paul3 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Seasonic


Odpovede: 5
Zobrazenia: 410


Dobre, dakujem za radu ,takze okrem toho, co si napisal kupa tohto zdroja k mojej zostave nebude mat ine nevyhody? Snazim sa zistit,ci to nie je moc velka blbost :lol: Mne to pride v pohode,ale v tejto konkretnej veci sa az tak nevyznam. Vdaka

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Seasonic


Odpovede: 5
Zobrazenia: 410


To znamena, ze ten moj zdroj nebude az tak predimenzovany ? Osobne si myslim,ze nejaka rezerva sa moze hodit do buducnosti.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Seasonic


Odpovede: 5
Zobrazenia: 410


Ahoj, chcem sa spytat na jednu vec ; ked kupim zdroj ,ktory je vykonnejsi ako je nutne, nebudu nejake tech. problemy? V mojom pripade to bude Seasonic S12II 620W ku grafike MSI GTX 560ti OC, AMD X4 955 BE ,4 gb DDR3 RAM, 1tb Seagate.. Chcem si byt len uplne isty. Dakujem

 Fórum: Procesory   Téma: Novy CPU


Odpovede: 6
Zobrazenia: 639


Dakujem :)

 Fórum: Procesory   Téma: Novy CPU


Odpovede: 6
Zobrazenia: 639


Dik za odpovede, a nebolo by lepsie kupit v tejto cenovej hladine Intel i3- 2100? Alebo je to jedno?
killer: a urcite ju ten cpu nebude brzdit ani trochu? Lebo niektore hry su dost narocne CPU. Dakujem

 Fórum: Procesory   Téma: Novy CPU


Odpovede: 6
Zobrazenia: 639


Zdravim,potrebujem poradit ohladom noveho PC-chcem kupit AMD Phenom II X4 955 BE.Otazka znie, ci mi tento procesor nebude brzdit grafiku MSI GTX560-Ti OC?
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF