Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 15:12

Apple, jako hbitý bumerang, vrací ránu Microsoftu, který ve svých reklamách zavrhl Apple a to například kvůli velikosti displeje a především kvůli ceně. Apple vrací úder pomocí humorných Get a Mac reklam. 19. dubna přidal Apple do své sbírky rovnou čtyři tyto reklamy, které si stručně popíšeme (Biohazard Suit, Legal Copy, Stacks, Time Traveler)...

http://www.macblog.sk/novinky/nove-rekl ... -1817.html


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 15:23

Apple ma vzdy navrch. A musim povedat ze su mi najsympatickejsi, skvely design, vyladeny HW skvely OS. ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.02.09
Prihlásený: 27.07.10
Príspevky: 205
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 15:24

Tak im treba keď si myslia že oni majú najlepšie výrobky a pritom sa mýlia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové reklamy Apple - TV spoty reagujúce na kampaň Microsoftu

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 16:02

Mne osobne sa produkty Apple pacia len po designovej stranke. Ale jedina vec, co som si kupil, je ipod nano. Strasne sa mi nepaci ta ich firemna politika-vsetko kupovat, prehnane drahe pocitace,...

iPhone a podobne srandicky nemusim. Mam kamosov co si to kupili a teraz lutuju. Co sa tyka vyladenosti HW, kazdy moze mat HW vyladeny ako chce a dnes uz neni s kompaktibilitou problem ako volakedy. Dnes das CPU, RAM, HDD a VGA do MB a vsetko je oukej, fachas, neviem co tam vyladovat. A navrh urcite nema. Ma len svoj image a vsetci poblazneni za ich perfektnymi stylovymi vecami si myslia ze vsetky nepravdy o apple nie su pravda a my im závidíme. Co mam zavidiet iPhone, to ze sa nedokaze spojit z inym fonom bluethootom? To ze telefon za 500 € ma nechutny fotak? To ze mi vymaze vsetky SMS od jedneho uzivatela? Ked to moja "uboha" N6300 dokaze. A uz som videl aj krajsie veci ako od Applu, ale Apple je vzdy navrchu len preto, ze je to Apple a je nemozne aby sa mi nieco od mojho favorita nepacilo. Inak osobne nepodporujem ani Majkrošrot Windows, ale v sucastnosti mam XP, lebo nemam cas ani net na hranie a stahovanie vaci do Ubuntu (Linux).

PS:co sa tyka "skvelosti" OS od Applu, by som pomlcal, kamoska ma doma tiez vsetko od Applu, ved na to maju preco by si nekupil take "skvele" vyrobky. No ale poslal som jej link na obrazok PNG a hľa, uz sme dosli, Safari a aj Mac X potreboval stahnut plugin ci keru onú, aby dokázal zobraziť PNG. A to žijeme v dobe, kde sa vsetko snazi byt kompaktibilne ;)







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 16:07

Hack2er píše:
Apple ma vzdy navrch. A musim povedat ze su mi najsympatickejsi, skvely design, vyladeny HW skvely OS. ;)


nevytvaraj flame







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.02.09
Prihlásený: 05.07.09
Príspevky: 22
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 17:14

Svolo píše:
Mne osobne sa produkty Apple pacia len po designovej stranke. Ale jedina vec, co som si kupil, je ipod nano. Strasne sa mi nepaci ta ich firemna politika-vsetko kupovat, prehnane drahe pocitace,...



prehnane drahé počítače ? Ani by som nepovedal ... Napríklad si zoberme notebooky ... Základný model macbooku stojí okolo 1200€ ... Ukáž mi podobný notebook v tejto cene, ktorý má šasi z jedného bloku hlinikovej dosky, Multi-Touch touchpad, výdrž 5 hodín ..... A to nehovorím o OS ... K macbooku dostaneš skvelý MAC OSX s balíkom programov o akých sa ti ani nesníva ... V základe máš napríklad balík iLIFE (čo obsahuje programy iPHOTO, iMOVIE, iWEB a GARAGE BAND ) ... A čo dostaneč ku notebooku okrem tej "skvelej" OEM VISTE a tých SW gebudzín od výrobcu ? Dostaneš holý systém bez žiadneho poriadneho programu ... Napríklad program na úpravu videa MovieMaker mi pripadá ako pre postihnuté deti oproti programu iMOVIE, ktorý je u MAC... Ale kto nevyskúša ten nepochopí ... Na MACU nepoznáš čo je vírus, nestaráš sa o žiadne čistenia, defragmentácie a priblblé optimalizácie systému ... Je to jeden skvelý stabilný, svižný a hlavne bezudržbový OS ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nové reklamy Apple - TV spoty reagujúce na kampaň Microsoftu

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 17:53

Bez absolutnej kompaktibility so subormi z najrozsirenejsieho OS na svete :) PNG mu nehovori absolutne nic. To sa mi prave nepaci...jedna vec je konkurencny boj, ale bojovat tak ze si spravim vlastne subory, tie ostatne podporovat nebudem a uzivatel staraj sa, ja mam tvoje peniazky za pocitac uz na ucte a zvysok ma netrapi je uz vec druha. Pozri, ja nikomu neberiem nazor na Apple, ja som len vyjadril svoj nazor aj na hrušku, aj na mrkvošrot :) A aby som nezabudol : Linux forever :)







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.03.09
Prihlásený: 15.07.09
Príspevky: 23
Témy: 1
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 21.04.2009 19:39

PeterRemet píše:
prehnane drahé počítače ? Ani by som nepovedal ... Napríklad si zoberme notebooky ... Základný model macbooku stojí okolo 1200€ ... Ukáž mi podobný notebook v tejto cene, ktorý má šasi z jedného bloku hlinikovej dosky, Multi-Touch touchpad, výdrž 5 hodín ..... A to nehovorím o OS ... K macbooku dostaneš skvelý MAC OSX s balíkom programov o akých sa ti ani nesníva ... V základe máš napríklad balík iLIFE (čo obsahuje programy iPHOTO, iMOVIE, iWEB a GARAGE BAND ) ... A čo dostaneč ku notebooku okrem tej "skvelej" OEM VISTE a tých SW gebudzín od výrobcu ? Dostaneš holý systém bez žiadneho poriadneho programu ... Napríklad program na úpravu videa MovieMaker mi pripadá ako pre postihnuté deti oproti programu iMOVIE, ktorý je u MAC... Ale kto nevyskúša ten nepochopí ... Na MACU nepoznáš čo je vírus, nestaráš sa o žiadne čistenia, defragmentácie a priblblé optimalizácie systému ... Je to jeden skvelý stabilný, svižný a hlavne bezudržbový OS ...


adidasy si kupujem preto, lebo mi v nich nesmrdia nohy, nepraskaju, a vydrzia mi ten nejaky rocik...co sa o cinankach povedat neda ))) v celku rozumne dovody, ze ? ˇ))

Produkty Mac nekupujem preto, lebo su predrazene..nepotrebujem si priplacat 7tisic sk len za peknu hlinikovu skrinku s nizsim vykonom, ako ma pc v rovnakej cenovej relacie...lebo ta hlinikova skrinka mi neprida viac fps v hre napr., ci mi rychlejsie neprekoduje video subory, vies )) pc mozem postupne upgradovat, podpora servisou je siroka, ak mi nieco vyhori, odide, rychlo to nahradim novym, co sa o jablcku povedat neda )

Ked ti uz ide len o softver, tak si kup rovnako vykonne pc a to co usetris, mozes minut na ten softver, co potrebujes )

Aj MAC OS X urcite potrebuje precistit, defragmentovat a je len natolko stabilny a rychly, ako je rozumny jeho pouzivatel...nic nie je bezudrzbove, kamarat )) Co sa tyka virusov, je mac po windowse druhy najpopularnejsi os pre malware...pokial budes hladat veci na tento operacny system na nete, na virus/malware natrafis urcite, je to len otazka casu..nedavno bola len v USA virusova epidemia na mac pocitacoch, nakolko velka cast z nich nepouziva AV system...

nepotrebujem iPod, Macbook, a ani iMac, ktore su len predrazene hlinikovým obalom a okrem vyssej ceny mi nemaju co ponuknut...alebo iPhone, totalny predrazeny prepadak za tazke prachy...za tie peniaze mam N96, ktora ma ovela sirsiu vyuzitelnost...nie som iDIOT ))))


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nove logo Microsoftu po 25 rokoch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

1472

24.08.2012 16:36

DJ46 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nové plány Apple

v Novinky

14

796

27.12.2011 21:38

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple predstavil nové MacBooky Air

v Novinky

10

2643

21.10.2010 14:55

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nove Apple MacBooks a iMacs

v Novinky

2

473

15.10.2008 22:27

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako bude vyzerať nové sídlo Apple?

v Novinky

28

1483

15.10.2013 18:27

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. svetlo reagujuce na hudbu

v Ostatné

0

582

24.02.2008 17:24

raddo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 13, 14, 15 ]

v Novinky

429

14784

02.11.2012 10:24

Trty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kampan - planovac

v Krčma

2

537

16.11.2014 14:57

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Úprava veľkosti prednastaveného scriptu /reklamna kampan/

v JavaScript, VBScript, Ajax

4

375

05.04.2010 19:19

Rech25 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I,H: Reklamnu kampan / popisy do eshopu....

v Ponuka práce

0

459

16.10.2012 15:58

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorca databázy MySQL spustil kampaň na jej záchranu

v Novinky

1

623

18.12.2009 14:59

Svolo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Duke Nukem Forever nabídne kampaň dlouhou jako 3 nebo 4 CoD

v Novinky

7

808

15.02.2011 15:25

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:  Apple iPad Air3 64GB + Apple Pencil + Smart Cover

v Predám

0

957

06.03.2022 9:21

Lubos223 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple predstavil novú Apple TV za 99 dolárov

v Novinky

3

2675

01.09.2010 22:31

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Apple iPad Pro 10.5” 256GB Space Gray Cellular / Apple Pencil / Smart keyboard

v Predám

3

1461

22.04.2022 6:06

maiob Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Holodesk od Microsoftu

v Novinky

4

459

24.10.2011 16:18

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra