[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 02.05.08
Príspevky: 138
Témy: 56 | 56
Bydlisko: LC

Caute....Mam zakladanu dusku Foxconn K8M890M2MA-RS2H podporuje AMD ATHLON 64,X2 DUAL CORE,64FX a SEMPRON.....to je ta moja stara doska a chcel by som si k tej to doske kupit procesor AMD ATHLON 64 X2 5200+,graficku GeForce 8600GT 512MB a ram 2x1GB A-DATA 800MHz a nejaky 550W zdroj....myslite ze by to zvladala zakladna doska?Islo by to bez problemov.....alebo by som si mal kupit novu dosku?tak poradte


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava

ano zvladne to kazdopadne zdroj je zbytocny 550w.... a grafu by som tiez dal inu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.08.08
Prihlásený: 10.09.08
Príspevky: 143
Témy: 7 | 7

Ano ten zdroj to je vela na tu zostavu ale grafu by som vymenil aj ja ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 02.05.08
Príspevky: 138
Témy: 56 | 56
Bydlisko: LC
Napísal autor témyOffline : 22.08.2008 10:56 | Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

pukepulos píše:
ano zvladne to kazdopadne zdroj je zbytocny 550w.... a grafu by som tiez dal inu


a aku graf.kartu by som si mal dat namiesto GeForce 8600GT 512MB?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava

ked v kategorii do 2000 tak 9500gt ta je od 8600gt o asi 10% vykonnejsia alebo neviem ak si ochotny dat viac tak uz aj 3850 by som tam dal to uz je ina kava


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85 | 85

http://www.pixmania.sk/sk/sk/655748/art ... b-pci.html


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava

tak z pixmanie by som zrovna nekupoval :roll:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...

aj ked 2000 je velmi dobra cena.. na alze zacinaju az od 2700...


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?

Registrovaný: 24.04.08
Prihlásený: 30.03.14
Príspevky: 4774
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava

a tu od 2400 ;) http://www.madworld.sk/pcshop/index.php?c=111&p=232


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

pripadne tu http://pccko.sk/main.aspx?cls=PRODUCT&p ... CE&prs_id= len sledovta kedy sa pri nich objavy zelena fajka


 [ Príspevkov: 10 ] 


Nova alebo moze ostat stara zakladna doska?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stara Zakladna doska

v Základné dosky

13

550

17.11.2014 17:02

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stará základná doska

v Ostatné platformy

3

399

22.11.2020 13:30

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stara zakladna doska JETWAY - sound driver

v Ovládače

2

687

25.02.2012 8:36

Trojan4x4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stara mechanika -> nova doska

v Ostatné úložné zariadenia

2

579

27.07.2011 20:02

Bojnican

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zakladna doska

v Základné dosky

4

508

17.11.2013 11:39

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska

v Základné dosky

3

531

23.04.2014 21:28

xMontyx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska

v Základné dosky

7

463

07.03.2014 13:44

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zakladna doska

v Ostatné platformy

22

854

20.08.2013 20:00

Bad_Boy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zakladna doska

v Základné dosky

22

1465

10.08.2008 11:08

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zakladna doska

v Základné dosky

4

384

17.06.2014 15:03

davids5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska

v Základné dosky

3

803

30.07.2010 22:05

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska

v Ostatné platformy

9

743

25.12.2017 20:20

Ado22

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova Zakladna doska.

v Základné dosky

5

876

10.05.2010 20:10

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska + procesor

v Základné dosky

5

610

09.12.2013 21:53

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zakladna doska AM2+

v Základné dosky

4

848

27.06.2012 15:24

Cvok123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová základná doska do 130€

v Základné dosky

18

758

22.03.2015 23:09

Marko125



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF