Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2014 21:47

Riesim taku dilemu, ci ma v mojom veku (28) zmysel zacat sa ucit vazne programovat, tak aby som sa tym mohol zivit, alebo aspon ako nejaky vedlajsi job. Nemam problem s tym logickym myslenim, zacal som sa s tym bavkat uz na zakladnej skole a na strednej som v Pascale kazdemu riesil zadania a spravil nejaku tu ping-pong hru. Vseobecne by sa dalo povedat ze ovladam samotne zaklady programovania - HTML, Javascript, Visual Basic atd... viem co su objekty, triedy, vlastnosti, udalosti.. ale v podstate som nikdy nic zmysluplne co by sa dalo nejak pouzit nenaprogramoval. Az na jednu vynimku, ked som v praci trochu zabrdol do toho Visual Basicu, co je v Exceli a spravil taku sustavu tabuliek doplnenu skriptamy, kde sa zapisuju tankovania aut, vydaj naradia, tovar na sklade atd. Udaje sa tam zadavaju cez formular, pocita to spotrebu, filtruje data atd.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2014 22:25

Bojím sa, že takúto dilemu si musíš rozlúštiť sám. Nevieme, ako rýchlo sa učíš, ako sa vieš dobre predať, ako vážne to myslíš atď... Kľudne sa tomu začni venovať aj v 50tke, len sa tomu venovať naozaj potom aj musíš... Ten vývoj ide vcelku rýchlo dopredu, tvorba stránok je napr úplne inde ako pred 10timi rokmi, využiteľnosť VB je tiež dosť otázna atď...
Na veku ani vzdelaní moc nezáleží :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2014 22:40

Nikdy nie je dosť neskoro, tým sa riaď :) Oplatí sa to hlavne pre tie prachy :D a ak ťa to bude baviiť tak ešte lepšie. Každopádne veľa šťastia







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2014 23:11

Uviedol s presvedcivy argument :) A keby ze som nastupil niekam ako nejaky junior programator ktory sa zauca, tak co take by odo mna mohli chciet aby som robil? Btw. ucim sa tieto veci rychlo hlavne ak to budem vidiet niekde v praxi.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2014 23:19

No ano prax ťa naučí najrýchlejšie.
Podla toho čo by v tej firme robili, ale myslim že by si tam bol zo začiatku iba ako pomocník alebo niečo také.







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2014 23:23

No dobre ale dajme tomu ze by to bola firma zamerana na web, alebo na mobilne aplikacie. Ake ulohy by mi mohli dat?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 04.02.2014 23:27

Niečo lahke, a nemyslim že by ti davali niečo kde sa pripojuje na db alebo sa operuje s citlivými údajmi. Možno pisať nejake texty pre toho ich zakaznika, neviem ja som takto nikdy nepracoval. Keď som začínal v práci tak ma dali ku kolegu ten mi všetko poukazoval a take veci... Potom som postupne dostaval ťažšie a ťažšie úlohy







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.02.2014 23:38

a co si mozem predstavit pod tym "nieco lahke"?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2014 2:42

Musíš predsa vedieť, že toto čo sa pýtaš, je neskutočne všeobecné... Všetko závisí od toho, o akú pozíciu by šlo, v akej firme, ako by ste sa dohodli atď... Máš 28, musíš predsa vedieť, že na takéto otázky sa nejako konkrétne odpovedať ani nedá.. Vo firme kde som robil sme mali jedného absolventa čo práve skončil VŠ a žiadne také, ako vraví Králiček - pekne musel makať ako ostatní. Že písanie textov... :lol: Keď sa budeš uchádzať o pozíciu "programátor", tak programovať musíš vedieť a podľa toho dostaneš úlohy.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2014 7:02

Potrebujes zaklady, na ppohovore sa nehrat na seniora, ale popravde povedat ako si nato a oni sa uz rozhodnu (dost casto sa stava ze ti daju aj test, nieco zrobit). Vyhodou je ak sa naucis nejaky framework (ak chces robit weby tak pravdepodobne php a ktory je asi jedno, hlavne aby si vedel ako to funguje), sprav si vlastne projekty web s komplet administraciou, eshop atd. Progress v praci uz ide potom omnoho rychlejsie mas osobny kontakt so skusenejsimi + 3 mesacnu skusobnu :D budes musiet zamakat aby si ta nechali







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.02.2014 13:27

walther píše:
Musíš predsa vedieť, že toto čo sa pýtaš, je neskutočne všeobecné...


Hej, ale ja nenam vobec ziadnu predstavu o tom ako asi vyzera praca zacinajuceho programatora, co sa bude od neho ocakava a co bude dostavat za ulohy. Dajme tomu ze je to vyvoj mobilnych aplikacii. Vies mi to nejak opisat?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2014 14:13

Veľmi záleží od toho, v akej firme, na akom projekte, koľko budeš mať skúseností, kolegov, na akej pozícii budeš...
Toto čo sa pýtaš je veľmi podobné ako keby si sem nabehol, že chceš byť profesionálny vodič a chcel by si vedieť, čo to obnáša.. No budeš musieť niečím jazdiť niekam... Chápeme sa? Programátor je dosť všeobecný názov.

Práca začínajúceho programátora je navlas rovnaká ako práca už zabehnutého programátora - rozdelia sa v tíme úlohy a programuješ, čo treba... Jediný rozdiel je v tom, do akej miery budeš mať slovo pri rozhodovaní dôležitých vecí (architektúra, výber nástrojov, knižníc atď atď...) a samozrejme náročnosť daných úloh. Prvý deň ti asi nikto nedá naprogramovať komplet antivírus, všakže...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2014 16:49

incredible píše:
walther píše:
Musíš predsa vedieť, že toto čo sa pýtaš, je neskutočne všeobecné...


Hej, ale ja nenam vobec ziadnu predstavu o tom ako asi vyzera praca zacinajuceho programatora, co sa bude od neho ocakava a co bude dostavat za ulohy. Dajme tomu ze je to vyvoj mobilnych aplikacii. Vies mi to nejak opisat?


Je to rozne. Ked som nastupil ja ako junior ASP .NET developer, robil som dovyvoje k existujucemu produktu, rozsiroval workflow atp. Je to simple, pretoze je to hlavne o technologiach postavenych na XML + nejake ciustom akcie v C#. V inej firme to ale moze byt uplne ine. Skutocne to zalezi na okolnostiach a rozhodne to chce pobehat nejake pohovory. Musis byt uprimny a oni uz rozhodnu, ci sa na ich projekt hodis.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.04.2014 18:05

O PHP som vedel úplné hovno. Prišiel som na pohovor, povedal som, že si myslím, že html a css, aj WordPress mám celkom zmaknuté, ale že o php neviem ani ťuk. Prijali ma na mesiac s tým, že ak mi to pôjde, ostanem ešte nejaké dva mesiace skúšobnú dobu a potom idem na TPP (faktúru v mojom prípade).
Moja prvá úloha- na existujúcom projekte chcel zákazník prerobiť nejaké veci, išlo o php a javascript. Sedel pri mne človek, ktorému chudákovi utekala robota a tri hodiny mi ukazoval, ako čo funguje. Druhá úloha- nakódiť web z PSD, nahodiť ho do interného CMS a porobiť nejaké podmienky, aby sa niektoré veci nezobrazovali na všetkých podstránkach. A tak to šlo ďalej... teraz, za mesiac a tri dni, viem o php toľko, čo by som sa sám nenaučil ani za rok. Pochopil som podmienky a cykly, teraz som vyfasoval eshop, takže začínam sa učiť aj tie objekty... no a takto. Netreba sa báť, treba to určite skúsiť.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 16:10

Ty si mal ale velke stastie. Pokial mas problem za rok pochopit podmienky, cykly a objekty, mozno by to chcelo uberat sa inym smerom ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 23:29

Mego, este nam povec nazov tej firmy, nech vieme u koho si urcite nemame nechat nic robit :D alebo to po tebe este niekto skontroluje? Minule som videl ako nejaky chytrak programator zacal kodit web a includoval cele php subory. Samozrejme sa to dalo hacknut s php injection :)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 16:59

Tak keď si to tá firma môže dovoliť zamestnať a platiť úplného juniora :) V každom jazyku máš základnú syntax takmer rovnakú a potom to už je o šikovnosti, keď vieš ako čo funguje nieje prípadne problém nájsť veci v dokumentácií atď.
Keď ťa niečo baví tak nieje chyba sa tím začať trochu vážnejšie zaoberať. A taktiež v programovaní nemôžeš využiť primárne jeden jazyk na všetko.







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Čestný člen
Čestný člen
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 19:13

No a preco by si nemohla dovolit? Vsak ono je vyhodnejsie tri mesiace nechat Mega, nech sa uci programovat a potom mu dalsie dva roky platit polovicu z toho, co by si pytal nejaky senior.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 7:23

Duri podla mna nie. Teda ok ak pracujes na weboch hornej dolnej a uja palceka. Akonahle ides do hoci coho zlozitejsieho tam skoncia. A to nevravim ako sa ti zvysuju naklady kedze ani po 3 mesiacoch to nespravi tak rychlo ako skuseny programamtor a nestoji na kazdom malom probleme ... Hlavne na zaciatku ked ma vsetko nove (prilis vela informacii, nezahrna to len PHP, MySQL). Pre neho to je samozrejme vyhra zamestnant sa ako programator neprogramator a naucit sa to a mat zaplatene. Otazne je ci je firma natom tak dobre a mozu svoj kapital takto investovat, alebo tak zle ze majitel moc nepremysla.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Čestný člen
Čestný člen
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 9:04

Ja myslim, ze to je presne naopak. Do maleho kolektivu by som takeho amatera urcite nebral - ak mas vsehovsudy dvoch programatorov a jeden z nich je Mego, tak sa nespravi polovica roboty. Ale ked sa pozriem napriklad na nas (tiez nie sme nic velke, mame povedzme 20 programatorov), tak ked sa brali posledni dvaja, mali dost slaby rozbeh, Perl predtym nevideli, SQL tiez nic moc, ale stalo na nich pocas prvych troch mesiacov maximalne 5% roboty, tak to moc nebolelo. A dnes im to ide. Clovek sa aj vo velkom kolektive rychlejsie nauci - ma pred sebou vacsinou uz funkcne zdrojaky, z ktorych sa vie ucit (a to je obrovska vyhoda), ma sa koho opytat, atd.
Uz by som ku nam nebral samozrejme uplneho neprogramatora, ktory nevie, co je if. Ale na patlanie nejakeho PHP by som to s niekym, kto sice nic nevie, ale veri si, ze mu to pojde, by som to mozno skusil.
Jo a ze je niekto "skuseny" programator, neznamena, ze mu to musi nutne trvat kratko. Kopa koderov sa tvari skusene prave preto, ze uz to niekde dva-tri roky robili, ale mozog na to fakt nemaju, a ze je takych spusta. Alebo dalsia kategoria, do ktorej patrim aj ja, ze sa im proste niekedy nechce. :-]
(Btw, nikdy som moc dobre nerozumel tomu rozlisovaniu medzi "jednoduchymi" a "zlozitymi" problemami. Je len vacsie zadanie a mensie zadanie - na jednom clovek stravi menej, na druhom viac casu. Ale neviem si predstavit, ako by sa mohol clovek na tom zlozitejsom zaseknut a nepohnut. Pokial to nie je halting problem, tak si to rozmyslim a pisem.)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 9:15

Zober si weby ako JOJ, huste. To nemozes dat robit cloveku, ktory sa ti v praci uci robit cykly. Tym padom prichadzas o peniaze pretoze ti je nanic. Ten clovek nevie navrhnut databazovu strukturu, optimalizovat. Samozrejme nevieme kde pracuje tazko sa hodnoti, nevieme ani co k tomu viedlo majitela, mozno dava priestor mladym ludom. Na dalsej strane takyto clovek spomaluje aj ostatnych ci uz cakanim na jeho pracu alebo jeho ucenim.
"(Btw, nikdy som moc dobre nerozumel tomu rozlisovaniu medzi "jednoduchymi" a "zlozitymi" problemami..." o tom pisem ze pre skillera to problem nieje bud vie, ze technicky to mozne je alebo nieje + vie odhadnut cas, ktory na to bude protrebovat. Kdezto pre juniora(nepovazujem ho za juniora aj junior uz musi vediet dost vela) to je zlozita vec.

// kazdopadne ja by som takeho cloveka nezobral, povedal by som mu nech sa tomu povenuje a potom moze skusit opat. Neviem si ani len predstavit pohovor na programatora bez zakladnych vedomosti ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 16:37

Ale samozrejme že Megovi ako úplnému uchu asi nedali a nedajú projekty na kt. stoji ich existencia a hlavné príjmy . . .
Najprv sa zauci na mensich projektoch a ptm prejde na vacsie.A človek kt. by zveril kodenie webu ako joj,huste atd. úplnému amatérovi to nemá v hlave v poriadku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 16:41

Zas vieš zamestnať ale niekoho kto sa nevie potrápiť sám a ako on povedal :
Citácia:
za mesiac a tri dni, viem o php toľko, čo by som sa sám nenaučil ani za rok. Pochopil som podmienky a cykly,

ak sa niečo sám nie je schopný naučiť za rok tak ani ja by som ho nezamestnal. Keď vezmem v úvahu, že nejaká knižka o PHP stojí okolo 20€ a nie je schopný si ju sám z vlastnej iniciatívy kúpiť a behom pár týždňov si osvojiť cykly a podmienky tak rozhodne nie. Ako beriem, teraz mu budú dlhšiu dobu platiť menej, ale aby zdržoval popri jeho práci niekoho no ...







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 17:20

Mego, za mesiac a tri dni si pochopil podmienky a cykly? Ja by som sa toto normálne hanbil takto verejne priznať byť tebou. To sú veci, ktoré sa učia v priebehu jedného-dvoch dní. Učil som už aj holky, ktoré o pc nemali takmer šajnu. Ak to pochopili ony rýchlo, nerozumiem, čo si ty riešil takú dlhú dobu. Naozaj by ma zaujímalo, ktorá firma ťa prijala... Desivá predstava, nič osobné...
Učiť sa php rok :loony:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 20:52

Duri, ak sa bavime o webovych strankach tak su naozaj len velke a male zadania. Najblizsi projekt, ktory ma caka, bude intranet pre jednu siet obchodov. Vyzera to ako velky, zlozity projekt, ale v skutocnosti je to len vela malych zadani a "problemov". Ale keby si mi povedal, nakod pomocou JS a canvasu Wolfenstein tak sa asi poseriem :D ( http://www.nihilogic.dk/labs/wolf/ ) Jasne, nakoniec by som to dal dokopy, konecne by som sa profesionalne naucil JS :D No ale keby si mi potom povedal, nakod spravanie vody ( http://www.youtube.com/watch?v=6WZZARzpckw ), tak proste dovi, na to ja nemam mozog.







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2014 8:53

Kamahl, jasne, ale v tom pripade nemas byt v prvom rade programator, ale fyzik/chemik.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2014 8:47

No vidíte, ja som bol fyzik/chemik... nikdy predtým som neprogramoval... všetko, čo som vedel bolo html, css a wordpress


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2014 9:06

Ty si mal od fyzika dtrasne daleko...

Ale suhlasim s tym, ze ci si doktor, spevak, alebo farar, ked chces programovat, musis vediet take zakladne veci jak podmienky a cykly...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2014 9:21

No však už viem... problem?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.04.2014 9:25

Nehnevaj sa ale co znamena u teba vedel wordpress? Lebo podla toho co sme si pisali tak si ho veru nevedel ani trosku. To ze vies spravit loop neznamena ze vies WP.

//BTW nevies ani HTML a CSS ved kazdy den prides do prace, daju ti spravit uplne primitivne veci a ty to hned rano buchnes na forum a cakas na riesenie ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zacat programovat

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

879

05.03.2011 16:18

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat programovat ?!

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

1742

15.10.2010 20:29

ewil Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako začať programovať?

v Ostatné

3

581

26.01.2014 10:43

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako začať programovať ?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

14

1503

25.03.2012 15:41

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako možem začat programovat?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

667

22.02.2012 18:54

F3RY Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

v HTML, XHTML, XML, CSS

10

917

19.02.2014 23:04

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Učiť sa Javu, alebo...?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

7

1273

12.11.2009 0:05

johny3212 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore webove technologie sa ucit?

v Ostatné

2

383

25.12.2014 1:23

Kamahl Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ucit sa po rusky - problem

v Vzdelanie, štúdium, škola

16

4070

10.11.2010 13:13

hornak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde sa najlepsie da ucit php

v PHP, ASP

1

897

06.02.2007 21:30

xyz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako programovať?

v Ostatné programy

2

5033

12.06.2007 23:43

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam programovať

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

1003

14.02.2011 20:30

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam programovať

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

1134

10.04.2011 16:00

Matomi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V čom programovať?

v Ostatné

15

2364

12.05.2013 1:27

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prečo sa učiť v C a aké jazyky na to potom nadviazať ?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

12

637

08.10.2014 17:19

nestranny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kedy ste začali programovať?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

5932

12.08.2008 13:20

zmija31 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra