 | 15.09.2006 15:46 hawo |
 | Prosim poradte mi nejaky chladic na 6600GT s dobrym pomerom cena/vykon. | 3 | 896 | 05.09.2006 20:57 D.O.D.O |