| Autor | Správa |
|---|
Fórum: AMD grafické karty Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 738
| Takže reklamácia ?  |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 738
| Už som zistil je to :
XPERTVISION HD2600XT  |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 738
| Ylidan píše: O aku kartu ide ?
zisťujem zisťujem  |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 738
| Zdravím :D kamarát pred týždnom kupoval novú VGA a už mu hapruje.Pred chvíľou mi poslal na e-mail tieto screeny z hry RAINBOW SIX VEGAS ved posúdte sami. :)
Čim to môže byť spôsobené lebo ja mu to neviem vysvetliť.
http://img178.imageshack.us/img178/6415/beznzvu222he1.png
http://img411.imag... |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu? |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 3775
| |
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| Ja viem ale istota je istota.Priplati si 100SK a bude mať istotu. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| |
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| | Ako viem tak toje toto isté ako BGS levi len iný názov.Aj ponuku majú rovnakú. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| V axecu ju maš lacnejšie  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| |
Fórum: Grafické karty Téma: ATI graficka karta do 4200SK |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 822
| Z jantaru by som nič nekupoval
Kamarát je z Prešova a mal s nimi problémy.
Mne hovoril že najlepšie v PO je kupovať v AXECU.  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Najlepší výrobca počítačových hier |
Odpovede: 84 Zobrazenia: 4005
| haqwer píše: nevidal activision Call of Duty?
 |
|
Fórum: Krčma Téma: Vaše workplace... |
Odpovede: 1647 Zobrazenia: 116907
| PRACOVISKO 2
 |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: Multifunkcne zariadenie |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 4945
| Ja mám HP deskjet F4180
A absolútna spokojnosť.Dokonca ma vyšiel okolo 2400 S DPH z veľkoskladu.  |
|
Fórum: Ostatné grafické karty Téma: GMA 3000 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1721
| Závisi aj od CPU  |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu? |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 3775
| | Podľa mna by bol pre nho vhodnejši kompakt do vrecka od sony rada T. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Najkrajšie stavby sveta |
Odpovede: 104 Zobrazenia: 21418
| BMW building
 |
|
Fórum: Diskusia Téma: Voda v kolene |
Odpovede: 66 Zobrazenia: 37565
| Sú aj horšie veci ako voda v kolene
Tak tu neplačte jak male deti a vschopte sa !  |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy |
Odpovede: 564 Zobrazenia: 22821
| mrsairus píše: takze cena lacnejsej verzie je 199USDtym sa mysli predajna cena nie? (dufam ze nie vyrobna) kedze by to mala byt predajna, aka cena bude asi unas? bude to do 6?(nevsimli ste si niekedy pri nejakej karte aka je v tom politika?) 
Nieje to až také strašné.Čakal som od NVIDIE väčšiu cenu.  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Najkrajšie stavby sveta |
Odpovede: 104 Zobrazenia: 21418
| TEBE SA PÁČI MANHATTAN ?
Milióny potkanov, špina , najväčší počet gangov na meter štorcový , smog , hamburgre............  |
|
Fórum: Krčma Téma: Vaše workplace... |
Odpovede: 1647 Zobrazenia: 116907
| Moje Workplace:
 |
|
Fórum: Diskusia Téma: Najkrajšie stavby sveta |
Odpovede: 104 Zobrazenia: 21418
| Pre mna to je určite Burj Al Arab
Raz sa tam ubytujem  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: KTORÁ KARTA MÁ NAJLEPŠÍ VÝKON V DX9 ? |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 1076
| |
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu? |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 3775
| Zdravim, chystam sa kupiť prvý digitalny fotak, ale nemam ani šajnu že čo mam kupiť, ake by mal mať parametre. Mohol by niekto poradiť :? Chcel by som nejaky do 10 000SK a niečo poriadne :) A neviem počul som niečo ako "zrkadlovka" či čo, to je aky fotak :? Ak by boli nejake navrhy tak... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Oblíbené filmy & seriály |
Odpovede: 582 Zobrazenia: 44901
| Search.mod píše: Seriály: Prison Brake,SG-1,SG-A,Andromeda,Přátelé,Joye Filmy: Komedie,akční,válečné a spor. Hrozně moc je toho.. 
Už je 3. season ?  |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Jaký máte mobil? |
Odpovede: 237 Zobrazenia: 17101
| SIEMENS S65
 |
|
Fórum: Ostatné grafické karty Téma: GMA 3000 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1721
| My tam vypisuje nejaký problém s DX.
GMA3000 a X3000 je tam veľký rozdiel ?
je to to iste, spravne je cely nazov GMA X3000 ale kazdy si to pise jak chce a vsetci vedia o co sa jedna |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Mám kúpiť teraz SE K810 alebo počkať na SE K850?? |
Odpovede: 50 Zobrazenia: 3305
|
Už sa neviem dočkať
Moj SIEMENS S65 už dosluhuje  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: XBOX 360 vs PC |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 11401
| pepek.namornik píše: podla mna je lepsi xbox- teda ohlasy a tak, sam som nehral ani na ps3, ale zda sa mi, ze ma strasne prehnanu cenu, hlavne koli blu-ray:)
tak to si na veľkom omyle  |
|
Fórum: Ostatné grafické karty Téma: GMA 3000 |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 1721
| A call of duty 2 mi vobec nejde. nevieš prečo ?  |
|