Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2014 14:24

Tak akurat som bol na prvom pohovore, co ma tam povinne poslali z uradu prace :D Objavila sa tu v Lipt. Mikulasi nejaka firma co robi weby a iOS aplikacie. Vraj som ich zaujal a nastupujem na skusku. A pritom sa akurat webom a iOS vobec nevenujem. A mam to 10 min peso do prace.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 14:45

Do prdele, tiez som z LM ... zaujimaju ma, ako to je v LM platene :-P







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2014 14:54

Neviem presne, ale tak povedal som, ze by som chcel po 3-mesacnom zapracovani aby mi to vyslo aspon 600e v cistom, a inak s dlhodobeho hladiska aby to nebolo tak, ze by mi vsade dali viac. Tvarili sa spokojne.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 15:21

600 eur si pýta upratovačka človeče... Samozrejme, že sa tvárili spokojne :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 15:26

No v Bratislave mozno... V Kosiciach je to normalny plat pre zaciatocnika.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2014 15:28

Predtym som robil za 450 a to 10 hodin kazdy den :D Ale tak mne nejde o plat, ide mi o buducnost. Radsej budem robit za menej s tym, ze si budem moct dovolit nieco nevediet, ako keby mal byt zo mna zamestnavatel sklamany.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 15:38

Daron píše:
No v Bratislave mozno... V Kosiciach je to normalny plat pre zaciatocnika.

Núkali mi robotu aj v KE a pri junior pozícii dávali okolo 1000-1200... Ale tak je tiež pravda, že to nebola nejaká malá neznáma firmička, čo práve začína.
V každom prípade by som pre iOS programátora tipoval viac ako 600. Ale keď je s tým spokojný, tak fajn.

Čo bolo náplňou tvojej roboty pri tých 450? :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2014 15:48

Mal som zapisovat faktury do systemu, okrem toho som dozeral na firemny sklad a v podstate som bol taky na vsetko. Sem tam som sfalsoval dake psychologicke testy pre vodicov, sem tam som siel cakat k doktorke namiesto sefa, sem tam som zamestnal nejaku mladu upratovacku, ked ta predchadzajuca zdrhla, atd. :D Mal som tam dost volnu ruku aj dost volneho casu, nebola to zla robota, ale uz mi to tam nejak liezlo krkom.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 16:02

No 600€ v cistom je na junior poziciu v LM viac nez dost. Aj v BA je myslim priemer okolo 700-750 (v cistom)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.10.2014 16:06

Tiez si myslim ze to neni najmenej, k tomu budu mat ale aj nejake ulavy na daniach, kedze ma zoberu z uradu prace. A povedal som, ze prve 3 mesiace budem robit kludne aj za minimalnu mzdu, potom nech sa rozhodnu, ci si ma nechaju. Predsa len sa budem ucit veci o ktorych zatial skoro nic neviem.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 20:47

600€ za robotu, v ktorej sa musis denno denne ucit nove veci a navyse ju ovlada velmi malo % populacie je zvlastna suma.

Ale odpoviem na otazku tejto temy, ci sa oplati ucit programovat. Sakra oplati! Mesiac robim fulltime AngularJS developera a neviem si predstavit lepsiu robotu, ani som nedufal, ze na slovensku taka fajn bude. Robim kedy chcem, kolko chcem, len aby sa stihol termin. Ked tam uz dojdem, nasadim si sluchatka a nikto ma neotravuje. Na obed kolegovia nalozia vodnu fajku.. Idem si na vylet aj v strede tyzdna, lebo to dobehnem inokedy alebo vnoci. Ucim sa technologiu, ktora ma buducnost a viem, ze ma so skillom AngularJS v buducnosti zamestnaju kdekolvek, a za viac ako zaujimavy plat. Aka ina profesia ponuka taketo vyhody?







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2014 21:49

Za web a nejaké základné stupídne aplikácie ako úplný nováčik je 600e v čistom taký lepší priemer.V dnešnej dobe ohromne narastá programátorov aj všeobecne v IT oblasti a tieto veci dokáže urobiť kadejaký 15 ročný fagan.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 7:10

Phanteom ano dokaze, ale nedokaze ti poskytovat support, kvalitne sluzby a pod. Je rozdiel medzi programatorom a programatorom. A ucit sa urcite oplati. A vyplate 600E je malo ale po zauceny moze odist, bude mat prax a ake take vedomosti ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.11.12
Prihlásený: 12.01.15
Príspevky: 20
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 9:44

Ja som v podobnej situacii ako ty, mam 27, a premýšlam že by som s tým začal, trošku ovládam php html ... ale chcem sa zamerať asi na c# kôli vývoji app pre android, ale stále niesom rozhodutý či java bude lepšia než c#, tož je to ťažká otázka...ale som rozhodnutý ísť do toho, a myslím že každý môže začať len musíš mať to správne zmýšlanie.

Taký dotaz na Vás skúsených, myslíte že "programátor" samouk len so strednou s maturou, ktorý si sám doma urobí pár app pre win / android, bude sa tomu venovať,chápať to má šancu sa zamestnať ako programátor?

Ďakujem za odpovede


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 10:34

Hej preco by nemal, spravis referencie, poriadny zivotopis a zacnes hladat pracu. Alebo mozes zacat pracovat externe a nabrat tak skusenosti ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 11:11

kace píše:
Ja som v podobnej situacii ako ty, mam 27, a premýšlam že by som s tým začal, trošku ovládam php html ... ale chcem sa zamerať asi na c# kôli vývoji app pre android, ale stále niesom rozhodutý či java bude lepšia než c#, tož je to ťažká otázka...ale som rozhodnutý ísť do toho, a myslím že každý môže začať len musíš mať to správne zmýšlanie.

Taký dotaz na Vás skúsených, myslíte že "programátor" samouk len so strednou s maturou, ktorý si sám doma urobí pár app pre win / android, bude sa tomu venovať,chápať to má šancu sa zamestnať ako programátor?

Ďakujem za odpovede

Php a html je nič.. Hlavne keď píšeš, že len "trochu". C# je dobrá voľba, ale nie pre android. Pre android sa využíva predovšetkým java. Teoreticky sa dá použiť aj c#, ale nie je to také jednoduché (ak sa niečo nezmenilo, o čom trochu pochybujem), pričom tie jazyky sú dosť podobné.. Ak sa naučíš javu/c#, tak ten druhý jazyk potom zvládneš už rýchlo, ak by si niekedy potreboval.

Áno, samozrejme má šancu, celé je to len o tom, koľko do toho vrazíš času a ako vážne to budeš brať... Ja takisto VŠ dokončenú nemám a úprimne, pri tom, aké mi ponúkajú firmy platy, ani si dokončievať nikdy nebudem, je to zbytočné. Treba ale riešiť skutočné projekty, čo najviac a čo najrôznejších, aby si sa naučil, ako to funguje v praxi. Keď si budeš robiť appky len tak pre seba, neviem, ako to budú vnímať zamestnávatelia... Potrebuješ kontakt s praxou v prvom rade.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 11:13

Ked ta to bude bavit, applikacie mozes robit aj popri praci. V praci sa ale rozhodne naucis vela.

Ja som inak tiez samouk, skolu som nechal a sice to obcas lutujem, ale o pracu nudza nie je.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.11.12
Prihlásený: 12.01.15
Príspevky: 20
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 11:42

walther píše:
Php a html je nič.. Hlavne keď píšeš, že len "trochu". C# je dobrá voľba, ale nie pre android. Pre android sa využíva predovšetkým java. Teoreticky sa dá použiť aj c#, ale nie je to také jednoduché (ak sa niečo nezmenilo, o čom trochu pochybujem), pričom tie jazyky sú dosť podobné.. Ak sa naučíš javu/c#, tak ten druhý jazyk potom zvládneš už rýchlo, ak by si niekedy potreboval.

Áno, samozrejme má šancu, celé je to len o tom, koľko do toho vrazíš času a ako vážne to budeš brať... Ja takisto VŠ dokončenú nemám a úprimne, pri tom, aké mi ponúkajú firmy platy, ani si dokončievať nikdy nebudem, je to zbytočné. Treba ale riešiť skutočné projekty, čo najviac a čo najrôznejších, aby si sa naučil, ako to funguje v praxi. Keď si budeš robiť appky len tak pre seba, neviem, ako to budú vnímať zamestnávatelia... Potrebuješ kontakt s praxou v prvom rade.


Špeciálne pre vývoj aplikácií pre android je novinka, vytvorili presné IDE práve pre tento úcel, vola sa XAMARIN, je to priamo pre C# pre android, ale asi je pravda skúsim JAVU. Ďakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 11:55

O xamarine viem, novinka to nie je, problém je v tom, že tá ich starter edícia je nanič (len veľmi jednoduché appky, ktoré nemajú viac ako 64K, nemôžeš volať natívne 3rd party knižnice atď). A tie ostatné... indie je dosť pochybná edícia, a biznis začínajú pri 83 dolároch na mesiac, čo je myslím trochu moc. Keby si robil v jave, tam je všetko zadarmo.
Takže preto sa C# imho moc pre android neoplatí ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.11.12
Prihlásený: 12.01.15
Príspevky: 20
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 12:09

Hej isto máš pravdu, preto premýšlam teraz o knižke, asi JAVA 6 vyukový kurz, ale neviem či je veľká zmena Java6 a Java7...:´?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 12:17

incredible píše:
Riesim taku dilemu, ci ma v mojom veku (28) zmysel zacat sa ucit vazne programovat, tak aby som sa tym mohol zivit, alebo aspon ako nejaky vedlajsi job.


Tak to máš oproti mne 6 rokov k dobru. Nikdy nie je neskoro začať skúšať niečo nové, čo Ťa posunie ďalej.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2014 12:40

Ten Xamarine sa mi inak zdal celkom sympaticky, ale ta cena je skutocne pre ludi, ktori sa tym uz zivia ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 27.10.2014 23:30

Tak pre vlastné účely si ten xamarin môžeš zaobstarať aj ináč, nevidím natom nič zlé :)

Všetci píšu v JAVE potom keď si pozriem správcu tak easy appka zaberá pomaly 30MB :D V Jave teraz robím pár školských projektov a príde mi to také dobré na bastlenie kódu tiež :)







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 14:56

Hlavné je, aby ťa bavilo to, čo robíš. Ja som v marci začal intenzívne dlubať do PHP (predtým som vedel len html a css) a teraz by som sa nazval priemerom, nakoľko OOP aktívne nerobím zatiaľ. Ale to je na dlhšiu debatu.

Ide o to, že stále sa rodia nové deti a stále umierajú starí ľudia. Nikdy nemôžeš povedať, že už všetci vedia programovať a že už je zbytočné sa to učiť. To rozhodne nie. Význam to má. Ale hovorím, musí ťa to baviť, inak prídeš o nervy...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 15:01

Mego, priemerný programátor OOP ovládať musí ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 15:38

A hlavne u programatorov nie je uroven urcovana tym na ktorej strane v knizke, alebo v tutorialy sa nachadza. Mozes si zohnat "PHP PRO" a naucit sa naspamat a aj tak mozes byt kludne zaciatocnik :-)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 17:47

walther píše:
Mego, priemerný programátor OOP ovládať musí ;)


Skôr by som povedal, že mal by... tak či onak, veci sa dajú robiť aj bez OOP, len je to Mordor


Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.11.2014 17:56

Tak ja som od pondelka v tej robote a dostal som spravit nejake stranky, comu som sa nikdy nevenoval, maximalne som raz som spravil nejaky kalendarik v php. Su to jednoduche stranky, ale mal som to vyskusat cez Oktober CMS, ktory je postaveny na PHP frameworku Laravel. Takze to malo, co viem z tvorby webu mi dodrbe nejaky framework a potom mi to este znovu dodrbe CMS :D Navyse ten Oktober CMS zatial nepozna nikto z nich. Nahodil som tam nejaku strukturu, navigaciu a podstranky, ale na nejakej hlbsej funkcionalite ako su formulare som sa zasekol. Takze CMS musim zatial odlozit, spravim jednu stranku len s PHP a druhu s Laravelom. Rozumiem vsetkym castiam kodu, ale vediet kde v riti ma byt co v akom subore je pre mna peklo.

Mego, kolko clenov priblizne ma ta vasa firma?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
oplati sa zacat ucit programovat?

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 19:39

Nejaka firma na slovensku robi v OctoberCMS? Najs :) Perfektny nastroj, ale je pravda, ze treba ovladat Laravel. Ten sa uci velmi jednoducho, ale najprv treba dobre ovladat php OOP.

Na tvojom mieste si vypytam od firmy cas na zaucenie a zacnem makat na tom laraveli a nasledne octobercms. Je to velmi dobra investicia do buducnosti. V Bratislave poznam viacero firiem kde laravel programtori maju cca 2500€ mzdu.







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.11.2014 20:43

incredible píše:
Tak ja som od pondelka v tej robote a dostal som spravit nejake stranky, comu som sa nikdy nevenoval, maximalne som raz som spravil nejaky kalendarik v php. Su to jednoduche stranky, ale mal som to vyskusat cez Oktober CMS, ktory je postaveny na PHP frameworku Laravel. Takze to malo, co viem z tvorby webu mi dodrbe nejaky framework a potom mi to este znovu dodrbe CMS :D Navyse ten Oktober CMS zatial nepozna nikto z nich. Nahodil som tam nejaku strukturu, navigaciu a podstranky, ale na nejakej hlbsej funkcionalite ako su formulare som sa zasekol. Takze CMS musim zatial odlozit, spravim jednu stranku len s PHP a druhu s Laravelom. Rozumiem vsetkym castiam kodu, ale vediet kde v riti ma byt co v akom subore je pre mna peklo.

Mego, kolko clenov priblizne ma ta vasa firma?


12 momentálne, v pondelok má nastúpiť ďalší PHPčkár.

Rovnaký problém, že nevieš, kde v riti máš čo hľadať mávam aj ja, momentálne vo wordpresse. Keď už trošku viem niečo o tom PHP, tak som sa tomu chcel pozrieť na zúbok, ale s PHP to má naozaj veľmi málo spoločné... Ja rozmýšľam, že najlepšie si bude asi spraviť vlastný CMS systém, kde môžeš smelo programovať a vieš, čo sa kde nachádza... len akú to má perspektívu do budúcnosti, to neviem


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako zacat programovat ?!

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

13

1742

15.10.2010 20:29

ewil Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako začať programovať?

v Ostatné

3

581

26.01.2014 10:43

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako začať programovať ?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

14

1503

25.03.2012 15:41

Trivi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zacat programovat

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

879

05.03.2011 16:18

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako možem začat programovat?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

667

22.02.2012 18:54

F3RY Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

v HTML, XHTML, XML, CSS

10

917

19.02.2014 23:04

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Učiť sa Javu, alebo...?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

7

1273

12.11.2009 0:05

johny3212 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ucit sa po rusky - problem

v Vzdelanie, štúdium, škola

16

4070

10.11.2010 13:13

hornak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktore webove technologie sa ucit?

v Ostatné

2

383

25.12.2014 1:23

Kamahl Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde sa najlepsie da ucit php

v PHP, ASP

1

897

06.02.2007 21:30

xyz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako programovať?

v Ostatné programy

2

5033

12.06.2007 23:43

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam programovať

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

1003

14.02.2011 20:30

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Začínam programovať

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

1134

10.04.2011 16:00

Matomi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V čom programovať?

v Ostatné

15

2365

12.05.2013 1:27

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prečo sa učiť v C a aké jazyky na to potom nadviazať ?

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

12

637

08.10.2014 17:19

nestranny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kedy ste začali programovať?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

5932

12.08.2008 13:20

zmija31 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra