[ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva

Užívateľ
Užívateľ
OT, invektivy

Prihlásený: 07.12.16
Témy: 9 | 9
Vek: 26
NapísalOffline : 29.08.2016 18:14 | OT, invektivy

"ukazovat priklad na nejakej jednej hre z tisic dalsich, kde zlyhali jednoznacne jej developeri je chore... tuto hru si nenainstaluje 90% obyvatelov planety Zem a tym padom prichadza vyvojar hry o zisky... budto bude hra sekat alebo hra nepojde ako sam pises a bude zamrzat/padat - 100% chyba developera..."

Neni to len priklad, ale realita, ze uz mozme ocakavat narocnejsie hry ako doteraz. Preco by si to nik nenainstaloval? Kvoli padaniu? Na medium mi sla nahodou v pohode :)... Takze, ked sa prechadzalo zo 4GB na 8GB ked to pri hrach nestacilo, tiez to bola 100% chyba developera? Tym nechcem povedat ze The division je dobre optimalizovany :) ale je lepsie aj kuknut do buducnosti, ze hry su optimalizovane coraz menej, tym rastu aj naroky na HW.

Tvojim vedomostiam nic neberem. Ale tvrdit, ze do takeho rozpoctu staci 8gb ram... Ak by bol ci uz len na hry alebo video/photo je podla mna a nielen mna blbost

GamingPC: cpu: Intel® Core™ i5-4460 (6M Cache, up to 3.40 GHz) | mb: ASRock H97M Pro4 mATX | ram: 2x Kingston 8GB 1600mhz CL10 HyperX Fury Black & Red| gpu: Gainward GeForce GTX 1070 Phoenix Gold Sample 8GB GDDR5 | ssd: Samsung SSD 850 EVO 2.5" SATA III 250GB | hdd: WD Caviar Black 1TB 7200RPM + 500 GB 5400RPM | psu: EVGA SuperNOVA 550 G2 Gold Power Supply | case: Fractal Design Define Mini Black+Window

Anonymný
Anonymný
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 29.08.2016 18:36 | OT, invektivy

@kllr007:
ja som sa ale zmienoval o NOVYCH hrach... Zaklinac 3, Farcry 4, schvalne som si obsadenie fyzickej RAM + osobitne aj virtualnej pamati tymito hrami iba nedavno overoval, ze ci vobec malo vyznam v mojom pripade tych 8GB RAM investicie - aj to uz pred rokmi co som to kupoval - bohuzial to vyzanam nemalo... ani po rokoch od mojho posledneho upgradu PC stale nieje 8 GB fyzickej RAM plne vyuzitych... blazni sa raduju a hlupaci sa smeju :) co narobime, no nie ?! dakto kto vidi system ako programator a nieco o tom vie... a niekto vidi system ako par ikon na pracovnej ploche alebo konfiguracne moznosti, ktore si zmyslel Microsoft ze uzivatelom umozni ich zmenit :)

@Daron:
ak to bolo na mna... tak predsa nikto nepovedal, ze IT-technika je primitivna :D a ked ju tak ty vnimas, tak sa ani nedivim tvojim nazorom (su primitivne, satyricke, ustipacne, drze, nevhodne a mimo temu... akoze inac mienene ako utoky voci cudziej osobe)... a potom ja som nikde nenapisal, ze by mal dotycny clovek pouzivat maly alebo velky SSD disk (to si si iba ty z prsta vycucal aby si si tu len Ego vyhonil na vymyslenej sprostosti)... ja som spominal vyssie, ze 120GB je pre SSD bohato postacujucich... ze je to akysi priemer, standard, atd. napriklad moj brasko nema ziaden HDD a kedze vyuziva v PC len SSD-PCIe, tak jeho kapacita je uz aspon tych 250 GB, pretoze mu to bohato postacuje... co sa tyka multimedii tak k tomu mu sluzi externy prenosny USB HDD 2TB... na SSD disku ma 2 hry, par nutnych aplikacii a system Windows... toť vše... aj narocny uzivatel nainstaluje na 120GB SSD len par nutnych aplikacii akym je Photoshop napriklad okrem systemu Windows a stale mas dostatok volneho priestoru... ak si chces na SSD disk nainstalovat hry, tak to s panom bohom zivotnost disku... akoby nestacilo ze Windows vyuziva tento SSD ako 'cache' priestor pre ukladanie docasnych dat a v priebehu dna :) a pri beznej praci je mnohokrat prepisovany neobsadeny priestor SSD roznymi datami, furt dokolecka dokola... viem aj o volnom priestore SSD diskov, teda cim viac, tym lepsie, idealne ak ziskas volnych aspon 50% na SSD disku :) ja pouzivam SSD 120GB, mam v nom dve hry, spustu aplikacii, op. system a stale je tam volnych 30 GB (aj to len kvoli TRIM)

pre mna za mna... si kupte kto chcete co chcete... je mi to vyslovene u prdele... tu slo o to PORADIT a povedat "je to zbytocne, oplati sa to, neoplati sa to, ..." atd. pre mna za mna nech si dotycny zakupi aj 500 GB SSD, mne je to absolutne u prdele... je to jeho vec a jeho bordel... SSD sa vyuziva kvoli nulovej pristupovej dobe zasadne na zvysenie vykonu op.systemu a nie na hry (cas trvania spustanych hier mozem okaslat)... vy ste jak z jahody vsetci co tu floodujete o RAMkach a neviete absolutne nic o sprave pamate vo Windows OS... na jednej strane tvrdite, ze RAM je vyuzivana novymi hrami aj na 7GB jej fyzickej kapacity (udajne) a na druhej strane tvrdite, ze uzivatel potrebuje obrovsky SSD disk aby tam mohol napchat niektore hry :) tak alebo jedno, alebo druhe nie ?! :) alebo chcete z pamatoveho disku zavadzat hru do pamate ? :D z pamati do pamati... jasneeeee... cobynie... ucel jak svina :D fakt :D ony tie hry prave preto vyuzivaju RAM a VideoRAM, pretoze nebezia na SSD diskoch, ale na HDD mechanickych pomalych diskoch :) skoda reci... strateny cas... odchadzam... hejno mudrych much online... za poslednych 20 rokov sa setsakramentsky zmenil internet... je to tu sam "profik" kym niekedy za internetom sedeli naozaj len ITckari, kockate hlavy, iq-ači, profici, technicky zdatni ludia... proste ludia z brandze... dnes je to tu sam trotl... 99% z vas su len honici Ega... zdiskreditovat kazdeho... zotriet... vysmiat sa mu... povysovat sa nad neho... to je vasim cielom... nie pomahat inym... honit si Ego a liecit si komplex menejcennosti je vasim cielom

@kk77:
ta doba este len pride (uz sa zase opakujem omg citatjte to co napisem), ale stale tu nieje ta doba... este vzdy postacuje 8 GB RAM... prejde este dalsich 5 rokov ked uz bude 16 GB RAM nutnostou a ked snaaad budu existovat kvalitne OS ktore vedia spravovat tuto pamat na urovni (zlaty Linux)

Napomenutý užívateľ
Napomenutý užívateľ
OT, invektivy

Témy: 86 | 86
Vek: -1
NapísalOnline : 29.08.2016 19:05 | OT, invektivy

sentido píše:
odchadzam...

OT, invektivy

PC: MB Gigabyte GA-M61PME-S2P| CPU AMD athlon x2 245| GPU Nvidia 6150se| RAM 3GB| HDD Hitachi 500gb| PSU Enermax maxpro 400w| LCD LG Flatron W1943TS| OS Windows 10
Konzola: Xbox 360 HDD 1TB| CHIP TX slim proto v1| Kinect+2x controller
Telefon: Nokia lumia 640 Tablet: Acer a210

Užívateľ
Užívateľ
OT, invektivy

Témy: 72 | 72
Vek: 20
NapísalOnline : 29.08.2016 19:06 | OT, invektivy

Maj sa. Takých tvrdohlavcov, ktorí si myslia, že poznajú potreby všetkých, lebo predsa im to stačí, tu fakt nepotrebujeme. ;)

DESK: (Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Grandis XE1236 | MSI Z97 PC Mate | Kingston 12GB DDR3 1333MHz | Sapphire Radeon HD 5850 1G GDDR5 (Dočasne) | Samsung 850 EVO 250GB | Samsung Spinpoint F3 1000GB 7200rpm | LG BD ROM | Corsair CX600W V1 80+ | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ BenQ GW2765HT (27", QHD, IPS, 60Hz, via DP) + Acer CB281HK (28", 4K, TN, 60Hz, via DP) + MS SideWinder X4 + Logitech G402 Hyperion Fury + Logitech X530 + AUNA MIC-900B Black

NB: ASUS G75VW (Intel Core i7 3610QM | 12GB DDR3 | nVidia GeForce GTX 660M | Samsung 850 EVO 250GB | Seagate SSH 750GB 7200rpm | 1920x1080 120Hz)
DROID: LG G2 (32GB | čierny | Android 5.0.2 | stock ROM), SGSII (16GB | čierny | Android 5.1.1 | CM12.1), SONY Xperia Z2 Tablet (16GB | čierny | Android 6.0.1 | stock ROM)
DSLR: Canon EOS 700D + RODE VideoMic Pro Rycote + Canon 18-55mm f/3.5-5.6 STM + Canon 50mm f/1.8 + Magic Lantern + ADATA SDHC 16GB UHS-I
TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK

Správca fóra
Správca fóra
OT, invektivy

Témy: 55 | 55
Vek: 39
NapísalOnline : 29.08.2016 19:18 | OT, invektivy

sentido: S kazdym dalsim prispevkom nadobudam presvedcenie, ze "honit ego" si si sem prisiel hlavne Ty..

Ked si precitam Tvoju tezu o SSD, neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat.. Si dalsi (mimochodom po Tvojom "oblubencovi" shirovi), ktory chce uzivatelom diktovat, ako ma vyuzivat svoj hardver? Radis male SSD, na druhej strane pises, ze je idealne mat 50% kapacity volnej.. Tak ako? Ked chcem mat vsetky programy na SSD, asi si kupim rovno vacsie, nie? Aj docasne subory (ci uz OS alebo prehliadacov) mam na SSD.. Kym sa dostane na hranicu svojej fyzickej zivotnosti, davno bude moralne zastarane alebo nedostatocne.. Mimochodom, na "odpalovanie" SSD je velmi dobry prave Linux..

Co ked nechcem mat multimedia na externom disku ako Tvoj brasko? Ja osobne mam vacsinu na internych diskoch, ukamenujes ma kvoli tomu?

Ak sa Ti zda 16GB RAM vela, mozes si vytvorit RAMdisk prave kvoli docasnym suborom a opat cely chod systemu urychlis, zaroven budes setrit SSD..

Podla Teba neexistuje hra, ktorej datove subory maju viac ako 8 GB? Ked ju clovek hra, asi sa priebezne do pamate nacitavaju dalsie a dalsie, nie? Nemozu sa nacitavat rychlejsie z SSD, musi to byt podla Teba z HDD? Na to je nejaka vyhlaska, o ktorej som zatial nepocul?

Takymto svojim pristupom sa len nechas zaskatulkovat do kategorie "Chrobak Truhlik" - vsade bol, vsetko videl a vsetko vie.. Potom aj zmysluplne prispevky vacsina ludi odignoruje len preto, ze si ich napisal Ty.. Ked niekto kedysi dokazal opravit akukolvek poruchu Skody 105/120 na ceste kladivom a 13-kou klucom, nemal by sa v roku 2016 povazovat za machra v oblasti automobilov, ak profesionalne zostal pri Favoritoch a Feliciach.. Zamysli sa nad tym..

PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston HyperX DDR2-1066 2x2GB + 2x1GB | VGA NVIDIA Quadro 4000 2GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum + KOSS PRO4AA Titanium | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB520 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P24W-6 IPS + Fujitsu B23T-6 LED
PC2: CPU Intel Core2 Quad Q9400 2.66GHz + Akasa AK-956CP | MB Gigabyte GA-P35-DS3L | RAM DDR2-800 Kingston 2x2GB + Hynix 2x2GB | VGA NVIDIA Quadro 4000 2GB | SSD SSD Lite-On S900 128GB | HDD Hitachi 160GB | DVD±RW Samsung SH-S203D | Card Reader | PS AcBel 610W 80+ Gold | Keyboard + Mouse SPEEDLINK Mediato 2.4GHz Wireless Deskset | LCD Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" HD+ | CPU Intel Core i7-3612QM 2.1GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor S2C 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
Convertible NB: FSC LIFEBOOK T4220 | 12.1" XGA | CPU Intel Core2 Duo T8100 2.1GHz | RAM 2x2GB | SSD Samsung 830 128GB | 3G/UMTS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB3: FSC LIFEBOOK S7210 | 14.1" WXGA | CPU Intel Core2 Duo T9300 2.5GHz | RAM 2x2GB | SSD Toshiba 128GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery | Port Replicator
Tablet PC: FSC Stylistic ST5032 | 12.1" XGA | CPU Intel Pentium M ULV 753 1.2GHz | RAM 2x1GB | HDD WD 80GB | Tablet Dock | IR Keyboard
PDA1: FSC Pocket LOOX T810 | 2.4" 240x240 | CPU Intel PXA270 416 MHz | RAM 64MB | ROM 128MB // PDA2: FSC Pocket LOOX N560 | 3.5" 480x640 | CPU Intel PXA270 624 MHz | RAM 64MB | ROM 128MB

Čestný člen
Čestný člen
OT, invektivy

Témy: 390 | 390
NapísalOffline : 29.08.2016 20:47 | OT, invektivy

sentido píše:
@Daron:
ak to bolo na mna... tak predsa nikto nepovedal, ze IT-technika je primitivna :D a ked ju tak ty vnimas, tak sa ani nedivim tvojim nazorom (su primitivne, satyricke, ustipacne, drze, nevhodne a mimo temu... akoze inac mienene ako utoky voci cudziej osobe)... a potom ja som nikde nenapisal, ze by mal dotycny clovek pouzivat maly alebo velky SSD disk (to si si iba ty z prsta vycucal aby si si tu len Ego vyhonil na vymyslenej sprostosti)... ja som spominal vyssie, ze 120GB je pre SSD bohato postacujucich... ze je to akysi priemer, standard, atd. napriklad moj brasko nema ziaden HDD a kedze vyuziva v PC len SSD-PCIe, tak jeho kapacita je uz aspon tych 250 GB, pretoze mu to bohato postacuje... co sa tyka multimedii tak k tomu mu sluzi externy prenosny USB HDD 2TB... na SSD disku ma 2 hry, par nutnych aplikacii a system Windows... toť vše... aj narocny uzivatel nainstaluje na 120GB SSD len par nutnych aplikacii akym je Photoshop napriklad okrem systemu Windows a stale mas dostatok volneho priestoru... ak si chces na SSD disk nainstalovat hry, tak to s panom bohom zivotnost disku... akoby nestacilo ze Windows vyuziva tento SSD ako 'cache' priestor pre ukladanie docasnych dat a v priebehu dna :) a pri beznej praci je mnohokrat prepisovany neobsadeny priestor SSD roznymi datami, furt dokolecka dokola... viem aj o volnom priestore SSD diskov, teda cim viac, tym lepsie, idealne ak ziskas volnych aspon 50% na SSD disku :) ja pouzivam SSD 120GB, mam v nom dve hry, spustu aplikacii, op. system a stale je tam volnych 30 GB (aj to len kvoli TRIM)

Ano, ja som si prisiel honit ego, pretoze ja som tu pisal, ako dlho sa venujem PC, kolko som ich poskladal a aky som odbornik...

sentido píše:
ja som univerzalny ITckar, niesom sietar a kym si ty tahal kacera... vlastne opravujem sa... kym ty si este nebol na tomto svete, ja uz som robil systemoveho programatora (assembler a non-multitasking vtedajsi MS-DOS 6.22 system) a v tych casoch rovesnici v 18tich sa zo mna smiali ze som fanatik pocitacovy :) internetovy maniak a podobne :) co dneska je internet uz bezna sucast zivota ludi :) viem toho naozaj vela... tolko k tvojmu utoku na moju osobu a na moj "IT skill" :) sedim pri PCckach cely zivot a potom tu dakto pride "utocit" alebo jak to nazvat.. "hejtovat"... len tak... z blbosti...

vyskladal som uz stovky pocitacov a to nie stylom "beziaci pas v prosperujucej firme" ale na zakazku, podla potrieb, kazdy jeden PC som staval aj tyzden a daval som si fakt na nom zalezat :/ tolko ku "skladacstvu" a k znalosti komponentov

Takychto univerzalnych odbornikov su plne NAYka a Datarty. :)

Dam ti jednu radu, zapamataj si ju. Dobry sef nikdy nemusi nikomu hovorit, ze "JA SOM SEF!" A rovnako za dobreho radcu hovoria jeho rady, nemusi pisat, kolko rokov sa comu venuje a tym sa vo svojich ociach vyvysovat nad ostatnych. Ty si myslis, ze ti to pridava na dolezitosti, ale ostatnym si na smiech.

Anonymný
Anonymný
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 31.08.2016 0:52 | OT, invektivy

podla seba sudim teba ano ?! ja pisem, o tvrdohlavych a zakomplexovanych, a oni odpovedia "nie, to ty si taky", respekt... studujte psychologiu ludia Bozi... potrebujete to ako sol... stanete sa konecne taktnymi a slusnymi k inym ludom...

@Daron:

nebudem reagovat na tvoj drzy sprosty utok voci mojej osobe (absolutne vobec ma nepoznas)... akoze ty si myslis naozaj, ze ja neviem o tych tvojich kravinach ktorymi sa snazis "hejtovat" ?! myslis si ty chytra hlava, ze ja som v zivote nezazil toto co opisujes ?! prisiel som do obchodu opytat Sound Blaster AWE64 a predavacka mi tvrdila, ze takato zvukova karta sa nevyraba a neexistuje :D aj napriek mojemu presviedcaniu ze existuje a ze ma zavoalt do velkoskladu ci by dokazali aspon na objednavku pre mna tuto kartu ziskat, tak odmietala... :) otocil som sa a siel som prec... alebo som bol privolany kamaratom k nastaveniu routra, kde nezvladal nastavit novokupovany router jeho dalsi kamos, asi 5 rocny sietar s praxou... ved toto je do neba volajuce... co za ludia dnes robia v brandzi zo seba profesionalov... velmi dober viem o com pises... takze si vyprosujem, aby si takto zhadzoval mna, kym ma osobne nepoznas... nevies o mne ani F tak preco utocis na moju osobu... znova a znova a opakovane a ADMIN fora sa este prizera a casto aj pridava na stranu agresorov... je to koniec-koncov aj proti pravidlam diskusneho fora... ja tu nikoho nezhadzujem, nikoho neurazam, nikoho nenapadam, slusne vysvetlim s patricnymi argumentmi ako sa veci maju... a co mam z toho ? :) neustale napadania a utoky... a ked este dakoho upozornim, nech sa zacne chovat slusne a nech hned po mne nestriela jak tupa motyka, tak samozrejme dostavam dalsi proti-utok... stoji ma to akurat cas tu byt... pojdem sa venovat radsej nejakej zaujimavejsiej praci... nez sa tu hadat s honicmi Ega... a je ich cim dalej tym viac na internete... ah, kde su tie casy spred 15 rokov... internet vtedy vyzeral uplne inac... sedeli tu fakt len same kockate hlavy, IT-ckari, profici, pocitacovy fanatici, programatori, atd. nie ako dnes... predavac v NAY ide krstit IT-ckara co uz ako 8 rocny pisal programy v Basicu na ZX-Spectrum, ale uz radsej nic nenapisem o sebe, lebo ako to uz u zakomplexovaneho Slovenska zvykne byt, tak zase sa toho nejaky zakomplexovanci chytia, kedz utrpelo ich ego, nazvu tuto jednu vec chvastustvom (jednu z miliona dalsich, o ktorych je lepsie ak o nich nevedia)... no povedz mi, naco tu som ? :) jak povie nejeden z vas... "pisat romany" ? :D nie... moj mozog zamestnam radsej inde nez na forku v hadkach so zakomplexovanymi ludmi

Užívateľ
Užívateľ
OT, invektivy

Témy: 101 | 101
NapísalOnline : 31.08.2016 1:39 | OT, invektivy

Pre tvoju informaciu, najnovsi battlefield zere pri high nastaveniach 7gb ram. Kazdopadne urcite ostatne novsie a narocnejsie hry budu zrat 2-3gb max, takze 8 gb ram koncom roka 2016 je uplne nevyuzitelnych (sarkazmus). Ved vlastne ako to bolo, nikto nikdy nebude potrebovat viac ako 640kb ram, no nie? :)
Kazdopadne kcomu su dobre tieto vylevy? Mne je uplne jedno ci si itckar alebo kopes krumple, ked raz tvoj nazor nie je spravny, a nedokazes vidiet to ze nove hry potrebuju viac prostriedkov, a budes sa ohanat bud tym ze programatori su blbi ze hru zle optimalizovali alebo ze si ajtak a uz pred 150 rokmi si programoval pocitadlo, necakaj ze sa nebude nikto do teba obuvat kedze dnes je to in. Je to uplne irelevantne. A hlavne, feed the trolls

Užívateľ
Užívateľ
OT, invektivy

Témy: 41 | 41
Vek: 25
NapísalOffline : 31.08.2016 7:01 | OT, invektivy

sentido píše:
@Daron:
ak to bolo na mna... tak predsa nikto nepovedal, ze IT-technika je primitivna :D a ked ju tak ty vnimas, tak sa ani nedivim tvojim nazorom (su primitivne, satyricke, ustipacne, drze, nevhodne a mimo temu... akoze inac mienene ako utoky voci cudziej osobe)... a potom ja som nikde nenapisal, ze by mal dotycny clovek pouzivat maly alebo velky SSD disk (to si si iba ty z prsta vycucal aby si si tu len Ego vyhonil na vymyslenej sprostosti)...

sentido píše:
@Daron:

nebudem reagovat na tvoj drzy sprosty utok voci mojej osobe (absolutne vobec ma nepoznas)... akoze ty si myslis naozaj, ze ja neviem o tych tvojich kravinach ktorymi sa snazis "hejtovat" ?! myslis si ty chytra hlava, ze ja som v zivote nezazil toto co opisujes ?! prisiel som do obchodu opytat Sound Blaster AWE64 a predavacka mi tvrdila, ze takato zvukova karta sa nevyraba a neexistuje :D aj napriek mojemu presviedcaniu ze existuje a ze ma zavoalt do velkoskladu ci by dokazali aspon na objednavku pre mna tuto kartu ziskat, tak odmietala... :) otocil som sa a siel som prec... alebo som bol privolany kamaratom k nastaveniu routra, kde nezvladal nastavit novokupovany router jeho dalsi kamos, asi 5 rocny sietar s praxou... ved toto je do neba volajuce... co za ludia dnes robia v brandzi zo seba profesionalov... velmi dober viem o com pises... takze si vyprosujem, aby si takto zhadzoval mna, kym ma osobne nepoznas... nevies o mne ani F tak preco utocis na moju osobu...

Ty si nejaká rozdvojená osobnosť alebo čo? Ty ho teda poznáš a vieš, že jeho názory sú primitívne, satirické (nauč sa gramatiku), uštipačné, drzé, nevhodné a mimo tému...
Ale ak tebe niekto napíše, že 120GB SSD a 8GB ram je málo, tak už je to útok na tvoju osobu.
Ako to už spomenul - úspešný človek o sebe nemusí hovoriť, že je úspešný a čo všetko vie. Ty nám (teda mne zatiaľ nie, ale určite to príde) nadávaš, že si tu všetci honíme ego a pritom ty jediný tu vypisuješ v každom poste, čo všetko si robil, čo všetko vieš a že ty si programoval rakety, keď sme my cikali do plienok.
Možno máš vedomosti, možno toho vieš veľa, ale s takým prístupom od teba nikto nikdy nebude chcieť žiadnu radu, pretože očividne nevieš pripustiť, že aj iný názor je správny a žiješ v tom, že ty si viac, ako všetci ostatní.

Či chceš, či nie, 8GB RAM a 120GB SSD do zostavy za 2000€ v roku 2016 proste nepatrí. Treba sa už zobudiť.

Desktop: CPU: Intel i7-5820K @4,4GHz CPU Cooler: Scythe Fuma + 2x NB BlackSilent PRO PL-PS MB: ASRock X99M Extreme 4 RAM: Kingston HyperX Fury 2x8GB GPU: MSI GTX950 PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2 SSD: Samsung 850 EVO 500GB Case: Jonsbo RM3 Black OS: Windows 10 Pro 64bit
Monitor: Dell U2515H
Myš: Logitech G502 Proteus Core + Logitech G240, Logitech M705
Klávesnica: Hama uRage Lethality
Repro: Genius SW-G2.1 2000
Slúchadlá: Sony MDR-V55 Cyan, RR One Moon Black, Hyperx Cloud
Notebook: Dell Inspiron 13 7000 | i5-5200U | 8GB RAM | Samsung 850 EVO 250GB | FHD IPS Touch | Win 10 Pro
Phone: Elephone S3 + Kingston mSDHC 32GB U3
Cam: SJcam M20 + Sandisk mSDXC 64GB U3
 [ Príspevkov: 9 ] 

OT, invektivy

Podobné témy

Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Výmena HDD v notebooku 5400 ot sata2 za 7200 ot Hybr.Sata3

v Pevné disky a radiče

8

820

07.03.2011 17:13

arrooas

OT v OT

v Kôš

4

51

23.09.2016 21:18

brmbo

OT v OT

v Kôš

0

39

29.07.2016 22:15

peeteer

OT v OT

v Kôš

2

72

11.09.2015 21:41

Miso122

ot

v Kôš

4

62

14.07.2015 18:52

brmbo

ot

v Kôš

1

25

05.10.2016 16:52

michalesku

OT

v Kôš

2

70

29.08.2016 17:32

michalesku

OT

v Kôš

5

76

05.07.2015 12:15

ujo zigo

ot

v Kôš

2

29

30.09.2016 19:38

FiniX

OT

v Kôš

0

26

19.08.2016 17:41

liqua1

OT

v Kôš

1

53

18.05.2015 23:53

ac.milan

ot

v Kôš

4

45

10.01.2016 14:02

Peter12

ot

v Kôš

1

15

22.09.2016 19:53

Juryoku

ot

v Kôš

2

39

14.10.2015 14:33

ot

v Kôš

1

46

24.09.2015 5:31

brmbo

ot

v Kôš

1

20

25.11.2016 13:25

pepkopav