Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 14 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 27.09.06 Prihlásený: 24.08.20 Príspevky: 322 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Kosice |
Zdar,
za Foxconn TLM-680 ponukam 15,- EUR, osobny odber v KE.
_________________ Ak mate nejaky stary 8/16-bit pocitac Commodore/Amiga/Atari ci ine, resp. prislusenstvo k nim a chcete to predat/darovat, prosim ozvite sa na mail a4000(zavinac)post.cz, dakujem
Fractal Design Define XL R2|Fortron Aurum Gold 700W|Asus Z170 PRO Gaming|i7-6700K|Arctic Freezer 13 CO|32GB Kingston DDR4 2133MHZ CL14 HyperX FURY (4x 8GB)|Samsung 950 Pro M.2 SSD 512GB|Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 4GB|DELL UltraSharp U2415|Microsoft SideWinder X6|Synology DS215j DiskStation|.....|Amiga 500, 600, 1200, 2000, 4000|Commodore 64, SX64, 128, 128D|Atari 800XL, 800XE, 130XE, 1040STe |
|
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice |
cauko za 17 mozes prijst
kompromis
|
|
Registrovaný: 27.09.06 Prihlásený: 24.08.20 Príspevky: 322 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Kosice |
no viac ako 15,- € nechcem minut, ma to ist pre starsi pocitac...
kazdopadne na prilozenom obrazku mas inu skrinku, nez ta co je na linku z datacompu, na obrazku mas model Foxcomm TSAA680 vid. http://www.foxconnchannel.com/product/C ... -us0000143
takze, aku vlastne predavas? 
_________________ Ak mate nejaky stary 8/16-bit pocitac Commodore/Amiga/Atari ci ine, resp. prislusenstvo k nim a chcete to predat/darovat, prosim ozvite sa na mail a4000(zavinac)post.cz, dakujem
Fractal Design Define XL R2|Fortron Aurum Gold 700W|Asus Z170 PRO Gaming|i7-6700K|Arctic Freezer 13 CO|32GB Kingston DDR4 2133MHZ CL14 HyperX FURY (4x 8GB)|Samsung 950 Pro M.2 SSD 512GB|Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 4GB|DELL UltraSharp U2415|Microsoft SideWinder X6|Synology DS215j DiskStation|.....|Amiga 500, 600, 1200, 2000, 4000|Commodore 64, SX64, 128, 128D|Atari 800XL, 800XE, 130XE, 1040STe |
|
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice |
predavam tu co mas ty v linku ten datacomp som sa pomylil som si ani nevsimal kedze v oznaceni maju cislo rovnake a rozdiel je len ten ze moja ma na 3 mechaniky a mam aj skutocnu fotku takze tolko asi len
|
|
Registrovaný: 27.09.06 Prihlásený: 24.08.20 Príspevky: 322 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Kosice |
ok, tak moja ponuka zatial plati, ak niekto ponukne viac, kludne to predaj 
_________________ Ak mate nejaky stary 8/16-bit pocitac Commodore/Amiga/Atari ci ine, resp. prislusenstvo k nim a chcete to predat/darovat, prosim ozvite sa na mail a4000(zavinac)post.cz, dakujem
Fractal Design Define XL R2|Fortron Aurum Gold 700W|Asus Z170 PRO Gaming|i7-6700K|Arctic Freezer 13 CO|32GB Kingston DDR4 2133MHZ CL14 HyperX FURY (4x 8GB)|Samsung 950 Pro M.2 SSD 512GB|Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 4GB|DELL UltraSharp U2415|Microsoft SideWinder X6|Synology DS215j DiskStation|.....|Amiga 500, 600, 1200, 2000, 4000|Commodore 64, SX64, 128, 128D|Atari 800XL, 800XE, 130XE, 1040STe |
|
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice |
dobre . mozne ked sa tak po vikende nikto neozve tak je tvoja
|
|
Registrovaný: 27.09.06 Prihlásený: 24.08.20 Príspevky: 322 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Kosice |
tak ako, mas tu skrinku este?
_________________ Ak mate nejaky stary 8/16-bit pocitac Commodore/Amiga/Atari ci ine, resp. prislusenstvo k nim a chcete to predat/darovat, prosim ozvite sa na mail a4000(zavinac)post.cz, dakujem
Fractal Design Define XL R2|Fortron Aurum Gold 700W|Asus Z170 PRO Gaming|i7-6700K|Arctic Freezer 13 CO|32GB Kingston DDR4 2133MHZ CL14 HyperX FURY (4x 8GB)|Samsung 950 Pro M.2 SSD 512GB|Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 4GB|DELL UltraSharp U2415|Microsoft SideWinder X6|Synology DS215j DiskStation|.....|Amiga 500, 600, 1200, 2000, 4000|Commodore 64, SX64, 128, 128D|Atari 800XL, 800XE, 130XE, 1040STe |
|
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 03.04.10 Prihlásený: 04.06.23 Príspevky: 84 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Košice | |
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 14 ] | |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 5 | 606 | 14.10.2008 16:58 mecho |  | v PC skrinky a zdroje | 4 | 915 | 20.02.2019 11:12 kllr007 |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 8 | 610 | 21.07.2016 15:11 M_i_s_o |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Články | 63 | 4660 | 22.03.2014 7:33 DJ46 |  | [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC skrinky, zdroje a chladenie | 61 | 2590 | 01.06.2014 20:30 tarezni |  | v PC skrinky a zdroje | 8 | 575 | 20.01.2014 14:05 KocuR |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 8 | 810 | 03.01.2012 22:37 KeNNi |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 1 | 575 | 29.08.2016 16:04 Miso122 |  | [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | 42 | 1947 | 20.06.2016 17:20 JanoF |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 3 | 593 | 13.07.2011 17:02 KocuR |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 16 | 927 | 01.07.2012 15:02 mino_85 |  | v PC skrinky a zdroje | 0 | 845 | 15.07.2013 22:14 Slayer |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 15 | 1831 | 05.06.2011 0:16 kefan77 |  | v Chladiče a všetky druhy chladenia | 12 | 833 | 17.09.2014 12:06 orangejuice |  | v PC skrinky a zdroje | 23 | 1077 | 09.05.2013 11:39 KocuR |  | v PC skrinky, zdroje a chladenie | 5 | 684 | 21.12.2016 17:44 tatko Tom |
|