Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Orientácia podľa hodnotenia

Registrovaný: 15.07.08
Prihlásený: 28.07.10
Príspevky: 62
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2008 13:15

Dobrý deň!
Nie som tu dlho, na tomto fóre, nie že by som nemal s PC nič spoločné,ale proste som o Vás nevedel. Človek sa sem dostane poväčšinou až keď mu vznikne nejaký problém. Nie som žiaden amatér a problémy som si riešil sám(až do kúpy noťasu:-)) a tak som o Vás nevedel. Nebolo by od veci dať o sebe nejako vedieť, nejaká reklama a pod. Musím priznať, že je tu veľmi veľa dobrého, za čo chcem poďakovať tvorcom a adminom fóra. (aj že držia úroveň!)Avšak keď sa budeme držať hesla, že radšej problémom predchádzať,ako ich riešiť, a ľudia by o tomto fóre vedeli, možno by sa niektoré problémy ani nevyskytli, lebo by si pozreli vopred návody, postupy a pod. Jediné čo mi na fóre chýba sú referencie, nejaké hodnotenia firiem od užívateľov.
Myslím tým napríklad :
Človek chce kúpiť notebook, veľa ludí (starší) behajú po obchodoch a hľadajú nejaký za slušnú cenu. Rozumnejší (bude ich viac) browsujú . Pritom presne ten istý notebok zoženiete +- 2000.- hore dole, a to už je peniaz. Ale čo je najdôležitejšie, nie vždy to isté a lacnejšie je skutočne tak. Proste chýba mi tu niečo ako reating firiem. Samozrejme len tých, čo by s tým súhlasili, ešte by mohli niečo poplatiť ako sponzorské. Ja mať solídnu firmu, bol by som tomu rád,a snažil by som sa o čo najlepšiu pozíciu.Zároveň by som v zložke "prečo" videl dôvod postupu alebo poklesu firmy v rebríčku a mohol by som robiť nápravu. Pritom aby sa predišlo nejakým nekalým veciam, mohlo by to byť tak , že každý by videl kto hodnotil koho a ako a prečo a mohol by sa podľa toho zariadiť.
Zhrnutie:
Mám problém? - pozriem fórum ( funguje teraz )
Chcem kúpiť? - pozriem fórum ( mohlo by fungovať)
sekciu hodnotenie evidovaných predajcov fórom, kto hodnotil, prečo
Dôvod: lepšia orientácia registrovaných členov fóra pri nákupoch
zisk pre fórum od nových sponzorov znamená neustále
zlepšovanie fóra
Neviem či som to dobre vystihol, mám proste podnikavého ducha, tak len taký návrh..:-)







_________________
ASUS M51TR, 4GB RAM, 320 HDD, ATI Radeon 3400, Vista HP 32 bit
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Orientácia podľa hodnotenia

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2008 13:29

Naozaj zaujímavý nápad, ale mám pocit že práve kvôli tomu že sa jedná o konkrétne firmy tak by sa do toho asi nerady zapojili (hoci súhlasím s tebou že by to bola rozhodne dobrá reklama)...ale určite ak plánuješ kúpiť nejakú vec, dajme tomu notebook, tak prídeš na fórum -> nákupná poradňa -> *príslušná kategória* -> téma: chcem kúpiť to a to, mám tolkoto peňazí ale neviem ktorá firma má môj vybraný tovar najlacnejšie. No a odpoveďou ti bude v pár príspevkoch odkazy na rôzne produkty a rôzne e-shopy, podla toho kto kde nakupuje a aké firmy pozná. Poprípade sa môžeš aj opýtať na tú ktorú firmu priamo, že si tam proste našiel nejaký tovar, možno až podozrivo lacno, no a chceš vedieť či to nie sú nejakí podvodníci a aké sú s nimi skúsenosti.

Ale ako som už napísal, tvoj nápad určite nie je na zahodenie, len to závisí skôr od firiem či by do toho išli a či by boli ochotné podstúpiť takéto hodnotenie.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Orientácia podľa hodnotenia

Registrovaný: 15.07.08
Prihlásený: 28.07.10
Príspevky: 62
Témy: 10
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.09.2008 14:14

ScorpionSX píše:
Naozaj zaujímavý nápad, ale mám pocit že práve kvôli tomu že sa jedná o konkrétne firmy tak by sa do toho asi nerady zapojili (hoci súhlasím s tebou že by to bola rozhodne dobrá reklama)...ale určite ak plánuješ kúpiť nejakú vec, dajme tomu notebook, tak prídeš na fórum -> nákupná poradňa -> *príslušná kategória* -> téma: chcem kúpiť to a to, mám tolkoto peňazí ale neviem ktorá firma má môj vybraný tovar najlacnejšie. No a odpoveďou ti bude v pár príspevkoch odkazy na rôzne produkty a rôzne e-shopy, podla toho kto kde nakupuje a aké firmy pozná. Poprípade sa môžeš aj opýtať na tú ktorú firmu priamo, že si tam proste našiel nejaký tovar, možno až podozrivo lacno, no a chceš vedieť či to nie sú nejakí podvodníci a aké sú s nimi skúsenosti.

Ale ako som už napísal, tvoj nápad určite nie je na zahodenie, len to závisí skôr od firiem či by do toho išli a či by boli ochotné podstúpiť takéto hodnotenie.


Keďže PCforum.sk je najväčšie (aktívne) fórum tohto druhu na Slovensku, určite by to stálo za pokus, nejaké osloviť, tie seriózne by to brali ako dobrú reklamu a nič by ich to nestálo, či by to zaúčtovali ako reklamu, alebo sponzorské, všetko si odrátajú z daní, a fórum by na tom mohlo prosperovať. (Nie že by bolo zlé, vždy je však čo vylepšovať a pri cenách IT technológii...) Ako som povedal, zároveň by to bol pre firmy nástroj kontroly. Ak by klesla o priečku, pozrie dôvod - pracovník nespolupracoval pri reklamácii...príde za ním a spraví no,nono..a udrží si tak kvalitu služieb a pod...určite by na to seriózny pristali... prakticky zaradmo reklama na naväčšom fóre v SR a zároveň poriešený systém kontroly zamestnancov...kto by to nechcel..







_________________
ASUS M51TR, 4GB RAM, 320 HDD, ATI Radeon 3400, Vista HP 32 bit
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Orientácia podľa hodnotenia

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 05.09.2008 14:41

No ani som o tom nevedel...ale takáto téma tu už je
http://www.pcforum.sk/vseobecna-diskusi ... 22137.html
...neni to síce úplne presne to isté, ale dá sa tam dozvedieť vlastne to čo treba.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenia

v Správy pre vedenie fóra

27

3476

26.09.2006 22:43

quatermain Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenia pre skupinu

v Redakčné systémy

2

457

01.01.2007 23:28

wolf14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Formular dochadzky a hodnotenia

v Ostatné programy

6

1092

26.07.2022 16:23

Sandman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hodnotenia hore na listu

v Redakčné systémy

1

570

25.03.2007 17:04

koudy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7-usporiadanie podla typu a zaroven podla datumu

v Operačné systémy Microsoft

1

723

10.10.2011 17:16

Logik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo ideapad y580- index hodnotenia,reconvery

v Notebooky a netbooky

0

403

29.09.2012 11:24

Ivax Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zoradenie podla abecedy

v Databázy

5

1506

06.09.2008 18:38

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zoradenie podla oblubenosi

v Databázy

4

681

16.06.2009 23:06

Snacker Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktory podla vas

v Notebooky a netbooky

6

714

07.02.2008 22:58

Paulooze Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zoradenie podla datumu

v PHP, ASP

29

1228

24.11.2007 18:19

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zoradenie podla abecedy

v PHP, ASP

12

1461

25.08.2008 22:17

tomxi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vyber podla parametrov

v Notebooky a netbooky

18

2269

18.09.2007 17:16

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Figurky podla hier

v Obchody, reklamácie a právo

2

544

07.05.2012 20:56

eMp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zoradenie podla nazvu

v Databázy

2

369

18.02.2013 20:51

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výkon podľa jadier

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Intel - Integrated Electronics

31

2038

21.12.2008 20:13

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vyhradenie podla IP

v PHP, ASP

25

1036

31.08.2007 13:10

qacer Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra