Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 750 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:12

iPhone ide tiez dole vodou. Jediné co sa nemení je cena, dokonca je o nieco vyssia ako kedysi pri iPhone 4. Kedysi som ten telefon uznaval lebo si siel vlastnou cestou, mal skvely dizajn a odladeny system bez vecsich bugov, a dnes ? Niektori iPhone fanatici maju klapky stále na ociach, ale realita je taka, ze uvedenim 5.5" iPhonu popreli povodnu filozofiu, phablety su vymysel Korejcov, tych ktorych kedysi zalovali a obvinovali z kopirovania. Dizajn zadnej strany je odflaknuta robota. Chcete mi povedat ze firma ktora si zaklada na cistom dizajne a ma 200 miliardovu hotovost v banke nebola schopna prist s elegantnejsim riesenim anten ako hrubymi plastovymi pasikmi ktore ani nie su zarovno s povrchom hliniku ?? iOS 8 je podla reakcii ludi najzabugovanejsia verzia iOS vobec, cim viac ho budu dalej otvarat vyvojarom, tym viac tam bude bugov, kedze iOS kedysi tazil zo svojej uzatvorenosti a teraz tam pridavaju blbosti ako klavesnice tretich strán. Ked si spomeniem na taký iPhone 4s + iOS 5.1, to bola fungujúca krása, ktorá stála za tie peniaze, dnes je z toho tuctovy telefon s priemernym dizajnom a zabugovanym systemom, dost velky kvalitativny prepad za nejake 3 roky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:20

Citácia:
Apple Reports Third Quarter Results

iPhone, Mac & Services Growth Drive Record June Quarter Revenue & 20% EPS Growth

CUPERTINO, California—July 22, 2014—Apple today announced financial results for its fiscal 2014 third quarter ended June 28, 2014. The Company posted quarterly revenue of $37.4 billion and quarterly net profit of $7.7 billion, or $1.28 per diluted share. These results compare to revenue of $35.3 billion and net profit of $6.9 billion, or $1.07 per diluted share, in the year-ago quarter. Gross margin was 39.4 percent compared to 36.9 percent in the year-ago quarter. International sales accounted for 59 percent of the quarter’s revenue.

Tim Cook & Co sa mozu cely den smiat zo zufalcov co riesia dizajn a antenky. Kym to desiatky milionov ludi kupuju za tazke $$$, ako firma robia svoju pracu dobre.

a nic v zlom, aj ta najzabugovanejsia verzia iOS je stale vpredu pred Androidom a WP. to hovorim ako majitel Androidu a WP.







_________________
Toto je podpis.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:37

Kazdemu aj tebe by bolo u riti ci predaju liek na rakovinu alebo hovno za take prachy ako tie iphony idu.Nemaju dovod menit.

//Svina si to stihol zmazať :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:40

Ten iP6 je na zivo podstatne lepsi ako na obrazkoch na ktorych vypada mimochodom zo zadnej strany totalne hnusne, v skutocnosti je celkom OK, vytrcajuca kamera stale zamrzi ale inak to nieje az take peklo za ake som to povazoval zozaciatku.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:49

S tou argumentaciou kolko zarobili by som bol opatrny. Tá vyška ziskov im skresluje realitu. Ked prvykrat vykopli Jobsa, zisky a cena akcii im tiez niekolko rokov stupali, takze si vedenie myslelo ze robi spravne kroky, potom vsetci vieme ako to dopadlo. To ze je iOS menej zabugovany ako konkurencia ma má potesit ? Kedysi to bol bezproblemovy blbovzdurny system, dizajn anten je mozno subjektivny pohlad, ale kvalita systemu isla objektivne velmi dole


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 21:53

1, historia sa uz nezopakuje, Jobsa uz nevykopnu
2, teba to moze potesit aj nemusi, ty nie si zakaznik Apple :)
3, kedysi boli ludia spokojni aj s windows mobile, pretoze to bol najpokrocilejsi mobilny OS :)







_________________
Toto je podpis.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 22:06

ved mne je to jedno, ked su uzivatelia Apple spokojni s klesajucou kvalitou produktov, nech nadalej kupujú, pri iPhone 6 maju marketingovy slogan "najvecsi pokrok v historii iPhone" , mne prisiel rozhodne vecsi pokrok iPhone 4, oproti 3Gs to bol obrovsky skok v dizajne, kvalite displeja, fotoaparatu a vo výkone


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 22:19

no vidis.

nie si zakaznik, takze jedine co mozes je hejtovat na ajfon 6 na fore :)

keby si nanho mal, tak si ho kupis, uzivas a neriesis. no a o tom to cele je :)







_________________
Toto je podpis.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2014 22:29

ty musis byt jasnovidec ked bez mojho podpisu vies ze nepouzivam nic od Apple, na moj MBP nedam dopustit a takisto iPad povazujem za najlepsi tablet na trhu, ale tu ide o iPhone, kde som povedal ze oproti 4s + 5.1 je aktualna ponuka dizajnovo hnusná a zabugovana, nic viac

mirom ver, ze keby sa ti dostal ten kryt do ruky pred predstavenim, myslel by si ze ide o nejaku taiwansku kopiu, ved aj ten prekliaty HTC One mal tie plastové predely urobené decentnejsie. Po predstaveni to tvoj mozog vstrebal, bol si pripraveny na najhorsie a tak to na teba naživo uz tak hnusne neposobilo.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 5:24

Ono popriet vlastnu filozofiu. Pokial viem, to o ideale 3.5 - 4" displeja povedal Jobs, nie Apple. Apple pod novym vedenim inym, podla mna horsim smerom. iP 6+ je podla mna nieco co nemalo vzniknut, no Apple sa dnes na zisk orientuje viac nez to bolo v casoch Jobsa.

V podstate s tebou v mnohom suhlasim. Podla mna je napriklad iP 6 nazivo este strasnejsi nez na renderoch a fotkach. Na mna posobi neskutocne lacno. Na druhej strane, aspon co do rychlosti je vynikajuci. Nedavno som siel s kamosom, ma 5S asi s iOS 8 (mozno to bola este 7) ale lietalo to nadherne. Pokial ide o bugy, je ich iOS 8 plny. Vacsie vytazenie ram, pomalsie reakcie, vypadavajuce gesta v iPade a podobne. Keby som nemal nedacnu dalsiu skusenost s Androidom, siel by som do niecoho ako Nokia N1, alebo tak. Z mojej skusenosti mi ale iOS este stale vychadza lepsie nez Android a WP, hoci taky N5 aspon u kolegov funguje skutocne vynikajuco.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 9:25

povodna filozofia bola pohodlné ovladanie v jednej ruke, co mozno este ten 4.7" spĺňa, ale ten 5.5" je urobený čisto pre zisk, a tak sa bude moct liqua1 ohanat rekordnymi ziskami kedze zisky samozrejme budu nadalej stupat, ked robim kroky na maximalizaciu zisku, tento vianocny kvartal bude o to stedrejsi ked si vecsina ludi priplatila stovku za 64GB, kedze 16GB uz akosi na moderny smartphone nestaci, to ze este dodne predavaju 8GB iPhone, rovnaku kapacitu ako v roku 2008, mi pride minimalne nemorálne


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 9:37

Preboha vsetko robia kvoli zisku .Svet sa toci okolo penazi a tie tvoje zufale vykriky apple urcite tazia na srdci.8gb este stale dost ludom staci a ip6 je 16gb,64,128gb


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 9:57

Rozdiel je ten, ze Jobs mal nejaku predstavu o tom ako maju jeho produkty vyzerat a ako sa maju spravat a vacsinou (na par vynimiek) za toho drzal. Mohol vyrabat lacnejsi (masovy) iPhone a tym by Android pochoval. Nerobil to, pretoze nechcel kompromisy. Iste, z pohladu uzivatela ich je iPhone plny, ale on to videl inak. Skratka, neriadil sa trhom a dopytom za ucelom maximalizacie zisku co je presne to co dnes Apple robi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:04

Phanteom píše:
Preboha vsetko robia kvoli zisku .Svet sa toci okolo penazi a tie tvoje zufale vykriky apple urcite tazia na srdci.8gb este stale dost ludom staci a ip6 je 16gb,64,128gb




To je konštruktívna kritika, tvoje výkriky sú zúfalé.


8GB pri iP 3G v roku 2008 stacil kedze vtedy zaberal obmedzeny iOS minimum miesta, neboli OTA aktualizacie, apliakcie boli na pamet ovela menej narocne a s 2MPx šumitkom nikto nefotil. Kto si dnes kupi 8GB iPhone, tak jedine tak pre image a pouziva to ako dumbphone


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:10

S 8GB pamatou mozes stale volat, smskovat, facebookovat, navigovat, pozerat youtube, mailovat a podobne. Dokonca by sa tam vosiel aj Spotify, nejaky workout playlist a tracker na sportovanie. Mnohym to bohate staci.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:27

a ked mi pride OTA aktualizacia, tak to mozem vsetko z telefonu zmazat, tak ako moj kamarat, kedze iTunes nepouziva a vobec netusil ze sa to da urobit aj cez PC kde nie je potrebne pri instalacii volne miesto v telefone. 8GB je dnes jednoducho bieda a korculovat okolo toho ze to budem pouzivat na pamet nenarocne ukony podla mna neobstoji, Apple iPhone prezentuje na svojich strankach ako vsestranne zariadenie, co 8GB model nie je


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:32

Ono je hlavne na smiech, ze by malo take nieco v takej cene existovat. Ale vystacit sa s tym da.

Niekto iPhone ani neaktualizuje a okkrem toho sa doporucuje robit vzdy cistu instalaciu, ci uz ide o iOS, Android, WP a podobne. Tam pamat nejra rolu. Toto je proste individualne. Pre mna napriklad je 16GB na hrane, ale za 32 uz by som asi nepriplacal.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:37

Johnnny píše:
Rozdiel je ten, ze Jobs mal nejaku predstavu o tom ako maju jeho produkty vyzerat a ako sa maju spravat a vacsinou (na par vynimiek) za toho drzal. Mohol vyrabat lacnejsi (masovy) iPhone a tym by Android pochoval. Nerobil to, pretoze nechcel kompromisy. Iste, z pohladu uzivatela ich je iPhone plny, ale on to videl inak. Skratka, neriadil sa trhom a dopytom za ucelom maximalizacie zisku co je presne to co dnes Apple robi.


Ako vidíme nejakú dobu tu už Jobs nie je.A pre apple je to dobre.Stratégia firmy sa mení tak ako Jobs idiotsky vykrikoval v 2008 ,že 3,5" stačí tak dnes už nestačí.
Ty nemáš konstruktívnu kritiku,ty len subjektívne hovoríš fuj fuj mne sa to nepaci apple ide do sraciek.No podla ziskov a milionov ludi co si to kupili sa im to lubi.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2014 10:41

Ci je to dobre sa ukaze casom. Ja osobne zastavam nazor, ze firma by sa mala drzat svojej strategie a neprisposobovat sa trhu co je dovod pre ktory mi politika Applu bola svojho casu tak sympaticka. Dnes je to pre mna v podstate len dalsi spolocnost ktorej niektore produkty mi vyhovuju. Ono je ale zase fakt, ze nie kazda firma si to moze dovolit.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 18:33

Tim Cook urobil z Apple stroj na peniaze, v Q4 2014 Apple zarobil najviac vo svojej existencii - 18 miliard dolarov, predal 74 500 000 ks iPhonov,

rad by som vedel kolko milionov kusov vykazovalo podobné vady


http://www.fony.sk/clanky/9516-kupa-iphone-6-moze-byt-problem-na-slovensku-je-viacero-chybnych-kusov


Za co vlastne platim pri iPhone tolke peniaze, ked nie za kvalitu ? Chapem ze je to masova vyroba a vychadza to z liniek ako biele pecivo, ale nie je prijatelne aby tak ako kamarat dostal bezchybny kus az po SIEDMEJ vymene. On to kupoval cez cesky online store, takze si len zadá vymenu a o par dni mu kurier privezie novy kus, ale u nas to riesit cez operatora, na to by som nemal nervy.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 18:59

No ak iPhone nevlastnis, tak neplatis za nic a pokial ano, tak snad tusis za co si dal take peniaze :-)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 19:16

Kedysi by som vedel za co tie peniaze za iPhone davam, ale dnes naozaj netusim. Povodna filozofia ? Minulostou. Prepracovany dizajn ? Ani nahodou. Odladeny system ? Nie. Vystupna kontrola ? Nula bodov.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 19:21

Nikto ti nekáže si to kupovať :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 20:31

hefner14 píše:
Kedysi by som vedel za co tie peniaze za iPhone davam, ale dnes naozaj netusim. Povodna filozofia ? Minulostou. Prepracovany dizajn ? Ani nahodou. Odladeny system ? Nie. Vystupna kontrola ? Nula bodov.


Ano, aj ked to islo kvalitou dole, stale nie je na trhu nic lepsie ;-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 20:38

Citácia:
stale nie je na trhu nic lepsie ;-)

Heh... to je myslím veľmi subjektívny názor.







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 21:08

Z hladiska celkoveho produktu naozaj nie je nic lepsie na trhu, a asi ani nikdy nebude kedze si Apple navrhuje vsetko sam, od procesoru az po konektor. Ja tu sice riesim tu nehoraznu nedotovanu cenu, ale v civilizovanom svete si to clovek zoberie na pausal za 199/299, hodi si pripadne obal na ten hnusny design a ma vystarane, a o dva roky si zoberie opat iPhone kedze uz ma nakupene aplikacie a je navyknuty na ovladanie.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.02.2015 21:30

Ako uprimne, ja to dnes tiez s Applom vidim dost zle a uz na jednu generaciu starych produktoch vidim hw deficit. WP nie je realnou konkurenciou, Android by teoreticky mohol byt v poriadku, no mnozstvo ludi s nim ma skratka zle skusenosti z minulosti.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2015 2:05

hefner14 píše:
Z hladiska celkoveho produktu naozaj nie je nic lepsie na trhu, a asi ani nikdy nebude kedze si Apple navrhuje vsetko sam, od procesoru az po konektor. Ja tu sice riesim tu nehoraznu nedotovanu cenu, ale v civilizovanom svete si to clovek zoberie na pausal za 199/299, hodi si pripadne obal na ten hnusny design a ma vystarane, a o dva roky si zoberie opat iPhone kedze uz ma nakupene aplikacie a je navyknuty na ovladanie.

Ako som už povedal, subjektívny. Niekomu vadí uzavretý systém, žiadna podpora OTG, konektor, ktorý musí byť na just úplne odlišný od toho, ktorý používajú všetci ostatní. Žiadna podpora SD kariet (viem, tú nemá ani moja G2, ale je to jediná vec, ktorá mi na nej vadí), žiadne hlbšie možnosti customizácie, podľa môjho názoru vyslovene debilné iTunes, žiadna podpora Mass Storage... atď. Tak tak. :)

//No a samozrejme, pre mňa nestráviteľná cena.







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nový iPhone bude rekordne drahý

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 20307
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2015 9:04

Neboj, vyrasties a zistis ze nemas cas, a nebavi ta riesit blbosti ako nejaku customizaciu, ci OTG na kadejake blbe hracky. Proste budes chciet nieco co funguje rychlo a bezchybne. Tiez som mal android, vrtal som sa v nom, kadeco som skusal...no zivot ide dalej, priority sa ti zmenia a take blbosti ta velmi rychlo prestanu bavit, lebo proste nebude na to cas. Nemenil by som nazad za android.

iPhone nema SD kartu preto, lebo Jobs vravel ze ludia by tam strkali kadejake pomale kraviny ala class 4 ci podobne lacne veci. Tym padom nedokaze zarucit dostatocnu rychlost nacitavania a telefon by bol pomaly.

Na itunes sa da zvyknut, ked raz clovek pride na system akym to pracuje, nieje s tym problem. Rovnako ako si si zvykol na winxp po win98, a na win7 po winxp...spomen si, kolko tam bolo pindov, ze to nik nevie ovladat. A teraz? Nik ani pip nespravi :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 02.02.2015 13:50

Mám staručičký samsung s2 už nejaký ten piatok a ani raz sa nepamätám, žeby mi zamrzol, alebo že by bol spomalený. Fičí jedna radosť a to podotýkam, že ho nikdy nevypínam, dokonca som na ňom nemenil ani baterku a niekoľkokrát mi už aj nechutne spadol. Za mňa obrovská spokojnosť aj vďaka aplikáciám od výmyslu sveta a celkovej funkčnosti...až na jednu maličkosť...nemám ani najmenší dôvod kupovať nový mobil, aj keď by sa už za tie roky patrilo, keďže dnes má kadejaký somrák v ruke iphone 6 alebo s5 a doslova sa mi čudujú, že používam stále starú s2.

Inak k tým predajom iphonu len pre zaujímavosť, mám viacerých známych čo kúpili svojim 12 ročným deťom iphone 6 lebo ho proste chceli, že ho už majú všetci, tak ho chcú aj oni, aby neboli v triede menejcenní... :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 750 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iPhone 3G S - nový iPhone představen!

v Novinky

20

2098

24.07.2009 15:38

lukaš Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nvidia s rekordne vysokými príjmami

v Novinky

6

440

14.08.2007 21:55

kmsa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iPhone 7 bude odolný voči vode a neponúkne jack na slúchadlá

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

46

1942

09.12.2015 16:07

Gravedigger Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bude treba novy zdroj?

v PC skrinky a zdroje

11

644

08.10.2017 15:52

medove Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Jpeg formát bude od Microsoftu

v Novinky

2

489

03.11.2007 22:00

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový antivírus bude bežať v samostatnej VM

v Novinky

1

425

15.08.2007 22:45

Rbot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Quake bude zadarmo, financuje ho inzercia

v Novinky

4

478

20.02.2008 20:53

marzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Iphone 12 ?

v Mobilné zariadenia

3

443

06.10.2020 18:23

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novy lacnejsi iphone?

v Novinky

4

926

03.03.2011 15:25

david3504 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple zítra představí nový iPhone.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Novinky

203

7680

15.11.2011 16:54

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. drahy apple

v PC zostavy

27

1514

01.02.2008 23:56

salamoon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: iphone 5 16gb black nový

v Informujem sa

6

395

06.09.2014 7:40

Toshibak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: iphone 4s 16gb, uplne novy

v Predám

0

402

10.05.2012 9:03

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ISIC Ceske Drahy

v Vzdelanie, štúdium, škola

9

2474

22.06.2012 7:47

Vlad Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] vykreslovanie drahy

v Delphi, Visual Basic

9

858

16.02.2011 19:34

vama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový iPhone so 4,6-palcovým displejom?

v Novinky

15

868

24.03.2012 10:25

mork4 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra