[ Príspevkov: 45 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

na strankach si mozes vsimnut ze niektore nadpisy a proste texty su inou farbou ako obvykle.....cim to len moze byt :loony:

a zapol som GTA San Andreas a uplne nejake blbosti pasiky trojholniky zobrazuje....a nainstaloval som si aj novy directx pre istotu...a stale takto...

a moze to byt tym ze som si neodinstaloval stary driver nvidia..teraz je uz odinstalovany ale stale to iste...teraz skusim odinstalovat vsetky ATI ovladace a nainstalovat odznova..neviete cim to moze byt toto vsetko?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:15 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

nic neobvykle som si nevsimol, zmena vzhaldu nadpisov moze byt sposoben tym, ze nadpisy ktore si uz navstivil, su oznacene inou farbou...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:18 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

nie je to normalne..dokonca sa mi zmenila i farba pisma v icq..bola oranzova a teraz je modra....ale ten screen sa mi nepodarilo uploadnut..a ani nefunguje ta hra......a ked som instaloval ten driver tak tam vyhodilo ze ten software neziskal logo windows amozno nebude sprane fungovat..nieco taketo...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:19 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

normalne staihni catalysty 8.8 z ati stranky


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:25 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

a co to je xD...a je ich tam vela...napovies mi aky si mam instalovat?

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava

Problémy s farbami na ATi kartách spôsobovali tuším 8.2 catalysty, stiahni najnovšie a máš pokoj


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:33 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

setky alebo co?..na tej stranke je ich dost vela...vobec sa v tom nevyznam...napiste mi pls ake si mam stiahnut a nainstalovat

..ja mam dokonca na CD napisane 8.1....moze to byt aj pricina preco nejdu hry ako maju?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2008 21:53 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

tak stahujem v sekcii XP Professional/Home tento subor: ATI Catalyst™ 8.8 Drivers and ATI Multimedia Software for Windows XP Professional/Home Edition ....taham to dobre?...ale fakt...ten stary ovladac je problem ze nejde ta hra?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava

ak máš agp, ako máš v podpise, nainštaluj najnovšie catalysty a hotfix pre agp karty


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 17.09.2008 18:51 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

no takze mi farby uz fuguju dobre..sice mam pocit akoby bol zvacseny kontrast (na monitore ho mam nastaveny na 0%) ale nevadi...nainstaloval som si 8.4 verziu catalystu lebo 8.8 mi nejde...stale mi ale laguje GTA SA a je to este horsie ako so starou grafou...myslite ze pomoze toto? http://support.ati.com/ics/support/defa ... onID=31542 lebo som si ho stiahol, nainstaloval a stale je to to iste....

---------

a evereste som nasiel zaujimau vec...ked som dal zalozku Základná doska -> Čipová sada ..tak tam dole je napisane v sekcii Problemy a odporucania:
Problém: AGP je vypnuté. To môže spôsobiť zníženie výkonu.

...bohuzial som si nesimol ci to bolo off i pri starej grafike..da sa to nejako zapnut..a bude to ten problem ze po*rate GTA SA ktore nikdy nemalo velke naroky mi seka este viac ako pri starej grafike?


a este k tomu aj toto:
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...

Nainštaluj si ovládače pre čipset


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 17.09.2008 19:03 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

a co to pomoze..(niezeby som spochybnoval tvoju radu - len chcem vediet co to sposobi)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...

Spôsobí to funkčnosť AGP.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 18.09.2008 17:08 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

nainstaloval som si vsetko mozne, agp ovladac pre chipset dvakrat, catalyst niekolko krat - asi 5:(, agp mam zapnute (8x), net.framework 2 mam, a stale to laguje a asi kazde 3 sekundy sa mi asi na 0,3 sekundy astavi obraz ked sa hram..., je to horsie nez tou starou grafikou..omg co mam robit, som bezradny..pls co sa da este spravit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 19.05.07
Prihlásený: 16.01.12
Príspevky: 1492
Témy: 171 | 171
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 19.09.2008 10:17 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

najprv si prečítaj toto:
http://www.pcforum.sk/faq-graficke-karty-ati-vt243.html hlavne článok dole. síce moje rady som uplatnil v praxi len u Via čipsetov, ale mohli by fungovať aj inde.

poradie inštalácie grafík (a všetkých SW rozhraní) pre najvyšší možný výkon je obvykle takéto:
1. nastavíš si správne bios
2. nahodíš operačný systém
3. nahodíš ovládače čipsetu
4. nahodíš .netFramework 2.1
5. Nahodíš DirectX9.0c - posledná revízia
6. Nahodíš ovládač grafiky.

Akékoľvek iné poradie nemusí byť tak výkonné (napr ak prehodíš dx9 a net framework ako to bohužial robia catalysty - vtedy sa nenainštaluje managed directX.). inštaluj preto framework ručne ešte pred DX9 a v inštalácii catalystov už znova net neinštaluj.

ak nahadzuješ ATI grafiku tam kde bola predtým Nvidia tak bohužial - pomôcť proti veľkej rade problémov môže len reinštal systému. Problém je proste v tom že Ati a Nvidia sú konkurenti a nehodlajú to s prechodom na inú grafiku uľahčovať nikomu a velmi radi takto podporujú u užívateľa pocit toho že grafiky predchádzajúcej značky boli lepšie.


_________________
Immolator:
MB: Abit VH6-T Mod "Immolator" * CPU: Intel Pentium III-S "Tualatin" 1.400 @ 1.628 Mhz 512 L2 Cache * RAM: 1526Mb PQI SDRam 133 @ 155MHz CL2 * VGA: ATI Radeon x850xt 256 Mb * Monitor: IBM G96* Sieť: Intel Pro 10/1000 GT * TV Tuner: Pinnacle 300i * Zvuk: SB LIVE! 5.1 * Repro: Philips A2.5 * SCSI Radič: Adaptec 19160 * SCSI HDD: 2x Seagate Cheetah 15k * SCSI Scanner: Canon 2700f * Zdroj: Enermax 535W * OS: Win98SE SESP1+KEX *
Sharp MZ-800, Z80a. 64kb Ram, 32 kb Vram, QuickDisk, Cassete Recorder.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 19.09.2008 15:27 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

fiha to je navod:)...vyskusam to..diky....
...a moze ovplynit vykon grafiky ze nemam zadny Service pack?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 19.05.07
Prihlásený: 16.01.12
Príspevky: 1492
Témy: 171 | 171
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 20.09.2008 11:03 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

je to možné, ale neviem čo všetko updatujú service packy takže by som len odhadoval. obecne ale platí že okrem opráv chýb sa do service packov dávajú aj optimalizácie. práve preto sa oplatí inštalovať ten najnovší netframework 2.1 a nie 2.0 a tiež najnovší directX 9.0 revízia z tohoto roka a nie ten ktorý nájdeš na diskoch s hrami.

najnovší directX je z augusta 2008.


_________________
Immolator:
MB: Abit VH6-T Mod "Immolator" * CPU: Intel Pentium III-S "Tualatin" 1.400 @ 1.628 Mhz 512 L2 Cache * RAM: 1526Mb PQI SDRam 133 @ 155MHz CL2 * VGA: ATI Radeon x850xt 256 Mb * Monitor: IBM G96* Sieť: Intel Pro 10/1000 GT * TV Tuner: Pinnacle 300i * Zvuk: SB LIVE! 5.1 * Repro: Philips A2.5 * SCSI Radič: Adaptec 19160 * SCSI HDD: 2x Seagate Cheetah 15k * SCSI Scanner: Canon 2700f * Zdroj: Enermax 535W * OS: Win98SE SESP1+KEX *
Sharp MZ-800, Z80a. 64kb Ram, 32 kb Vram, QuickDisk, Cassete Recorder.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 10.10.2008 7:17 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

a este toto..ked nahravam videa alebo robim screeny cez FRAPS tak mam obraz takyto solarizovany..neviete PLS cim to bude?

nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 11.10.08
Prihlásený: 25.03.09
Príspevky: 5
Témy: 1 | 1
Bydlisko: Košice - KVP

Ja sa chcem spytat ci tato karta ma podporu DX10 ?


_________________
(New PC) - AMD, Phenom X3 8450, CPU Socket AM2+, Chipset AMD 780G Chipset ( Hybrid CrossFireX™ ) + AMD SB700 Chipset; HDD : 500 GB/SATA II, 32MB; RAM : 2GB DDR2 /800Mhz ; GRAFIKA : ATI Radeon HD 3650 512MB/128bit; ZDROJ : Fortron 400W
(Old PC) - Intel Celeron 2.80Ghz; HDD : 160GB; RAM : 512 DDR2 + 256 DDR; GRAFIKA : ATI Sapphire X1050 256MB DDR2
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce

to by ta zabilo par sekund na googli ze?
ano ma


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 14.10.2008 17:19 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

a tak teda neviete preco je to take solarizovane?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 11.10.08
Prihlásený: 25.03.09
Príspevky: 5
Témy: 1 | 1
Bydlisko: Košice - KVP

Lordofminor píše:
to by ta zabilo par sekund na googli ze?
ano ma

diky, ale ved na to je forum aby som sa opytal


_________________
(New PC) - AMD, Phenom X3 8450, CPU Socket AM2+, Chipset AMD 780G Chipset ( Hybrid CrossFireX™ ) + AMD SB700 Chipset; HDD : 500 GB/SATA II, 32MB; RAM : 2GB DDR2 /800Mhz ; GRAFIKA : ATI Radeon HD 3650 512MB/128bit; ZDROJ : Fortron 400W
(Old PC) - Intel Celeron 2.80Ghz; HDD : 160GB; RAM : 512 DDR2 + 256 DDR; GRAFIKA : ATI Sapphire X1050 256MB DDR2
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...

wollodya píše:
a tak teda neviete preco je to take solarizovane?


Skúšal si najnovšiu verziu Fraps 2.9.6 ?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 19.10.2008 20:56 | nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

ano..mal som 2.9.4 a nainstaloval som si aj 2.9.6 ale nepomohlo

...vlastne ked zapnem napriklad daku hru (gta sa) tak obraz preblikne tak solarizovane..ale hra uz bezi normalne..a solarizovane je to potom az ked nahravam - ale iba nahravka..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.11.08
Prihlásený: 20.11.08
Príspevky: 10
Témy: 0 | 0

zdravim mam ten isty problem jak ma toten co tu pisal ..
robi mi tiez toto ze mam inej farby pismo aj na icq vsade
a mam este horsi problem a to je ze mam nainstalovany ovladac co bol
na CD co som dostal ku krabici kde som mal kartu to je verzia 8.10 ATI CATALYST hej .. a dnes som kukal co visiel novy 8.11 stiahol som
a nejde mi ho nainstalovat :(( pise mi
http://filebeam.com/221eaa07ef60e484bd697cbc3bb70e85
SETUP DIDNT NOT FIND a driver compatible with your current hardware or op.
system SETUP will now exit. a to je konec dalej nejde ...
a moj PC JE
INTEL PENTIUM 4 3,0GHZ
2,0GB RAM ddr1
sapphire ati radeon hd3650 512mb agp 8x ddr2
ktoru som kupil pred 3 tizdnami more omgggg
poradte dik :x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Senica

neviem kto vam poradil kupit 512 MB verziu a DDR2 pamata najvacsia kravina aku mozete spravit omg ta karta je tym dobre zrazena k zemi


_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.11.08
Prihlásený: 20.11.08
Príspevky: 10
Témy: 0 | 0

a jaku som is mal kupit ... mam slot AGP pcie asi tazko to by mi nepasovalo a lepsiu agp uz sa neda zohnat tak co ?? poradi mi niekto
a uz setrim na novy PC hej ale 15 tisic nezohnam za 1 den ta cena bola len priklad


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Senica

no tak 256 DDR3 by bola najlepsia asi,keby si pohladal urcite najdes hento davaju hadam aby sa zbavili starych veci omg


_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.11.08
Prihlásený: 20.11.08
Príspevky: 10
Témy: 0 | 0

teraz som nasiel
http://www.alza.sk/SK/sapphire-hd-3850- ... 105365.htm
ale ta zase davat 3500 sk za graficku more a tu len tak vihodim.. ta naco som ju kupoval :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Senica

to je 3850 nie 3650 to su odlisne grafiky


_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
 [ Príspevkov: 45 ] 1, 2


nova ATI HD3650 512, ddr2 nefunguje ako ma



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktora je lepsia? HD3650, 256 GDDR3 alebo HD3650 512, DDR2

v AMD grafické karty

13

673

22.02.2008 11:54

vrato

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon Sapphire HD3650 Nefunguje tak ako má

v AMD grafické karty

8

616

12.05.2013 21:33

xMontyx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI RADEON HD3650 512 MB GDDR4

v Grafické karty

15

954

05.12.2008 17:55

michal1313

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ATI RADEON HD 3650 512 DDR2

v AMD grafické karty

27

1332

07.09.2008 20:07

ivo9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova SDRam nefunguje ako ma

v Pamäte

9

577

15.09.2010 10:21

Steal6th

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati HD3650

v AMD grafické karty

6

427

25.01.2012 14:01

PCnaut

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI HD3650 AGP

v Grafické karty

16

1586

06.12.2010 20:55

EXIREXT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI RADEON HD3650 AGP

v AMD grafické karty

18

1985

02.10.2009 0:17

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sapphire ATI Radeon HD3650 512MB

v Grafické karty

1

601

28.07.2009 9:45

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI SAPPHIRE HD3650 AGP problem

v AMD grafické karty

5

781

25.12.2008 14:45

Brusska

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Graficka Karta Ati Radeon HD3650 DRIVER !

v AMD grafické karty

13

1036

25.11.2012 13:58

Easy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI HD3650 512DDR2 AGP vs Windows7 problem

v AMD grafické karty

13

1343

31.05.2010 19:27

Marek5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vykon grafiky !!! prosim pomoc ATI Sapphire HD3650 512MB

v AMD grafické karty

21

2931

10.01.2010 21:29

deathrunner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATi Mobility Radeon HD3650 512MB VRAM/ 1280MB HyperMemory

v AMD grafické karty

4

2178

21.07.2008 20:59

9tommy9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Ram ddr2 512 mb

v Bazár

0

332

05.05.2010 14:42

marek_41

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: 2x 512 MB DDR2

v Bazár

3

297

08.03.2013 8:54

fatboy.zelo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF