ONE WAY - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 3 z 5 [ Vyhľadávanie našlo 131 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE


Odpovede: 12
Zobrazenia: 738


Takže reklamácia ? :-)

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE


Odpovede: 12
Zobrazenia: 738


Už som zistil je to :

XPERTVISION HD2600XT ;) :loony: :shock:

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE


Odpovede: 12
Zobrazenia: 738


Ylidan píše:
O aku kartu ide ?


:hacker: zisťujem zisťujem :hacker: :lol:

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: PLEASE HELP ! NOVÁ KARTA HAPRUJE


Odpovede: 12
Zobrazenia: 738


Zdravím :D kamarát pred týždnom kupoval novú VGA a už mu hapruje.Pred chvíľou mi poslal na e-mail tieto screeny z hry RAINBOW SIX VEGAS ved posúdte sami. :)
Čim to môže byť spôsobené lebo ja mu to neviem vysvetliť.

http://img178.imageshack.us/img178/6415/beznzvu222he1.png
http://img411.imag...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu?


Odpovede: 83
Zobrazenia: 3775


Tento vyzerá zaujímavo ;)

http://www.datart.sk/katalog/Digitalny- ... 3EG-K.html

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


Ja viem :lol: ale istota je istota.Priplati si 100SK a bude mať istotu.

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


http://www.shop-it.sk/axeco/?Mode=Sti&StiId=67637 ;) :D

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


Ako viem tak toje toto isté ako BGS levi len iný názov.Aj ponuku majú rovnakú.

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


V axecu ju maš lacnejšie :side:

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


Sú to podvodníci :jaw:
http://www.jantar.sk/sk/ofirme.php?kat_id=1003

Pozri radšej na www.axeco.sk ;)

 Fórum: Grafické karty   Téma: ATI graficka karta do 4200SK


Odpovede: 17
Zobrazenia: 822


Z jantaru by som nič nekupoval :(
Kamarát je z Prešova a mal s nimi problémy.
Mne hovoril že najlepšie v PO je kupovať v AXECU. ;)

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Najlepší výrobca počítačových hier


Odpovede: 84
Zobrazenia: 4005


haqwer píše:
nevidal activision Call of Duty?


:nod:

 Fórum: Krčma   Téma: Vaše workplace...


Odpovede: 1647
Zobrazenia: 116907


PRACOVISKO 2 :D

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Multifunkcne zariadenie


Odpovede: 22
Zobrazenia: 4945


Ja mám HP deskjet F4180


A absolútna spokojnosť.Dokonca ma vyšiel okolo 2400 S DPH z veľkoskladu. :D

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: GMA 3000


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1721


Závisi aj od CPU :side: :nod:

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu?


Odpovede: 83
Zobrazenia: 3775


Podľa mna by bol pre nho vhodnejši kompakt do vrecka od sony rada T.

 Fórum: Diskusia   Téma: Najkrajšie stavby sveta


Odpovede: 104
Zobrazenia: 21418


BMW building

 Fórum: Diskusia   Téma: Voda v kolene


Odpovede: 66
Zobrazenia: 37565


Sú aj horšie veci ako voda v kolene :roll:
Tak tu neplačte jak male deti a vschopte sa ! :lol:

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy


Odpovede: 564
Zobrazenia: 22821


mrsairus píše:
takze cena lacnejsej verzie je 199USD
tym sa mysli predajna cena nie? (dufam ze nie vyrobna)

kedze by to mala byt predajna, aka cena bude asi unas? bude to do 6?(nevsimli ste si niekedy pri nejakej karte aka je v tom politika?) :)


Nieje to až také strašné.Čakal som od NVIDIE väčšiu cenu. :-)

 Fórum: Diskusia   Téma: Najkrajšie stavby sveta


Odpovede: 104
Zobrazenia: 21418


TEBE SA PÁČI MANHATTAN ? :filth:

Milióny potkanov, špina , najväčší počet gangov na meter štorcový , smog , hamburgre............ :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Vaše workplace...


Odpovede: 1647
Zobrazenia: 116907


Moje Workplace:

 Fórum: Diskusia   Téma: Najkrajšie stavby sveta


Odpovede: 104
Zobrazenia: 21418


Pre mna to je určite Burj Al Arab



Raz sa tam ubytujem :lol:

 Fórum: Grafické karty   Téma: KTORÁ KARTA MÁ NAJLEPŠÍ VÝKON V DX9 ?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 1076


OK diky tak idem kúpiť túto:
http://www.alza.sk/sada-ati-sapphire-ra ... d80364.htm ;)

A ešte jedna otázočka :D na ktorej karte mi pôjde najlepšie TEST DRIVE ?

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Ake parametre sledovať pri kupe digitalneho fotoaparatu?


Odpovede: 83
Zobrazenia: 3775


Zdravim, chystam sa kupiť prvý digitalny fotak, ale nemam ani šajnu že čo mam kupiť, ake by mal mať parametre. Mohol by niekto poradiť :?
Chcel by som nejaky do 10 000SK a niečo poriadne :)
A neviem počul som niečo ako "zrkadlovka" či čo, to je aky fotak :?
Ak by boli nejake navrhy tak...

 Fórum: Diskusia   Téma: Oblíbené filmy & seriály


Odpovede: 582
Zobrazenia: 44901


Search.mod píše:
Seriály:

Prison Brake,SG-1,SG-A,Andromeda,Přátelé,Joye

Filmy:
Komedie,akční,válečné a spor.
Hrozně moc je toho.. :loony:


Už je 3. season ? ;)

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Jaký máte mobil?


Odpovede: 237
Zobrazenia: 17101


SIEMENS S65 :cry:

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: GMA 3000


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1721


My tam vypisuje nejaký problém s DX.
GMA3000 a X3000 je tam veľký rozdiel ?
je to to iste, spravne je cely nazov GMA X3000 ale kazdy si to pise jak chce a vsetci vedia o co sa jedna

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Mám kúpiť teraz SE K810 alebo počkať na SE K850??


Odpovede: 50
Zobrazenia: 3305



Už sa neviem dočkať :-)

Moj SIEMENS S65 už dosluhuje :( :cry:

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: XBOX 360 vs PC


Odpovede: 59
Zobrazenia: 11401


pepek.namornik píše:
podla mna je lepsi xbox- teda ohlasy a tak, sam som nehral ani na ps3, ale zda sa mi, ze ma strasne prehnanu cenu, hlavne koli blu-ray:)


tak to si na veľkom omyle :rolleyes:

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: GMA 3000


Odpovede: 12
Zobrazenia: 1721


A call of duty 2 mi vobec nejde. :cry: nevieš prečo ? :)
Stránka: 3 z 5 [ Vyhľadávanie našlo 131 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF